Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2015. januári kisbabák

Abacus
Létrehozva: 2014. május 21. 11:42

Sziasztok!

Aki 2015. januárjára várja kisbabáját, jöjjön! :)

  1. 2014. július 3. 20:42226.
    Sziasztok!


    Meg volt az uh, minden a legnagyobb rendben, egészséges, holnap írok bővebben!


    Jó éjszakát!
  2. 2014. július 3. 20:35225.
    Mi házasok vagyunk már 7 éve.
    előzmény:
    Pampinka (224)
    2014-07-03  20:10
  3. 2014. július 3. 20:10224.

    Redstrawberry, köszönöm, ma jobban voltam, bár nagyon rettegtem a reggeltől, ezért egy kisebb rituálét vittem végbe a felkelés előtt :) este odakészítettem banánt, és egy doboz fullos csokis digestive kekszet az ágy mellé (nem ám háztartási kekszet, az nekem nem sokat ér, ha üres a gyomrom....), plusz hideg vizes borogatást a tarkóra...


    ezt elmondom nektek, mert még máshol nem olvastam: nekem az orvosom azt mondta, hogy hányingerre jó lehet hideg vizes borogatást tenni a tarkóra, mivel állítólag a tarkón van a hányinger központ, és hideggel azt ott lehet a legjobban csökkenteni... (azt mondta a dokim, hogy figyeljem meg, ha valakit tarkón vágnak, az jó eséllyel hányni fog :))


    szóval esetleg próbáljátok ki, aki még szenved ettől...


    nem tudom, hogy ez vagy a kaja az ágyban vált-e be, de ma reggel hálistennek elmaradt a hányás...


    egyébként még többen mondták a Rennie-t is, hogy nagyon jól csillapítja a hányingert. Hát én kipróblátam, de sok különbséget nem éreztem. Gondolom ez is totál egyéni...


    Üdv Karkade!! :)


    Roberta, anyukád sztoriján jót röhögtem :) mindig erre fogok gondolni, amíg nem leszek jobban :)


    Akela, gratulálok az esküvőhöz!! mi már évek óta tervezzük (mármint úgy tervezzük, hogy nem csinálunk semmit)... :) lehet, hogy most nyáron mi is nyélbe ütjük :)

    előzmény:
    redstrawberry (221)
    2014-07-03  10:48
  4. 2014. július 3. 17:56223.
    Sziasztok! Köszönöm a fogadtatást. 


    Roberta! Ausztriában élünk.


    Én is csatlakozhatok a FB titkos csopihoz? Ott többet vagyok és az megy telóról is.
    előzmény:
    roberta88 (222)
    2014-07-03  15:41
  5. 2014. július 3. 15:41222.
    Sziasztok!


    Redstrawberry: Jobbulást Neked! Ma megyek 5-re az uh-ra :) Ha lesz este még időm, meg főleg energiám megírom még ma, hogy mi volt!


    Karkade: Üdv Nálunk! :) Merre laktok?


    Akela11: Grat, sok boldogságot Nektek! :)


    LopiciG: Én még sosem hallottam olyat, hogy a védőnőnek pénzt adnak! Jó persze nyilván vannak olyan helyzetek, de alapból ha nem tesz semmi extrát, csak a dolgát végzi, nem szokás. Én majd akkor viszek az enyémnek egy doboz drágább bonbont, ha majd utoljára megyek hozzá ősz környékén (akkor költözünk és ez új védőnővel is jár sajna).


    Abacus: Akkor én küldöm a nevemet!


