Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tankönyvmizéria: nincs választás?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 16. 18:02
Már megint óriási a felbolydulás a tankönyvpiacon: szeptembertől a kormány pontosan megszabja az iskoláknak, hogy melyik tankönyvből oktathatnak az állami iskolákban. Magyar irodalomból és történelemből gyakorlatilag semmilyen választást nem hagynak majd a tanároknak. A pedagógusok minden fórumon tiltakoznak az intézkedések ellen. Összeszedtük a legfontosabb problémákat.

Nők Lapja Café: Nincs választás, szatírok a tankönyvben: újabb botrány
  1. 2014. Április 23. 17:2752.

    Megjöttek a gyerekeim könyv rendelő papírjai.

    Kivették a Mozaikos matek könyveket. Hogy a másik milyen lesz nem tudom, mert kb. 10 mintaoldalt láttam a terjesztő oldalon, az is a könyv elejéből, abból nehéz megítélni, jó-e vagy sem. Tudom nem is nekem kell, hanem a tanárnak. Mindenesetre sajnálom, mert én személy szerint kedveltem a Mozaikos matekot, világosan levezetett értelmes könyv volt. 

     

     

     

    idézet:
    bigacsiga2 (45)
    2014-04-23 13:42:38

    Mindenesetre sajnálom, mert én személy szerint kedveltem a Mozaikos matekot, világosan levezetett értelmes könyv volt. 

     

     

    Köszönöm!  

    előzmény:
    bigacsiga2 (45)
    2014-04-23  13:42

Címlap

top