Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lebuktunk a szeretőmmel..

Torolt_felhasznalo_578535
Torolt_felhasznalo_578535
Létrehozva: 2014. június 4. 05:39

Hat éve vagyunk szeretők a barátommal.

Mind a ketten hosszú boldog házasságban élünk, de nincs már

egyikünk házasságában sem szex évek óta.

Válni egyikünk sem akart ezt már meg beszéltük az elején.

Most a barátom lebukott, kihallotta a telefonból a neje a kedves megszólításomat.

Ma este mindent elakar neki mondani őszintén, már nem akarja

hogy tovább hazudozzon.

Akkor a becsület is azt mondatja velem, hogy nekem is

el kell hogy mondjam a férjemnek.

Mondtam a barátomnak én válni nem akarok, továbbra is

a férjemmel szeretnék élni ha ö is hajlandó lesz velem maradni.

A legjobb az lenne, ha mind a két fél tudomást szerezne a viszonyunkról

és minden úgy maradhatna ahogy eddig,

Persze ez a szép álom.

Ma még meg próbálom ismét lebeszélni a dologról hogy ne mondja el a nejének.

 

Véleményt ahhoz szeretnék kapni hogy ilyenkor ki mit tanácsolna....elmondjam a férjemnek vagy sem...

Nekem csak szeretőre van szükségem, nem egy új férjre...

Lelki ismeretem viszont nem engedi hogy magára hagyjam a barátomat...

Mondtam hogy ha akarja a feleség akkor én állok elébe a beszélgetésnek...

Persze tudom az ő döntése az övé...de mégis a közös hat évünkről van szó...

 Köszönöm...

  1. Torolt_felhasznalo_979457
    Torolt_felhasznalo_979457
    2014. június 12. 05:45126.

    "Még szeretőnek sem tudott megmaradni tisztességesnek."

     

    Eleve a ti helyzetetekben nem lehet tisztességről beszélni. Egyikőtök sem volt tisztességes a házastársával, szóval miért pont veled lenne az? Egyébként nem tudom, hogy mit nyavalyogsz, állításod szerint csak szeretők voltatok. Idézek a nyitódból: "Nekem csak szeretőre van szükségem, nem egy új férjre". 

     

    Nem értem ezek fényében a siránkozást és hogy miért érdekel, milyen szálak fűzték a többi nőhöz. Tényleg semmi közöd hozzá, nem te vagy a felsége. Ez a pozíció ezzel jár(t). Kezeld helyén a dolgokat és magad.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_426920 (125)
    2014-06-12  05:38
  2. Torolt_felhasznalo_426920
    Torolt_felhasznalo_426920
    2014. június 12. 05:38125.

    Tegnap felhivtam, mert kiváncsi votlam hogy mit mond a két hölyről.

    Anynira mereven elutasított hogy nem is értettem.

     

    Azt mondta hoyg az az ő ügye és magyarázkodni nem fog senkinek.

    Ezt neki kell  megoldani.

     

    Mindenképpen ugy érzem ebbe az ő ügyébe én is benne voltam és ugy gondotlam én is tudhatom hoyg mikor és meddig voltak mellettem meg nekik ők is.

    Erre egyelőre nem tudom mikor kapom meg a választ, de hosszú ideig akarok élni és ezt még az életbe ugy is kiszedem belőle...

    Most hagyom nem hivom már fel legalábbis egy darabig...

     

    Teljesen szét van hullva ugy kezel mint egy idegent,  a hangja a telefonban gyászos siralmas.

     

    Csak magára gondol, nem érdekli hoyg mi van velem, mi van velem és a férjemmel, amig én nem mondtam el a férjemnek addig én őt vigasztaltam meleltte álltam rengeteg nyugtató sms-t irtam neki.

     

    Ő semmit...felém hallgat mint a sír.

     

    Csak azzal törödik hogy hogyan is másszon ki belőle.

     

    Még szeretőnek sem tudott megmaradni tisztességesnek...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_426920 (124)
    2014-06-12  05:20
  3. Torolt_felhasznalo_426920
    Torolt_felhasznalo_426920
    2014. június 12. 05:20124.

    Sziasztok, csak vissza regisztráltam magam...mert nem van egy két megváloszalatlan kérdésetek.

