Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szexuális élet szülés után

Dávid89
Létrehozva: 2014. március 24. 09:40

Üdv mindenkinek!Vagy aki érintett a témában!

 

2012.09.28.-án született meg az én édes kicsi lányom!Imádom!Az életemet odaadnám érte!

Sajnos a párommal konkrétan megszűnt a  szexuális életünk...Hav 1xer...vagy 1xer sem...Megértem azt,hogy fáradt nincs kedve...stb...de ő is megérthetne engem!1 szobás lakásban lakunk ,sokszor nem érzem magam férfinak e miatt!Tudom, hogy nem vagyok egyedül...Hivatkozik arra,hogy éber a gyerek alvása...meg hogy mocorog...mindig van valami kifogás...és általában csak akkor szexelünk mikor már nagyon lelkiismeret furdalása van!Segítek neki az otthoni dolgokban...kiveszem a részem a gyermekkel kapcsolatban is!Takarítok,mosok,pakolok,játszóterezek...De sokra nem megyek vele...Mármint azon a téren hogy hát ha nem lesz fáradt s lesz kedve!Beszéltünk már erről a problémáról..sokszor...s olyankor mindig az van,hogy de ő szeret engem meg hogy imád...s hogy ne haragudjak!

 

Szeretném ezt valakivel kibeszélni...Tanácsot, hogy mit lehet tenni!?

 

 

  1. 2014. november 30. 16:4884.

    Dávid! Szerintem eleve kamu volt a topikod,amit lassan egy éve indítottál.


    Ha mégis van benne valami ami valóság,akkor komoly gondok vannak veletek meg a házasságotokkal is. ( Ezzel persze nem mondok újat.)  Régóta! Kezdetektől. A gyerek születése csak ürügy volt a szex visszautasítására,mint ahogy az egy szoba is az volt.


    Miért nem kerestek meg inkább egy pártherapeutát,egy pszichológust?? 


    Ha ez sem működik,akkor meddig akartok ilyen abnormális módon együtt élni? 


     

    előzmény:
    Dávid89 (65)
    2014-11-23  22:00
  2. 2014. november 29. 09:5383.

    En nagyon nem vagyok a megcsalas hive , de ha en a helyedben lennek akkor beszelnek most mar komolyan a felesegeddel es oszinten megmondanam hogy nem tudok es nem is akarok normalis sexualis elet nelkul elni. Fiatal egeszseges ember vagy, ha o nem tudja vagy nem akarja veled elni a hazaseletet akkor te idonkent keresel magadnak alkalmi kapcsolatot.


    kivancsi lennek ez valtoztat e a dolgokon. ha nem akkor ott vannak a bulik es neha ha adodna egy jo no akkor kihasznalnam az alkalmat a helyedben. a feleseged meg vessen magara. orulhetne hogy joval fiatalabb ferje van aki szereti o meg nem becsul teged ebbol a szempontbol.


    cask arra figyelj hogy ne keveredj komplikalt helyzetekbe es mindig hasznalj ovszert. akkor is ha a no allitolag tablettat szed.


    sok szerencset!

    előzmény:
    Dávid89 (65)
    2014-11-23  22:00
  3. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. november 28. 12:4682.

    Az biztos. 


    Hát, Dávid majd dönt, hogy elfogadja-e ezt a helyzetet, próbál-e rajta változtatni illetve kilép-e belőle. (vagy ezek variációja)

    előzmény:
    Eperke2222 (81)
    2014-11-28  12:24
  4. 2014. november 28. 12:2481.

    Ha valamennyire is kölcsönös lenne ez a rajongás, akkor semmi baj nem lenne ezzel.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (80)
    2014-11-28  12:21
  5. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. november 28. 12:2180.

    Azt nem tudom, hogy mennyire pénzfüggő a kapcsolat. Lehet ez is, én inkább azt érzem, hogy a nő Dávidban megtalálta azt a neki ideális férj- és apatípust, aki mellett teljes biztonságban élheti az életét, csak ezzel ő bizonyos mértékig visszaél. Dávidnak meg kellene tanulnia, hogy ennyire nyíltan nem lehet rajongani valakiért, mert kihasználja.(akár akaratától  függetlenül is, hisz tálcán kínálja magát.)

    előzmény:
    Eperke2222 (79)
    2014-11-28  11:49
  6. 2014. november 28. 11:4979.

    Valószínű. De lehet csak kiteregetné a lapjait, bár biztos nem hülye, nem szeretne jövedelem nélküli szingli mami lenni, bevallani, hogy a pénztárcád érdekel csak apukám.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (78)
    2014-11-28  11:07
  7. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. november 28. 11:0778.

    Ja igen, hogy mire várjon.


    Hát gondolom varázsütésre megváltozna minden, ha a nő nem érezné annyira biztosnak a pozicióját. Ha úgy itélné meg, hogy Dávidra esetleg más nő is igényt tart, az valószinüleg nagyot lenditene a libidóján.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (77)
    2014-11-28  11:02
  8. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. november 28. 11:0277.

    Ha már ennyire beleélted magad...


     


    Na jó. Kapaszkodj meg, szerintem soha nem is kivánta igazán. Befüzte a gyereket, szex volt addig, amig nem volt teljesen biztos a poziciójában.


    Mióta megszületett a gyerek és Dávid ennyire nyiltan kiszolgáltatja magát neki, lesi a kegyeit, pitizik, hogy nyalhasson (szinte szó szerint) a nő úgy vágja át a palánkon, ahogy akarja. Néha azért nagy kegyesen megáll neki, de Dávid számára már nem tétel.


    Buli van a barátnőkkel, Dávid idővel jó lesz pesztrának. Néha dughat egyet.

    előzmény:
    Eperke2222 (76)
    2014-11-28  10:53

Címlap

top