Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2014 decemberi babák

ancsa980
Létrehozva: 2014. Április 7. 14:30

Sziasztok!

 

Várok mindenkit, aki 2014 decemberére várja kisbabáját!  

  1. 2014. május 11. 14:21176.
    Kiskifli, ne aggódj, minden rendben. Nincs görcs, vérzés, ez számít. Nincs 2 egyforma terhesség. Az első nekem is sokkal nehezebb volt, feküdnöm kellett a 12.hétig, mindent kihánytam. Már sírtam a 12.héten, hogy nem múlt el az émelygés, én pedig már nem bírom.14. héten múlt el. Most is kellene feküdnöm, de nem tudok a kislányom miatt, hányni pedig összesen 3x sikerült eddig.Holnap minden rendben lesz az uh-n. Meglátod.
    előzmény:
    Kiskifli (175)
    2014-05-11  13:57
  2. 2014. május 11. 13:57175.
    Nagyon hálás vagyok, köszi. Kicsit meg is könnyeztem (jó, azért vannak hormonok, látom, ha ezen elpityeredem). 
    Igazából a kislányommal annyira extrém rosszul voltam, h most már bevallom, kicsit féltem is ettől a terhességtől, féltem, h hogy fogom bírni ennyi kötelezettség mellett, ami most engem terhel. Bízom benne, hogy a sors kegyes csak hozzám és ezzel segíti, hogy bírjam az iramot :) 
    A kislányommal volt olyan, h sírva hívtam a férjem a nyugatiból, h képtelen vagyok hazamenni, ülök a bőröndömön és nem tudok egy taxiig sem elmenni, pedig minden vagyok, csak nyafka nem és el sem szoktam magamat hagyni, inkább pörgős vagoyk és úgy, h gyalog is max. 15 percre laktunk a nyugatitól, nemhogy villamossal. 
    Megpróbálok optimista lenni és bízni benne, h csak a sors kegyes hozzám :)
    Köszi szépen, tényleg. 
    előzmény:
    abraxas (172)
    2014-05-11  11:37
  3. 2014. május 11. 11:50174.
    előzmény:
    abraxas (173)
    2014-05-11  11:49
  4. 2014. május 11. 11:49173.

    Nézd csak:

     

    "10. hét:

    Ezen a héten jó hírekkel szolgálhatunk: végre enyhülnek a reggeli rosszullétek és te fellélegezhetsz. Ugyanakkor még mindig fáradékony, ingerlékeny vagy, az orrod is érzékeny a szagokra, és sajnos, az arcodon némi foltosodást is tapasztalhatsz. Ezeket most is a fránya hormonok okozzák.

    Ezen a héten már a pocakodon is kezd látszani az állapotod. Először csak kicsit domborodik, és nem is annyira a méhed tájékán, inkább a derekadnál. Akár akarod, akár nem, egyelőre búcsút kell mondanod a darázsderéknak. Mivel vérnyomásod mindegy 40-50 százalékkal magasabb lett, viszerek jelenhetnek meg a melleden, lábadon, sőt, a hasadon is. Szerencsére ezek a szülés után általában visszahúzódnak." 

     

     

     

    előzmény:
    Kiskifli (171)
    2014-05-11  10:37
  5. 2014. május 11. 11:37172.

    Kiskifli! Nagyon átérzem a helyzeted, én is ugyanígy vagyok...

     

    De ha utánaolvasol, akkor talán megnyugszol. Mindenhol azt írják, hogy a harmadik trimeszter vége felé a legtöbb anyánál elmúlnak a panaszok. Te már a végén vagy a 10. héttel. Másrészt simán lehet, hogy 5-10 napot elnéznek a terhesség megállapításánál, vagy gyorsabban fejlődik a babád, és egyszerűen Te hamarabb átestél az egészen.

     

    Ugyanígy parázok én is, mert én meg nem vagyok rosszul reggelente. A 0. vizsgálaton megkérdeztem a dokimat, hogy mikor kell megijedni (mert én még nagyon az elején vagyok) és azt mondta, hogy csak akkor, ha vérzek, vagy elviselhetetlen görcseim vannak, más esetekben legyek nyugodt.