    Magnézium kérdés: Az én dokim a 37. hétig szedeti minden kismamával. Nálam semmit nem ért. A 35. hétig 3*1-et szedtem és 1 ujjnyira nyitva voltam (nem csak a külső méhszáj, az egész, méhnyakat már nem is lehetett tapintani, teljesen el volt vékonyodva, szülésre készen állt). Csak azért nem küldött rögtön kórházba, mert a 35. héten voltam már. De otthon szigorú fekvés, 4*2 Mg és semmit nem ért, csak nyíltam tovább, de a fájások nem jöttek rendszeresen, hanem össze-vissza. 37+0-nál 3 ujjnyi, felajánlott egy kis oxitocint, attól majd rendeződnek a fájások és lesz egy szép, spontán szülésem. De másnap nem értem rá, úgyhogy visszautasítottam. Pedig mondta, hogy pár órán belül úgyis magamtól fogok visszajönni  Nem így lett! 37+4-nél ismét vizsgálat: bő 3 ujjnyi, fájás nuku. Megint mondja, hogy nem szeretnék ma szülni? Nem indítás lenne, mert ez már réges rég beindult, csak rásegítés. Ha tovább várunk, lehet nem lesznek ideális körülmények, mert elég ramaty állapotban volt már a lepény. Mondom, hogy de végül is ma ráérünk (vasárnap volt), miért ne! Így első babámat 3 óra alatt különösebb megterhelés nélkül pottyantottam ki úgy, hogy előtte 4 nappal még napi 8 db Magne B6-ot tömtem magamba. Lehet, hogy keményedésre meg jóslókra jó, de nem fog miatta senki nehezebben szülni szerintem azért, mert tovább szedi! Mert a legtöbben ezért hagyják abba korábban vagy nem mernek "túl sokat" szendi belőle.

  6. 2014. július 3. 10:48221.

    Sziasztok!



    Nem jöttem pár napja, szokásos sűrű napok, meg mindig van valami nyavalyognivalóm.. ma reggel pl. megfájdul a torkom. Egyébként a helyzet nagyjából változatlan, a hányinger-hányás még tart, reményeim szerint már csak 1-2 hétig. :)


    Hétfőn reggel voltam védőnőnél, gyorsan lezavartuk, helyettesítés volt, még nagyjából időben beértem a munkába is.



    melcseee, erős migrénnél korábban már nekem is csak a cataflam segített. Igen, magnéziumot csak a 36. hétig lehet szedni, mert utána már gátolhatja a méhösszehúzódásokat. Előző terhességemnél a 27. héttől szednem kellett nekem is nagy dózisban, mert kb. 10 percenként keményedéseim voltak. Onnantól már nem is dolgoztam tovább.



    Abacus, engem hajnali 5 óra körül ébren majd a baba megszületése után találsz csak, valószínűleg.. :D Én soha nem bírtam korán kelni. Szenvedek reggel, még 7 órakor is, ha fel kell kelni...



    Pampinka hogy vagy? Tegnap óta nem hánytál? Egyáltalán nem biztos, hogy végig fogsz szenvedni.. kitartás!



    Roberta, mikor mentek ma az uh-ra? Drukkolok, hogy minden rendben legyen, de úgyis rendben lesz! :) És mindenképpen gyere a holnapi vérvétel eredménnyel!



    lopici, szerintem max. babalátogatáskor szoktak pénzt vagy ajándékot adni a védőnőnek, ilyenkor még nem kell.



    Akela, nahát, esküvő? :) Én is akkor mentem férjhez, mikor a lányomat vártam, 18 hetesen. :) Sok boldogságot Nektek! :)



    Karkade, üdv. a csapatban!



    Én kedveltem az nlc-t, csak ezt az új design-t nem bírom megszokni. Tőlem is mehet a facebook csoport. De én is a titkosra szavazok mindenképpen, mert nem szeretném, hogy egyes ismerőseim lássák (legalábbis egyelőre), milyen csoportba léptem be.

  7. 2014. július 2. 20:46220.
    30 éves vagyok, külföldön élek. Első baba, kb 5-6 hónap próbálkozás után jött össze. Én femibion-t szedek, egy barátnőm nőgyógyász adjunktus ismerőse szerint sokkal jobb, mint az elevit. Ezt szedtem már a próbálkozások idején is, kb 2 hónapja kezdtem el.
    előzmény:
    Karkade (219)
    2014-07-02  20:36
  8. 2014. július 2. 20:36219.
    Sziasztok! Most találtam rá a topikotokra. Nálam most derült ki, hogy babát várok, jövő héten megyek még csak orvoshoz akkor leszek kb 7 hetes. :)

