Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tetszem neki vagy sem?

Torolt_felhasznalo_956028
Torolt_felhasznalo_956028
Létrehozva: 2014. július 3. 10:14
Sziasztok!
Így a 30-as éveim elején és egy több mint 5 éves kapcsolaton túl arra kellett rájönnöm, hogy teljesen elfelejtettem randizni valamint a férfiakat is elfelejtettem kiismerni. Bár lehet őket nem is lehet.
Van egy srác a munkahelyemen, aki már több éve dolgozik itt, de észre sem vettem. Ez betudható annak, hogy volt férfi az életemben, valamint nem is egy területen dolgozunk. Ez pár hónapja megváltozott. Egy hónapig együtt dolgoztunk, és akkor vettem észre mint pasit is. Kedves volt velem mikor beszéltünk, figyelt rám, emaileimet egyből elolvasta, válaszolt, napközben többször beszéltünk telefonon. Ezek a kommunikációk tisztán munkahelyi doglok voltak, egyszer-kétszer előfordult magánjellegű is.
Ha együtt voltunk, akkor szinte alig nézett a szemembe, lesütötte a szemét, a kezét babrálta, sokszor összeszedetlenül bezsélt. Ha telefonon beszéltünk mintha kicserélték volna. Egy pár hete a közös munka véget ért, így sajnos nincs kapcsolat köztünk, a munka sem köt össze. Azt vettem észre, hogy ha összefutunk a folyosón köszön és elmegy mellettem, viszont ha bent ül a tárgyalóban, aminek üvegezett a fala folyamatosan néz.
Ha a folyosón váltunk pár szót mindig kihúzza magát, igazgatja az ingjét.
Nem tudok rajta kiigazodni. Az az érzésem volt, hogy zavarban van, de így pár hét múlva már úgy érzem, hogy felesleges bármit is gondolnom, mert nem jövök be neki. Tudom, hogy ha egy férfi valakit akar, akkor megtesz mindent, de vannak olyanok, akik bátortalanok.
Abban kérném a segítségeteket és a véleményeteket, hogy szerintetek most bejövök neki és zavarban van, vagy pont az ellenkezője.
Előre is köszi a segítséget.
  1. 2014. október 21. 13:20751.

    Annyira okos vagy, hogy már fáj, de legalább örülök neki, mert így vidámmá teszed a napjaim és legalább végre én is tudok mosolyogni ezen a topikon és én is viccesnek tudom találni amiket itt olvasok


    Elmondom száz egyedjére is, remélem most már megérted, bár a szellemi képességeiddel nem egészen vagyok tisztában. Nem nyomulok, nem futok utána, nem keresem direkt a társaságát, nem lesem mikor jön, mikor megy.


    Komoly érzelmekről soha nem is volt szó! Egyszerűen egy szimpátiáról volt, ami lehetne több is, mert úgy érzem, hogy működik az a bizonyos kémia. Vonzónak találom mint férfit, de semmit nem tettem azért, hogy ez több legyen annál ami most van, azaz semmi.


    Úgy éreztem, hogy bejövök neki, és egyszerűen csak arra voltam kíváncsi, hogy amiket tesz és én furcsának látok tőle, az talán annak a jele, hogy zavarban van a társaságomban, de nem azért mert írtózik tőlem, hanem pont az ellenkezője miatt.


    A szemezés nekem mást jelent mint neked. Ha valakire ránézek az nem szemezés, de hát neked a kávéautomatából vett kávé is nyomulás, így ezen már meg sem lepődöm


    Szóval ma akkor jó sok mindenkire nyomultam és jó sok mindenkivel szemeztem


    Ha olvasnál vissza, amit már többször bebizonyítottál hogy nem tetted, olvashattad volna, hogy közösen dolgoztunk egy projekten de annak vége lett. Igazság szerint évek óta együtt dolgozunk de teljesen más területen, így csak a közös munka révén ismertem meg jobban és tűnt fel mennyire más velem, mint a közvetlen kollégáival. Itt a kedvességét értem és még sorolhatnám, de lehet olyan dolgokat írnék le neked, ami már meghaladja az intelligenciádat


    A közös munkának vége lett és nem azért meg elmenekült mellőlem, hanem azért mert befejeztük! Közösen!


    Más területen dolgozik jelenleg is, amit már szintén leírtam. Így biztos nem fogják más területre helyezni.


