Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tetszem neki vagy sem?

Torolt_felhasznalo_956028
Torolt_felhasznalo_956028
Létrehozva: 2014. július 3. 10:14
Sziasztok!
Így a 30-as éveim elején és egy több mint 5 éves kapcsolaton túl arra kellett rájönnöm, hogy teljesen elfelejtettem randizni valamint a férfiakat is elfelejtettem kiismerni. Bár lehet őket nem is lehet.
Van egy srác a munkahelyemen, aki már több éve dolgozik itt, de észre sem vettem. Ez betudható annak, hogy volt férfi az életemben, valamint nem is egy területen dolgozunk. Ez pár hónapja megváltozott. Egy hónapig együtt dolgoztunk, és akkor vettem észre mint pasit is. Kedves volt velem mikor beszéltünk, figyelt rám, emaileimet egyből elolvasta, válaszolt, napközben többször beszéltünk telefonon. Ezek a kommunikációk tisztán munkahelyi doglok voltak, egyszer-kétszer előfordult magánjellegű is.
Ha együtt voltunk, akkor szinte alig nézett a szemembe, lesütötte a szemét, a kezét babrálta, sokszor összeszedetlenül bezsélt. Ha telefonon beszéltünk mintha kicserélték volna. Egy pár hete a közös munka véget ért, így sajnos nincs kapcsolat köztünk, a munka sem köt össze. Azt vettem észre, hogy ha összefutunk a folyosón köszön és elmegy mellettem, viszont ha bent ül a tárgyalóban, aminek üvegezett a fala folyamatosan néz.
Ha a folyosón váltunk pár szót mindig kihúzza magát, igazgatja az ingjét.
Nem tudok rajta kiigazodni. Az az érzésem volt, hogy zavarban van, de így pár hét múlva már úgy érzem, hogy felesleges bármit is gondolnom, mert nem jövök be neki. Tudom, hogy ha egy férfi valakit akar, akkor megtesz mindent, de vannak olyanok, akik bátortalanok.
Abban kérném a segítségeteket és a véleményeteket, hogy szerintetek most bejövök neki és zavarban van, vagy pont az ellenkezője.
Előre is köszi a segítséget.
  1. 2014. november 14. 18:57776.

    Beszarás!!!!!


    Na most két eset lehetséges, vagy valóban elrontasz mindent a lakásban ami működik beleértve a csapot is, vagy pedig a szerelőnek bevallod hogy csak ismerkedési stratégiát használtál, és ezzel őt veszed le a lábáról.


    Milyen csapod van? Ha olyan hogy jobbra balra forgatható az akármi, akkor tekerd le róla azt ami erősen tartja, és vedd ki vagy rongáld meg a tömítést. A csöpögés garantált. Esetleg mássz a csap alá, és ott lazítsad meg a csavarokat, bármit amit tekerni tudsz.


    Az autó húzósabb, rángass meg néhány vezetéket talán. Sokba fog kerülni neked ez az ismerkedés. De ha összejön, akkor lesz min röhögni pár hónap múlva.

    előzmény:
    mazsika8010 (775)
    2014-11-14  11:36
  2. 2014. november 14. 11:36775.

    Helyzetjelentés!


    Az hogy elhívjam egy kávéra, vagy teára, nem igazán megy (lehet ez a félénkség jele, vagy az hogy ő vezető én meg nem, és ezért alárendeltebb szituba vagyok, meg ugye eléggé oda vagyok a munkahelyi pletykáktól).


    A lényeg, hogy pont a büfében volt, és mikor megérkeztem, nagyon megörült nekem, hogy milyen régen látott (ezt mondta). Az automatából vettem egy kávét és mondtam neki, hogy akkor beszélgethetnénk, ha már ilyen régen találkoztunk.


    Persze szóba került munka téma is (ez az egyetlen közös pont, lehet nem erotikus), de azt lezavartuk pár perc alatt.