    Csatlakozhatok hozzátok, ha nem gond?
  9. 2014. július 2. 20:06218.
    Sok boldogságot!
    előzmény:
    Akela11 (217)
    2014-07-02  19:48
  10. 2014. július 2. 19:48217.
    Helló Lányok! Nekem pedig megvan a véreredmény, minden rendeben van vagy 4*-om de mind egy tizedes eltérésű, vizelet is rendben. Kedden vérvétel , most pénteken pedig férjhez megyek
  11. 2014. július 2. 18:13216.
    Sziasztok!
    Én is voltam védőnőnél, és megvoltak az első vizsgálatok (vérvétel- néznek toxoplazmát, kérni se kellett-, ekg, diabetológia). Hétfőn lesz eredményem. Amúgy jól vagyok. Néha hányinger, de semmi vészes.
  12. 2014. július 2. 16:58215.
    Sziasztok!

    Titkos FB csoportot csak akkor tudok létrehozni, ha tudom ill. megadom hogy kik lássák a csoportot.
    Nos...kellenének nekem a nevek, vagy hogy mi alapján tudlak titeket hozzárendelni.
    Ugyanis a titkos csoport az azt jelenti, hogy aki nem tagja a közösségnek, nem is látja hogy létezik ilyen.
    Szóval, privibe írjatok nekem üzit, nevetekkel, jó?
    Köszi-puszi
    előzmény:
    roberta88 (213)
    2014-07-02  10:51
  13. 2014. július 2. 11:32214.
    Sziasztok!


    Örülök, hogy mindenkiv OK minden :)
    Én lennék az egyetlen, aki nem menne a facebookra, de végülis mindegy, ahogy a többségnek jó.


    Túl vagyok a védőnői első találkozón, nagyon kedves nő, fel is merült bennem, hogy a védőnőnek szoktak pénzt adni? Vagy csak babalátogatáskor?


    Ma mintha eddig, nem lenne olyan nagy hányingerem...



    előzmény:
    roberta88 (213)
    2014-07-02  10:51
  14. 2014. július 2. 10:51213.
    Sziasztok!


    Köszi Lányok, hogy gondoltok rám, nagyon jó érzés! :)
    Elméletileg pénteken lesz a vérvételemnek eredménye, de holnap megyünk a 12 hetes uh-ra, elméletileg ha bármi gond lenne, az már ott látszana, szóval már nagyon várom :) Amúgy már teljesen megnyugodtam, annyira érzem, hogy nincs semmi baj! Nem tudom, nekem soha nem voltak soha női megérzéseim vagy hívjuk aminek akarjuk, de amikor terhes vagyok, mindenben annyira biztos vagyok ezzel kapcsolatban. Sajnos ez szülés itán elmúlik nálam, pedig nem egy rossz tulajdonság!
    Amúgy jol vagyunk, én is jól érzem megem, néha feszül a pocim ha nehezet emelgetek, de szedem a 2*1 Magne B6-ot.


    Akela11: Face-n a zárt csoportba nem látják az ismerőseid, hogy mit írsz, de látják, hogy beléptél. Amit Te szeretnél az a titkos csoport! De ez csak technikai kérdés, én is erre szavaznék!


    Abacus: Akkor én is a titkos FB csopira szavazok! Azért ez durva, hogy ennyire hülyék az eü-ben, fél napot várakoztatnak, aztán közlik, hogy most nem tudnak Veled mit kezdeni, majd gyere vissza... no comment! Sajnálom! :(


    Rosszullevőknek kitartást! Emlékszem anyumnak mindig azt mondta a védőnő a 3. terhességénél (akkor már 37 volt és elég nehezen viselte), hogy ne aggódjon, majd elmúlik a rosszullét a 2. trimeszterre. Aztán a 2. trimeszterben azt, hogy ne aggódjon, ha nem múlt el a 13. hétre a rosszullét, majd elmúlik a 3. trimeszterre. Aztán a 3. trimeszterben azt mondta neki, hogy ne aggódjon, majd elmúlik a rosszullét, ha megszült! Azért talán Nálatok nem így lesz, de otthon ezen mindig annyit röhögünk így utólag