     

    Vannak rossz napok, és szinte tünetmentesek is, és az utóbbinak nagyon kell örülni! 

    előzmény:
    Kiskifli (171)
    2014-05-11  10:37
  6. 2014. május 11. 10:37171.
    Magamra sem ismerek. Én, aki mindig a jót látom és pozitívan állok a dolgokhoz, most úúúgy parázom a holnapi uh miatt. 
    A kislányommal a 16. hétig majd meghaltam, olyan szarul voltam, most meg szinte semmi, de semmi tünetem nincs már, pedig még egy hete volt; alig bírtam kikelni az ágyból, állandóan éhes voltam, nem bírtam bizonyos szagokat. Most meg semmi, sőt, energikusabb vagyok, mint valaha. A hasam és a mellem nagy. Ennyi. Ma töltöm elvileg a 10. hetet. 
    bocs, h ezzel terhellek benneteket, de tényleg magamra sem ismerek itt a parámmal. Tetejében a férjemet is beparáztattam. :(

    Szép napot mindenkinek ebben a rossz időben. 
  7. 2014. május 10. 22:07170.

    Ancsa980, ez a titkolózás valóban nagyon nehéz lehet. Most már nincs sok hátra. Éngyerek praktikusan még nem érti meg; így könnyebb. Viszont imádom benne, h amilyen kis szertelen, a Mama pocakjára vigyáz és mondja is (nyilván nem tudja miért). 
    Viszont én is gyümölcsöt tudnék enni gyümölccsel, nekem a cukor miatt nem szabad sokat, de van, amikor nem tudok ellenállni. 
    Ezt az eper dolgot én is hallottam, bár nem értem, mert akkor körtét lehet? Az nem okoz görcsöt? Vagy azért, mert vérbőséget okoz? Ilyet is hallottam már. Én imádom. 

     

    virágb: milyen praktikus, h fele annyi ideig leszel terhes. És lehet, h Nobel-díjat is fogsz kapni :) (gondolom főleg azoktól az anyukáktól, akik a terhesség végét rosszul viselik) :)

    Abraxas, még emésztem az eperről írtakat :(
    Én úgy imádom, h amikor a kislányommal megindult a szülés, a kórházba vezető úton végig epret ettem, mert tudtam, h utána a szoptatás miatt tilos lesz. Fotó is készült, ahogy hatalmas pocakkal tolom az epret. Előző este sétálni voltunk, akkor vettünk és mondtam a férjemnek, amilyen az én formám, tuti megindul a szülés és nem fogom tudni megenni mind a 3 kg-ot :)))))) Igazam lett :)

    Én egyre idegesebb vagyok a hétfői uh miatt. :)

    Szép estét mindenkinek

     

  8. 2014. május 10. 20:49169.

    Szia Virágb88!

     

    Tök érdekes, hogy a dokid visszadátumozta a szülés várható időpontját, mert ilyen esetben (mármint amikor nagyobb a baba) mindig az utolsó mensit szokták figyelembe venni. A kisfiam végig nagyobb volt az ultrahangon, az ultrahang ápr 12-re tette a szülést, a terminus ápr. 25 volt és ápr. 28-án született.  Meg is lepődtünk rendesen

    előzmény:
    viragb88 (166)
    2014-05-10  09:16
  9. 2014. május 10. 20:44168.

    Csibirka! Szívből gratulálok! 

    Ne érezz bűntudatot az érzéseid miatt, mindenki halálra rémülne 3 babától, én személy szerint az első gyerek után nem is tudom, hogy tudnék-e örülni, mert hát egy gyerekkel sem könnyű. Lesz majd segítséged és ahogyan majd cseperednek az irtó jó lesz! 

     

    Még a híradóban is benne lesztek 

    előzmény:
    csibirka (161)
    2014-05-08  23:45
  10. 2014. május 10. 16:40167.

    Ancsa, az eperről jut eszembe: csak mértékkel!

     

    Szerdán, a legnagyobb meglepetésemre a doktornőm a nyers hús, hal, penészes sajt kombó mellé az epret és a málnát tette tiltólistára  Mert hogy hasi görcsöket okozhat, és az nem tesz jót. Meglepődtem.

     

    Én pont az előtte levő este toltam be egy fél kilót...  Azért most már figyelek, max két-három naponta eszem pár szemet, mert persze a kedvenc gyümölcsöm és veszettül kívánom, jó kis hűtő hidegen.

    előzmény:
    ancsa980 (165)
    2014-05-10  07:48
  11. 2014. május 10. 09:16166.

    Sziasztok!

