Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szexuális élet szülés után

Dávid89
Létrehozva: 2014. március 24. 09:40

Üdv mindenkinek!Vagy aki érintett a témában!

 

2012.09.28.-án született meg az én édes kicsi lányom!Imádom!Az életemet odaadnám érte!

Sajnos a párommal konkrétan megszűnt a  szexuális életünk...Hav 1xer...vagy 1xer sem...Megértem azt,hogy fáradt nincs kedve...stb...de ő is megérthetne engem!1 szobás lakásban lakunk ,sokszor nem érzem magam férfinak e miatt!Tudom, hogy nem vagyok egyedül...Hivatkozik arra,hogy éber a gyerek alvása...meg hogy mocorog...mindig van valami kifogás...és általában csak akkor szexelünk mikor már nagyon lelkiismeret furdalása van!Segítek neki az otthoni dolgokban...kiveszem a részem a gyermekkel kapcsolatban is!Takarítok,mosok,pakolok,játszóterezek...De sokra nem megyek vele...Mármint azon a téren hogy hát ha nem lesz fáradt s lesz kedve!Beszéltünk már erről a problémáról..sokszor...s olyankor mindig az van,hogy de ő szeret engem meg hogy imád...s hogy ne haragudjak!

 

Szeretném ezt valakivel kibeszélni...Tanácsot, hogy mit lehet tenni!?

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_277981
    Torolt_felhasznalo_277981
    2014. március 24. 19:5951.
    Lelkiismeretfurdalásból szexelni....hát kevés ennél megalázóbbat tudnék egy szerető párkapcsolatban.
    előzmény:
    Dávid89 (1)
    2014-03-24  09:40
  2. 2014. március 24. 19:5350.

     

     

    Képzeld el magad a helyében. A legkisebb porcikája sem kívánja a szexet - az, hogy miért teljesen lényegtelen - de nincs hova menekülnie előled. Néha a legnagyobb erőfeszítéssel ráveszi magát, de csak azért, hogy ne hagyd el. Ennél rosszabb, kiszolgáltatotabb helyzetet el tudsz képzelni?

     

    Szereted, érdekel az, hogy mi esne neki a legjobban? Akkor tudod a választ. Nem a masszázs. (A házimunka igen, de feltétel nélkül.) Eléállsz, és azt mondod:

     

     "Ezentúl csak akkor szexelünk/érek hozzád ha te kéred."

     

     

    És ha ezt betartod., akkor attól a pillanattól kezdve nőnek az esélyeid a "régi" szexelésre.

     

    Hogy miként oldod meg a szexuális életed - házat építesz, szeretőt tartasz, vagy erdőt jársz - lényegtelen. A lényeg az, hogy csökkented az együtt töltött időt, ezzel teret és időt biztosítasz neki, az amúgy is keserves helyzetében.

     

    Ennél nagyobb örömet, megkönnyebbülést a jelen pillanatban nem okozhatsz neki. 

     

    Tanácsot kértél. Hát itt van.

     

    U.i.  

     

    Ismerek valakit, akinek ez bejött. :-)

     

     

     

    előzmény:
    Dávid89 (1)
    2014-03-24  09:40
  3. 2014. március 24. 19:4149.
    A sok sok hányás után végy be dedalont!:-)

    Nosh ami teszek azt nem csak azért teszem hogy hujj ujj.legyen valami cserébe hanem azért mert kötelességnek érzem...eszem ágában sincsen megcsalni...igen 2havonta eljárok bulizni (ami mellesleg munka) s természetes hogy olykor ő is csinál közös estét a csajokkal...igen 25vagyok a párom pedig 34...jo a kommunikácionk..beszéltünk már nem egyszer erről..de semmi valtozas...

    A szex nekem akkor teljes ha én is adhatok neki...van hogy csak én könyörgök neki hogy had nyaljam ki..de az sem jo...
    Megértem hogy kiakadtál rajtam..de az én helyembe te is kaparnád a falar...

    A masszázs dolog meg nem azért van hogy megdughassam vagy hogy legyen valami...s ugyanugy a virágok...mozi...vacsora..séta sem...hanem mert szeretem..s igen megérdemli
    előzmény:
    abraxas (46)
    2014-03-24  18:37
  4. 2014. március 24. 19:2248.

