Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

,,Nekem a gyerekek az elsők, nem a szex!"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 15. 17:09
Egy pár intimitásában az egyik legnagyobb kihívás nem más, mint a gyermek: örök kérdés, hogyan hozható össze anyaság, apaság és a szexualizálás. Szextanácsadónk, Bibók Bea mesél a legjellemzőbb mintákról.

Nők Lapja Café: ,,Nekem a gyerekek az elsők, nem a szex!\"
  1. 2014. május 9. 15:13930.
    Én eddig kb. Ranschburg Jenő könyveiben, meg a LLL oldalain találkoztam leírt formában ezzel a dologgal (hogy ne hagyjuk sírni a gyereket). Ennyi. Ez nagyon kevés. Meg még itt a fórumon hallok relatíve sok ilyen álláspontot. A "való életben" sokkal, de sokkal kevesebbet.
    előzmény:
    biobula (929)
    2014-05-09  15:07
  2. 2014. május 9. 15:07929.

    Egyáltalán nem biztos...

    Vegyünk egy példát. Mondjuk anyósomtól kértem volna tanácsot, és mellé meglett volna a régi Anyák könyve, vagy a Spock könyv, mint szakirodalom, vagy valamelyik modern "tuti tipp a gyerek elaltatására"-borzalom, amit itt említett is valaki nemrég. És mondjuk pechemre pont olyan barátnők és egyéb ismerősök lennének körülöttem, akik szeretik a rendet és a fegyelmet. És mondjuk nem fórumoznék.

    Rohadtul könnyen belecsúszik a hülyeségbe, aki csak egy kicsit is bizonytalan...:(

    előzmény:
    évi* (928)
    2014-05-09  14:54
  3. 2014. május 9. 14:54928.
    Gondolom, ő is kapott 100 féle tanácsot. Ezt választotta...
    előzmény:
    biobula (924)
    2014-05-09  14:44
  4. 2014. május 9. 14:53927.

    Azokat kovácsolja össze még jobban, akiknek addig is stabil lábakon állt a kapcsolata. Akik csak úgy elvoltak valami félsz... kapcsolatban ott szerintem nagyon sok helyen borul minden, ha még megterhelik egy gyerekkel is a kapcsolatot.

     

    Sok ismerősöm van, akiknek látszólag rendebn volt a házasság, és mire a gyerek oviba kerül, már rég elválatak.

     

    előzmény:
    biobula (925)
    2014-05-09  14:50

Címlap

top