    A gombát amikor megkérdeztem, hogy hogy kaphattam el, arra azt mondta hoyg szedett egy gyógyszert és már hallott rola hogy gyogyszer is okozhat ilyen tünetet, mert neki is viszketett de nem gondolta hoyg át adja nekem, mert azt már vagy két hete érezte.

    Ezt elhittem akkor.

    A három szerető ugy állt össze, hogy az öszinteségi esetnél

    csak engem vallott be a feleségenek, de mivel ugy mondott el a feleségnek, hogy engem ugyan ugy szeret mint őt és nem tud választani, akkor a feleség ettől kiburoult, hogy hogy is gondolta hogy ö két nőt akar

    egyszerre magának, persze a feleésg jó házvezető nőnek, talán igy gondoltam, mert náluk a feleség bevallására én is tudom nem megy a szex én a feleségtől erre rá kérdeztem és igen azt mondta hogy náluk szinte nincs szex már.

    Tehát akkor erre voltam én jó, gondoltam addig

    Mivel köztünk, már itam hogy elég nagy a távolság, volt hogy évente az elején azért heti egy vagy két heti egy, de az utolsó években már évente kb 10-12 találkozás volt csak.

    Tehát egy "éhes" embernek ez kevés.

     

    Lemondani rólam nem tudott mert közben mi már az elején érzelmeket tápláltunk egymás iránt.

    Lassan beálílott a lelkében a felesége mellé..

    Gondolta hogy mivel szeret de nem kapja meg tölem a kellő mennyiséget, ugy már feljogositva van, hoyg mellettem is vadásszon.

     

    Nem egyszerre votl három nővel, folyamatosan voltunk neki.

    hogy a másik kettő mikor és mennyi ideig volt az életében nem tudom.

    A feleség kérte hogy adja meg a közösségi oldala jelszavát

    ott talált rá az egyik nő leveleire amit a voltommal folytatott és az már

    ott szexualitásról szólt, tehát ezzel könnyü dolga volt a feleségének a bizonyításra.

    Kérte a férjét ezek után hogy most ha uj életet akar a feleséggel ismét 

    kezdeni akkor mondjon el mindet ami a nő ügyeivel kapcsoaltos.

    Ekkor bevallotta a voltom a másik nőt is...

    Így lettünk hárman.., mint irtam én folyamatosan hat évig.

     

     

    Itt jöttek képbe a másik két két hölgy.

     

    Nem tudom kik voltak mert nem mondtak el roluk semmit, pedig azért 

    ezt már én is szerettem volna tudni.

     

    A feleség mivel busszutól fütött, azt mondta felkeresi őket és a férjüknek elmondja, és ebből gondolom hogy ök is férjezettek.

     

    Hoyg unatkozó hölgyek vagyunk e és azért kerestem- kerestünk szeretőt ebben az esetben?...

     

    A másik kettőt nem tudom, 

     

    de én napi 10-12 órákat dolgozom, mint mondtam már

    vállalkozó vagyok és nagy szerencsémre rengeteg munkám van.

     

    Részemről többről volt szó mint unatkozásról...

     

    A férjem lelkét ápolom, mint mondtam ő mellettem áll mindenben.

    nem haragszik rám, megért, de nagyon fáj neki.

    Simogatom a lelkét...

     

    Nem tettem és nem is kért rá hogy máskor ne legyen szeretőm...

     

    előzmény:
    mooreica10 (123)
    2014-06-11  21:06
  4. 2014. június 11. 21:06123.
    Az hogy 3 novel csalta a feleseget az semmi felekeppen nem gusztustalan? Ha a ferj ugy dontott hogy elonti egy oszintesegi roham es bevall mindent akkor miert lenne kutakodas? Nem voltunk ott hogy lassuk mi tortent, egy hazug csalo es egy megkeseredett kidobott szereto szavara elitelni egy 3 szemelyt inkabb gusztustalan...szerintem legalabb is. Ismered oket hogy allitod hogy " ok ilyenek"..?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193962 (119)
    2014-06-11  13:40
  5. 2014. június 11. 16:41122.

    Háát, ha így gondolod...:))

     

    Nekem ez igen kimagasló teljesítménynek számít,pláne egy 50 felettinél 4 nőt kielégíteni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193962 (118)
    2014-06-11  13:38
  6. 2014. június 11. 16:16121.

