Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bajor Imrének agydaganata van

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. március 17. 06:41
Bajor Imre feleségének elege van az állandó cikkekből. Először és utoljára a Blikknek nyilatkozott: a kicsi huszárt agydaganattal kezelik Kínában.

Nők Lapja Café: Bajor Imrének agydaganata van
  1. 2014. március 29. 06:03126.

    Erről van szó!!

     

    Sőt, több is mint szégyen. Ennél az esetnél például, határozottan kártékony amit a Blikk, Bors, meg az Nlc csinál. Egymás megsegítése érdekében lejáratnának egy olyan ősi, világhírű tudományt, ami főleg ma, az esetek nagy számában hatásosabban tud gyógyítani, mint a nyugati megfelelője. 

     

    Mert az már mégis csak elgondolkodtató, hogy az egyre magasabb szintű, egyre fejlettebb nyugati orvoslás és gyógyszerek mellett lassan már annyi a betegek száma, hogy alig győzik a gyógyításaikat. S a betegségek is egyre komolyabbak, és gonoszabbak.

     

     

     

     

    előzmény:
    Bahar9 (124)
    2014-03-25  22:30
  2. 2014. március 29. 05:53125.

    Lehet,  hogy előre eladták a sztorijukat, de lehet, hogy nem. De az is lehet, hogy mint közismertek, inkább előre elmondták a hírt a sajtóban, hogy tőlük tudják, és ne a bulvártalálgatások lóduljanak neki. Bár aki a bulvárral akár csak szóba is áll, az azt kapja, amit Bajorék most magukon megtapasztalhattak.

     

    (Ezzel együtt Bajor maga is mindent megtett annak érdekében, hogy a bulvárt, mint olyat, a Heti Hetesen keresztül életben tartsa... Van az úgy, hogy a fagyi visszanyal.)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_364560 (118)
    2014-03-25  13:27
  3. 2014. március 25. 22:30124.
    Az egész történet akarva-akaratlan lejáratja a hagyományos és nem hagyományos kínai orvoslást!Szégyen
  4. 2014. március 25. 22:28123.
    Ez ilyen blikk színvonalú hír ....... Kicsit szenzáció hajhász.
    előzmény:
    emzeperx (122)
    2014-03-25  22:18
  5. 2014. március 25. 22:18122.
    Nekem is feltűnt ez a mondat, mely szerint fegyveres őrök kisérik a betegeket az automatához, ha egyébként nincs nála a szükséges készpénz. Ha kiderül netán, hogy a számláján sincs, akkor a fegyveres őrök esetleg eltörik a beteg kezét?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (117)
    2014-03-25  09:08
  6. 2014. március 25. 21:44121.
    A dolog egyértelmű (majdnem) és épp ezért eléggé visszataszitó.....a sztori el van adva a bulvárnak folytatásosba,több mint valószínű hogy egészen másként fest az igazság. Ennek ellenére jobbulást a művész úrnak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_364560 (120)
    2014-03-25  14:04
  7. Torolt_felhasznalo_364560
    Torolt_felhasznalo_364560
    2014. március 25. 14:04120.

    Akkor ne hirdesse.

    Valaki aki minket szórakoztat, akit néztünk és olvastunk az ne adjon életre veszélyes példát.

    Ne adja el a Blikknek a történetét, ne legyen állandóan tálalva, mert olyan emberek, akik szeretik, követhetik a rossz példáját.

    Ha diszkrét a szerencsétlenségében, akkor senkinek sem árt és senki sem foglakozik vele.

    Ha tele van hazudozással az, amit lead a Blikknek pénzért, akkor a hazugságokba beleszól az, akinek ez nem tetszik.

    Különben világosan kitűnik, hogy nem Ő választott: rábeszélték!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (119)
    2014-03-25  13:56
  8. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 25. 13:56119.

    Nézd, nem hiszek az alternatív gyógyászatban, és nem hiszek a betegségek lelki okaiban. Illetve ez utóbbi kicsit bonyolultabb...

     

    De hiszek abban, hogy minden betegnek joga van ott és úgy kezeltetni magát, ahol és ahogyan ő jónak látja. Vagy akár nem kezeltetni magát. Az ő élete az ő döntése. Kinek mi köze hozzá?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_364560 (118)
    2014-03-25  13:27
  9. Torolt_felhasznalo_364560
    Torolt_felhasznalo_364560
    2014. március 25. 13:27118.

    Beszélnek erről 100 helyen.
    Mindegyik a Blikket jelöli forrásnak. Itt is.

     Idézik a feleséget, a barátokat és Őt magát .
    Ha idézik, akkor az információt az adja , aki oda van írva- kulonben per.

    Eladták a sztorjukat előre, pénzért. Ez van. 

