Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lebuktunk a szeretőmmel..

Torolt_felhasznalo_578535
Torolt_felhasznalo_578535
Létrehozva: 2014. június 4. 05:39

Hat éve vagyunk szeretők a barátommal.

Mind a ketten hosszú boldog házasságban élünk, de nincs már

egyikünk házasságában sem szex évek óta.

Válni egyikünk sem akart ezt már meg beszéltük az elején.

Most a barátom lebukott, kihallotta a telefonból a neje a kedves megszólításomat.

Ma este mindent elakar neki mondani őszintén, már nem akarja

hogy tovább hazudozzon.

Akkor a becsület is azt mondatja velem, hogy nekem is

el kell hogy mondjam a férjemnek.

Mondtam a barátomnak én válni nem akarok, továbbra is

a férjemmel szeretnék élni ha ö is hajlandó lesz velem maradni.

A legjobb az lenne, ha mind a két fél tudomást szerezne a viszonyunkról

és minden úgy maradhatna ahogy eddig,

Persze ez a szép álom.

Ma még meg próbálom ismét lebeszélni a dologról hogy ne mondja el a nejének.

 

Véleményt ahhoz szeretnék kapni hogy ilyenkor ki mit tanácsolna....elmondjam a férjemnek vagy sem...

Nekem csak szeretőre van szükségem, nem egy új férjre...

Lelki ismeretem viszont nem engedi hogy magára hagyjam a barátomat...

Mondtam hogy ha akarja a feleség akkor én állok elébe a beszélgetésnek...

Persze tudom az ő döntése az övé...de mégis a közös hat évünkről van szó...

 Köszönöm...

  1. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 9. 06:24101.

    Nagyon tévedsz, nem birkozgatok senkivel és semmivel legalábbis egyelőre nem.

    Érett felnőtt  fiam van és ha hihetetlen is nem tehernek vette.

    Megköszönte a végén, hogy biztam benne és elmondtam neki.

    Sőt igen sajnálta hogy ezzel most nekem egyedül kellett eddig  lennem.

    Megnyugtattam, hogy az általa is ismert barátnőmnek elmondtam.

    Mert nekem is  van és vannak barátnőim azokkal folyamatosan tárgyalom az ügyemet.

    Nem arról volt szó, hogy azért mondtam el a fiamnak mert már nem birtam egyedül a terhemet és ki kellett hogy beszéljem.

    Hisz itt a forumban is folyamtosan azt teszem irom és ragozom a

    sz...omat.

    A fiamat ha ismernéd nem ezt irtad volna.

    Egy pillanatig sem gondoltam arra hogy azért mondjam el a fiamnak mert joga van tudni.

    Akkor a másik fiamnak is elmondanám mert neki is joga van tudni.

    Sőt a férjemnek is elsősorban el mondanám, mert legfőbb joga mégis csak 

    neki van, hogy tudja.

    Semmiféle jogokról nem írtam és nem is fogok irni.

     

     

     

     

