Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Főnök és szerelem

barbaraknot
Létrehozva: 2014. március 10. 21:18

Sziasztok :)

 

dolgozom egy jól menő cégnél, nagyon szeretem a munkám, sokat is harcoltam érte és végre sikerült. Az az egyetlen probléma, hogy minél több időt töltök a főnökömmel, annál jobban tetszik. Rengeteget utazunk közösen üzleti ügyek miatt, ez jobban megnehezíti a dolgot. Neki felesége van, családja tehát kizárt, hogy bármi történjen. A baj az, hogy egyre jobban tetszik, vele álmodok, mikor felhív vagy e-mailt ir (szigorúan munkaügyben) utána egész nap csak rá gondolok. Akaratom ellenére mosolygok ha valahol együtt vagyunk, mindig órákig sminkelek és öltözködöm egy egy konferencia előtt. Én sem szeretnék belemászni a családjába, de attól tartok ő is észrevette ezt rajtam, és mintha közvetlenebb lenne velem...mit tegyek? Hagyjam ott az állásom? Jártatok már így?  

Címlap

top