    " Szerintem két sarki k.rva..."

     

    Értem a logikát, de nem hiszem. 

     

    A pasi ugyanarra a típusú nőre utazott, és nem egy, hanem három (!) unatkozó feleségre talált. Jó kis klubot lehetne szervezni, közös témában nem lenne hiány.

     

    Idézek a topikindítótól:

     

    "annak idején kérdőre vontam mert tudtam hogy tőle kaptam el (a gombát)... de (ő) nem gondolta hogy ezt át adja nekem,"

     

     

    Őszinte válasz volt a pasitól, utólag nincs mit reklamálni. (Aki ezt beveszi... de hagyjuk.)

     

    Hat évig jól ment az üzlet, aztán beállt a krach, és ahogy a bróker sem tud idejében túladni az elértéktelenedett  papírokon, neki is bedőlt a vállalkozása. Átadta a kulcsokat a végrehajtónak, és most várja a jobb időket.

     

    "...ha még valamit el is kaptál tőlük.".

     

    Miért, az"úriasszonyok" talán immunisok? Elég ha a egyik nő férje hazahozza a gombát-lapostetűt-"gonosz mókust", és máris megvan a lánc-lánc-eszterlánc. 

     

     

     

    Üdvözlettel

     

    Psmith (a p néma) 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193962 (120)
    2014-06-11  13:50
  7. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 11. 13:50120.

    Szerintem ne hívd fel, "töltelékügyben" meg pláne nem. Mit számít, hogy ki a másik kettő! Szerintem két sarki k.rva, ha még valamit el is kaptál tőlük.

    Hagyd őket a fenébe.

    Ne nyomozz utánuk, mert olyan leszel, mint a kedves volt barátod felesége.

     

    Zárd le az egészet.

    Menjetek el valahová kettesben a férjeddel, vagy a családdal.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (113)
    2014-06-11  04:45
  8. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 11. 13:40119.

    A férj nyilván megmondta a jelszót a feleségének, az meg bement kotorászni a férje fiókjába.

    Ezt mondjuk én gusztustalan és ízléstelen dolognak tartom, de ha ők ilyenek...

    előzmény:
    mazsola7 (117)
    2014-06-11  07:06
  9. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 11. 13:38118.

    Mi az, hogy jól bírta? Nincs ebben semmi különös. Volt egy ötvenes pasim, aki a feleségével minden nap kétszer, reggel és este kamatyolt, de még jól esett neki délután is valaki (pl. én).

    Bírta.

     

     

    előzmény:
    mazsola7 (117)
    2014-06-11  07:06
  10. 2014. június 11. 07:06117.

    Hát ez nem semmi...:(

     

    És közben csak volt szex a nejével is?A másik 3 mellett???

     

    Jól bírta...:((

     

    A nej hogy jött rá a többi szeretőre?Írtad ,h közösségi oldalon találta őket, de hogyan?Az ilyet nem írják ki...Biztos ez?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (113)
    2014-06-11  04:45
  11. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 11. 05:15116.

    Votl bent egy másik nevem is a fogyosevi, ott bent böngésztem, amikor ismét ide írtam választ. Elfelejtettem arról a névről kijelentkezni.

    Elnézéseteket kérem, de azt az oldalt ennek fényében megszüntettem, mert ott fényképpel voltam fent és hiába töröltem ki a fényképet a nich nevemnél megmaradt.

    Viszont nem szeretném ha rám ismerne a környezetem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_326914 (115)
    2014-06-11  05:03
  12. Torolt_felhasznalo_326914
    Torolt_felhasznalo_326914
    2014. június 11. 05:03115.

    Nagyon jó hogy beszéltem a feleséggel, de amikor irad teljesen hihetetlen volt hogy ezt csinálja, egy igazán tiszta lelkületi becsületes embernek hittem.

    Büszke voltam hoyg egy ilyen embert találtam, sőt tudom butának hangzik de méltónak a férjemre nézve, ha már szeretőm van.

    Nem egy út széli semmit érő szerető...vagyis akkor azt gondotam.

