Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ördög Nóra: ,,Hoztam egy döntést és kiszálltam"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 11. 00:53
Hosszú idő után Ördög Nóra visszatért a képernyőre. A Szombat Esti Láz műsorvezetője a táncparketthez fűződő viszonyáról, s arról is mesélt nekünk, hogy mit jelent számára a teljes boldogság.

Nők Lapja Café: Ördög Nóra: ,,Hoztam egy döntést és kiszálltam\"
  1. 2014. Április 14. 15:2676.

    Attól, hogy csak részeredmények születnek, a végén még alkothatnak egészet. Ráadásul a részeredmény megmutathatja az igényt is. Rámutat arra, hogy az ügyfeleknek, vásárlóknak mi az igényük, mely területen érdemes dolgozni és mit érdemes átalakítani. Ha a vevőt idegesíti a sütemény, akkor csak kávét fog venni. Ha annyira idegesíti, hogy még kávét sem megy be venni, mert a süteményt látni sem akarja, akkor majd keres az igényeinek megfelelő kávézót. Bármilyen tehetséges az ember, mindenkinek úgysem felelhet meg, ezzel meg jobb tisztában lenni.


    Mint írtam a siker és boldogság mindenkinek más. Nem mindenkinek csak az a fontos, hogy a profit által szép otthont és biztonságot építsen ki, hanem az is, hogy amíg azzal a tevékenységgel foglalkozik, addig is jól érezze magát. Lehet ugyanis úgy is sok pénzt keresni, hogy közben meg utálja az ember az egészet.

    előzmény:
    KN18 (69)
    2014-04-14  14:45
  2. 2014. Április 14. 15:0275.
    Mert addigra már bedolgozta magát,tehát elválhatott.
    előzmény:
    KN18 (73)
    2014-04-14  14:55
  3. 2014. Április 14. 14:5674.
    És pontosan mi a teteje, szerinted? Borbás Marcsi? Vagy ki?
    előzmény:
    elsi1 (72)
    2014-04-14  14:55
  4. 2014. Április 14. 14:5573.
    De RK-tól már annyira régen elvált, akkor miért van még képernyőn?
    előzmény:
    elsi1 (70)
    2014-04-14  14:46
  5. 2014. Április 14. 14:5572.

    Mindegyik pocsék.

    A retek a média legalja.

    előzmény:
    ymsz (71)
    2014-04-14  14:54
  6. 2014. Április 14. 14:5471.
    És ki jobb, mint ő az rtl-en? Lilu? Ada?
    előzmény:
    elsi1 (70)
    2014-04-14  14:46
  7. 2014. Április 14. 14:4670.

    Számomra Nórika teljességgel közömbös személy.

    Már az első hsz-ekben is leírtam, hogy ha nulla lenne szakmailag akkor már rég nem lenne képernyőn. Ennyi

    Van aki tud élni a lehetőségeivel és van olyan aki megteremti magának a lehetőségeket. 

    idézet:
    KN18 (68)
    2014-04-14 14:39:30

    Namost szakmailag nemnulla vagy szupertehetség?

    Tehát a legnagyobb kereskedelmi médiához bekerülni elég ,ha nem nulla valaki?

    Korábban meg azt mondtad,hogy szuperjónak kell lenni,hogy valaki bekerüljön.

    Nórika nem nulla.Hanem mondjuk kettes az ötösből.

    Lehet más meg 4-es szint volt az ötösből.

    Csak Nórikában volt egy plusz:RK bizonyos testrésze.

     

    előzmény:
    KN18 (68)
    2014-04-14  14:39
  8. 2014. Április 14. 14:4569.

    A hsz-ed első része olyan mint egy üzletei terv, de attól még a valóságban csak rész eredményeket hozhat és csak bizonyos területekre igaz.

    Vannak olyan szegmensei a piacnak, ahol CSAK azt igényli a vevő ha meg tudja fizetni és nem akar mellé "süteményt, sőt még lehet idegesítené is.

