Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ufók, idegenek

Noemi1988
Létrehozva: 2014. február 14. 12:11

Azért nyitom ezt a topicot, mert igazából a téma mindig is lázban tartott, mióta olvasni tudok :). A családomban történtek megmagyarázhatatlan dolgok, és bár talán nehéz elhinni, hogy esetleg egy intelligens életforma keze van a családommal történt eseményekben, de ez sem zárható ki, lévén, hogy nem mindennapi dolgok történtek.

Olyan emberekkel szeretnék itt beszélgetni, tapasztalatokat cserélni, meghallgatni a történetüket, tanácsot adni, ha kérik (mert eléggé mélyen beleástam már magam a témában több éve, és tudok egyet s mást), akik hisznek abban, hogy volt már kapcsolatfelvétel , és akikkel történtek megmagyarázhatatlan dolgok, vagy akár a családjukkal, ismerőseikkel. Olyanokkal, akik nem mernek erről beszélni, mert félnek a kirekesztéstől, és attól, hogy bolondnak titulálják őket! tudom, kevesen , vagy egyáltalán nem fognak itt írni nekem, de én mégis bízom abban, hogy vannak rajtam kívül még emberek, akikkel történtek furcsa esetek, és akik ezt hajlandóak velem megosztani. Ha kell , akár adok e-mail címet, és úgy csak én fogom látni.

Előre is köszönöm, ha idelátogattok, és írtok tapasztalatokat :)!

Címlap

top