     

    Nem tarok vele fent további viszonyt, ezt nem tudom honnét olvastad ki,

    vele végeztem egy életre,  ő már hozzám nem érhetne soha.

    Hoha nem mondott még ilyet a feleségének sem, hgoy egy másik nőt is szeret uygan ugy mint a feleségét, ezt ő mondta.

    A feleségnek ez fáj a legnagyobb részben...

    Tehát gondolom, hogy így van mert ezt tegnap is a feleség többször mondta telefonba, hogy a férje szerelmes belém.

    Egyébként ennek itt most már nincs is jelentősége.

    Az ő szerelme nekem már semmit sem ér...küzdjön most magával belülről..mert még tisztességes szerető sem tudott lenni.

    Nekem csak ő volt az életemben a hat év alatt...

    előzmény:
    mooreica10 (114)
    2014-06-11  04:55
  13. 2014. június 11. 04:55114.
    Es te persze ezutan is megbizol benne feltetlenul, mert teged szeret es persze hogy az igazat fogja neked mondani. A tobbinek majd mit mond rolad? Hogy nem tudott levakarni, de hat oket szereti, egyenkent, mindig csak egyet??...a tobbi csak toltelek...ha te ezt igy 51 evesen elhiszed akkor megerdemled a szajraesest...mondtam neked hogy az lesz belole ha beszelsz a feleseggel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (113)
    2014-06-11  04:45
  14. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 11. 04:45113.

    RODULAT DE MÉG MEKKORA...

     

    Tegnap le esett az állam...nem hittem a fülemnek, kb. háromszor megismételtettem azt a bizonyos szót.

     

    Kezdem az elején a tegnapi napomat.

    Beszéltem a voltommal telefonon...ezt én akartam.

    Mondta hogy most már ugy néz ki hogy talán kezd megnyugodni a neje.

    Mondtam, hogy ez jó jel, de mondja hogy bosszút esküdött ellenem, azt mondta hoyg nekem is fájjon.

    Gondoltam ez már nem jó jel.

    A bosszúja csak az lehet felém, hoyg ha elmondja a férjemnek.

    Igy már nem volt más mint hogy én is elmondjam a férjemnek az este.

    Ezt meg is tettem, ő úgy fogadta ahogy gondoltam, megértéssel.

    Bár azóta is szenved szegény mert most hallotta meg és tudta meg az életünkben először hogy megcsaltam.

    Igéretet nem kért, én nem is tettem arra utalva hoyg később nem lesz harmadik az életembe.

    Mondtam a férjemnek, hogy ez egy nagy adag bánat amit kapott tölem,

    de rajta áll a döntés hogy tud e velem ennek fényében most már tovább együtt élni.

    Természetesen nem jönnek mennek az ágyamban a férfiak.

    Hat év alatt ez az egy volt nekem.

    Teljes diszkréciót meg tudtam őrizni eddig is.

    A férjemet megkérdeztem, hygo vett e észre valamit a hat év alatt

    úgy itthon vagy rajtam ami arra utalt volna hogy van valakim, azt mondta hoyg semmit.

    Még egy apró jelet sem.

    Ha lesz később szeretőm, vele is igy lesz, a férjem lesz az első szempont, hogy amennyire lehet neki ne fájjon, de én mégis maradhassak még nő...

     

    Az előzményekre amit írtam viszont megért teljes mértékben, csak most ezt fel kell neki is dolgozni.

     

    Majd ezt követően összekonferenciáztam mint a négy érintetett.

    ...és itt esett le az állam.

    A feleség már megnyugodva némileg, ő már egy hete is tudja a dolgot.

    Felnyitotta a szemem kérdezte hogy tudom e hogy ki a voltom?

    Kiderült hogy még engem további két nővel megcsalt, tehát 

    ő három szeretőt  tartott egyszerre a flesége votl a negyedik.

    Gondolhatjátok én aki 100%-ban megbiztam benne, bután most már tudom..mit érzetem akkor.

    Azt mondta rájuk hogy ök voltak a "töltelékek"

    Belém szerelmes és nagyon szeret engem.

    Mint a példa azért mutatja annyira mégsem, hogy ne férjen más is közént.

    Nem mondhatja hogy tölem nem kapta meg rendesen a szexet, mert amit szeretett és szerettünk volna megvolt.