     

    Nem volt időm visszaolvasni, de Csibirkának gratulálok a 3 gyerkőchöz:)

     

    Én múlt szombaton voltam dokinál, az én számitásaim szerint 6+1 naposan de az uh szerint 10mm és volt szivhang a doki szerint ez 7 hetes terhesség ugyhogy nem dec 28-ra hanem dec.21- re vagyok kiirva. ( érdekes mert egy héttel előtte volta akkor 10x11 mm volt a petezsák ehhez képest nőtt ekkorát a picur, mondtam is a páromnak, hogy egy hét alatt két hetet nő akkor csak 4 és fél hónapig leszek terhes:)

     

    majd még irok, csak itt a szállodában elég rossz a net.

     

    Jók legyetek! 

  12. 2014. május 10. 07:48165.

    Szép Jó reggelt mindenkinek! 

     

    Csibirka: Hűha,ez hihetetlen.  Szívből gratulálok nektek,és nagyon vigyázz magadra!  Nem emlékszem,hogy szedtél valamilyen hormon készítményt vagy spontán fogant 3 babácska. 

    Nekem van egy kolléganőm,aki lombikkal vár 3 babát,ő novemberre van kiírva. Hasonlóan nagyon hányt mint te,többször kapott infúziót és ő is vérezgetett. A 12 hetes Uh-n is túl van és egészségesnek tűnnek a babócák,és úgy néz ki mindhármuk jól van. Nagyon izgalmas,benne is hihetetlen sok kérdés van,szóval úgy gondolom ez teljesen természetes. Ha hiszed ha nem még bennem is,pedig én már a 3. babát várom,és iker terhességnél ez még fokozottabb lehet. 

    Szerintem a többiek nevében is mondhatom,hogy amiben tudunk segítünk,gondolok itt tanácsra vagy csak ha szeretnéd valakivel megbeszélni a dolgokat.... Bár nem vagyok járatos az iker terhességek terén,de igyekszem segíteni ha tudok.

     

    Gwenda, abraxas: Remek hírek!!  

     

    Jasmine: Nem tudom neked mondták e ,de a haematoma is elkezdhet ürülni. Így némi barnázgatás természetes lehet. Remélem már elmúlt.

     

    Gwenda: Én úgy tudom,hogy a körzetes nőgyógyász,aki a terhesgondozást végzi,ő vehet fel táppénzre,és előbb -utóbb úgy is fel kell keresned. Vagy nálad a terhesgondozást is a magán dokid végzi??

     

    Kiskifli: Hajrá hétfő,biztosan egy élmény lesz!  

     

    Rólunk:

     

    Még mindig titkolózunk a fiúk előtt,bár már egyre nehezebb a titoktartás. Még mindig úgy gondoljuk,hogy az első genetika után mondjuk el nekik,ha minden rendben lesz.

    9. hét közepén járok és csak a 12.héten lesz uh. Nagyon hosszúnak érzem ezt az időt ,remélem hogy minden rendben van odabent,és szépen növekszik a babácska. 

    A 12. hétig semmi sem történik velem,várakozás.... 

    Rosszullétek vannak,főleg este felé. Mindig kavarog a gyomrom,és hányingerrel fekszem le. Hányni még nem hánytam,de az émelygés,hányinger,rossz közérzet,szinte állandó. Van hogy elmúlik pár órára,de újra kezdődik. 

    A főzéssel is mindig bajba vagyok,mert a legtöbb ételt nem igazán kívánom,főleg a hús féléket. Viszont a gyümölcsöt nagyon kívánom,azt bármikor megtudom enni. Most az eper a legnagyobb szám,minden reggel a zöldségesben kezdek. 

    No röviden ennyi!

    Legyen szép napotok!  Anita 

     

     

    előzmény:
    csibirka (161)
    2014-05-08  23:45
  13. 2014. május 9. 14:35164.

    Elértem a nőgyógyászom :) jupiii. Hétfőn megyünk, tetejében olyan időt mondott, amikor a férjem is ráér és nincs du-i alvásideje sem a nagylányunknak. Duplán jupiiii. 10 hetes leszek akkor. Izgulok :) 

    Gweenda, megértem, h váltasz háziorvost. Ez durva. Mármint, h ennyire nem megértő.  Én is váltottam egyszer és szuper döntés volt. 

     

     

    előzmény:
    ancsa980 (1)
    2014-04-07  14:30
  14. 2014. május 9. 11:44163.

