Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csornai vert perec

myrru
Létrehozva: 2014. Április 6. 21:33
Csornaiak segítséget szeretnék kérni! Csornai vert perecet szeretnék vásárolni, de aki idáig csinálta az már készíti. Ő a Csepregi Istvánné. De állítólag van valaki más is aki foglalkozik vele. Húsvét vasárnapra szerettem volna rendelni, de nem tudok a nyomára akadni, hogy ki az akitől vásárolhatnák. Tudnátok egy telefonszám erejéig segíteni? A fővárosban élek és Húsvét vasárnap megyünk Sopronba, akkor szerettem volna elhozni. Hátha valaki.....
  1. 2014. Április 12. 22:0930.
    Cser Ferencnek hívják és Csornán lakik. Sikerült vele felvenni a kapcsolatot. Én is csak úgy találtam meg, hogy a többiek belinkelték a Gasztroangyal videót és ott ki volt írva a neve. Így már sikerült megtalálnom. Nagyon kedves volt és húsvét vasárnap mehetek a perecekért :-) Idáig én is a a Csepregi Istvánnétól vettem, de két hete hívtam telefonon és mondták hogy beteg nagyon, lehet, hogy a szívét műtik és nem sütnek mostanában.
    előzmény:
    collo (29)
    2014-04-10  13:10
  2. 2014. Április 10. 13:1029.
    És ki ő? Anyukám azt mondja, hogy ő a Csepregi Istvánnétól szokta venni.
    előzmény:
    myrru (28)
    2014-04-08  20:37
  3. 2014. Április 8. 20:3728.

    Köszönöm a segítségetek! Sikerült megtalálnom Csornán a másik perecsütő mestert :-))))) 

     

    Nélkületek nem ment volna! Köszönöm!

    előzmény:
    myrru (1)
    2014-04-06  21:33
  4. 2014. Április 7. 10:2927.
    Köszönöm szépen előre is a segítséged!!!! Próbálok a Cser Ferencnek is nyomára jutni, de egyenlőre nem sikerül. De nem adom fel :-))
    előzmény:
    collo (25)
    2014-04-06  23:47

Címlap

top