     Igaz ritkán..

     A feleségének továbbra is azt mondta hogy szeret engem és szerelmes belém.

    De mi már pár napja lezártuk ezt a viszonyunkat pont az ő kapcsolatuk ujjá építése reményében.

    A feleség kutakodott a közösségi oldalon és ugy talált rá másokra.

    Innét tudta meg hogy nemcsak én vagyok az egyedüli szerető...csak rangsorban voltam az első.

    Jó hogy komolyabb bajt nem kaptam tőle, egy gomba fertőzéssel megúsztam...mikor annak idején kérdőre vontam mert tudtam hogy tőle kaptam el,,,akkor azt mondta hoyg nem tudja, de ő is érzett viszketést magán, de nem gondolta hoyg ezt át adja nekem, mert az már pár napja volt azelőtt hoyg mi együtt voltunk.

    Most már tudom a valamelyik "tölteléktől" kaptam el.

     

    Fordult velem a világ...

    Egyelőre ennyi sok mindent megbeszéltünk még négyesben, bár a voltom, úgy össze volt zakkanva a hangja alapján hogy csak igen és nemet mondott a telefonba...

    Egy pár nap mulva felhivom, mert azért érdekel hogy ki is volt a másik kettő mellettem és miért is voltak ha már én voltam állítolag az élete nagy szerelme?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (112)
    2014-06-10  05:21
  15. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 10. 05:21112.

    Kedves Aliana!

     

    Neked külön köszönetet mondok, mert empátiával írtál és nem indulatból...

     

    Szia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (111)
    2014-06-10  05:18
  16. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 10. 05:18111.

    Hát szerintem vége , és ezzel lezárom az ügyemet...folytatása nem lesz.

     

    Szerencse vagy nem,,,de mi a hétköznapokban csak úgy véletlenül nem találkozhatunk az utcán, mert igen messze lakik tőlem.

    Nem kutakodok én sem a zöld pöttyöcske után.

     

     

    Belülről meg majd csak elmúlik ez a rossz érzés.

     

    Hogy lesz e esetleg valami még belőle azt sem tudom...ezt a kérdést nyitva hagyom, mert hát soha ne mondjam hogy soha...

     

    Köszönöm szépen a hozzá szólásotokat, egy pár közölük nagyon sokat segített.

     

    Sziasztok...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (110)
    2014-06-09  17:13
  17. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 9. 17:13110.
    Fere olvastal valamit...nem irtam semmi orvosi esetrol...azt meg vegkepp nem tennem.hogy bantsam itt a feleseget vagy az en ferjemet...ok tisztami meg a voltommal vagyunk aldozatok....k aldozatok ebben az ugyben..
    előzmény:
    mooreica10 (109)
    2014-06-09  15:19
  18. 2014. június 9. 15:19109.
    Erdekes a felfogasod. Sajnaltatod magad a fiaddal amiert kidobott a szeretod. A mar "nem ferfi" impotens apjat pl sajnalja vagy esetleg lenezze? Akit mar 6 eve csalsz es hazudsz neki?...hogy nezzen az apjara ezentul?
    Masik pedig...egy vilag felfordulna benned ha megtudnad hogy a ferfi aki(huseget eskudott) feleseget siman megcsalja es szembe hazudja mar 6 eve...Isten orizz neked hazudna. DE...a feleseg orjongese (aki most tudta meg hogy csalta a ferje es hazudott neki) az mar orvosi eset??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (101)
    2014-06-09  06:24
  19. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 9. 10:20108.

    Akárhány nős pasival voltam eddig, ha a feleség szóba került, az mindig egy lesajnálni való, csökkent értékű mosogatórongy volt, akit csak úgy lehet kibírni, ha néha félrelép az ember.

    Mindig felmerült bennem, hogy akkor hogy tud vele akár csak 1 percig is együtt élni? De aztán nem feszegettem a témát, minek?

    Mindig tisztában voltam vele, hogy csak szexet keres - és talált. Én is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (102)
    2014-06-09  06:30
  20. 2014. június 9. 10:17107.

    Figyelj csak,nem biztos,hogy akkor van csak fent a facen,ha ott a zöld pötty:)

    Én se vagyok már mai csirke,de ki tudom kapcsolni a csetet.