    Te tipikusan az az ember lehetsz akiknek kerülöm a társaságát, mert senki másnak nem lehet igaza, vagy véleménye. Csak az a jó és okos hozzászólás amit te mondasz. Meg sem hallgatod, vagy jelen esetben olvasod más szavait, mondatait, csak állítod a hülyeségedet. Felül akarsz mindenkin kerekedni és mindenkinek megmondani a tutit. Van neked haveri társaságod? Szoktak téged elhívni bárhova? Vagy egyedül ülsz otthon és az észt osztod a fórumokon?


    Várom a magasröptű hozzászólásod


     

    előzmény:
    cabron (749)
    2014-10-21  12:36
  2. 2014. október 21. 12:49750.

    Nem azért fognak összejönni ha összejönnek, mert a csaj nyomul, hanem azért, mert tetszik neki. Te meg nem. Vagy nem annyira. Ennyi.

    előzmény:
    bangy (742)
    2014-10-17  13:00
  3. 2014. október 21. 12:36749.

    Igen, én valóban egyszerű vagyok. Ha komoly érzelmet táplálok valaki iránt, ha komolyan érdekel, akkor lépek és rohadtul nem érdekel, hogy a munkatársam, a szomszédom stb...


    Ha valakinek a több, mint munkatársi kapcsolat annyi, hogy na, kipróbálnám, az baszakodni fog a dologgal, mert tudja, hogy részéről nem lenne komoly. Na, az valóban árthat a munkahelyi kapcsolatnak.


    Szóval, max. pár randi és dugás lenne az esélyed, ha nem lennétek munkatársak, így semmi.


    "Nem én szemezgetek vele, hanem ő bámul."


    Na, ne bassz, és honnan tudod? :)


    "Állok a kávé automatánál és jön. Meglát egyből előkapja a telefonját, jön egy kollégánk, aki ment volna tovább, de ő megállítja és elkezd vele valami jelentéktelen dologról beszélni. Közben rám néz de ahogy oda nézek elkapja a tekintetét."


    Te ezt úgy értékelted, hogy fél tőled. :)))))


    Meglátott a kávé automatánál, és szerencsétlen minden lehetőséget megragadott, hogy ne kelljen veled semmilyen formában érintkeznie.


    Figyi, nem kell bámulni őt, direkt nyomulni, elég, ha minden lehetőséget megragadsz, hogy valahogyan a közelébe/látóterébe kerülj, ebből ő pontosan tudja, hogy érdekled.


    Valószínű elege van abból, hogy bárhová megy, valahogy mindig feltűnsz. Lehet ez neked fel sem tűnik, egyszerűen ösztönösen viselkedsz így, mert nő vagy. Nincs ezzel semmi baj.


    Én csak egy kívülálló vagyok, aki olvassa a topikot, objektív "szemlélője" vagyok az eseményeknek és azt látom, hogy nincs esélyed. Nem érdekled igazán a kedves kollégát.


    Azt viszont készséggel elhiszem, hogy ez téged szórakoztat, de ne csodálkozz, ha a fickót egyszer csak "másik osztályra helyezik".


     

    előzmény:
    mazsika8010 (748)
    2014-10-20  14:32
  4. 2014. október 20. 14:32748.

    Nem akarsz vagy nem tudsz figyelni. Én nem intelligens módon nem nyomulok, hanem sehogy sem nyomulok. Se unintelligensen, sem intelligensen. Nem én szemezgetek vele, hanem ő bámul. De nyilván ez is elkerülte a figyelmed. Ahogy az előbb írtam vagy nem akarsz vagy nem tudsz olvasni.


    Az a baj, hogy elbeszélünk egymás mellett.


    Ha kerülne azt hidd el észrevenném. Ha én kerülnék valakit, akkor nem toporgok ott és húzom az időt.


    Nem lebeg a szemem előtt a rózsaszín felhő és hidd el nyitva tartom a szemem. Nem várok rá, és más pasikat is számításba veszek.


    Pont ma olvastam egy másik oldalon egy cikket, aminek a tartalma valószínű túl megrázó lett volna neked. Egy nőről és egy férfiről szólt akik egy munkahelyen dolgoznak és több éve érzi mindkét fél, hogy több van köztük munkakapcsolatnál csak lépni nem mernek. Valószínű ez hihetetlennek tűnik neked, mert neked minden olyan egyszerű. Mondjuk mit te.

    előzmény:
    cabron (747)
    2014-10-20  10:54
  5. 2014. október 20. 10:54747.

    Nem vagyunk tökéletesek, csak próbáltuk felnyitni a szemed, ha már sok-sok hónap eseménytelen történései után sem vagy képes meglátni, hogy nem kellesz a kiszemeld pasinak.