    Ne kételkedj nagyon , mert az érdekleltek szájából indulnak a blikk-értesülések.

    Úgy van ahogy írva van: kórházban volt itthon , megtudta a diagnosztikát,  és távozott saját felelősségre onnét, ahol eséllyel ápoltak , mert rábeszélték a haverok és a csaja az alternativ zöldalga-ivásra és annak ellenére, hogy állítólag ott mindenkit meggyógyítanak: nagyon beteget nem vállalnak .
    Az rossz a csodagyógyászat hírnévnek.

    Most folytatja itteni csodagyógyásszal. Legyen.

    Természetes szelekció, az se rossz.
    De még Kovács Magyar András is, a táltos és sarlatánhírnevű , azt mondja:95 százaléka a betegeknek pszicho-szomatikus , a többi menjen orvoshoz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (104)
    2014-03-24  15:19
  10. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2014. március 25. 09:08117.

     ??? fegyveres orrel kisernek el rakbetegen reggel , az automatahoz, ha nincs nalad a napi kezelesre valo penz ????????????????

     

     

     

    Edward Jenner felfedezte a himlo elleni oltas , Koch felfedezes a kolera es a tuberculozis bacijait ,

    Pasteur a veszettseg ellen harcolt , Yersin a pestis bacijat talalta meg , Marie Curie , a radiologia nagyasszonya , aztan fel lett fedezve az insuline , a penicilline , az influenza , aztan a gyerekbenulas ellen a vaccina , a Poliomyélite ellen vedve vagyunk , erzestelnitunk , sztetoszkopunk van , bebit gyartunk lombikban, szivet es muszivet cserelgetunk , klonoljuk a baranykat , orokolt betegseget vakarunk le a sebesult genekrol es ujra gumi nelkul dug a fellelkesult aids'es : es ez a fasza , millio ,es millio eletet megmento tudosgarda a rakon is dolgozik.
    Ejjel-nappal es egesz eletuket erre toltik ...…...

    Ezek , amiket itt felsoroltam , mind olyan betegsegek , amik egyszer , az eredmenyek elott , az elhalalozasi okokban elsok voltak , az egesz VILAGON …

    Ma , a VILAGON , a rak miatti elhalalozas az elsok kozott van , mint volt regen , a tudomanyos orvoslas kozbelepese elott , a kolera , a pestis, a TBC  stb…. A franciaknal pl ma az evi ossz-halalozasi okok 33 szazaleka  ferfiaknal/27 noknel szazaleka a rak.

     

    Befejezem : ha valoban valahol letezik egy tuti zold csodaalga , amit csak ugy lenyelsz , csodalampaval megvilagitod es az hip-hop meggyogyit a rakbol…akkor miert aruljak takaro alatt ?

    Miert nem csinalnak hegynyi penzt/elismerest belole ugy , ahogy ma szokas : levedetem, beszedem a jogot , fizessenek az allamok, mint a kulonbozo embereletet megmento   vaccinakert es enyem a penz , tietek a gyogyulas….

    Hat tudod, en azt gondolom, hogy azert, mert ez nem igaz.

    Es remelem, hogy egyszer ezert felelni fog ez a hires korhaz es az is , aki magyarorszagon tanacsolja es pecazza a balekot .

    Ha igaz lenne ez az egetrengeto tuti gyogymod , akkor azert kellene feleniuk , mert eletveszelyben levo emberisegnek nem nyujtottak segitseget , es a masik esetben : sarlatansag miatt .

    Erted , mi a problema : ha megmenthetem az emberiseget egy csapastol, ami a rak , akkor …………….? Te mit csinalnal ?

    előzmény:
    ancsa21 (113)
    2014-03-25  03:56
  11. 2014. március 25. 04:30116.

    Mindenesetre, Bajor Imrének kívánom a legjobbakat! Találja meg a legjobb gyógyulást, a legjobb, bármilyen terápiát alkalmazó orvosokat, és kapja vissza egészségét!!

     

    Nektek, mindannyiótoknak meg szép napot, de főleg jó egészséget kívánok!!

     

     

  12. 2014. március 25. 04:07115.

    Fogadjunk, hogy a ködmacerálók neked fognak esni, hogy még a számsort sem tudod jól leírni :-DDD

     

     

    előzmény:
    Bahar9 (110)
    2014-03-24  22:25
  13. 2014. március 25. 04:00114.

    Ezt próbálom én is értelmezni jó pár itt dühöngőnél, de az Istennek sem sikerül...

     

    Ennél jobban már csak azt nem tudom felfogni, hogy ezek a marha nagyszájúak, mindössze néhány perces utánanézéssel el tudnák kerülni, hogy hót bunkónak nézhesse őket bárki is. De nem, mint a vak ló, csak mennek neki a falnak, miközben ordibálják a hülyeségeiket.