    Aztán kamuztamFolyik a lakásomban a csap, az autóm is vacakol (amit ti mondtatok ) Végül is ebből semmi nem igaz, ha igaz lenne, akkor is meg tudnám oldani egyedül, vagyok annyira talpraesett


    Na, de ez bejött. Felajánlotta, hogy szerez nekem vízvezeték szerelőt és ajánlott egy autójavítót is, és keresni fog emiatt.


    Most lehet el kell rontanom a csapot?

    előzmény:
    HataMari (771)
    2014-11-13  18:51
  3. 2014. november 14. 08:17774.

    Na, valahogy így. Nem kell majrézni. Mindig talál az ember valamit a magánéletében, amihez pont egy megbízható pasi tanácsára lenne szükség. :)

    előzmény:
    HataMari (771)
    2014-11-13  18:51
  4. 2014. november 13. 19:45773.

    Ez az alapja az ismerkedésnek, ebben tökéletesen igazad van.


    De basszus, ezt a nőt tanítani kell! De úgy látom fogékony a jóra. Egyébként kedves teremtés, csak félénk. Az én szememben nagyot nő az aki képes feldolgozni a lecseszést, majd tanácsot kér attól, aki kioktatta.


    Hát, én szorítok neki hogy sikerüljön!

    előzmény:
    HataMari (771)
    2014-11-13  18:51
  5. 2014. november 13. 19:40772.

    Nos, akkor vágj bele, HataMari nagyon jót írt. Bármennyire is nem kedveled esetleg.


    A legelső mondat: Van kedved meginni velem egy kávét? Ebből pontosan tudni fogja hogy mit szeretnél. A további kérdések sorozata is jó, tök mindegy miről beszélgettek, a lényeg a folyamatos laza társalgás. bármi. Kérdezheted a hobbyjáról is. Tök mindegy mit mond, örülj neki hogy jééé, tényleg? Ha szerencséd van akkor a főzés a kedvenc hobbyja. Ha nem kérdez téged, magadról ne sokat. Szegény férfiak örülnek ha egy nő meghallgatja őket. Ha untat, akkor dobj be egy másik témát de gyorsan. És mosolyogj de ne kacérkodj, az túl átlátszó, nem szeretik, nem tudnak vadászni ilyenkor.


    Ha búcsúztok, ne kérdezd mikor hív, mikor találkoztok, esetleg hogy majd akkor holnap a munkahelyen. Egyáltalán, a munkahely téma tabu, kiábrándító, nem erotikus. Ha ő mondja hogy majd hívlak, elég annyi magabiztosan hogy TUDOM. A nők többsége itt elcseszi, egyből rákérdeznek hogy mikor. Te ne! Ha megkérdezi hogy mikor hívjon, azt válaszold hogy amikor neki jó, mindegy. Így a választás az ő kezében van.


    Na, de most már tényleg dobd be magad!

    előzmény:
    mazsika8010 (770)
    2014-11-13  17:49
  6. 2014. november 13. 18:51771.

    En a primitiv stilusommal csak olyasmit ajanlanek, hogy meghivod 1 kavera/italra munka utan egy nem kocsma jellegu normalis helyre, vagy sutizni. Es ha igent mond, akkor pl. tanacsot kerni tole, mint ferfi, valami olyan dologban, amiben a ferfiak szerint a ferfiak jobban jartasok, mint a nok (ami sokszor nem igaz, de a ferfiak tobbsege szeret ilyen elmeleteket apolgatni onmagaban)-miert zorog igy-ugy az autod/bringad, vagy vizcsapod miert nem all el csopogni.. Eleve legy erdeklodo feleje es turelmesen hallgasd meg amit mond, ne vagj a szavaba. De szerintem ha szeretned tenyleg jobban megismerni,ez alapja az ismerkedesnek.

    előzmény:
    mazsika8010 (770)
    2014-11-13  17:49
  7. 2014. november 13. 17:49770.

    Haliho Mindenki!


     


    Kérem, hogy írjátok meg, hogy ha oda megyek hozzá mit mondjak neki?


