Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem, nem mehetek!

Torolt_felhasznalo_384129
Torolt_felhasznalo_384129
Létrehozva: 2014. Április 16. 15:19

Sziasztok!

 

Szeretném a véleményeket kikérni ezért regisztráltam egy új névvel (tag vagyok régóta más néven). 

 

 

Körübelül 2 éve vagyok együtt a barátommal. Ma üzleti ügyben ment Budapestre autóval. Kértem tegnap este hogy hadd menjek vele én is, úgyis szabad a mai napom és autóval megy. Amég ő tárgyal addig én körülnézek az egyik szomszédos  bevásárlóközpontban. Miután végez felhív, találkozunk és megyünk együtt haza. Nem elöszőr vagyok Budapesten, nem is fogok elkallódni hisz elég nagy lány vagyok már (25 éves). Azt mondta hogy nem, nem lehet. Nem tudja mikor fog végezni,lehet fél óra alatt végez vagy 3-4 óra rosszabb esetben.  Ennyi ideig nem maradhatok egyedül egy bevásárlóközpontban!, ha lenne velem egy barátnőm az teljesen más. Sajnos senkit nem tudok "leakasztani" társaságnak..

Nem fog ő azon aggódni tárgyalás közben hogy mit csinálok én egyedül és mi lesz ha történik velem valami.. Azt is hozzáfűzzte, hogy munkaügyben megy, visszont én az egészből csak azt láttom hogy mindez egy újabb alkalom vásárlásra. 

Ne viselkedjek úgy mint egy gyerek akinek az akarata nem érvényesül...

 

Tényleg gyerekesen gondolkozom  amiért elszeretem volna menni vele,  

vagy az ő álláspontja szélsőséges? Féltékeny?  Nem szoktam itt nlc-n kisírni a bánatom, de ebben az esetben nagyon kiváncsi vagyok arra hogy más nők hogyan gondolkodnak egy ilyen helyzetben...

 

Előre is megköszöném azoknak akik megtisztelnek válaszukkal! 

  1. 2014. Április 17. 23:30101.
    Jééé eltünt minden?! Én nem töröltem semmit!!!! Nekem si furcsa. Az volt a válaszom hogy az "élet írja a legjobb sztorikat!"
    előzmény:
    terdszelikatica (99)
    2014-04-17  22:45
  2. 2014. Április 17. 23:04100.

    Off Kerdes 22:25 kor "szoltal hozzam" amire en valaszoltam 

    valaszom a kerdesedre volt . 

    Kerdes miert torolted ? 

    előzmény:
    p-úder (97)
    2014-04-17  22:20
  3. 2014. Április 17. 22:4599.

    OFF ebben a topicban antiironiahoz es hozzam is "szoltal" uj regi nickeddel amire en valaszoltam . Hova tunt a kerdesed es a  valaszom?

    Moderator vagy ejszakai muszakban ? 

     

    előzmény:
    p-úder (97)
    2014-04-17  22:20
  4. 2014. Április 17. 22:2398.

    "TI nem akart semmi és senki közelébe lenni! Ő le akart lépni egy bevásárló központba körülnézni. Amikor pedig befejezte a "dógát" a pasi akkor meg együtt hazamenni.

    Semmi mást nem akart a "boldogtalan" csak sétafikálni egyet a jó cuccok között és esetleg venni ezt-azt.

    Ehhez képest mondták azt neki, hogy NEM.

    Nos, viszonylag nehéz megindokolni ezt a nemet, mert igazából nincs semmi, ami indokolná, kivéve, ha mással ment az ürge akárhova, mert akkor valóban zavaró lett volna a TI jelenléte. "

     

     

    Csak el akartam menni vásárolni, körülnézni ha már úgyis jön autóval. Kimozdulni kicsit a városunkból. De sajnos nem jött össze. 


    előzmény:
    mikro (96)
    2014-04-17  16:12
  5. 2014. Április 17. 22:2097.
    Újra itt vagyok! Visszaregisztráltam. Hiba volt törölni magam elismerem. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384129 (1)
    2014-04-16  15:19
  6. 2014. Április 17. 16:1296.