    Azért hogy ne lássák, hogy fent vagyok...:) Ha munkaidőben felmegyek rá pl. a telómról..:)

     

    Szóval,ha nincs ott a zöld pötty,és ott lehet.Ha meg ott van se biztos ,hogy ő ül a gép előtt...

     

    Fogadd el,hogy így történt.Adatott neked még egy ilyen élmény ,ebben a korban,ez nem semmi....

     

    Az más kérdés, hogy a megcsalt férj, és feleség mit szól hozzá....ha megtudja persze...(a férj)..

     

    Egyébként, én se kötöttem volna a gyerekem orrára, hogy ha megcsaltam volna az apját,azt pláne nem,mi volt az oka.Az magánügy...

    De te tudod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (104)
    2014-06-09  07:54
  21. Torolt_felhasznalo_533532
    Torolt_felhasznalo_533532
    2014. június 9. 10:01106.

    Hagyd a p*csába azt a zöld pöttyöt, az ember ilyenkor a legisebb, legképtelenebb szalmaszálba is képes belekapaszkodni, és nagy horderejű következtetéseket levonni.

    Ha túl leszel ezen, és pár hét-hónap múlva elolvasod itt a dolgokat, el fogsz ámulni, hogy mennyire naív voltál... 

    Árt már téged csalódás az életben? Vagy egy jó kis burokban éltél a szerető családod körében? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (104)
    2014-06-09  07:54
  22. Torolt_felhasznalo_533532
    Torolt_felhasznalo_533532
    2014. június 9. 09:59105.

    Teljesen hülyeség vAKON megbízni benne. Miért gondolod azt, hogy ha a feleségének hazudik is, veled 100%-ig őszinte?? arra a 6 évre és a jó szexre, és állítólagos érzelmekre alapozni, nem valami bölcs dolog. Gondolom a feleségébe is szerelmes volt, és vele több évtizedet lehúzott már, gyerekeik vannak, és mégis hazudott neki, neeem? Miért pont veled lenne teljesen őszinte....

    Amikor veled volt mit mondott otthon,  merre jár?  Nem éreztél lelkiismeret furdalást, hogy hazudik a szerelmed? És nem ötlött fel benned, hogy ezt fordítva is megteszi?

     

    Én is imádom továbbszőni az ilyen történeteket :) Szóval az is lehet, hogy kökeményen lebukott, és az asszony NEKED akarja kitálalni a hazugságokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (102)
    2014-06-09  06:30
  23. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 9. 07:54104.

    Úgy vettem észre, van haladás köztük az előre lépésnél.

    Ma már nem láttam bent a közösségi oldalon az zöld pöttyöt most reggel, tehát ma nem ellenőrzött a feleség...

     

    Bár én meg utálom már magam, hogy mindig a zöld pöttyöt lesem, hogy mikor van bent és mikor nincs...

    Remélem hamarosan leállok erről...

    Még megdobban a szívem ha meglátom a pöttyöt, pedig szinte 100%-ban biztos vagyok, hogy nem a voltom van ott, hanem a felesége...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_639018 (103)
    2014-06-09  06:43
  24. Torolt_felhasznalo_639018
    Torolt_felhasznalo_639018
    2014. június 9. 06:43103.
    Az teljesen igaz, hogy as biztos rossz is jobb, mint a bizonytalanság....  Nehéz eldönteni ilyenkor, minden megkérdőjeleződik az emberben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (102)
    2014-06-09  06:30
  25. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 9. 06:30102.

    Látod eddig ez a fordulat eszembe sem jutott...

    Teljesen 100%-ban megbiztam minden egyes szavában.

    Biztos bárgyú lelkületűnek tűnök most, de ez eddig nem jutott az eszembe.

    Megfordulna a világ bennem, ha kiderülne hogy a hat év alatt

    csak folyamatosan hazudta nekem, hogy mi a helyzet otthon...

    Ennek fényében már igen nagyon várom a feleséggel való telefon, vagy személyes beszélgetésünket.

     

    Egyébként ez ilyen "sokk" kell nekem, hogy ne legyen most annyira rossz belülről a lelkem...

    előzmény:
    mooreica10 (99)
    2014-06-09  01:46

Címlap

top