    Igen, már többször írtátok, már többször visszautasítottam ezt a fajta viselkedési formát. Távol áll tőlem.


    De akkor legyen.


    Ha lehet olyat írjatok, ami azért nem az, hogy hello, akkor ma nálad vagy nálam

    előzmény:
    team (765)
    2014-11-08  08:07
  8. 2014. november 10. 12:17769.

    pedig van ilyen... nőben is, pasiban is

    előzmény:
    HataMari (767)
    2014-11-09  15:49
  9. 2014. november 9. 18:55768.

    Ez így teljesen igaz.


    De nem mindegyik nő képes annyira felnőni, éretté válni, hogy el bírja viselni a kudarcot. A következő generáció pedig még gyengébb lesz, furcsán nevelik őket. Ha egy gyereket nem érhet kudarc, akkor nem fogja megtanulni felnőttként ezeket kezelni.


    Hm, szóval úgy véled, ezek az emberek félnek belemenni egy tartós párkapcsolatba, mert úgy elvész az izgalom? Érdekes meglátás, erre még nem gondoltam. Habár sejtettem.


    Épp van egy hölgy, aki hasonló kórban szenved, és nem akar lépni, mert sejti hogy a kérdésére, esetleg a nyomulására a válasz határozott NEM.

    előzmény:
    HataMari (767)
    2014-11-09  15:49
  10. 2014. november 9. 15:49767.

    Szerintem: Ilyen tortenetek altalaban gimiskoraban vannak az ember lanyanak. Amikor az ember lanya meg probalkozik, hogyan is kene csinalni a parkapcsolatosdit, hogyan lehetne lemerni, kinek tetszunk, kinek nem, ki akar komolyabb valamit, es ki csak egy dugast, ki meg meg azt sem... Es lehet baratnokkel errol tarsalogni olykor vihogcsalva, olykor komolyabban.


    Szamomra furanak tunik egy felnott no, aki ilyeneken kepes dilemmazni honapokon keresztul anelkul, hogy tenylegesen felmerne  a valos valaszt a feltett kerdesere-azaz odamenne a legilletekesebb szemelyhez ezen ugyben es es rakerdezne a dologra.


    Van egy olyan sejtesem, azert nem teszi ezt meg a topikindito, mert akkor vege a lehetosegnek, hogy lehet ez is, meg az is, akkor csakis a konkretum van, ami ha a valasz a topikindito kerdesre "nem",akkor nincs mit tovabb almodni, ha "igen", akkor meg mar egy mas tortenet, nem a vak almodozas egy fele-sem igaz szemelyrol, nem a filozas ezen hipotetikus szemelyiseg  fele-sem-igaz viselkedeserol.  


     


    Velemenyem szerint topikindito nem meri a valos maganeletet elni valos sikekkel es kudarcokkal, jobban szeret mesevilagban elni, ahol o iranyithat mindent, o magyarazhatja szamara kedvezoen a torteneseket, nem pedig a rideg valosag diktal, ahol vannak sikerek is, meg kudarcok is, van siras is, meg nevetes is-topikindito csakis a jo reszet akarja onmaganak a parkapcsolatosdibol, es ezt a valo elet soem fogja megadni neki, es ezt tudja onmaga is-ha a valasz "igen", es osszejonnek tenylegesen, onnantol kezdve elvesz a korlatlan lehetosegek nyujtotta izaglami allapot.

    előzmény:
    Nikita 666 (766)
    2014-11-08  19:01
  11. 2014. november 8. 19:01766.

    Szia!


    De rég láttalak!


    Ja, én is ezt mondom neki, nyomuljon egy kicsit.

    előzmény:
    team (765)
    2014-11-08  08:07
  12. 2014. november 8. 08:07765.

    Mégiscsak végigolvastam..


    Még mindig azt mondom,mint régebben,hogy nem lenne egyszerűbb odamenni ahhoz a szerencsétlenhez és kezdeményezni?