    Nyomulás: a pasi pontosan tudja, hogy tetszik neked, hogy szívesen randiznál vele, de mivel te - szerinted intelligens módon - nem "nyomulsz", és miután ő semmit nem akar tőled, jobb híján kerülni kényszerül, amikor csak teheti, mert kellemetlen neki ez a szemezgetünk egymással baromság.

    előzmény:
    mazsika8010 (746)
    2014-10-20  09:18
  6. 2014. október 20. 09:18746.

    Ha egy kicsit is vennétek a fáradtságot és végig olvasnátok a témát, akkor tudnátok, hogy sokak észrevétele szerint pont az a problémám, hogy nem nyomulok. Annak, hogy nem olvassátok végig több oka lehet, mondjuk felületesek vagytok és az első oldalon lévő írások alapján ítélkeztek, vagy annyira sem veszítek a fáradtságot, hogy mielőtt hozzászólnátok valamihez tájékozódnátok egy kicsit.


    Nektek már az a nyomulás, hogy megyek és veszek egy automatából kávét? Hát, sokféle nyomulási ötletet, tippet kaptam itt, de ezek nem tartoztak közé. Ezek szerint naponta többször is nyomulok, és ezek szerint mindenkire, aki az automata mellett megáll, elmegy, elül.


    Nektek biztos nagyon jó az életetek. A mellettetek lévő férfi egy andonisz, akire minden nő vágyik, de csak a tiétek. Tele vagytok tapasztalatokkal, hozzátok fordul mindenki tanácsért, és amit mondtok mindig úgy is van.


    Ha lenne egy kis eszetek, és intelligenciátok, akkor végig tudnátok gondolni, hogy egy munkahelyi kapcsolat milyen sok buktatóval jár, és ahogy telik az idő egyre óvatosabb az ember egy párkapcsolatot illetően.


    De biztos csak én vagyok ilyen szentimentális, mert nektek minden megy elsőre. A kiszemelt férfit úgy hódítottátok meg mint egy szexistennő, és azóta is az ujjatok körül tekereg, mert ti annyira fantasztikus nők vagytok, és persze tökéletesek.


    Na megyek a kávéautomatához...nyomulok egy kicsit

    előzmény:
    HataMari (743)
    2014-10-17  18:11
  7. 2014. október 18. 11:31745.

    Hát én komolyan egyre jobban szórakozom.


    Ez a két nő tényleg elhiszi, hogy bejönnek a kollégának?

    előzmény:
    HataMari (743)
    2014-10-17  18:11
  8. 2014. október 18. 11:30744.

    Hát, annyi, hogy kerül, a töke tele van a nyomulásoddal.

    előzmény:
    mazsika8010 (738)
    2014-10-17  09:32
  9. 2014. október 17. 18:11743.

    jaannyira nyomul, hogy keruli a talalkozast is, mikor meg megsem tudja elkerulni, hat csak odavet par akarmi szot, amit Mazsika gazos-viccesnek talal.


    Szamomra nyilvanvaloan keruli a srac Mazsikat, de olyan jol betudod neki magyarazni, hogy igy nyomul a srac, hogy a vegen meg elhisszukvagy en talan megsem....

    előzmény:
    bangy (739)
    2014-10-17  09:45
  10. 2014. október 17. 13:00742.

    Annyi ismeretes, hogy még mindig próbálkozik Nála, elég durván nyomul.  Nagyon valószínű, hogy összejönnek... sajnos...


    Ez van.

    előzmény:
    mazsika8010 (741)
    2014-10-17  12:19
  11. 2014. október 17. 12:19741.

    Tényleg van valami hír a "vetélytársról"?

    előzmény:
    bangy (740)
    2014-10-17  09:51
  12. 2014. október 17. 09:51740.

    Mi is kerülgetjük egymást reggel óta .


    Megállapítottam, hogy ma nagggyon jóóól néz ki, olyan kis helyes .

    előzmény:
    bangy (736)
    2014-10-16  10:19
  13. 2014. október 17. 09:45739.

    Jó reggelt!


    Próbál nyomulni nálad, azért nem hagyta hidegen a barátnős beszólásod

    előzmény:
    mazsika8010 (738)
    2014-10-17  09:32
  14. 2014. október 17. 09:32738.

    Jó reggelt


    Fura dolog történt ma reggel. Olyan érzésem van, hogy fél tőlem. Lehet rosszul érzékelem.


    Szitu: Állok a kávé automatánál és jön. Meglát egyből előkapja a telefonját, jön egy kollégánk, aki ment volna tovább, de ő megállítja és elkezd vele valami jelentéktelen dologról beszélni. Közben rám néz de ahogy oda nézek elkapja a tekintetét. Aztán váltunk pár szót, de annyira próbál vicces lenni, hogy már gáz.