    előzmény:
    mooreica10 (100)
    2014-06-09  01:51
  2. 2014. június 9. 01:51100.
    Szerintem szemetseg volt toled a fiad vallara tenni a te hazugsagaidat es csalasodat. Azzal csakis a te lelkiismereted probalod tisztogatni. Most a fiadbol is egy hazug csalot csinaltal azzal a felkialtassal hogy joga van tudni. Egy nagy fraszt....51 evesen ugy viselkedsz mintha egy szerelmes tinedzser es erre cinkostarsnak bevonod a fiadat is. Mi koze a fiadnak ahhoz hogy te felrejartal? Az csak kozted es a ferjed kozott van...birkozzal csak a lelkiismereteddel egyedul.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (97)
    2014-06-08  20:13
  3. 2014. június 9. 01:4699.
    Pedig pofon egyszeru. Te szereted ot, talan meg szerelmes is, de forditva mar nem. Ugy tudott kiirni egy perc alatt az eletebol. Te tenyleg CSAK szex partner voltal neki, a tobbi csak koret volt hogy az is maradj amig neki jo. A feleseg talan azt akarja tudni toled hogy a ferje mit hazudott neked rola, es persze majd az allad leesik mikor megtudod az o szempontjat is a hazassagukrol....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (97)
    2014-06-08  20:13
  4. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 8. 20:2998.
    51 eves vagyok a voltom 54 a feleseg 53 eves....
    előzmény:
    mazsola7 (96)
    2014-06-08  12:08
  5. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 8. 20:1397.
    Mint irtam a voltom 51-54kozott vagyunk...a feleseg mar nem kivanja a szexet...szerinte az hulyeseg es a voltomnak csak azon jar az esze...hogy hallgattam volna meg a feleseget? Mondjuk a kapcsolatunk elejen kellett volna megkerdezem hogy valoban nincs koztuk szex? Vagy mikor? Ma az egyik fiamnak elmondtam en is...mivel o tisztaban van nagyjabol az itthoni dolgainkkal igy teljesen megertette a helyzetemet...tudja hogy mi mar egyszer majd em elvaltunk. Abban megegyeztunk hogy a ferjemnek nem mondom el. Nem szeretne ha az apjanak ez fajjon....persze en sem szeretnem ezt igy mar hogy a voltom kiirt egy pillanat alatt az eletebol...persze hogy szereti a feleseget soha nem mondta az ellenkezojet...persze szeresse is...az is lehet hogy tenyleg nem volt hozzam oszinte a szexualis eletukkel kapcsolatban...ezt nem tudom meg most mar...bar a feleseg mondta a voltomnak hogy ha lenyugszik minden keppen beszelni akar velem. Bar igazabol nem tudom hogy mit...mindent tud...ujat nem tudnek neki mondani......azert megertem a feleseget nagyon is...hat even keresztul nem tudott semmirol...bar ugye az en ferjem sem, de o a hat ev megcsalast nem tudja...legabbis eddig meg nem...
    előzmény:
    mazsola7 (96)
    2014-06-08  12:08
  6. 2014. június 8. 12:0896.

    Egyhölgy,csak kíváncsiság:Hány éves vagy?A voltod,és a felesége mennyi idős?Ott az asszony miért nem akart szexelni,mit mondott a voltod?Mondjuk,én lehet ,meghallgattam volna, az asszony verzióját is?:)

     

    Azért ez nem semmi, hogy 6 év után,csak most ütötte meg a fülét a telefonbeszélgetésetek...hogy sikerült ennyi ideig titokban tartani?

     

    A férjednek végül is el fogod mondani a dolgot, hogy döntöttél?

     

    A véleményem, hogy a feleség nem örjöngött volna, ha nem lenne még érzelem a férje irányába...pláne ,ha tudja, hogy a nem létező házaséletük miatt tartott szeretőt a férje...nem tudom, nekem itt valami nem stimmel..

     

    Miért táncolt vissza a férj,,,,ha tudja az igazat,miért tette, ott is kell még érzelemnek lenni..

  7. Torolt_felhasznalo_533532
    Torolt_felhasznalo_533532
    2014. június 8. 11:2995.

    Igaza van Aliana-nak. Valami sokkal nagyobb dolog történhetett annál, minthogy meghallotta azt a kedves megszólítást.  Egy ilyen semmitmondó dologra épeszű férfi nem indít be ekkora lavinát.

    Hat év hazugságait nem fogja jóvátenni egyetlen "nagy vallomással" A felesége az elkövetkezendő hosszú időben még azt sem fogja elhinni, amit kérdez. Ha nem tudják kezelni ezt a dolgot normálisan akkor igencsak megkeseríti ez a vallomás az életüket.

    azt lehet tudni, hogy az asszony miért nem akart szexelni??

     

    Mert ez nekem igen sánta eszmefuttatás, vagy önző hozzáállás, hogyha nekem nincs, akkor a másik is tartóztassa meg magát, mert "csak". Házastársi hűség címén meg bla-bla-bla. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (94)
    2014-06-08  09:53
  8. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 8. 09:5394.

    Aliana!

     

     

    Nagyon szépen köszönöm a kedves biztató, erőt adó 

    üzenetedet...

    Ezt nagyon jókor kaptam tőled.

     

    Igen nagyjából én is ilyenekre gondolok, hogy az ő választása és döntése volt hogy engem a nagy szavak ellenére is ily könnyen ki írt az életéből.

     

    Azt mondta hogy ha az az ára hogy soha többé nem fog szexelni akkor azt választja hogy akkor marad a volt neje mellett.

    Majd a kulcslyukba dugja...

     

    6 évvel ezelőtt mégis miért nem azt választotta azt nem tudom.

     

    Nem vagyunk egyformák tudom...

     

     

    Ma itthon medencézés lesz, holnap meg elmegyünk a Palatinusba... már a menyék meg hivtak tegnap...