    Kéthavonta az a kéthetente.....  

    előzmény:
    abraxas (46)
    2014-03-24  18:37
  5. Torolt_felhasznalo_269171
    Torolt_felhasznalo_269171
    2014. március 24. 18:5047.

    Ennek pont kismillió+1 oka lehet. Egyetlen megoldás van csupán: ha őszinte beszédre bírod a feleségedet.

     

    Én ahány ilyen esetről hallottam, mindnek más volt a megfejtése. Volt, aki alapból se volt egy húde kívánós nőci, csak addig, amíg gyerekre vágyott. Volt, aki a testével nem volt elégedett vagy éppen a pasija megváltozott külsejével! Volt, akit tényleg csak a gyerek jelenléte zavart. De olyat is ismerek, aki csak a pasijának kamuzta, hogy így fáj a fejem meg úgy felébred a gyerek, közben meg félrejárt a szomszéddal. Ja, a fogamzásgátló tabletta szintén ok lehet, nagyban megváltozik ugyanis tőle a női libidó, általában negatív irányba, van, hogy le is nullázódik teljesen...

     

    szóval szerintem ne találgass, ne mástól várd a tutit, hanem beszélgessetek el egyszer őszintén! Mondd el neki te is, hogy mi a szitu veled, mi hiányzik, és biztosítsd róla, érdekel, hogy miért van ez, mert szereted és szeretnél ezen változtatni! szerintem nincs nő, aki erre ne gondolkodna el legalább... nem akar ő se ottmaradni egyedül egy kétévessel, felteszem. 

    előzmény:
    Dávid89 (1)
    2014-03-24  09:40
  6. 2014. március 24. 18:3746.

    Ja, és van még valami, a jó kapcsolat titka:

    Ha valami nem stimmel köztetek, azt vele beszéld meg, ne teregesd ki. Elárulod az intimitást.

    Meg kell húzni egy határt, amin belül csak Ti vagytok, a Ti problémáitokkal, amit csak Ti oldhattok meg, nem a haverok, nem a fórum, nem a nők.

     

    Tényleg.. nők: Írtad hogy kéthetente eljársz szórakozni, de bezzeg Te ott hogy megcsalhatnád a feleséged. Ez egyrészt gusztustalan, mert nem érdem, hogy a kisgyerekes feleséged nem csalod meg, hanem normális és természetes, hiszen szereted, nem?

     

    Másrészt asszonyka mikor ruccanhat ki? Vsz jót tenne neki is kéthetente egy görbe este, hidd el, virágozna aztán minden virág az ágyban és azon kívül is  

    előzmény:
    Dávid89 (1)
    2014-03-24  09:40
  7. 2014. március 24. 18:3345.

    Dávid, Te 89-es születésű vagy? Tehát 24-25 éves.

    Nagyon klassz, hogy családot alapítottatok (remélhetőleg tervezetten), de még klasszabb lenne, ha megértenéd, hogy a feleséged szexualitása nem csak érted van. 

     

    Tök egyszerű a szitu, fiatal szülők, egy szobás lakásban, kisgyerekkel, anyuka tök frusztrált a teste miatt, meg hogy ott szuszog a gyerek. Apuka csinál mindent, de azért csak kiderül, hogy nem azért teszi, mert a dolgának érzi, hanem azért, hogy szexhez jusson: "Takarítok,mosok,pakolok,játszóterezek...De sokra nem megyek vele...". (Ettől én most hányok egyet, jó?) 

     

    Kiderül, hogy anyuka, hogy vége legyen a nyomasztásnak (tapi markolászás stb) a fürdőben azért hetente lecummantja apukát, a havi 1 szex mellett. Erre apuka, mit tesz: rinyál, hogy pinát akar, meg hangosan akar dugni. Tök jó, de ugye nem tudtok hol.