    Mi van ezzel a pasival???

    előzmény:
    bangy (736)
    2014-10-16  10:19
  15. 2014. október 16. 14:45737.

    Ne is mond, mi van nálunk. Egyik főnöktől a másikig rohangálok a papírokkal, aláírásokat vadászok, kész rémálom.


    Nekem időm se volt a jómadárral foglalkozni, pedig fel alá járkál itt előttem. Nem fogom a munka rovására a nem létező magánéletem élni vele Annyit nem ér

    előzmény:
    bangy (736)
    2014-10-16  10:19
  16. 2014. október 16. 10:19736.

    Sziasztok !


    Ma kicsit lájtosabb a határidő, tegnap nagyon elhavaztam.


    De látom, senki sem írt .


     


     

    előzmény:
    bangy (735)
    2014-10-15  10:19
  17. 2014. október 15. 10:19735.

    Sziasztok!


    Ma úgy néz ki, bolondok háza van, elég sok a meló.


     


    Ti hogy vagytok? Mazsika?


     


    Nálunk ma csak egy gyors "jóreggelt" köszönésre futotta, az irodaajtóból kikukucskálva, de ez olyan édes volt . Aztán rohantunk tovább, bár már délután 4 óra volna...

    előzmény:
    mazsika8010 (734)
    2014-10-15  08:58
  18. 2014. október 15. 08:58734.

    Köszi, jól szórakozunk


    Más topikokat nem ismerem úgy mint ezt. Sok fajta vélemény, és sok tapasztalat cserélt már itt gazdát.


    Amit te állítasz, hogy a férfiak úgy vannak összerakva, hogy kérdeznek..hát ez nincs így mindig. Mindig van kivétel, mindannyian mások vagyunk és másképp reagálunk.


    Semmi sem fekete és fehér...sajnos.

    előzmény:
    cabron (733)
    2014-10-14  15:28
  19. 2014. október 14. 15:28733.

    Hát, jó szórakozást!


    A férfiak úgy vannak összerakva, hogy kérdeznek. Szóval el kell keserítselek, ennyi idő alatt már biztosan kiderült volna, ha bejössz neki. :)

    előzmény:
    mazsika8010 (732)
    2014-10-14  15:09
  20. 2014. október 14. 15:09732.

    Örülök neki, hogy ennyire látogatott a topik, hogy ha másért nem hát azért, hogy mások jót mosolyogjanak rajta


    Mennyi olyan dolog van, amit nem merünk megkérdezni a másiktól, pedig sokkal gyorsabb és egyszerűbb lenne? Millió! De a legtöbb ember vagy nem meri megkérdezni, vagy fél a választól, a visszautasítástól, vagy mert egyszerűen nem akarja.


    Ez egy ilyen dolog. Pont ez az ami miatt ötletel az ember és próbál a másik fejébe látni, hogy vajon mit gondolhat, mit miért tesz, vagy csinál.


    Volt egy film..Mi kell a nőnek?...azt hiszem ez volt a címe. Amikor a pasi belelátott a nők fejébe először megrémült és szabadulni akart az érzéstől, aztán rájött arra mekkora lehetőség van a kezében és élt is vele.


    Na, most mi is megpróbálunk belelátni a másik fejébe és megfejteni közösen, hogy vajon mi járhat az agyában.


    Sajnos nem egyszerű feladat

    előzmény:
    cabron (729)
    2014-10-14  11:53
  21. 2014. október 14. 15:05731.

    El vagyok havazva


    Mára egy hosszú szemezés jutott, semmi több...bár a többi naphoz képest ez is haladás


     

    előzmény:
    bangy (727)
    2014-10-14  10:52
  22. 2014. október 14. 13:28730.

    Nem, Carbon, nem gondolom komolyan.


    Csak azért írogatok, hogy tudjál mosolyogni.

    előzmény:
    cabron (729)
    2014-10-14  11:53
  23. 2014. október 14. 11:53729.

    Bocsika, hogy közbeszólok, néha belenézek a topikba mosolyogni.


    Kb. 3 hónapja pang az állóvíz. Komolyan gondolod, hogy bármilyen szinten is érdekled a pasit?

    előzmény:
    bangy (680)
    2014-10-02  09:47
  24. 2014. október 14. 11:30728.

    Ma csupa hivatalos dologról beszélünk...semmi másról nem esik szó...

    előzmény:
    bangy (727)
    2014-10-14  10:52
  25. 2014. október 14. 10:52727.

    Szép napot mindenkinek4


     


    Mazsika, mi újság veled?

    előzmény:
    bangy (726)
    2014-10-13  13:37

Címlap

top