    Ha elutasít nem dől össze a világ,te sem tetszhetsz mindenkinek és legalább nem kell ezen tovább agyalnod sem!


     


     

  13. 2014. november 7. 21:11764.

    Sziasztok!


    Fhuu,de régen jártam erre..helyzet változatlan?


    Valahogy nincs kedvem visszaolvasni mindent,ha nem baj.

  14. Torolt_felhasznalo_228371
    Torolt_felhasznalo_228371
    2014. november 6. 12:53763.

    "A nők nem ismernek irgalmat ha férfiről van szó."


     


     



     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (760)
    2014-11-05  20:00
  15. 2014. november 5. 21:20762.

    Jaja


     


    nem egy bolond megy ellentetes iranyban az egyiranyu utcaban, hanem MINDENKI


    rajtad kivul

    előzmény:
    mazsika8010 (758)
    2014-11-05  14:48
  16. 2014. november 5. 21:17761.

    Szep joestet!


    Sajt ("primitiv") elelttapasztalatom: Lelkibeteg pasira inkabb ne hajtson senki, boldog kiegyensulyozott parkapcsolatrol almodozoak plane ne!


    Nem lelkibeteg kiegyensulyozott normalis FERFI tesz azert, hogy kiszemelt vagyalma targya ne csak vagyalma, hanem boldogsaga valosagos targya legyen.


    Bocs, ha nem erted, primitiv stilusommal nem tudom jobban elmagyarazni....

    előzmény:
    mazsika8010 (756)
    2014-11-04  16:47
  17. 2014. november 5. 20:00760.

    Mazsi, az a helyzet, hogy Carbonnak sajnos igaza van. Azzal a férfivel nem kellene foglalkoznod, volt elég ideje hogy lépjen.


    Még álmodozás szintjén is kerüld, úgy tűnik nem lesz ebből semmi. De már régebben írtam, te az a típus vagy, akinek nyomulnia kellene ha tetszik valaki. Ugyanis így mindenkit el fognak halászni előled. A nők nem ismernek irgalmat ha férfiről van szó.


    Miért nem hallgatsz rám?Carbonra pedig ne haragudj, nem bírom a stílusát de amit ír neked, abba nem lehet belekötni. Nyersen fogalmazott, de inkább ő, mint én. Nézd, tényleg az a legjobb, ha olyanok tanácsait fogadod meg, akik boldog párkapcsolatban élnek. Nem könnyű az ilyen tanácsokat elfogadni, de megéri. Ha ő úgy tarja hogy nyomulsz, akkor kedvesen magyarázd meg hogy ez nem teljesen úgy van, ahogyan látja. A romboló kritikában is benne rejlik a későbbi építés.

    előzmény:
    mazsika8010 (758)
    2014-11-05  14:48
  18. 2014. november 5. 15:37759.

    De hát ő írta, hogy mi a szitu.


    Te honnan a francból jelented ki olyan marha magabiztosan, hogy azért nem jön vissza, mert elüldöztünk?

    előzmény:
    cabron (757)
    2014-11-05  08:22
  19. 2014. november 5. 14:48758.

    Újra egy gyönyörű szép nap


    Na ez a másik kedvenc emberi jellemem, amikor mások pontosan tudják azt hogy nekem mi a jó, és hogy mások miért mit tesznek.


    Ezért tart itt ez az ország, mert nem tudjuk egymást elfogadni, hanem megpróbálják egyesek másra ráerőltetni a véleményüket. Gratulálok! Elmehetsz jósnőnek. Neked még kártyákra sincs szükséges, meg gömbre, meg kakasra. Te pontosan tudod ki, mit, miért tesz, és ha valaki nem fogadja el a véleményed, akkor az egy nulla.

    előzmény:
    cabron (757)
    2014-11-05  08:22
  20. 2014. november 5. 08:22757.

    Senki nem üldözte el, hanem számára okafogyottá vált a topik.


    Végérvényesen kiderült, hogy a kiszemeltje tojik a fejére, hiszen képbe került egy másik nő. Ennyi a történet és nem több.


