Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bántalmazott férfiak

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. június 6. 19:37
A nőszervezetek - tegyük hozzá, szerencsére - egyre komolyabban emelik fel hangjukat a családon belüli erőszak áldozatául esett nők védelmében. De vajon létezik-e fordított helyzet? Lehet-e a bántalmazás áldozata a férfi?

Nők Lapja Café: Terror és bántalmazás - ha a férfi az áldozat
  1. Torolt_felhasznalo_229041
    Torolt_felhasznalo_229041
    2017. május 16. 02:2335.

    KIKROL  an  itt  szo?  Milyen  ferfiakrol?


    Ertem  ezaltt,  "proli"  vagy  "atlagos  senki"  vagy  "paraszt" ,   Pesti  vagy  videki.?  ZSIDO  ???


    Higyje'tel  el,   mindegyik  mas--mas--- kornyezetekbol  szarmaznak,  es a    "KULTURAJUK"    SZERINT  VISELKEDNEK.


     


    manapsag  mar  "URI  EMBEREK",  Liat,   MAR  NINCSENEK.  A   zsidok  me'g  kibirhatok,  mert  ott rendszerint  a  mama'e'  az  utolso  szo,


     


    De  a  tobbiek.............      oj  Gewalt.......


     

  2. 2017. május 15. 22:1434.

    Akkora a látencia, hogy lehetetlen pontosan megállapítani bármit.
    Sem a pontos számokat, sem az arányokat nem lehet még megtippelni sem.
    Illetve pardon, Chuck Norris a NANE tudja a látens esetek számát...
    Ez azért egy kibaszott nagy vicc... lenne...
    Valóságnak kemény egy kissé!
    És a cikk vége...
    Hiába, ha nem a nő az áldozat, akkor is ki kell valahogy derüljön, hogy végső soron mégis a nő az áldozat.

  3. 2016. július 20. 14:5533.
    Az az utolsó bekezdés nagyon kellett oda, ezzel komolytalanná vált az egész cikk. Hát még ez az égbekiáltó hazugság ami pedig bagatellizálja is a cikket. "A szakértő idézi azokat a statisztikákat, amelyek szerint a párkapcsolati erőszak elkövetőinek 90-95 százaléka férfi, célpontjai pedig a nők."
  4. Torolt_felhasznalo_153603
    Torolt_felhasznalo_153603
    2014. június 7. 11:5132.

    "bocsi, de a ferfiak nem a te valasztasaid voltak? vagy legalabbis reszben?"

     

    De igen. Miután nem jött senki normális, választottam olyat, aki éppen útba akadt - gondoltam, hosszú egyedül töltött évek után (olyan évtizedes távlatokra kell itt gondolni, szóval ne kispályázzunk!) jár nekem is egy kis kikapcsolódás.

    előzmény:
    liat (30)
    2014-06-07  10:55
  5. Torolt_felhasznalo_153603
    Torolt_felhasznalo_153603
    2014. június 7. 11:0231.

    Ne is haragudj, de ez egy fórum, és miért kéne itt úgy beszélnem, mint az életben?

     

    Megkaptad a vadiúj cikket a hat pontról, amire a pasik igazából koncentrálnak az első éjszakán - igazából nekik minden éjszaka első éjszaka! Úgyhogy most láthatod, hogy  miről beszélsz valójában.

     

    Ilyenek a mai férfiak és nem mások - nem választás kérdése, mert csupa ilyen jön szembe az utcán, a munkahelyen, mindenütt. Nehéz olyat választani, ami nincs. ;)

     

    Látom, neked sincs olyan ismerősöd, akiről beszélsz. Ha lenne, akkor mondanád, hogy van, max. nem akarnád bemutatni nekem. (különben csak fiktíve vetettem fel a dolgot, mert előre tudtam, hogy a nagy semmiről beszélünk, és igazam is lett) 

    előzmény:
    liat (30)
    2014-06-07  10:55
  6. 2014. június 7. 10:5530.

    bocsi, de a ferfiak nem a te valasztasaid voltak? vagy legalabbis reszben?

     

    akkor meg ne panaszkodj.

     

    elegge bicskanyitogato stilusod van. ha az eletben is igy beszelsz mindenkivel, nem is fogsz normalisat talalni, csak aki ehhez a stilushoz valo. az pedig nem igazan az uriember kategoria.

     

    de hidd el, a "mi" idonkben is lehetett valasztani az ilyen es az olyan kozott is. nekem is volt ilyen is, olyan is. 

     

    megse orditottam  tele a vilagot abban a stilusban, ahogy te.

     

    szerintem az eletben nem fogsz normalis pasit talalni, amig igy kurtolod a velemenyedet roluk. az okos elmenekul, a kevesbe ott marad. igy aztan erosodhet minden alkalommal a sertodottseged. a kor bezarult.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153603 (27)
    2014-06-07  10:45
  7. Torolt_felhasznalo_153603
    Torolt_felhasznalo_153603
    2014. június 7. 10:4629.

    Miért, olyan félelmetes vagyok?

     

    Szerintem csak felelsleges ez a cikk, mégiscsak. 

    előzmény:
    tamtamtam (17)
    2014-06-07  08:21
  8. Torolt_felhasznalo_153603
    Torolt_felhasznalo_153603
    2014. június 7. 10:4528.
    Csak hogy tisztán lássunk... :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153603 (27)
    2014-06-07  10:45
  9. Torolt_felhasznalo_153603
    Torolt_felhasznalo_153603
    2014. június 7. 10:4527.

    Lehet mondjuk, hogy te olyan idős vagy, hogy az idősebb férfiakról beszélsz, akiket még rendesen neveltek a szüleik - manapság ilyen már nem igazán van, azt meg gondolom, nem várod el tőlem, hogy a nyolcvan éves bácsikákat szemeljem ki magamnak?!

     

    De szólj bátran, ha neked van olyan férfi hozzátartozód 30 és 40 között, aki normális, egyedülálló! Hátha  átmegy a "teszten", beszámolnék neked róla! :D

    előzmény:
    liat (18)
    2014-06-07  08:36

Címlap

top