    "- olyan megbeszélésre ment, aminek a témájához nem akart a közelébe engedni

    - olyanokkal akart találkozni akiktől távol akar tartani, akik nem tudhatnak rólad"

     

    TI nem akart semmi és senki közelébe lenni! Ő le akart lépni egy bevásárló központba körülnézni. Amikor pedig befejezte a "dógát" a pasi akkor meg együtt hazamenni.

    Semmi mást nem akart a "boldogtalan" csak sétafikálni egyet a jó cuccok között és esetleg venni ezt-azt.

    Ehhez képest mondták azt neki, hogy NEM.

    Nos, viszonylag nehéz megindokolni ezt a nemet, mert igazából nincs semmi, ami indokolná, kivéve, ha mással ment az ürge akárhova, mert akkor valóban zavaró lett volna a TI jelenléte.

    előzmény:
    nok_apja (93)
    2014-04-17  14:28
  7. 2014. Április 17. 14:3795.

    Tudod, hány  ember fejére esett tégla, muskátlis virágcserép, lexikon, hokedli a Körúton sétálva? 

    A séta veszélyes üzem!  Jobb, ha a hátadra fekszel 20 éves korodban, és úgy várod a véget. ( Ráadásul kiterítenek úgy is!)

     

    Topiktulaj, szerezz egy jó kis egós napot magadnak. Nagy kislány vagy, busz vagy vonat oda visz, ahová akarsz menni. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268437 (78)
    2014-04-17  08:45
  8. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. Április 17. 14:3794.
    Gondolom a te segged nem viszket, otthon ülsz magadnak, mer' az biztonságos. Aha... Apu hadd menjen tárgyalni, ő mégis FÉRFI nem az itteni nők kategóriája, mi úgyse tudunk neki tanácsot adni... Hát szerencsére nem hazudtoltad meg önmagad. Már hiányoztál....
    idézet:
    Eperke2222 (108)
    2014-04-17 14:22:26
    Életemben rohadt sokat mentem és rengeteg hullát láttam.
    És bizony ha a haveromnak van valahol dolga, akkor nem megyek vele csak azért mert esetleg ráérek.
    Hozzád menni belógatni is az a fölösleges kategória, viszi az ember a bőrét a vásárra, akkor is ha nem fontos.

    Adtok ti sok tanácsot, hülyébbnél hülyébbet, rosszindulatúbbnál rosszindulatúbbat.
    Azt egyik csirkefej se gondolja, hogy a pasi esetleg óvni a akarja az utazás veszélyétől.
  9. 2014. Április 17. 14:2893.

    Csak két mondatot emelek ki, mert a többi az már agyalás. 

     

    "Kértem tegnap este hogy hadd menjek vele én is"

     "Azt mondta hogy nem, nem lehet." 

     

    Miután még nyomultál és erőltetted a dolgot, rögtönzött ezzel a hülyeséggel, a plázás eltévedés dologgal. Buta szöveg volt, nagy hirtelen ez jutott eszébe. Valszeg az lett volna a jó szöveg, hogy CSAK. 

     

    Nem történt semmi más, csak most és ide nem akart magával vinni és nem kívánt magyarázkodni miért. Ő tudja miért, de nem kívánta az orrodra kötni.