     

    Az egész sztoriban az a leggázabb, hogy arról szó sincs, hogy anyuka mikor jut orgazmushoz, vagy csak sima, elvárás nélküli örömhöz, mert ugye a masszázs az csak bevezető lehet a szexhez, másképp, csak úgy, asszonyka örömére nem jár... (Megint hányok egyet)

     

    Lehet, hogy anuykának már azért nincs kedve kettesben sem dugni, mert "megtanulta", hogy a szex, mint olyan, csak azért lehet, mert apuka követeli.

     

    Megdöbbentően sok házasságban hal el ezért a szex. Fordított felállásban is, a követelőzés miatt-

     

    Dávid, hagyd a feleségedet, hogy megkívánhasson ő is. És néha tehetsz valamit csak az ő örömére is, a viszonzás elvárása nélkül. 

     

    Itt és most utoljára: HÁZASTÁRSAK! AZZAL, HOGY MEGHÁZASODTATOK NEM LETT INGYEN PROSTITUÁLTATOK! ATTÓL, HOGY GYŰRŰT HÚZTATOK RÁ/GYEREKET CSINÁLTATOK, A MÁSIK NEM SZŰNIK MEG ÉRZŐ LÉNY LENNI!

    előzmény:
    Dávid89 (1)
    2014-03-24  09:40
  8. 2014. március 24. 16:4644.
    Nem azt mondom hogy legyünk üregi nyulak drága...de azért ne hav 1xer (vagy kevesebbszer) legyen együtt lét basszus...Tudom most az jön hogy mi pasik csak a szex meg a szex...de kivi lennék hogyan viselnéd..reagálnál a helyemben...
    előzmény:
    ladybird65 (39)
    2014-03-24  15:54
  9. 2014. március 24. 16:4043.
    Kicsit jól esik ezt kibeszélni magamból...Tetszik ez a fórum... :-)
  10. 2014. március 24. 16:2642.
    Nem szégyenli mert világéletében volt rajta mit fogni..s önbizalomban sem volt hiány...elfogadta magát ilyennek...
    előzmény:
    _Zara_ (40)
    2014-03-24  16:08
  11. 2014. március 24. 16:1041.
    Ha kimenőt kapnék hát nem is tudom...soha nem fizetnék szexért...előbb nyúlok magamhoz!2 havonta eljárok bulizni...lenne lehetőségem...
    előzmény:
    biobula (34)
    2014-03-24  15:05
  12. 2014. március 24. 16:0840.

    Szerintem elég egyértelműen csak arról van szó, hogy terhesség- szülés után szégyelli a felvett kilókat, az új testét. Tök mindegy, hogy neked tetszik, ezt magában-magával kell lerendeznie addig nem tud felszabadult lenni. 

     

    Másfelől én sem tudom elképzelni a hétköznapokat 1 szobás lakásban, lehet nekem se lenne kedvem... örülnék ha baba alszik és végre nyugi van. 

    előzmény:
    Dávid89 (35)
    2014-03-24  15:06
  13. 2014. március 24. 15:5439.

    Nagyon egyetértek veled. Azért meg külön tisztellek, hogy ezt a véleményedet fel is vállaltad nyíltan. 

    Attól én is falra mászom, mikor azt sugallják, hogy ha valaki nem üregi nyúl, akkor már szart se ér a házassága, nem is igazi nő (férfi). 

    előzmény:
    biobula (12)
    2014-03-24  11:01
  14. 2014. március 24. 15:1838.
    Nem szoptat...szülés után 1hónappal elapadt a teje tejláz miatt...
    előzmény:
    vérmatska (31)
    2014-03-24  14:31
  15. 2014. március 24. 15:1137.
    El ne hidd az ilyesfajta vészmadárkodást! Abszolút jó esély van arra, hogy javulni fog ez a dolog nálatok.
    előzmény:
    Dávid89 (33)
    2014-03-24  15:02
  16. 2014. március 24. 15:0736.
    Dehogy! Ez csak azt mutatja, hogy normális, igazi partner vagy. Pont erről beszéltem én is az előbb - hogy a szeretkezésnek szerintem csak akkor van értelme, ha mindkét fél vággyal teszi. Aki igazi partner, azt zavarja az, ha a másikban nincs vágy.
    előzmény:
    Dávid89 (25)
    2014-03-24  11:28
  17. 2014. március 24. 15:0635.
    Előtte semmi gond nem volt...Sokszor maga is meglepett...terhesség közepe kezdett ez a helyzet kialakulni...panaszkodott a kinézetére hogy olyan mint egy bálna..hol ott nem győztem neki mondani hogy milyen gyönyörű és szex kívánatos kismama...
    előzmény:
    cabron (26)
    2014-03-24  11:40
  18. 2014. március 24. 15:0534.

