Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ne csipogjanak a madarak többet, meg a gyerekek se zsibongjanak!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. június 29. 18:10
Vannak azok az idegesítő zajok, amelyeket el kellene törölni a föld színéről, mert minek vannak. A szomszéd, aki nem bírja elviselni a csipogó madarakat, és még néhány felesleges világi zörej.

Nők Lapja Café: Elég volt! Ne csipogjanak a madarak többet!
  1. 2015. Április 23. 03:1189.

    előzmény:
    kivi39 (78)
    2014-07-01  05:45
  2. 2014. július 8. 08:3888.
    A madár az nem csipog, max a vonalkód leolvasó... Bár persze az is idegesíthet valakit, miért ne.
    Érdekes, de a cikk nagy részével nem érzem magam találva. Kivéve a dögunalmukban gombnyomásra ugató, elhanyagolt kutyák, az esés-kelés közben drámai sírásra dresszírozott* gyerekek, erőlködő falfúrás és hasonlók.

    *hülyén hangzik a megfogalmazás, de ugye megvan az, amikor a purdénak tényleg az a szinte egyetlen szerepe a világ folyásában, hogy csinál valamit, puff, áhhháhhháááááhhá. És általában ebben vastagon benne van az, hogy "ne szaladgálj kiccsillag, _mert elesel_":)) Amúgy persze, hogy ordít, ha fáj valami, én azt értem, de ez már nem az a a kategória.
  3. 2014. július 2. 20:1487.
    előzmény:
    ÁgicaT (85)
    2014-07-02  09:35
  4. 2014. július 2. 19:4786.

    Aha. Nekem is van egy nimfa par az allatotthonbol. Az o gazdijuk kiment allitolag Amerikaba, aztan


    a madarakat meg bent hagyta a sufniban. Felholtak voltak mar, amikor rajuk talaltak... Mostmar szepen


    kikupalodtak nalam es dolgoznak a mogyoroagon amit frissen hoztam az erdobol.


    Velem egyebkent minden allatnak (madarak es kutyak elonyben) szerencseje van. Egyszeruen imadom oket:)


     

    előzmény:
    Zsánna (83)
    2014-07-02  01:59
  5. 2014. július 2. 09:3585.
    Miért nem repült el a galamb?
    Erről a vicc jutott eszembe:
    "A tyúkot kergeti a kakas. Azt gondolja a tyúk:
    - Ha megállok azt hiszi k*rva vagyok, ha tovább futok, azt hiszi nem akarom! Most mit csináljak? Lehet, hogy inkább elesek!!!"
    előzmény:
    eda-1952 (84)
    2014-07-02  08:46
  6. 2014. július 2. 08:4684.
    Homokos volt, na!A zöld meg nem hagyta magát megbecsteleníteni...))) Érdekes különben, hogy állatoknál, madaraknál is van ilyen . Egyszer  a konyhaablakból néztem nevetve, hogy egy egy rigó kerget a földön félreérthetetlen célból egy szerencsétlen galambot. Csak azt nem értettem, hülye galamb miért nem repült el egyszerűen..)))
    előzmény:
    Bibige (82)
    2014-07-02  01:51
  7. 2014. július 2. 01:5983.
    Szerencsések a gazdijukkal:)
    Én egy évnél hosszabban mentem, így nem volt más lehetőség.
    előzmény:
    Unmasked (79)
    2014-07-01  08:30
  8. 2014. július 2. 01:5182.

    Hát, most már lázba hoztál, mik lehettek anyukád papagájának "trendi" szexuális nézetei.