     

    Persze te nem lennél nő, ha erről nem azt jut elsőre eszedbe, hogy biztos más nő van a háttérben. Elképzelhető, de legalább ekkora valószínűsége lehet annak, hogy

    - olyan megbeszélésre ment, aminek a témájához nem akart a közelébe engedni

    - olyanokkal akart találkozni akiktől távol akar tartani, akik nem tudhatnak rólad

     

    Tehetted volna, hogy ha most nem, akkor mikor igen? De nem, te erőszakoskodtál követelőztél és belehajszoltad a konfliktusba. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384129 (1)
    2014-04-16  15:19
  10. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. Április 17. 14:2792.
    Nem teljesen értelek. Miért akar autóba ülni, hisz az veszélyes? Vagy mire akartál célozni? Én is nap mint nap ülök kocsiba. Ha sétálok is a fejemre eshet a cserép. Ilyen alapon mindenki otthon fog maradni.
    idézet:
    Eperke2222 (106)
    2014-04-17 14:19:42

    Gondoltam, hogy ez a logikátlan bölcselkedés elő fog jönni.


    Holnap neked vagy nekem van esélyed lezuhanni? Én megyek santorinire, te meg nem repülsz.
    Kocsival is ez van, minél többet ülsz benne, annál nagyobb az esélyed kinyuvadni benne.
    Felelős gondolkodás, hogy ne gyere pestre ha semmi dolgod.

    előzmény:
    Eperke2222 (90)
    2014-04-17  14:19
  11. 2014. Április 17. 14:2191.

    mi AZ HOGY FEL UGYELET NELKUL?  25 eves a T, indito. 

      halljatok aze ez csucs am, 25 eves korban egy pasi kontrolajon?

     

    akarki penze, hadd koltsem el, ha akarom nem ?

    de a lenyeg: o ismeri azt irta nekem 2 ev alatt nincs mas no a dologban. 

     egyebkent tanyan elnek, ott nem lehet elmenie vasarolni?  na neee. 

    itt mas no van a dologban, ahogy irta valki: NEM IS  aze ment el otthonrul, hogy a dolgait intezze.  biztos igaz.. ment masik novel. 

    szep napot nektek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (83)
    2014-04-17  10:56
  12. 2014. Április 17. 14:1990.
    Nem teljesen értelek. Miért akar autóba ülni, hisz az veszélyes? Vagy mire akartál célozni? Én is nap mint nap ülök kocsiba. Ha sétálok is a fejemre eshet a cserép. Ilyen alapon mindenki otthon fog maradni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_268437 (79)
    2014-04-17  08:49
  13. 2014. Április 17. 12:4089.

    de azert jol asszocialtunk 

     

     Amég hazafele autózott 4x beszéltem vele alkalmanként 10-20 percet kihangosítva. Ugyanígy odafelé. 

     

    nekem ez volt a kedvencem en biztosan vallalnam az eros felindulasbol ....ha engem egy uton 4x 10-20 percig zavargatnanak   Mondtam en Neked hogy arra kell ugyelni, hogy ilyen tipusuak  a hatunk moge ne keruljenek 

  14. 2014. Április 17. 12:3688.

     Amég hazafele autózott 4x beszéltem vele alkalmanként 10-20 percet kihangosítva. Ugyanígy odafelé.

     

    Te en   biztosan tudom, hogy ezt velem nem lehet/ne megcsinalni .

     

    Szerinted normalis dolog ez ?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384129 (59)
    2014-04-16  19:32
  15. 2014. Április 17. 11:5487.
    Amíg a saját pénzét költi (nem tudom, topiknyitó, a sajátodat költöd?), nem mindegy? Miért kellene megregulázni?
    előzmény:
    aeterna (80)
    2014-04-17  09:39
  16. 2014. Április 17. 11:4586.

    "Amég hazafele autózott 4x beszéltem vele alkalmanként 10-20 percet kihangosítva. Ugyanígy odafelé. Nehezen tudom elképzelni hogy valaki lenne vele mindeközben."

     

    Ugye te sem tartod normálisnak, hogy valakivel együtt élsz, de azzal kb. 1 órát beszélsz egy autót alkalmával, oda is vissza is.

    Vagy talán Olaszországból jött fel Bp-re?

     

    Ha ő hívott mind a 4 alkalommal, akkor menekülj, mert ez beteges.