     

     

    Ki érti ezt???

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (105)
    2014-03-24  15:24
  14. 2014. március 25. 03:56113.

    Legtöbbször nincs is rá szükség, de akár jó is lehet, ha viszed magaddal a régi leleteidet. De azok csak arra lesznek jók, hogy annak fényében lássák azokat a változásokat, ami változások kiderültek az új vizsgálatokat lefolytató kórház tesztjei elvégzése után.

     

    "De nekem már az eddigiek alapján gyanús ez a kínai eü. intézmény..... " Hmmm...

     

     

    Akkor talán vess egy pillantást a számodra gyanús Fuda Cancer Hospital-ra...  

     

     

    előzmény:
    Goldmund (106)
    2014-03-24  15:34
  15. 2014. március 25. 03:46112.

    Rád is alaposan rád férne egy kis tájékozódás...

     

    Valóban, áruld már el nekem, hogy mi tart vissza téged is, meg ködmaceráló bajtársaidat is attól, hogy utánanézzetek dolgoknak??? Legalább egy kicsit???

     

     

  16. 2014. március 25. 02:38111.

     12segfej -  Nomen est omen...

     

    Édes lelkem, először is, nem vagyok reiki gyógyitó. Bár az lennék!! Viszont veled szemben én nem úgy mondok valamiről véleményt, hogy láttatlanban osztom az észt, hanem ha érdekel valami, vagy utána  nézek, vagy akár ki is próbálom.  S mivel kipróbáltam, igy magamon is, meg másokon is megtapasztaltam, a reiki üzemel, és gyógyit is. Hogy aztán erről mi azok véleménye, akik csak a levegőbe buborékolnak, az se a reikit, sem az azt gyakorlókat nem érdekli.

     

    Hála Istennek, rólam valóban az derült ki Kínában, hogy egészséges vagyok.  De akinek volt már rákos műtéte, meg sugarazása mint nekem, ott sajna, soha nem lehet tudni. S mivel a kínai, tradicionális masszázs orvoslást végző barátaimnak gyanúja támadt a műtét és sugarazás után állandóan velem lévő tüneteim miatt, ezért hívtak meg az otthon élő családtagjaikhoz egy baráti kivizsgálás/esetleg gyógyítás látogatásra. Amiről kivizsgálásról csak ott értesültem. Szeretnek, s nem akartak előre ijesztgetni ;-)).

     

    Én, a kínai modern nyugati gyógymódjukat, amit kéz a kézben használnak a saját a saját tradicionális gyógyításukkal együtt, meg a színtiszta, minimum 3 EZER éve fejlődő és alkalmazott tradicionális gyógyításukat  –legalábbis különféle intézményben-, nem borzalmas szintű magyar bulvár lapokból ismerem, hanem saját tapasztalataimon keresztül. S bármilyen hihetetlen, saját szemeimnek  meg a testemnek még a Blikknél is jobban hiszek ;-)) Hát még a kőbunkó ködmacerálóknak  ;-)) 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_136674 (101)
    2014-03-24  12:31
  17. 2014. március 24. 22:25110.
    Olvasgasd a 3-1-2 meridián tornáról.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277981 (109)
    2014-03-24  19:37
  18. Torolt_felhasznalo_277981
    Torolt_felhasznalo_277981
    2014. március 24. 19:37109.
    HOL van tudományosan bizonyítva?
    előzmény:
    Bahar9 (108)
    2014-03-24  19:29
  19. 2014. március 24. 19:29108.

    Szia!

     

    Igen, megnyugodtam,most már csak az bánt kicsit h hülyét csináltam magamból,ahelyett hogy elolvastam volna a cikk alját is....:-)))))

     

    A HKO nem tartozik a hókuszpók gyógyító eljárások közé, tudományosan bizonyított a hatásmechanizmusa és a szervezet öngyógyító képességét állítja vissza,tehát még akár a rákot is meggyógyíthatja ezzel az erővel....

    Úgyhogy B I jó helyen keresgél,én csak azt nem értem h a világító algás kezelés nem tud nála működni, akkor miért nem tartották ott egy HKO-s,hagyományos kezelésre?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_136674 (101)
    2014-03-24  12:31
  20. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 24. 16:28107.

    Persze, hogy elkéri. Mert tudnia kell mivel áll szemben. De nem arra alapoz. Hanem a saját vizsgálataira.

     

    Ugye nem voltál még súlyos beteg, és a hozzád közelállók sem? Szerencsés ember vagy! 

     

    Már egyszer, úgy emlékszem, leírtam. Ha X klinikán elvégezték a vizsgálatokat, és felállítottak egy diagnózist, ha a beteg átmegy Y klinikára, és viszi az addigi eredményeit, az Y klinika nem arra alapoz. Az neki csak egy információ. Hanem elvégzi a maga vizsgálatait, és felállítja a maga diagnózisát. Még akkor is, ha a két klinikát 100 méter választja el légvonalban. Nem tízezer. 