    Sziasztok lányok!

     

    Köszönöm szépen, hogy velem örültök, nagyon jól esik :)

    Örülök, hogy mindenki jól van, és a picúrkák szépen növögetnek.

    Csibirka, megértem az aggodalmadat, de 3 baba???... Ez fantasztikus akkor is :) Csodás anya leszel, biztos vagyok benne.

     

    Tegnap elmentem a háziorvoshoz a nőgyógyász által írt javaslattal (ugye veszélyeztetett lévén betegállományba felvetetni akart). Ott ültem másfél órát, pedig csak egy ember volt előttem. Már azt hittem bepisilek. Annyira kellett, hogy a sírás szélén álltam. Bementem, odaadom a papírt a doktornőnek, mire ő majdhogynem elküldött a p...ba, hogy ezzel nekem nem ide kell jönnöm. Mondtam, hogy dehogynem, a nőorvos direkte hozzá küldött. Mire közölte, hogy márpedig ő nem vesz betegállományba, mert nincs rá belgyógyászati ok, és különben is, én ne vegyem el a betegektől a helyet, mert én "csak" terhes vagyok...., és menjek inkább a terhesgondozóba.

    Totál kiakadtam. Minek mennék én az SZTK-ba terhesgondozóba, ha a fogadott dokimhoz akarok járni?!

    Ma átjelentkezem azonnaltól egy másik háziorvoshoz. Mikor reggel meséltem a sztorit a dokimnak, ő is teljesen felháborodott. Mondta, hogy ilyen a földön nincs, hogy egy szakorvosi javaslat ellenére sem vesznek fel. Kérdezte is, hogy mi a doktornő neve, mert feljelentheti etikátlan magatartásért.

    Egyébként ma voltam vérvételen, meg adtam le vizeletet, majd hétfőhöz egy hétre kell csak mennem újabb uh-ra, utána csak 4 hetente.

     

    Tüneteim nem nagyon vannak, de legalábbis nem jelentkeznek erősen.

    A melleim kicsit fájnak. Hogy nőttek e, nem látom, egyébként is nagyok.

    Néha kicsit émelygek, és ami állandó, hogy szörnyen puffadok. Estére úgy nézek ki, mint aki már az ötödik-hatodik hónapban jár ikrekkel :( Szörnyű.

    Jobban kívánom a zöldségeket (pedig nem szeretem egyébként), és folyton szomjas vagyok. Meg a hormonok miatt még a szokottnál is érzelgősebb vagyok. Öt percenként sírva fakadok valamin.

    Mikor ugye kiderült a legutóbbi uh-n, hogy babóca jól van, este a párom el kezdte puszilgatni a hasamat, és elmondta a picinek, hogy nagyon megijesztette az anyukáját, és ne csináljon többet ilyet. Legyen egészséges és nőjön nagyra odabent. Ezen is elpityogtam magam, pláne azért, mert a páromról tudni kell, hogy a legkevésbé sem az az érzelmes típus. 

  15. 2014. május 9. 09:36162.

    Örülök, hogy mindenki jól van. 


    Csibirka! Ez fantasztikus. Gratulálok! Annyira megörültem először, amikor olvastam: 3 kis élet. Szívet melengető. De elhiszem, hogy tele vagy kétséggel, aggódással, és szorongással. Ez a sok öröm mellett egy igen igen nehéz élethelyzet is. Azt hiszem, hogy ezt csak az tudja átérezni igazán, aki átélte, vagy legalább hasonlót. Remélem találsz valakit, akivel tudsz erről beszélni, mert ezt tényleg ki kell beszélni. Nekem van egy nagyon helyes hármasikres kedves ismerősöm. ha gondolod, összehozlak benneteket. Az ő ikrei most voltak két évesek és van egy nagyobb lányuk. Emlékszem a napra, amikor megtudta, h hárman vannak (spontán, így még nagyobb volt a meglepi). Vigyázz nagyon magatokra! :)

    baba2014 nagyon örülök bevallom, h van akinek hasonlóak a tünetei. :)
    Nálunk a főbérlőnk egy pillanat alatt levágta, h babát várok. mondjuk én szűk felsőt hordok, mert itthon voltam és nem számítottam az érkezésére. 


    Ma három hete nem láttam a pici babámat. Már nem jó ez az érzés. :) Úg yizgulok, h minden rendben legyen, de hát ez természetes.