    Innentől kezdve nem fog jönni írogatni, hogy jujj, rám pillantott az ajtóban, tehát tuti, hogy nonstop rólam álmodozik csak nem mer közeledni...

    előzmény:
    mazsika8010 (756)
    2014-11-04  16:47
  21. 2014. november 4. 16:47756.

    Szép jó napot


    Szabadság után ide visszajönni és olvasni "kedves" soraitokat tényleg felemelő érzés.


    A karmolást nem én kezdtem, de biztos a szövegértésbeli problémáim miatt félre értettem. Viszont ha valaki belém karmol akkor ne lepődjön meg azon ha vissza karmolok. Ez nem csak rám igaz. Amit kapsz, azt adj. Ezen nem kell meglepődni, sem megsértődni.


    Ami meg azt illeti, hogy már rég felszedett volna ha tetszem neki, ebből látszik, hogy te sem olvastad végig a beszélgetést. Volt itt egy srác, aki pont elmondta, hogy a nagy szerelme úgy megbántotta, hogy ő soha nem fog kezdeményezni egy lánynál, és ha neki lesz barátnője, akkor az a barátnője érdeme lesz, hogy felszedte a csaj.


    Nem minden fekete és fehér. Sem a párkapcsolatban, sem az életben. De neked biztos minden pont úgy sikerül, ahogy eltervezed. Mi vagyunk a kivételek.


    Nincs azzal semmi baj, hogy másnak más a véleménye. Ha nem így lenne, nem is lennénk emberek. Nincs két egyforma ember, és ez így van jól. Ha nem lettem volna kíváncsi mások véleményére, akkor nem teszem fel a kérdést itt.


    El tudom fogadni azt is ha úgy gondolja valaki, hogy ebből soha nem lesz semmi. Csak nem mindegy a tálalás és a magyarázat.


    És igen, sokan elmentek innen. Ennek számos oka lehet. De az egy biztos, hogy azt az embert akit megkedveltem az írásai és a hozzászólásai miatt, azt Ti üldöztétek el a prímtív stílusotokkal. Ezt sajnálom a legjobban!

    előzmény:
    HataMari (755)
    2014-10-22  18:59
  22. 2014. október 22. 18:59755.

    Sokan sokfelet valaszoltak mar, de valahogy csak egyvalaki maradt, akivel beszelgetsz, a toobiek mar elszeledtek, Neked meg ugyis csak az az egy tetszik, aki adja alad a lovat.


    Cabron velemenye nem tetszik, mert azt meri valaszolni a kerdesedre, hogy nem tetszel az illeto ferfiunak, mert ha tetszenel, akkor carna ra, hogy munkatarsak vagytok, mar reg tobb lennetek. Neked ez a velemeny nem tetszik, hat sertodotten visszakarmolaszol.


    Cabron ravilagit, hogy az utolso kave-automatas esetnel a kiszemelt lovagnak-valod inkabb mindent tette, csak oda ne kelljen mennie hozzad, nem pedig felt toled, ezt Te ugy ertelmezed, hogy Cabron azt mondta, Te nyomulsz(Bravo! szovegertelmezes 0 a 10-bol)+ nem is tetszik Neked Cabron velemenye-hat sertodotten visszakarmolaszol.


    Hat akkor maradj csak alomvilagodban, ahol a Te erzeseid az etalonok, es ha masnak mas a meglatasa, azt lehet visszautasitani, mert a Te alomvilagodban Te vagy a fonok.


     


    A valos elet sajna nem azonos az alomvilaggal, valos eletben normalis pasi levadassza azt, aki tenyleg tetszik neki, es keruli, akivel nem akar talalkozni-pl ha meglatja az illetot a kaveautomatanal, hat inkabb keresi a kibuvokat, csak ne kelljen kozeliteni...

    előzmény:
    mazsika8010 (753)
    2014-10-21  16:19
  23. 2014. október 22. 10:28754.