     

    Ugye nem volt hasonló tapasztalatod? 

     Nekem volt! Nem kívánom senkinek. Nem kezelnek Kínában sem senkit, a saját vizsgálataik nélkül.

     

    " Az eddigi leletei alapján a kínai orvosok azt mondták: utazzon a kezelésre Kínába." 

     

    Nem tudom, mit mondtak a kínai orvosok. Te sem tudod. Sőt, Mozdonj sem tudja! Egyikünk sem volt ott a beszélgetésnél, vagy a levélváltásnál.

     

    " Persze nekem hál' Istennek nincs ilyen végzetes betegségem, de ha lenne, akkor sem lenne pénzünk külföldi kezelésre."

     

    Hál'istennek....ezért nem is tudod beleélni magad annak a helyzetébe, akinek van. Mármint ilyen végzetes betegsége.

     

    " Alighanem inkább azt mondanám a családomnak, hogy ha kiesik a keresetem (=meghalok), szükségük lesz minden tartalékra, úgyhogy ne költsék el rám."

     

    Szép tőled. Alighanem én is ezt mondanám.  És?... Sosem tudtam megérteni, hogy az emberek hogy nem képesek felfogni, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint ők.

    előzmény:
    Goldmund (106)
    2014-03-24  15:34
  21. 2014. március 24. 15:34106.

    Nem, félreértesz!

     

    Elhiszem azt, ami logikus, ami logikai egységet alkot.

    Így elhiszem azt, hogy egy Kínában működő eü. létesítmény először elkéri e-mailben az összes leletet, nem azt mondja, hogy "jöjjön ide szerdán délelőtt 10.30-ra a leleteivel".

     

    De ahol a logikai rendszerben ellentmpondás lép fel, ott nem vagyok biztos benne, hogy mindenki igazat mond. Az eddigi leletei alapján a kínai orvosok azt mondták: utazzon a kezelésre Kínába. Ott meg kiderült, mégsem tudnak vele semmit kezdeni. Hát akkor mit sütöttek ki az elküldött leletekből?

     

    Öreg vetette fel (102.hsz.), hogy ahhoz a kezeléshez esetleg másfajta vizsgálatra is szükség volt és ezek zárták ki a kezelhetőségét. Hát igen, ez esetleg még elképzelhető..... De nekem már az eddigiek alapján gyanús ez a kínai eü. intézmény..... Persze nekem hál' Istennek nincs ilyen végzetes betegségem, de ha lenne, akkor sem lenne pénzünk külföldi kezelésre. Alighanem inkább azt mondanám a családomnak, hogy ha kiesik a keresetem (=meghalok), szükségük lesz minden tartalékra, úgyhogy ne költsék el rám. Barátoktól, rokonoktól meg nemhogy nem kérnék, de el se fogadnék így pénzt. Mindenkinek van családja, őértük tartozik felelősséggel. Hozzáteszem: persze az én rokonaim/barátaim nem túl gazdagok, tehát amit nekem odaadnának, az nekik hiányozna.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (103)
    2014-03-24  15:09
  22. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 24. 15:24105.

    Kiment, megvizsgálták, közölték, nem tudnak segíteni rajta, hazajött....

     

    Mi ebben az érthetetlen? 

    előzmény:
    Bahar9 (97)
    2014-03-24  10:00
  23. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 24. 15:19104.

    Bizony, a Blikk márcsak arról híres, hogy az igazat, csak mindig az igazat mondja.

     

    Sosem felejtem el, néhány éve találkoztam először a Blikk-el. Egy macsek kiállításon nyomták a kezembe...a jegy mellé. Nem tudtam mi az. Elvettem. A vejem ott termett mellettem, és közölte, "ne haragudj, de ezt a szennyet nem visszük be a házba.  Még arra a célra sem, hogy zöldséget pucoljunk rá." 

     

    Nem igazán értettem, ezért két macska közt belenéztem. Utána már értettem.  

  24. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 24. 15:09103.

    "Nem vagyok benne biztos, hogy úgy történt, ahogyan Bajorék a sajtóval közölték"

     

    Aha... szóval nem hisszük el azt, amit azok állítanak akikről szól a történet, de elhisszük a bulvársajtó spekulációit? 

    előzmény:
    Goldmund (98)
    2014-03-24  10:54
  25. 2014. március 24. 12:42102.

    Nem tudok többet ezt sosem mondtam.

     

    Az tény (sajnos) hogy a művész úrnak agydaganata van.

     

    De az újság cikkek némelyikét nem tekintem hiteles forrásnak.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_136674 (101)
    2014-03-24  12:31

Címlap

top