    Gweenda, még mindig örülök a jó híreknek.

    Nekem is van kiskönyvem :) És már megvan a fogorvosi pecsét is. A férjem bevitte elintézni, m nov. óta hetente jártam fogorvoshoz, két hete voltam utoljára. Úgyis kellett menni, m a kislányom a babáját ott hagyta. És akkor nem nekem kellett bebumliznom a városba. A háziorvoshoz is bejelentkeztem jövő csütörtökre. 

    Viszont a nőgyógyászom továbbra is eltűnve :((( Így azt hiszem, kénytelen leszek a magán rendelésére menni (egy magánklinikára). Ez nagyon nyomaszt. 

    Nem tudom, írtam-e, de már az első terheléses vérvételen is túl vagyok, minden okés. 14. héten kell mennem mindig. 

    Kombinált tesztet csináltattok? a dokitokon keresztül, v külön úton? 

    Szép napot mindenkinek

     

     

    előzmény:
    csibirka (161)
    2014-05-08  23:45
  16. 2014. május 8. 23:45161.
    Szép estét éjszakát mindenkinek! 
    Üdvözlök minden Kedves Kismamát! 

    Gweenda! Ez fantasztikus, még el is pityogtam magam ! 
    Jasmine7! Nekem is van heamatomám, véreztem is tőle, kaptam rá gyóygszert és ágynyugalmat javasolt az orvos. 

    Terhes vitamin ! Nekem azt mondta az orvos, hogy ne szedjem, és nem csak az én dokim mondta. Így én nem szedem, csak a folsavat , és a vasat.
     És akkor kicsit magunkról! Majd egy hétig voltam a kórházban, infúzió , pihenés, vérzés idegesség. Minden nap megvizsgáltak, és már első nap éreztem, hogy valami nagyon nem okés..de hiába kérdeztem nem mondott semmit az orvos, mindig azt mondta, hogy várjunk holnapig. Mivel véreztem az első napokban elég intenzíven, azt gondoltam itt a vég..már megint..aztán az egyik reggel elküldtek vérvételre, nem is értettem mért, hisz mikor befeküdtem már vettek vért..majd betereltek a vizsgálóba, ahol az orvosomon kivül bent volt a fődoki és egy nővér is. Gondolhatjátok, hogy rám jött a frász, elsírtam magam, mert biztos voltam benne, hogy elment a baba, és most fogják megmondani. Az orvosom egy rém kedves ember, megsimogatta az arcom, és annyit mondott csak ne aggódjak minden rendben van, mindjárt megnézhetem én is. Persze nem mondtak először semmit, csak mind 3-an meredten nézték a képernyőt, majd a főorvos az újával mutatta. Anyuka, gratulálok, itt a A, B, és C baba . Este még a férjem is megnézhette, mind 3 baba jól van , csak én sokkolok . Tele vagyok aggódással, kifogom tudni mind három babát hordani, rendben lesz minden, hogy fogom megszülni őket, és persze mi lesz később..jó anya leszek? Tiszta para vagyok, és megmondom öszintén be is pánikoltam. A környezetemben mindenki örül, gratulál, én meg mosolyogva fogadom, belül meg marom magam..első sorban azért, mert úgy érzem 3 babára nem vagyok felkészülve. Nagyon szégyenlem magam ez miatt, hogy ennyi vetélés után, képtelen vagyok örülni. Próbáltam erről a barátnőmnek beszélni, de valahogy rosszul sült el a dolog, mert a végén még rosszabbul éreztem magam. A férjem egy cukipofa, nagyon sokat segít a széltől is óv, és minden nap többször elmondja, hogy nálam jobb anyuka nem lesz . Nagyon remélem, hogy túl jutok ezen a depis időszakon. 
    puszillak Titeket !
  17. 2014. május 8. 22:43160.
    Nem tudtam, ez durva!
    előzmény:
    Jasmine7 (159)
    2014-05-08  22:18
  18. 2014. május 8. 22:18159.
    Baba, meglehet. :) Jó lett volna, de még összefuthatunk a 7 hónap alatt simán. Te tudtad, hogy már fizetni kell a laborért? Akkor is, ha zuglói lakos vagy. Totál ledöbbentem.
    előzmény:
    baba2014 (158)
    2014-05-08  21:54
  19. 2014. május 8. 21:54158.