     

    Ha dolgozom a siker a profitban mérhető, azt üzletnek nevezik.

    Én azért dolgozom, mert boldoggá tesz, hogy biztosíthatom a gyermekeim számára a szép otthont, a megfelelő életszínvonalat, és a harmonikus mindennapokat.

     

     

    előzmény:
    *Diorella* (67)
    2014-04-14  14:05
  9. 2014. Április 14. 14:3968.

    Számomra Nórika teljességgel közömbös személy.

    Már az első hsz-ekben is leírtam, hogy ha nulla lenne szakmailag akkor már rég nem lenne képernyőn. Ennyi

    Van aki tud élni a lehetőségeivel és van olyan aki megteremti magának a lehetőségeket. 

    előzmény:
    Szoljanka (66)
    2014-04-14  13:52
  10. 2014. Április 14. 14:0567.

    Szerintem az ablakon bemászás az nem feltétlenül csak intézményekbe, cégekbe való bejutást jelent. Ha pl. létrehozol egy kávézót, ahol csak kávét árulsz, de a vevők ajtaján nem jutsz be, vagyis nekik nem vonzó a csak kávé, akkor utána ha ezt kibővíted süteményekkel, akkor tulajdonképpen lehet, hogy akinek addig az ajtaján nem jutottál be, süteménnyel már kinyitja az ablakát és bemegy a kávézódba. Ha megvan a tehetséged és mellé a feltételek -anyagi, tárgyi stb.- akkor ahogy írtad, vágyat ébreszthetsz a termékek iránt. Mert nagyon nem mindegy, hogy valakinek van tehetsége, de nem állnak a rendelkezésére feltételek, amiből megvalósítsa és utána vonzóvá tegye. Aztán az sem mindegy, hogy ha jön egy válság, akkor megvan-e a lehetőség arra, hogy ne adja fel, hanem továbbra is próbálkozzon, esetleg átalakítsa a piac igényei szerint, de még mindig a saját elképzeléseit belevegyítve -és közben élvezi a munkát.

     

    Mondjuk a siker és a boldogság amúgy mindenkinek mást jelent. Lehet, hogy te nem lennél boldog, ha valaki elősegíthetné, hogy azt csináld, amit szeretnél, mert mint írod jelenleg a sikerélmény a harmada lehetne a korábbinak, míg mást -a tehetséget- lehet, hogy pont az ösztönözné, hogy még több ötletet vigyen bele a dolgokba és valami egészen új boldogságot találna benne. Nem attól kell félni, hogy a boldogság nem olyan lesz, mint régen, hiszen a dolgok nem állandóak, változnak,-lehet az a boldogság még sokkal nagyobb és jobb is -hanem attól, ha a boldogság eltűnik. 

    előzmény:
    KN18 (64)
    2014-04-14  12:55
  11. 2014. Április 14. 13:5266.

    Most akkor nem értem a korábbi hozzászólásodat, mert ezzel azt példáztad, hogy nem tudtál bemászni az ablakon.

    Mindegy,csak körömszakadtáig védi Nórikát

     

     

    És itt pont arról volt szó, hogy ha valakinek a feneke alá teszik a lehetőséget, akkor nem nehéz azt csinálnia, amit szeretne.

     

    Pontosan.

    előzmény:
    *Diorella* (63)
    2014-04-14  12:07
  12. 2014. Április 14. 13:5065.
    Meg ne haragudj, de ez sima általánosítás, ami helyenként biztos igaz, de egyáltalán nem mindenhol. Valamint a hozzászólásodból nyilvánvalóan látszik, hogy fogalmad nincs, mit jelent egy gyakornoki állás.
    idézet:
    zsof.berg (62)
    2014-04-14 09:15:48

    Az általánosítás azt jelenti:hogy valami nagyon nagy százalékban igaz.

    Ördög maga mondta,több helyen visszakereshető,hogy 7 évvel a házasság előtt jöttek 9ssze Kristóffal,ami ugye-gyors fejszámolás,ha házasságkor volt 27,akkor összejövetelkor 20 volt.