    A galambokat mi is úgy űztük el, hogy férjem befonta madzaggal az erkély szabad részeit. Úgy nézett ki, mint valami pókháló. Egy-két galamb alul azért néha bebújt, de a rendszeres elzavarásukat megunták, és végleg elköltöztek. No meg, a költőhelyüket szüntettük meg, ami egy régi lóca volt, alatta polccal.

    előzmény:
    eda-1952 (80)
    2014-07-01  08:33
  9. 2014. július 2. 01:4281.
    A miénkben is csobog.. levegős a radiátor.
    azóta hogy a  hőszolgáltató  úgymond légtelenitette a rendszert. Na, azóta csobog..
    A szellőzőt is megcsinálták. Amig nem nyúltak hozzá addig nem éreztem semmi átjövő szagot. Amióta megcsinálták mindig tudom ki mit főz.. különösen a fokhagyma érződik.
    idézet:
    Lillaréka (77)
    2014-07-01 05:25:51
    A mi szellőzőrendszerünkön nemcsak a konyhai szagok jönnek át, hanem a fürdőszobai öblítőszer- és dezodorillat, és sajnos a szarszag is. :(((
    előzmény:
    Lillaréka (77)
    2014-07-01  05:25
  10. 2014. július 1. 08:3380.
    Anyunak két hullámos fiúja volt, egy kék meg egy zöld. A kéknek "trendi" szexuális nézetei voltak, de  a zöld nem hagyta magát, ezért a kék állandóan verte..))) Az lett a vége, hogy a kék eltűnt, valószínűleg a résnyire nyitvahagyott erkélyajtón keresztül távozott, bár úgy gondolom, lehet, hogy  a zöld taszigálta ki az ajtón, mert elege volt  a zaklatásból..)))

    Bibiqe: ezen  a lakótelepen (meg az egész városban) iszonyúan elszaporodtak a galambok. Lakatlan erkélyekre bejárnak, WC-nek használják. Sokan ha pár napra elmennek, szalagokat lógatnak ki, hogy elűzzék őket. Már tilos etetni őket, de azért mindig lehet látni galambetető nénikéket.
    előzmény:
    Unmasked (70)
    2014-06-30  21:41
  11. 2014. július 1. 08:3079.

    A pintyek is aranyosak. Mi, ha nyaralni megyunk, akkor allatotthonba adjuk oket. itt Svajcban van nehany,ami


    madarakat is atvesz,amig a gazdik nyaralnak. De csak ketevente megyunk, hogy ne kelljen mindig befogni oket.


    Nem mintha nem lenne meg a modszerem a gyors, es keves stresszel jaro befogasra, de azert megis.... nem szeretnek bezarva


    lenni meg az allatotthonban sem.


    Szerintem nem ertenek annyit mint a kutyakok, vagy inkabb mas dolgok erdeklik oket. Viszont nagyon kivancsiak,mindent


    alaposan szemrevetelezniuk kell,es azt is ki kell probalni, hogy eheto -e :)

    előzmény:
    Zsánna (72)
    2014-06-30  22:13
  12. 2014. július 1. 05:4578.
    Régebben volt alattunk egy nő, az tudta üvöltetni a rádiót. Ha délutános műszakból jött haza, akkor éjféltől hajnali 3-ig, ha délelőttös volt, akkor hajnali 3-tól 4-ig, fél 5-ig. Bezzeg, ha a pasija itthon volt, felkopogtak, ha a bottal járó anyósom reggel fél 6-kor kiment a WC-re. Akkor szünt meg, amikor a fiam egyszer lement hozzájuk úgy éjfél tájban és finoman bekopogott. Csak annyit hallott bentről, hogy "Istenem, betört az ajtó?!"
    előzmény:
    Bibige (74)
    2014-06-30  22:26
  13. 2014. július 1. 05:2577.
    A miénkben is csobog.. levegős a radiátor.
    azóta hogy a  hőszolgáltató  úgymond légtelenitette a rendszert. Na, azóta csobog..
    A szellőzőt is megcsinálták. Amig nem nyúltak hozzá addig nem éreztem semmi átjövő szagot. Amióta megcsinálták mindig tudom ki mit főz.. különösen a fokhagyma érződik.
    előzmény:
    Bibige (71)
    2014-06-30  22:03

Címlap

top