     

    Kell hogy ne itt legyek állandóan a gépnél ha egy kis lyukas időm van.

     

    Ne lessem állandóan a telefonomat, hogy esetleg kapok e tőle sms-t, mert van egy olyan telefonja is amiről a neje nem tud.

     

    Jó kis szappanoperába kerültem most én is....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193962 (93)
    2014-06-08  09:34
  9. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 8. 09:3493.

    Nehéz, nehéz... főleg most, az első pár napban.

    De nyugodj bele: ezt a volt szeretőd rendezte így. Hidd el, hogy ő nem akarta tovább ezt a kapcsolatot. Hogy miért, azt nem fogja neked megmondani, mert gyáva.

    Helyette ott a magasztos magyarázat: nem tudok tovább hazugságban élni!

    Egyem a kis szivét. És hat évig tudott?

     

    Jól teszed, ha tartod magad a fogadalmadhoz, nem hívod, nem közeledsz. Főleg, ha a felesége még az internetes fiókját is ellenőrzi!

    Hát ha ő ezt az asszonyt választotta, csak szívjon!

     

    Próbálj meg tényleg nem foglalkozni vele, nem gondolni rá.

    Most itt az ünnepi hétvége, jó idő van, menjetek a családdal valahová.

    Legyél te is jókedvű, legalább a családod ne lássa rajtad, hogy valami bánt.

    Aztán majd elmúlik.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (92)
    2014-06-08  06:09
  10. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 8. 06:0992.

    Ahogy telnek a napok és nem tudok semmit egyre rosszabb...

    tegnap tesztelt a felesége engem.

    A közösségi oldalon láttam bejelentkezett a voltom.

    Megdobbant a szívem...de nem írtam rá.

    Gondolom, hogy mivel szakítottunk és erre alapozza a voltom a 

    kapcsolatuk folytatását, így most kíváncsi a neje hogy a háta mögött nem chatelünk e.

    Egy hajszál pillanat volt az elején, hogy jaj de jó hogy bent van írhatunk

    egy pár sort...de végig futott rajtam hogy ez tutira nem ő.

     

    Ha ő lett volna bent akkor egyből rám írt volna, mert mindig úgy szokott lenni.

    Elég sokáig bent volt, sőt ki be lépkedett többször a feleség a voltom nevét használva.

     

    Macska egér játék, közben meg nekem hiányzik a voltom.

    Nagyon nagyon szeretném hallani a hangját már.

    Természetesen nem hívom fel...fogadalmat tettem magamnak

    amíg ő nem keres addig én semmilyen formában nem keresem, nem írok rá, nem telefonálok, semmit nem teszek.

     

    Ha így lesz vége, hogy ő nem keres akkor így lett vége.

    Mert attól hogy kimondta hogy szakítsunk, mert  az az ára a feleségével az újra kezdésüknek, attól a mi érzéseink sem multak el...itt vannak és

    emésztem én is magam...

    Gondolom a voltom is ugyan ezt teszi magában...természetesen neki

    sokkal de sokkal nagyobb a terhe az enyémnél.

    Ez a három nap itthon kikészít engem, mert a családom meg jókedvű és nem értik mi a baja az anyának...

     

    előzmény:
    KN18 (91)
    2014-06-07  22:02
  11. 2014. június 7. 22:0291.
    jaj nagyon belemerültél már itt a fikcióidba. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (74)
    2014-06-07  12:36
  12. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 7. 20:2490.

    Miért irod hogy a családját is csalta, akkor csalta a szomszédját az utcát...sőt még téged is.

    Teljesen elhittem igenis amit mondott mert magamból indultam ki, én mindig őszinte voltam vele és végig azt éreztem ő is velem.

     Nem írtam boldogtalanságról a férjem mellett, ha hihetetlen is én boldog vagyok vele.

    Vagy az is lehet hogy nem tudom mi a boldog házasság, én a mienket annak gondolom...

    A férjem kell nekem, ezt honnét vetted hogy nem kell nekem?

    Mi nem mondtuk a párjainkra hogy hibásak. 

    Nem is vádoltuk őket soha egymás közt sem.

    Azt mondtuk ezt nem vesszük megcsalásnak mert nekik nem kell a szex már, nekünk meg kell.

    A férjem teljesen tisztában van hogy én azt is végzek itthon ha egyedül vagyok, a barátom sajnos messze lakik így vele is elég ritkán tudtunk találkozni...tehát ez a szerelmeskedés is kevés volt igazából mind kettőnknek.