    És 20  évesen került be.

    előzmény:
    zsof.berg (62)
    2014-04-14  09:15
  13. 2014. Április 14. 12:5564.

    Főleg magánszemélyeknek dolgoztam akkor, ott az ember NEM lehet udvariatlan, ott nem mászunk be az ablakon! Főleg ha esetleg tudjuk, hogy épp tönkrement vagy, elvált stb..

    De ma már dolgozom kb 30%-ban cégeknek, intézményeknek, ott noná, hogy bemászom az ablakon is, ismeretséget "vesztegetek meg stb.", míg a magán emberekben a vágyat ébresztem fel a termékeink iránt. 

     

    "ha most valaki felajánlaná, akkor legszívesebben azt csinálnád, amit szeretsz"

    Ha jönne egy mecénás aki adna úgy 50 millát, simán felépíteném újra azt a vállalkozást luxus kivitelben. DE MOST NEM LENNE SEMMI ÉRTELME, míg a gazdasági környezet nem változik.

    Tehát, ha ma a fenekem alá tennék a lehetőséget és naponta szárnyalhatnék, mert azt csinálom amit akarok, akkor sem lennék olyan boldog mint akkor voltam. Mert a sikerélmény max a harmada lehetne.

     

     

     

    előzmény:
    *Diorella* (63)
    2014-04-14  12:07
  14. 2014. Április 14. 12:0763.
    Most akkor nem értem a korábbi hozzászólásodat, mert ezzel azt példáztad, hogy nem tudtál bemászni az ablakon. Hiszen gondolom, ha most valaki felajánlaná, akkor legszívesebben azt csinálnád, amit szeretsz és nem azt amihez értesz vagy amire rákényszerülsz. És itt pont arról volt szó, hogy ha valakinek a feneke alá teszik a lehetőséget, akkor nem nehéz azt csinálnia, amit szeretne. Sokkal nehezebb az embernek magától és segítség nélkül haladni a létrán, ill. van, aki hiába próbálkozik, akkor sem jön össze neki, tehetség ide vagy oda.
    előzmény:
    KN18 (60)
    2014-04-12  18:39
  15. 2014. Április 14. 09:1562.
    Meg ne haragudj, de ez sima általánosítás, ami helyenként biztos igaz, de egyáltalán nem mindenhol. Valamint a hozzászólásodból nyilvánvalóan látszik, hogy fogalmad nincs, mit jelent egy gyakornoki állás.
    előzmény:
    Szoljanka (15)
    2014-04-11  13:29
  16. 2014. Április 12. 23:1561.

    De ettől az ördögnórajelenségtől viszont már a falra mászom! Rettenetes! Most éppen nórika xarik, most nem, most főzött, most nőgyógyásznál volt, most éppen megmászta a férje, ma éppen nem!


    Kit érdekel?! Tényleg úgy viselkedik, mintha csak tőle származhatna a gyermekvárás és gyermekszülés csodája. Megsúgom Nórika, szerencsére nem csak te jártál így....

    Nem tudom a mai bulvárujságirásban kötelező a magasztos szavak,a fennköltség hogy a sztárok lehetnek csak csodaszépek, giga-megaanyák stb,stb.

     


    Nórika bevásárol a Sparban, reklámarc, Nórika blogot ir -- hős anya, Nórika mint Nánási fotómodell az anyaság és a kismamaság megtestesitője, Nórika X faktor műsorvezetője . Lassan már a retek hős anyája kitüntetést is megadhatnák neki vagy a Kossuth-díjat.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-11  00:53
  17. 2014. Április 12. 18:3960.

    "így aztán kénytelenek valami mást csinálni."

     

    Ilyen az élet!!

     

    Mondok én is neked hétköznapi példát:

    Volt idő amikor azt csinálhattam amit igazán szeretek, (igen) jól megéltem belőle, sőt még évente 3-4 alkalommal saját pénzemen elmentem szakmai útra Párizsba, Bécsbe, Prágába. Csodás évek voltak. Fürödhettem a sikerben.