    Ja és első babások! Tudom mit éreztek amikor azt mondjátok, hogy nem is érzitek magatokat terhesnek, én is ugyanígy voltam a lányomnál! Elmúltak a rosszullétek, még nem volt láthatóan terhes pocakom, olyan rossz érzés volt. Vajon jól van? Fejlődik rendesen? Sajnos ezt az időt is át kell vészelni, elég lassan megy, de ne aggódjatok, amikor meg majd elkezd mozogni, minden nap többször is emlékeztetni fog benneteket, hogy ő bizony ott van! Éjjel 2-kor is!
  15. 2014. július 2. 10:32212.

    Sziasztok!


    Na, a legutóbi hozzászólásomban írtam le, h nem hányok... ezt akkor most visszaszívom, ugyanis ma sikerült hányással kezdenem a napot... :( kétségbe vagyok esve... :( 14. hétben járok, és annyira bíztam benne, hogy most már elmúlik a hányinger... erre minden csak rosszabbodott, és most már hányás is :( ugye nem vagyok egyike azoknak a kivételeknek, akik végigszenvedik a terhességet?? :((( neeeee.... .:(


    még azért bízhatok szerintetek, hogy hamarosan jobb lesz? bár már nem tudom, hogy mi a jobb: ha az ember bízik (de utána mégsem javaul), vagy ha nem bízik és beletörődik, és ha esetleg mégis jobb lesz, akkor az csak pozitív csalódás lehet....


    azért történt pozitív dolog is, tegnap voltam dokinál,és láttam a babókát, éppen aludt :) nem tudom miért, de teljesen beképzeltem magamnak, hogy biztos valami baj van vele.. olyan fura, hogy ilyenkor még az ember nem érzi, nem kap jeleket Tőle... és mivel annyira hihetetlen, hogy ott bent van, és növekszik, gondolom ezért olyan könnyű beparázni, hogy talán mégsincs ott senki... aztán kiderül, hogy mégis ott van :) :) ilyenkor azért jó érzés :)


    Nekem mindegy, hogy FB, vagy zárt csoport, sosem fórumoztam eddig, és FB-on sem vagyok túl aktív :) ezért nem tudok pro-kontra érveket mondani... de bármelyik ok a részemről! csak majd írjatok, hogy mi a teendő, mert totál amatőr vagyok ilyen téren :) (kinek mit kell megírni - e-mailcím, vagy név - vagy milyen csoportot kell keresni a FB-on... stb.)


    Mindenkinek kitartást és szép, hányás és hányinger-mentes napokat kívánok!!:)

  16. 2014. július 1. 19:25211.
    Én nem ismerem milyen a face zárt csoport, de amennyiben az ismerőseim nem látják a hozzászólásaimat, sem azt, hogy csatlakoztam a csoporthoz, akkor tőlem mehet !
    Mi továbbra is jól vagyunk , várjuk a 15-ét mert régen láttuk már a picurkát, reméljük jól van, ma vagyunk 10+5
  17. 2014. július 1. 13:59210.
    Sziasztok!

    Sajnálom, h ennyit kellett várnod hiába. Nekem is egy egész du volt, a kislányommal az sztk-n, mire kiderült, h a szonográfus elfelejtette ráírni a leletre a tarkóredő-vastagságot, vissza kellett mennem a városba másnap

    szavazás: én nagy erőkkel az FB-re szavazok, szerinem azt telefonról is könnyebb kezelni, meg könnyebb ott "rendet tartani" - képeket albumokba rendezni, szükséges dolgokról fájlokat írni, stbi.

    Remélem, mindenki jól van!
    Roberta, ha majd tudsz, jelentkezz, szívesen olvasnánk, hogy minden rendben van a vérvétel eredményével kapcsolatban!
    előzmény:
    Abacus (209)
    2014-07-01  05:12
  18. 2014. július 1. 05:12209.
    Sziasztok!

    Az már a második trimeszteri energia, hogy 2 óra 43-tól vagyok ébren?
    A halaszthatatlan melót már megcsináltam a konyhában laptopozva, a ráérőseket meg most untam meg (5 óra 1 perc).