    Füvet is letudom vágni:-))) a gyerekeim is tisztában vannak az itthoni helyzettel már írtam az elején erről, persze arról nincs tudomásuk hogy mikor van és mikor nincs szeretőm, de hogy van vagy volt azt tudják...

     

    Még egyszer írom én nem félek a bosszútól, mert azt nem is venném bosszúnak.

    Elkeseredésnek venném a feleség részéről amit meg is értek.

     

    Biztos megoldást találnánk a továbbiakban is az együtt élésre a férjemmel.

     

    Mert ő azért nem hagy el mert más nő kell neki, ez 100%-ban igy van.

     

    Tudja hogy nekem szükségem van a szexre, viszont ő nem tud teljesíteni.

    Akkor ki hoz kiért nagyobb áldozatot, ki tartja egyben a családot ha nem én.

    A családban én vagyok a mindenes....

     

    Pont a család egyben tartása miatt nem váltam el már vagy 17 éve amikor is kezdődött az egész gondunk.

    Majd nem elváltunk, két hónapig sirtunk együtt hogy most mi legyen és akkor arra jutottam hogy jó nem válok el, nem akarom hogy a családom szét hulljon és választottam ezt a helyzetet.

     

    Sokan csak mint szeretőt itélnek el, ép ugy mint nő és férfit egyaránt.

    Hogy a dolgok mögött mi van, miért történik azt már nem tudják, csak a puszta tényt ami ép van...

    A látszat a szomszédok az ismerősök, a rokonok előtt...

    Ez a lényeg szép és kerek mint egy piros alma...

     

     

    előzmény:
    andi*1970 (87)
    2014-06-07  18:48
  13. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 7. 19:4789.

    Igen szerintem is volt igazsága az előtted szólónak, de nem látja a helyzetet... biztosra veszem nem is volt még ebben része...mint mindent meg kell élni saját magunknak és akkor a véleményünk is megváltozik.

    Én egy hűséges feleség voltam a házasságunk nagy részében...

     

    Attól nem tartok hogy a feleség elmondja a férjemnek, mert hisz már az elején írtam, hogy én is elmondom a férjemnek a viszonyunkat.

     

    Mivel a voltoméknál másként alakult a dolog ahogy a voltom gondolta, így nyomatékosan megkért többször is hogy ne hogy elmondjam én is a férjemnek, ne fájjon neki is ugy mint ahogy fáj az ő feleségének...

     

    Naivan azt gondoltuk hogy megértenek bennünket és talán még lehetne folytatása is a kapcsolatunknak...

     

    Így hogy most mi is szakítottunk, persze nem mondom el...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193962 (88)
    2014-06-07  19:15
  14. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 7. 19:1588.

     

    Már megbocsáss, de nem álltam meg nevetés nélkül ezt az igen bájos eszmefuttatást.

    Bravó!

    Valószínűleg sosem volt még szeretőd, hogy ezekkel az avítt erkölcsi dumákkal jössz. És egyszerűen nem tudod, miről van szó.

     

    Az alaphelyzet: otthon valami hiányzik. Eddig te is értetted.

    Következmény: a hiányt pótolni kell.

    Ennek különböző módozatai vannak - és ezt már nem érted.

     

    Mert ugyan lehet masztizni is, de az ember néha vágyik egy jóféle biovibrátorra.

    Sőt, többre.

    Meg különbözőekre.

    El lehet ám szórakozni a pasikkal remekül. Az, hogy hol, meg hogyan, meg mit mond közben a feleségéről - teljesen mellékes.

    A lényeg, hogy jól érezd magad és NŐnek érezhesd magad.

     

    Persze a házastársaknak nem esne jól, ha megtudnák - hát titkolni kell. Ennyi az egész.

     

     

     

    előzmény:
    andi*1970 (87)
    2014-06-07  18:48
  15. 2014. június 7. 18:4887.