    És az milyen "együttlét", ha az egyik fél spec. a háta közepére sem kívánja? Az kb. olyan, mint a prostitúció, csak épp nem fizetnek érte.

    Mikor terhes voltam, és nemigen volt szex, én konkrétan "felhatalmaztam" a férjemet arra, hogy - megfelelő elővigyázatosság mellett - elnézem neki, ha esetleg szexel valaki mással. Nem hinném, hogy élt volna a dologgal, szerintem inkább a jobb kezét választotta. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (24)
    2014-03-24  11:26
  19. 2014. március 24. 15:0233.
    Remélem nem így lesz ahogyan mondtad..de köszönöm...
    előzmény:
    irenehavas (28)
    2014-03-24  12:09
  20. 2014. március 24. 15:0132.
    Mondjuk az engem is igencsak feszélyezne, az biztos. Még ez is feszélyez sokszor, hogy a másik szobában hátha mindjárt felébred. No, nem ránk, hanem csak úgy - annyira hangosak azért nem vagyunk:)
    előzmény:
    évi* (23)
    2014-03-24  11:24
  21. 2014. március 24. 14:3131.

    Nekem is az a benyomásom, hogy nem tudja elengedni magát, folyton ugrásra készen áll; előzetesen kialakított egy mércét az anyaságról (vagy a külvilág sulykolta belé), és ehhez ragaszkodik, azt hiszi, minél inkább össze van nőve a gyerekkel, annál jobb anya.

     

    Ez részben elsőgyerekesanyuka-probléma szerintem; akinek több is van, kénytelen belátni, hogy ennyire nem kötheti magához a kicsit, mert a nagyobb(ak)kal is (és más dolgokkal is) foglalkozni kell. 

     

    Szoptat még? Az is a testi kontaktus iránti igény ellen hathat. 

     

     

  22. 2014. március 24. 12:2830.
    Ez így elég biztató...
    előzmény:
    irenehavas (28)
    2014-03-24  12:09
  23. 2014. március 24. 12:2329.
    szia. szerintem a párod fejében van gond. nem igazán tudja szerintem magát elengedi ha ott a gyerek és szerintem ha nem foglalkozik vele akkor bűntudata van. sajnos a nővéremnél is ez volt a probléma. anyával nehezen tudtuk kibillenteni ebből az állapotból. eleinte anyám vigyázott a gyerköcre mi meg ketten elmentünk kondizni, vásárolni, de akkor is csak a gyerekről tudott beszélni. lassan de megszokta, hogy attól hogy más vigyáz a gyerekre ő még nem rossz anya. sőt ha nincsenek együtt akkor ő feltöltődik és többet tud nyújtani a gyereknek. a nővérem férje is persze nagyon sokat segített és ma már hála égnek ismét harmonikus a kapcsolatunk. sok sikert kívánok nektek is.
    előzmény:
    Dávid89 (1)
    2014-03-24  09:40
  24. 2014. március 24. 12:0928.

    szia.  van egy baratunk ottt a gyerek most 18. an volt 5 eves.

    sex pedig csak egyszer volt, 3 honappal miutan meg szuletet a baba. 

     de ot absulute semmi sincsen. 

    ez nem lesz jobb hiddd el. 

    sajnallak. 

     beszelni kell vele, hogy neked igenis kell. es elmesz masfele. 

     sok sok sikert neked.

    előzmény:
    Dávid89 (1)
    2014-03-24  09:40
  25. 2014. március 24. 11:4627.

    Idővel jobb lesz ez. Legyél türelmes. Tudom nem könnyű, de megéri kivárni. 

     

     

Címlap

top