    Ha te hívtad, akkor nem kell egymás szemére hánynotok semmit, mert zsák megtalálta a foltját.

     

    Egyébként 10 év korkülönbség igen csak sok, főleg, hogy 25 éves vagy, ő meg már 35. Simán el tudom képzelni, hogy gyereknek tart téged, nem vagy vele egy súlycsoportban, érettebb, esetleg tanultabb, értelmesebb is, és akkor nem tud rád igazi társként tekinteni, csak egy mutogatható babának tart.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384129 (59)
    2014-04-16  19:32
  17. 2014. Április 17. 11:1285.

    Szerintem az alábbi variációk lehetségesek.

     

    1. A férfi nővel akar ott együtt lenni.

    2. A férfit idegesítené, hogy barátnője órákig idegen környezetben az ő ellenőrzése nélkül tartózkodna. Ez beteges, és idővel várhatóan csak rosszabbodna a helyzet. Előbb-utóbb már a szomszéddal sem beszélgethetne. Aztán ha már senkije nincs, akkor azt csinálhat vele a házban a férfi, ami akar (max. rákeni a vak komondorra).

     

    A mániás vásárlást én is kizárnám, mert egy barátnővel ugyanúgy (sőt még jobban!) belelovalhatja magát a vásárlásba, mint egyedül.

     

    A téma indítója szerint az 1. variáció kizárható. Mindenesetre bármelyik esetről van szó, rövid tanácsom férfiként is az, hogy ilyen embertől menekülni kéne.

  18. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. Április 17. 11:0484.
    Ha mást akart volna magával vinni, akkor az autózás veszélyeivel példálózott volna. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (83)
    2014-04-17  10:56
  19. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. Április 17. 10:5683.

    Bennem elsőre nem az merült fel, hogy mást akar vinni magával, inkább az a gondja, hogy felügyelet nélkül ne mászkáljon a bevásárlóközpontban a lány. Ha tudott volna "pesztrát" állitani maga mellé, akkor lehet, hogy elvitte volna őket.

     

    Más kérdés, hogy a pasi eközben mit csinál Pesten.

     

     

    előzmény:
    irenehavas (54)
    2014-04-16  19:04
  20. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. Április 17. 10:4682.
    Mániás vásárlás ellen a barátnő nem nyújt kellő védelmet, inkább a karcsú bankszámla és a lapos pénztárca.
    előzmény:
    aeterna (80)
    2014-04-17  09:39
  21. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. Április 17. 10:3581.

     "nem maradhatok egyedül egy bevásárlóközpontban"

     

    ???

     

     

    Nekem nem tiszta ez az egész logikailag. Mert tegyük fel, nem mész vele Pestre, hanem otthon maradsz és ott mész vmilyen plazaba, 3-4 órát.

    Ezt otthon is kizárólag barátnői felügyelet mellett tehetnéd meg?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384129 (1)
    2014-04-16  15:19
  22. 2014. Április 17. 09:3980.

    Látom, most már törölted magad, pedig még tegnap felötlött bennem egy gondolat. Leírom, hátha még olvasod a topikot.

     

     "Ennyi ideig nem maradhatok egyedül egy bevásárlóközpontban! ... hogy mindez egy újabb alkalom vásárlásra."

     

    Nem vagy te véletlenül mániás vásárló?

     

    Nem költesz indokolatlanul, felesleges dolgokra túl sok pénzt? Tudod előre, mit akarsz venni, vagy csak úgy megveszel mindent, ami elébed kerül és megtetszik éppen?

     

    Ha igen, akkor lehet, hogy mégis igaza van a barátodnak, bár nem a legjobb módszert választotta. Ezt a kórt gyógykezelni kellene.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384129 (1)
    2014-04-16  15:19
  23. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. Április 17. 08:4979.