    Tegnap voltam genetikán, jó hogy csak a fél délelőttöm ment rá. Mikor időpontot adott a nővérke, kérdeztem tőle, hogy nem korai a kombinált vérvétel után egy héttel genetikai tanácsadásra jönni? Speciel eredményem sem lesz addigra. Nem-nem (meg az a tipikus mit okoskodok nézés).
    Erre tegnap a doki: kishölgy, miben segíthetek???
    Először is, ha kishölgy vagyok mi a francnak rángatnak be ilyen szarra??? Másodszor, talán az asszisztenst kellene kissé felvilágosítani, hogy értem én a nyomorúságos életét, hogy 100ezer három műszakban, de attól az enyém még lehet klassz, és nem kell kicseszni a másikkal. Wáááááááááááááááá

    Szóval jövő héten hétfőn vagy szerdán (gondolom a tüzelő tekintetem miatt kaptam a választási lehetőséget) kell megint visszamennem, hogy újabb fél napot a látványosan leépülő egészségügyben tölthessek.
    Mondjuk, legalább elolvastam amit írtatok amíg várakoztam.

    No, akkor itt aaz idő, döntsetek!!!
    Ezt a fórumot nem lehet lezárni, nyithatok egy új ZÁRTAT. Aki meg abba szeretne újként csatlakozni, majd előbb ide ír, aztán felvesszük oda.
    Vaaaagy, azt így hagyjuk nyitva, és megyünk FB-re. Ha ez utóbbi szavazzátok meg, akkor pénteken megcsinálom oda a csoportot.
    Tehát, szavazás indul csütörtökig!!!!

    Hányósok, sajnálom hogy még mindig szenvedtek. Simi-simi és mentolos tic-tac nektek virtuálisan is.
    Émelygősök, lehet örülni hogy nem hánytok. FRISS levegő, sok kaja (nekem ez segített...mondjuk 3 kg-t híztam is már).

    Na pusza nektek! AKi ébren van, azzal szivesen csetelek!


    Abacus 12+6
  19. 2014. június 29. 23:16208.

    Sziasztok!


    Én is örülök, hogy mindenki egészséges, és, h eddig rossz híreket igazából senkitől nem kaptunk!!


    Roberta, remélem Veled is minden a legnagyobb rendben lesz. Drukkolok, azért majd írd meg, hogy mi lett a vérvétel eredménye!


    Redstrawberry, Akela, Lopici... Jobbulást Nektek!!Nem lehet jó a hányás... :( Én eddig nem hánytam (koppkopp), de mondjuk az állandó émelygés sem olyan szuper... de azért még mindig ki vagyok ezzel békülve...


    Én elvileg átléptem a második trimeszterbe (juppijeeee... :)), de az émelygés, hányinger sajna nagyon ragaszkodik hozzám, nem akar távozni... :(


    Azt várom már régóta, amit minden kismama mond, hogy húúúú... de sok energiád lesz majd, és minden sokkal jobb lesz.... hát egyelőre ezt a részt még mindig csak várom... de nagyon :)


    Poci: mások szerint még semmi sem látszik rajtam, ami miatt kicsit szomorú is vagyok :) én már valahogy óriásinak látom a hasamat... :)


    nekem valahogy úgy volt, hogy a 7. hét környékén nőtt egy picit a hasam, főleg estére látszik, és evés/ivás után nagyon (szóval ez nyilván még nem a baba miatt van, hanem puffadás, és a kicsit megnövekedett méhem talán?). de azóta, mintha megállt volna, én nem látok semmi különbséget....:(


    Abacus, remélem a veszélyeztetett státuszod hamar megszűnik majd :) fizikai munka, emelés és házas élet nuku: ezt át tudom érezni, én is ezt a parancsot kaptam sajna a dokitól... :( mondjuk ilyenkor nem tudom, hogy mennyire csak "találgatnak", és mennyire kell komolyan venni ezeket a tiltásokat... Gondolom, úgy vannak vele, hogy az ilyen előírás ártani nem árthat, és ha valóban baj van, arra az esetre pedig mindenképpen pihenni kellene stb...