    Persze, hogy nem gondolkodsz el az írásomon, hisz pontosan látom, amit tulajdonképpen te is látsz, de el akarsz hessegetni (teljesen érthető módon, hisz reménykedsz), ezért ignorálod azt a véleményt, ami a történeted kimenetelét tekintve negatív.


    Ettől még nem jössz be a pasinak, remélem ezt azért tudod.


    Igen, találtál egy hasonszőrű lánykát, akinél már be is bizonyosodott, amit nem akart meglátni, tudomásul venni.


     

    előzmény:
    mazsika8010 (753)
    2014-10-21  16:19
  24. 2014. október 21. 16:19753.

    Sokan, sokfélét írtak már itt. Pro és kontra. Voltak akik vulgárisak voltak és voltak akik teljesen normálisan tudtak fogalmazni és megírni a véleményüket.


    Te egyikbe se tartozol bele.


    Te voltál az egyetlen, akinek az írásain el sem gondolkodtam egy percig sem, mert időpazarlás lett volna. Nem fárasztom magam olyanok gondolataival és írásaival, akik nem ütik meg a mércét.


    Téged minősít az egész. Te kéred ki magadnak, hogy beszélek veled, közben meg a hozzászólásod végén egy fricskát nyomsz a mondatoddal. Felvilágosítalak, hogy soha senki nem fog emberszámba venni, és a kutyámat többre becsülöm mint téged, ha így viselkedsz.


    Na már vártam a boldog párkapcsolat mesét. Ez a kedvencem. Amikor valaki "boldog" párkapcsolatban él és osztja az észt, hogyan is kell azt csinálni, mert neki összejött.


    Azt hogy végezzem a munkám tudom magamtól is, azt hogy járjak nyitott szemmel, már ezerszer leírtam.


    Amit kérdeztem, hogy tetszem-e neki vagy sem egy kérdés volt. Vannak ilyen és vannak olyan válaszok is. Egy emberrel találtam meg itt a közös hangot, mert meg tudja érteni mennyire érzékeny ez a téma egy munkahelyen, és milyen sok negatívum van, ami felsorakozik a mellett, hogy még ha lehetne is valami miért ne kezdjen bele az ember.


    Te voltál az egyetlen akinek ez nevetséges. Én soha senkit nem nevetek ki, ha a véleményemet kérni. Ha szemtől szemben így viselkedtél volna, soha nem kerestem volna a társaságod, mert önzőnek, nagyképűnek és butának tartanálak.


    További szép napot és szép estét a boldog párkapcsolatoddal.

    előzmény:
    cabron (752)
    2014-10-21  15:47
  25. 2014. október 21. 15:47752.

    Figyelj, én teljesen kulturáltan beszélgettem eddig veled, pusztán leírtam a véleményem, válaszoltam arra, amire kíváncsi voltál:


    "Úgy éreztem, hogy bejövök neki, és egyszerűen csak arra voltam kíváncsi, hogy amiket tesz és én furcsának látok tőle, az talán annak a jele, hogy zavarban van a társaságomban, de nem azért mert írtózik tőlem, hanem pont az ellenkezője miatt."


    Úgyhogy légy szíves ezt a hangnemet felejtsd el, nem a seggedből rángattak ki...


    Szóval VÉGIGOLVASVA a topikodat, objektíven látva a helyzetet, a kérdésedre a válasz az, hogy nem, nem jössz be neki.


    Majd, ha lecseng vele kapcsolatban ez a bizonyos kémia, netán lesz egy klassz párkapcsolatod, olvasd vissza ezt a topikot, és jót fogsz mosolyogni magadon.


    A pasit meg hagyd a fenébe, végezd a munkád és járj nyitott szemmel a világban.


    Az utolsó mondataidra:


    Vannak barátaim és boldog párkapcsolatban (házasság) élek. Te, ha jól sejtem nem ugye?:)

    előzmény:
    mazsika8010 (751)
    2014-10-21  13:20

Címlap

top