    Ha tényleg nem vagy felnőtt, hisztizel. Ha de, akkor meg visszavonulsz és tudomásul veszed, hogy egyszerűen nem visz magával. Ami azért a jövőre nézve nem túl bíztató.

    Minden esetre sajnálom, hogy így alakult.

    idézet:
    Eperke2222 (6)
    2014-04-16 15:46:12
    A sok kuvaokos embernek naponta hány útszéli hullát kellene látni, hogy ráébredjen a kocsikázást jobb kerülni, ha nem szükséges valahova menni?
    Ennyire idióták az emberek, de amikor a szarban vannak, akkor jajgatnak veszettül.
    előzmény:
    Eperke2222 (6)
    2014-04-16  15:46
  24. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. Április 17. 08:4578.
    Egy elég csinos és feltünő külsejű intelligens lány vagyok jól szituált értelmiségi családból. Sokszor azt veszem észre hogy féltékeny, fél hogy megcsalom(soha nem adtam okot) és ezért akarja tudni mit csinálok hol, kivel, mikor és hova megyek.  Soha nem agresszív, erre a színtre amit említesz soha nem jutottunk el de még a közelébe sem. Ha valamivel nem ért egyet inkább szomorú lesz és magába fordul mint a csiga "visszavonul a házába". El van akkor magában a munkájával együtt, nem keres és nem kérdez.  
    idézet:
    Torolt_felhasznalo_384129 (37)
    2014-04-16 17:18:15

    Amég ő tárgyal addig én.....

     

     

    Nem hisztiztem csak rákérdeztem hogy vele tarthatok-e akkor. Ezt a választ kaptam amit leírtam. Megértettem utána hogy nem mehetek. Evvel lezártam a témát csak szomorú vagyok.   Itt hisztizel tovább.  

     Az amég intelligens?

    Itt tárgyalni a kettőtök dolgát az intelligens?

    Gondolod az itteni nők tudnak intelligens választ adni?

    Itt a pasis prózai.
    Az autó veszélyes üzem! Miért tenné bele fölöslegesen a pasi a szerettét? Előlegezzük meg neki, hogy gondolkodó ember és ezt soha nem felejti el.
    Kár lenne meghalnod, megnyomorodnod azért mert viszket a segged otthon.
    Nem akkor kell jajveszékelni amikor már a tv-ben mutatnak.
    Minél kevesebb időt kocsikázol az életedben, annál kisebb az esélyed, hogy az útszélén leszel kiterítve.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384129 (36)
    2014-04-16  17:18
  25. 2014. Április 17. 07:3977.

    Én nagyon szeretem, ha a férfi határozott, céltudatos, tudja mit akar és azt el is éri. DE! ez messze nem egyenlő azzal, amit a TI leírt, mert emellett ugyanúgy egyenrangú társa kell hogy legyek a páromnak, nem a gyereke, a pincsikutyája vagy akármije, amit-akit kénye kedve szerint irányítgathat. Mert ez onnantól már birtoklás, úgy ahogy mondod!

     

    Nem a pofonnal kezdődik sohasem a bántalmazás, hanem pont azzal, hogy meggyőzi a nőt, hogy nélküle A Férfi nélkül a nő védtelen, gyenge, nem képes semmire sem, elveszi az egészséges önbizalmát, hogy ő irányíthassa! Innen aztán már csak pár lépés a többi, a birtoklás, minden mozdulat ellenőrzése, állandó féltékenység, meghatározása mindennek amit csinál/felvesz/stb. Aztán jön a pofon, hogy "jajjjj drágám, véletlen volt, csak olyan féltékennyé tettél te (!!!!!!!!) a viselkedéseddel, hogy elborult az agyam, soha többé nem fog előfordulni". Dehogynem, aki egyszer ütött, ütni fog többször is! Komolyan nem értem a nőket, hogy lehetnek ennyire naívak!

     

    előzmény:
    kutyaful (73)
    2014-04-17  00:39

Címlap

top