    én például nagyon szeretek sétálni, túrázni, és azt érzem, hogy attól fogok megbetegedni, ha nem mozoghatok.... :(


  20. 2014. június 28. 09:10207.
    én is nagyon migrénes voltam, csak az segített, ha első jelre egy falat édes, egy kávé és fél liter víz hirtelen. Ha nem múlt el ettől, akkor jött a cataflam, mert ha húztam, sötétszoba lett a vége mindig. Asszem nekem is az első terhesség elején volt az uccsó durva migrénem, azóta is fáj néha a fejem, de legalább nem görcsöl.. :) 
    magnézium a 36.héttől nem jó, addig lehet szedni, sőt, nekem spec kellett is vmi brutál adagot, mert nagyon sokat keményedtem.
    előzmény:
    redstrawberry (206)
    2014-06-28  08:22
  21. 2014. június 28. 08:22206.
    Sziasztok!

    Nem mondom, hogy elmúlt a fejfájásom, de lényegesen elviselhetőbb lett mára. Ez biztos, hogy köszönhető annak is, hogy tegnap hazaért a férjem (onnantól Ő foglalkozott a lányunkkal), én este 8-kor kidőltem, és kisebb-nagyobb megszakításokkal reggel 7-ig aludtam. De komolyan, tegnap este már gondolkodtam, hogy feladom az elhatározásomat, és beveszek egy gyógyszert, aztán még adtam magamnak haladékot máig. Remélem, ma már teljesen elmúlik, mert mennénk a Balatonra hétvégére. Emlékszem, a lányommal annyira mázlim volt, a terhesség alatt egyszer fájt a fejem (pedig mindig is migrénes voltam), és akkor is egy délelőttön át tartott csak.

    A zárást szerintem is meg lehetne ejteni lassan (nem tudom, mi a módja amúgy), mert szerintem egyre többen írnánk olyanról, amit mondjuk nem akarunk nagy nyilvánosság elé tárni. Ettől még részemről fogadhatunk új tagokat, ha jelentkezne valaki.

    melcseee, a költözködés élményéért nem irigyellek, biztos nem volt egyszerű, de a kertért, teraszért annál inkább. :) Örülök, hogy rendben volt a kombinált teszted.
    Nekem is csak néhány kismama-cuccom volt korábban. Most előreláthatóan több kell majd. :)
    Akela, hááát, már szerintem nekem is látszik. :) Van egy szintén kb. ennyi idős kismama a munkahelyemen, nem vagyunk közvetlen kolléganők, de ő már tud a babáról, már azt is tudta, hogy próbálkoztunk. Na, rajta is már nagyon látszik, szerinte rajtam azért nem feltűnő, mert magas vagyok, és jobban eloszlik. :) Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy ha bejelentem, hányan fogják majd megjegyezni a kollégáim közül, hogy "tudtam!". :D
    lopici, csütörtökön vettem be magnéziumot, de sajna nem segített. Mondjuk tegnap meg eszembe se volt. Lehet, hogy jobb lett volna amúgy, ha veszek be. Mikor nem voltam terhes, gondolkodás nélkül vettem be a gyógyszert, mert volt pár olyan kísérletem, hogy nem veszek be, hátha sikerül kihúznom anélkül, de eddig mindig csak rosszabb lett. Dehát pár napnál csak nem tarthat tovább. :)) A hányinger alap, az megvan még mindig. Most is hánytam egyet, és annyira hirtelen, hogy sajna a konyha padlójára sikerült. Így még nem jártam, valahogy mindig volt annyi időm, hogy eljussak a wc-ig.
    Nyugi, pár hét, és élvezhetjük a kismamaságot! :) Az előző terhességemnél a 13. hét volt a vízválasztó, akkor mintha elvágtak volna mindent, tele lettem energiával, elmúlt a hányinger, nagyon jól éreztem magam. :)

    Nah, hát nem fogtam vissza magam, lesz mit olvasnotok. :D
  22. 2014. június 27. 21:33205.
    Hi,