    Aztán jött a válság, és egyre fogytak a vevők, csökkentek a bevételek. + a férjemnek 22 millió szinte behajthatatlan kintlévősége halmozódott fel.

    Kénytelen voltam eladni az üzletemet.

    Akkor én is joggal érezhettem volna meg nem értett, lehetőséget nem kapott művésznek magam Süllyedhettem volna mély depresszióba és sírhattam volna úton, útfélen, hogy itt már nem lehet megélni.

     

    Nem, nem ezt tettem. Egy fűtetlen 3 fokos garázsba volt csak pénzünk bevezettetni az internetet. Alig bírtuk kifizetni a 8500.-ft-os webtárhely bérleti díjat és arról már nem is beszélek, hogy nem ismertem a számítógépet.

    o kezdőtőkével építettem fel a 3. vállalkozásomat és  egyetlen fizetett hirdetés nélkül is a termékeink a 3.évben már a google kereső első találati oldalán jelentek meg.

    Ma van üzletem, de csak bérelt, nem saját mint régen. 3-5 embernek adok folyamatos munkát.

    DE NEM AZT CSINÁLOK AMIT SZERETEK, CSAK AZT AMIHEZ ÉRTEK, DE MOST CSAK EBBŐL TUDOK MEGÉLNI 

     

    előzmény:
    *Diorella* (42)
    2014-04-12  10:23
  18. 2014. Április 12. 18:2559.

    Hol írtam, hogy etalon, vagy, hogy tehetséges?

    Azt írtam vitte valamire.

     

    Nagyon sok olyan fiatal van akinek bőven meg van/volt olyan háttere mint az Ördög Nórának mégis egy tanulatlan dolog kerülő, drogos felnőtt válik belőle.

    Ugyanakkor van nagyon sok  szerény körülmények között nevelkedett, aki a törekvésével, a szorgalmas munkájával sikeres lesz.

     

     

     

     

    előzmény:
    Szoljanka (50)
    2014-04-12  13:29
  19. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. Április 12. 17:0058.

    A mesés esküvője http://www.storyonline.hu/cimlap/ordog_nora/9802 / a ruhája messziről úgy tüník mintha csak melltartó és bugyi lenne rajta és valami csipke kötnél össze mindezt. Háloszoba kellék röviden. Igen magas lehet az IQ-ja ha csak azért ment férjhez hogy esküvő ruhát vegyen fel majd késöbb elvált asszony legyen? ..Ilyen áron elmegyek inkább a szalonba probálgatni néhányat mint mennyasszony aki ruhát keres.. 

     Miután utánakerestem megtudtam hogy Rubin kreatív producer a csatornánál, igy érthető miért is lett Nóriból müsorvezető.  Azt mondják a férfiak olyan lények akiket az ösztönök vezérelnek, erre hamar rájött Nóri is. A ledolgozott éjszakákat Rubin müsorvezetői állással "honorálta" Nem tudom mit kel róla beszélni egy semmien nő aki 7 évig volt valakinek a nője azért hogy karriert építsen, amikor révbe ért csinált egy látszatesküvőt majd továbbállt hogy egy másik nő házasságát rugja szét. Ráérzett már kiskorától hogy mi is a férfiak gyenge pontja

     

    De azért milyen szép lenne a storynak a befejezés úgy, hogy most már2 kisgyerekkel együtt 30 felett válna újra elvált asszonyá. Megérdemelné azt hogy az Ő házas életébe most  egy 25 éves bombanő rugjon bele.....

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-11  00:53
  20. 2014. Április 12. 16:4757.

    Nórika főszereplő akart lenni, ehhez keresett mellékszereplőket.. többek között a  vőlegényt... egyéb családtagok adottak voltak.