    Jasmine, nem voltam még laboron, gondolom a keddi találkánk után fog küldeni a doki. A háziorvoshoz, meg a fogorvoshoz én később mentem, 18 hét után, szerintem most sem fogok sietni ezzel.

    Egyébként ha most mentem volna dokihoz a héten, még lehet össze is futottunk volna a labornál! 

    előzmény:
    Jasmine7 (151)
    2014-05-07  16:56
  20. 2014. május 8. 21:47157.
    Kiskifli, nagyon hasonlóak a tüneteink, nekem is csak a mellem nőtt meg és van már kis pocakom. Szerencsére a mostani divat nagyon kedvező, a bő felsőkben még nagyon jól eltudom rejteni, természetesen szűk szóba sem jöhet, egyből lebuknék
    előzmény:
    Kiskifli (154)
    2014-05-07  21:50
  21. 2014. május 8. 21:44156.

    Gweenda! Gratulálok!

    Igazából nem lepett meg, mert írtad, hogy növekedett a petezsák, gondoltam, hogy lesz ott valaki!  Jól elrejtőzött, pedig nem is olyan picike már!

    Örülök, hogy a rossz megérzések nem jöttek be! 

    előzmény:
    Gweenda (152)
    2014-05-07  20:39
  22. 2014. május 8. 20:00155.

    Gweenda! Ez fantasztikus! Micsoda hírek, nagyon örülök veled!

     

    Kb mi leszünk a decemberi sereghajtók :) És képzeld, nekem is pár nap múlva szülinapom, nagyon szép ajándék  

    előzmény:
    Gweenda (152)
    2014-05-07  20:39
  23. 2014. május 7. 21:50154.
    ezek csodálatos hirek, lányok. gondoltam ma ratok. orulok h jol van mindenki.
    en nem erem el a dokim, ma többször hivtam. abban maradtunk h a korhazba.megyek hozza.magánrendelése messze van (a kislanyommal oda jartam) es a korhaz viszont par perc kocsival de egyelore ugy nez ki h ez így nem jo. meglatjuk majd.
    amugy a hasam tulzas nélkül akkora.mint a kislanyommal a 18. heten. nagyon durva. mar tok ssokan rakerdeztek. ja es terhesgatyat is elovettem tegnap. fura. ezen kívül semmi tunetem. kb 3456664322456 szer vagyok jobbam mint ket eve. emiatt természetesen aggodom is.
    a mellem nekem is hatalmas. onnan tudtam a 22. napon h tuti varandps leszek m szaladtam a kislany utan es kiesett a mellem a melltartobol :)))))))) szo szerint

    bocs h zagyvan irok de mobilrol es nem jeleniti meg amit irok igy duplan vakon gepelek :)
  24. 2014. május 7. 20:57153.
    Gweenda, ez csodálatos! Vigyázz magadra, pihenj sokat!
    előzmény:
    Gweenda (152)
    2014-05-07  20:39
  25. 2014. május 7. 20:39152.

    Sziasztok lányok!

     

    Ma voltam ultrahangon. Picúrkánk 9mm-es és ÉL!!! :) Mikor megláttam a kis szívét dobogni, potyogni kezdtek a könnyeim.

    Dokim szerint 6 hetes és 4 napos, de én tudom, hogy 3 nappal előbb készült :)

    Terhességi kalkulátor szerint a szülés várható időpontja: december 24.

    Ő lesz a legszebb karácsonyi ajándékunk :)

    Hozzá kell tegyem, hogy pár nappal a születésnapom előtt derült ki a várandósság, nem is vágytam szebb meglepire :)

    Kapom az Utrogestant továbbra is, vérzés vagy görcs esetén rögtön kórház, de reméljük, nem lesz ilyen.

    Dokibácsi szerint már kevés a folsav, úgyhogy holnap veszek (az ő tanácsára) Femibion 800-ast.

    Írt a háziorvosomnak, hogy vegyen fel táppénzre, mert veszélyeztetett vagyok, így péntektől már valószínűleg nem dolgozom úgy 6 hétig.

    Amint túl leszünk a kritikus időszakon, bejelentem a főnökömnek, és ha tud kíméletesebb munkát biztosítani, akkor visszamennék.

    Pénteken egyébként is be kell mennem a kórházba vérvételre.

    Következő uh időpontja: május 19.

     

    Annyira boldog vagyok :)

Címlap

top