    Együtt érzek veled, pokoli rossz lehet :(
    Tegnap én is 5x hánytam, de a nonstop hányinger a legszarabb. Szerencsére nekem ritkán fáj a fejem amúgy is...már csak az hiányozna, hogy migrénem legyen..szegény, jobbulást! Barátnő eléggé migrénes alapból, magne B6-ból beszokott venni, egyszerre vagy hatot, neki attól hamarabb elmúlik. ( De terhesen ennyit lehet, hogy nem ajánlatos bevenni, nem tudom)
    Ma megkaptam a környezetemtől, hogy miért nyüglődöm és miért nem vagyok boldog kismama...hát kösz, éppen küzdök, hogy jobban legyek.
    előzmény:
    redstrawberry (201)
    2014-06-27  12:40
  23. 2014. június 27. 18:18204.
    ja és pocak téma: Ma szólt a kolleginám és irodatársam , akinek elmondtam kedden hogy mi van, hogy vegyek bő pólókat ha titkolni akarom még mert elkezdett rendesen látszani
    előzmény:
    Akela11 (203)
    2014-06-27  18:16
  24. 2014. június 27. 18:16203.
    Sziasztok!
    Végre ide kerültem én is gép elé. Mindig csak a munka...
    Roberta, nagyon örülök, minden nap eszembe jutsz és szorítok értes nagyon. Tegnap én is felhívtam anyum, hogy számoljon be róla, hogy milyen oltásokat kaptam mert nincs meg az oltási könyvem, nem tudom hol lehet, de azt mondta megkaptam mindent, ugyanis tegnap nekem is volt nem túl jó élményem amiért elkezdtem izgulni, de ezt így nyílt topikban em írnám le...majd...
    Mi jól vagyunk, ugye meséltem, hogy szerencsésnek mondhatom magam, elkerült a hányás 10 hét alatt 2x jött az is este, erre ma reggel telepakoltatta velem a Wc-t a kis drága. Annyira nem is voltam bánatos miatta, mert mindig eszembe jut, hogy vajon jól van e,hiszen soha nem vagyok rosszul, csa fáradt és úgy voltam vele, hogy biztos jelzést küldött hogy ,,anya, élek,jól vagyok"úgyhogy a mai napom kicsit nehezen telt a melóba.
    Gratula mindenkinek aki túl van a 12-n mi még ,,csak,, 10+1 vagyunk, majd 15-én megyünk uh-ra, aztán kombináltra, itt csak uh után csinálják meg a kombináltat, addig időpontot se adnak rá..
  25. 2014. június 27. 14:33202.
    Sziasztok Csajok!


    Nna, végre le tudtam ülni egy kicsit bepótolni a lemaradást, meg írogatni.


    Roberta, van vmi hír a vérvétel eredményéről? Remélem, minden rendben,nagyon drukkolok!
    az tök jó hír, h eljutottunk idáig, h a második trimeszter kapujában mindenkivel minden oké (többé-kevésbé)..


    mikor zárunk? V átköltözünk fbre?


    rucik: nejem a kislányomnál olyan kicsi volt a hasam, hogy nem nagyon hordták kismamarucit, max egy-két gatyát vettem. (az 5.hónapbsn atm látszott még rendesen..) Hadaban találtam, meg Vateráztam én is egy csomó mindent. Iszonyat sokat lehet spórolni ezzel. Brendont mi messze kerültük, indokolatlanul drága.


    Most azért nagyobb a pocc, mint az elsőmmel volt, de még nm feltűnő. Nálunk napi téma a baba, férjem is emlegeti, kislányom is puszilgatja, eteti... Mi is megnézzük a heti "híreket", mekkora, mit tud már.. :) 


    volt uh+kombinált teszt, úgy tűnik, minden oké. Bővebben majd ha zártak leszünk..


    költözés bmi fárasztó volt, még mindig nagyon sok dobozunk van, amit ki kéne selejteznem, pakolnom... De a kert, terasz nagy szerelem... :) 


    kitartás mindenkinek mindenhez! Szép napot nektek!
    előzmény:
    Abacus (1)
    2014-05-21  11:42

Címlap

top