    Tudod nekem az egészben csak annyi fura, hogy miért is hisz el egy szerető mindent a szeretőjének? Miből gondolja bárki is, hogy pont neki mond igazat. Ez nagyon bírom. A férfi azt mondta, nincs szex a házasságában vagy ha volt i,s akkor rád gondolt -és mennyire csak kényszerből dugott a feleségével. Na ezt te be is vetted 6 évig? Bármit is elhinni, egy olyan embernek aki a feleséget és családját csalja? Te miben voltál különb a feleségénél? DE persze ez igaz a te esetedben is. Ja persze neked hiányzott a szex, mert a férjed már nem tud. A megcsalás nem megoldás, van annyi más lehetőség-más szexuális kielégítési lehetőség amit kettesben is megtehettetek volna. Számomra annál megalázóbb nem lenne, minthogy éveken át a férjem és esetleges szeretője a hitvesi ágyban kamatyoljon.-Ilyet én soha nem tudnék megbocsátani. Én azt gondolom, hogy akkor még mindig jobb egy válás, ha boldogtalan az ember a másik mellett. Nem akarnék egy hazug emberrel együtt élni. Ennyi tiszteletet megadnék én is a férjemnek-ha már nem kell akkor inkább váljunk el.

    Még mindig azt mondom, hogy hazugok vagytok mindketten-így nem tudom, hogy hihettétek el egymásnak azt, hogy mindkettőtöknek a párja a hibás, hogy ti hazudtok és csaljátok a másikat.  Hogy lehet ráfogni, csak az asszony a hibás abban, hogy nincs szex-kitudja a pasid, egyáltalán képes volt-e a felesége vágyait kielégíteni stb. Már megbocsáss, de egy ilyen helyzetben a csillagos eget is lehazudják az égről, hogy plusz szexet kapjanak. Persze értem, hogy ez nektek így volt j- de nem gondoltok soha arra, hogy a társaitoknak milyen megalázó és megrázó lehet majd ha kiderül. ÉS minden-minden kiderül egyszer!!! Azt sem hiszem, hogy a férjed bele egyezett abba, hogy mással szexelj-még ha erre célzott is régen. Gondolom ő is inkább az önkielégítésre gondolt, mint arra hogy mással henteregjél. Írtad, hogy anyagilag külön is független tudsz lenni-így nincs akadálya, hogy külön költözz. Ja, hogy akkor nem lenne aki füvet nyírjon, hallgassa a mindennapos nyavalygásod, esetleg a gyerekeid nem állnának szóba veled, vagy éppen rádöbbennél hogy a férjednek nincs szüksége rád. Mindenesetre minden szeretős eset más és más, minden sértet fél másképpen reagál-de az biztos, hogy egy szeretőnek elhinni, hogy csak azért kamatyol mással, mert otthon nem kapja meg a szexet-az a legnagyobb baromság. Ezzel takargatják a megcsalók a saját "hibáikat" félrelépésüket. Közben meg az asszonyka, férjecske otthon azt hiszi, hogy minden rendben, boldogok, mert a párjuk csak annyit mond hogy fáradt vagyok anyukám, sokat dolgoztam apukám, vagy álmos vagyok csak. egy sem mer oda állni és elmondani, több szexre van szükségem és ha ezt nem adod meg akkor más után nézek! Hazudnak a másiknak és még utána a másikat hibáztatják. Harminc akárhány évi házasság nem tanított meg benneteket az őszinteségre és még akkor a házastársaitok a hibásak. Talán ha a férjednek elmondanád, hogyan is tehetné jobbá az igényeidet, akkor nem kéne szerető után nézni. Mindenesetre a szex vágyaid miatt két pad alá kerülj és kidobjon a férjed is-mert akkor a családodban marad egy ...banc a gyerekeid szemében az apjuk pedig a szerencsétlen áldozat. Mint mondtam egyszer minden kiderül-ez elkerülhetetlen. (Esetleg pont a szeretőd neje adja majd le a drótot a férjednek) Na ez lenne az igazi bosszú a megalázott feleség részéről!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (86)
    2014-06-07  17:23
  16. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 7. 17:2386.
    Valószinű csak gondoltam hogy ismerte...most már tudom...az a nagy fokú kiállása az mellett, hogy elmondja a kapcsolatunkat...egy igen hatarozott emberre vallott. Amikor meg a felesege ele kellett allni akkor kis fiu lett...sot pincsi kutyus...Nekem is sirva zokogva mondta hogy ezt nem erdemelte a neje. Ok mennyire a nullarol keztek az eletet. O megis ezt tette szegeny asdzonnyal...ossz volt hallgatni. Mondtam ne menjunk mar visdza a z adam evahoz. Miert nem akkor gondolkozott amikor erre adta a fejet ..
    előzmény:
    mooreica10 (84)
    2014-06-07  16:25
  17. 2014. június 7. 17:1485.
    Talan nem egeszen ugy hangzott, ahogy gondoltam. Hat legyen. szerintem a hazasagban a szex is benne van. Az is lehet, hogy nincs. Ha mindket felnek igy jo, hogy szex nincs,akkor jo. Ha meg az egyik keptelen,amasiknak meg KELL a szex???. Akkor az miert megcsalas? Onmegtartoztasson egy eleten at? Hat tegye akkor. Csak azert,mert annak idejen kimondta az igent. Jo, eljen vele, de ha kell a szex es mashol azt megtalalja? Nem tudom, ha tul bonyolult, feladom. Szereti a hazastarsat, mint a legjobb baratjat, erre gondoltam. Ez nem hazassag, erre gondoltam. Akivel nem szexelek, azt hogyan csalhatnam meg?  Ja, hogy erzelmi alapon? Hat ugy nem csalta meg, mert erzelmeiben hu hozza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_533532 (72)
    2014-06-07  10:36
  18. 2014. június 7. 16:2584.
    "Most azt erzem hogy konnyen elengedett"...
    Mert igenis veled akart szakitani, a csaladjat felti es akarja megtartani. Abban pedig nagyot tevedsz hogy egy ferfi keptelenseg hogy x ev utan elhagyna a szeretojet egy mas, uj szereto miatt.....te nem ismered ezt a pasit egyaltalan, maskepp nem mondanad elkepedve hogy "hat te nem erted ot"...aha...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (75)
    2014-06-07  12:46
  19. 2014. június 7. 16:1883.
    Teljesen normalis a felesegnek a reakcioja hogy mindent akar tudni. Ha valamit meg titkol a ferje, feligazsagokbol nem fog osszeallni a kep ahhoz hogy a kesobbiekben normalis es maganak jo dontest hozzon, a sajat erdekeben. Nem bizik a ferjeben es ha a ferj haritana akkor biztos hogy repulne. Mondjuk hogy tisztelem benne, hogy nem tagadott es oszinten (bizonyitekokkal alatamasztva) elmondta az igazsagot.
    Mert tenyleg akarja a csaladjat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193962 (78)
    2014-06-07  13:01
  20. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 7. 13:1282.