     

    most pedig hozott egy döntést. Nem olvastam a cikket. Remélhetőleg egy ideig lemond a szereplésről. GYES alatt meg tanuljon meg szépen beszélni, nem hadarva, jól artikulálni...
    Még akár  szeretett tévészemélyiség is lehet belőle, ha kicsit visszavesz a nagyképüségből.... mert amugy régebben azért aranyos volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_418344 (56)
    2014-04-12  16:38
  21. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. Április 12. 16:3856.

    Miért ne lehetne egy álomesküvő kedvéért férjhezmenni?

     

     

    Nem tudom,én azért mentem férjhez,mert szerelmesek voltunk

    idézet:
    gazpacho (35)
    2014-04-11 23:01:26
    Igen egyetértek én gazpacho-val, szerelemből kell férjhez menni. De aki annyira szereti az esküvők világát annak  lehet hogy inkább színészi pályára kellett volna lépnie, vagy esküvőszervezőnek állnia. Utóbbi esetben csak esküvőkkel foglalkozna. 
    előzmény:
    gazpacho (35)
    2014-04-11  23:01
  22. 2014. Április 12. 16:0855.

    Az -e heti Nők Lapjában van egy cikk, érdemes elolvasni!

    A Nyelv változasiról szól. 

    És van benne pár sor arról is, hogy anno nem is szerepelhetett olyan ember a médiában aki beszédhibás volt, vagy nem tudott  szépen artikulálni. 

    Nézd meg most... ne csak a kertévéket.. a közszolgálatit is. 

    Borzasztó! 


    Arról van szó, hogy van egy arc, akiről a szagemberek megállapitják, hogy jól alakitható , képes olyanná válni, amilyenné mi akarjuk, hogy váljon és ezzel képes nézettséget növelni... bármilyen ócskát képes magából kiadni, az iq szint csökkentő műsorokban.
    Ők a "tehetségek"

     

     

     

    előzmény:
    nemérdekel (52)
    2014-04-12  14:31
  23. 2014. Április 12. 15:4054.
    Sajnos kimaradt a 10 szóból a legérdekesebb: HÁZASSÁGTÖRÉS! 2 hónapnyi friss házassággal a háta mögött kikezdett egy nős emberrel, Nánásival... én inkább az ezzel kapcsolatos emlékeit hallgatnám meg szívesen. Milyen érzés volt 2 hónappal azután, hogy a családja és barátai előtt örök hűséget fogadott, lefeküdni egy nős férfival?
    idézet:
    LungoLago (18)
    2014-04-11 16:57:21

    Ó,milyen kis gonosz vagy.Tündérnórikával kapcsolatban ilyen csúnya szavakat használni,mint házasságtörés.

    Hogy összefeküdt mással 2 hónappal a Rubinos esküvő után?

    Hát ha megromlott már akkora a házasságuk,két hónap nagy idő.

    Sőt,ha megkérdeznéd Nórikát,akkor azt mondaná,hogy már a házasságkötés pillanatában rossz volt az a házasság.

      Sőt,kényszerítették a házasságra.

    előzmény:
    LungoLago (18)
    2014-04-11  16:57
  24. 2014. Április 12. 14:3553.

    Sok-sok évvel ezelőtt néztem ezeket a zenei tehetségkutatókat.

    Ott is érdekes,hogy mennyi fiatal volt,aki jó volt,később mégsem futott be,míg tehetségtelen nímandok,csak azért,mert sztárolták őket,befutottak.

    Énekes-táncos-műsorvezető.

    Ezeknél nagyon nehezen meghatározható a tehetség kategória.

    Sok mindenkire rá lehet fogni,hogy tehetséges,de ha akarják,akkor ráfogják,hogy tehetségtelen.
    előzmény:
    nemérdekel (52)
    2014-04-12  14:31
  25. 2014. Április 12. 14:3152.

    Önmagára igényes,valamennyire tehetséges kommunikációs szakember nem adja a nevét olyan műsorokhoz,mint Balázs,Ördög,Lilu stb.

    Ők mind a kereskedelmi televíziózás legalja.

    Meg az RTL-klub egésze.

    Évek óta nem is kapcsolok oda.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-11  00:53

Címlap

top