    Persze az lesz, keresek egy újabb szeretőt ha lecsitultam én is belülről és megnyugodtam.

    Hosszú az élet nem is gondotlam arra hogy most már ennyi volt. Nem is tennék ilyen fogadalmat a férjemnek soha ha én buktam volna le most.

    Vagy elfogadna így vagy elválnék...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193962 (81)
    2014-06-07  13:07
  21. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 7. 13:0781.

    Jó, hát ez megint az én tapasztalatom kivetítése pepitában

    Meguntam a  "szeretőmet", én akartam váltani. 

    Annyi más pasi van, nem kell leblokkolni egynél.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (80)
    2014-06-07  13:05
  22. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 7. 13:0580.

    Azzal viszont nem értek egyet hogy azért mondta el a feleségének mert

    egy másik nőt akart magának...

    ez egy képtelen következtetés.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (77)
    2014-06-07  12:55
  23. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 7. 13:0579.

    Jesszus. Akkor tényleg nem normális. (Ezt még nem olvastam, mialatt az előző hsz-emet írtam.)

     

    Mindegy, hát ez az ő dolguk, oldják meg. Orvos, pszichológus, lelki elsősegély telefon stb. van segítség.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (77)
    2014-06-07  12:55
  24. Torolt_felhasznalo_193962
    Torolt_felhasznalo_193962
    2014. június 7. 13:0178.

    "Ami történt a hat év alatt és amit erről a feleség tudni akart, azt teljesen őszinteséggel elmondta neki.

    A leveleinket ami még meg volt azt is el olvasta az összeset a feleség, mert a voltom megmutatta a kérésének eleget téve."

     

    Mondjuk azért az asszony se teljesen normális. Minimum mazochista.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_578535 (64)
    2014-06-07  06:38
  25. Torolt_felhasznalo_578535
    Torolt_felhasznalo_578535
    2014. június 7. 12:5577.

    Ezzel egyet értek, tökéletesen hasonlít az én dolgomhoz.

    Pont azt mondtam tegnap én is a voltomnak hogy fejezzük be a

    kapcsolatunkat az ő kapcsolatuk helyrehozása céljából.

    Itt is félt a voltom hogy öngyilkosságot is elkövethet, mert örjöngött

    ütötte a falat tépte a dolgait le magáról...stb amit nem is tudok még..

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_193962 (76)
    2014-06-07  12:51

Címlap

top