Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Spórolás ,de hogyan ?

ianiko
Létrehozva: 2004. június 23. 22:22
Sziasztok! Van valakinek ötlete , hogyan lehetne spórolni, persze az éssszerűség határain belül.A háztartási pénzre gondolok , és arra hogy azért viszonylag egészzségesen éljünk belőle.ianiko
  1. 2017. június 17. 19:5222936.

    Sziasztok!


    Olyan szuper kis topik volt ez annó, jó lenne ha újra éledne, és újra tippeket adhatnánk egymásnak spórolás terén!


     

  2. 2013. március 8. 09:2822935.

    Jaj, én imádom ezeket a különféle színű paradicsomokat! A fekete, a méregzöld, a sárga... Isteniek! A roma nem igazán a kedvencem, az szerintem nem olyan ízletes. Nyáron képes lennék hetekig csak paradicsomsalátán élni ;)

    én a töltött paprikát 2/3 rizs, 1/3 hússal szoktam csinálni.  

    előzmény:
    antironia (22931)
    2013-03-07  20:20
  3. 2013. március 7. 21:5122934.

    petrezselymet tegyél bele helyette..... vagy esetleg bazsalikomot, ha azt szereted...

     

    utánanézek, milyen ez a falcorosso, még sosem hallottam....

     

     

    előzmény:
    Sarapod2 (22933)
    2013-03-07  21:11
  4. 2013. március 7. 21:1122933.

    Szia 


    Nem vagy elkésve, ráérsz akkor elültetni mikor hazajöttök. A lakásba hamarább kikel, májusba szoktuk az szabadföldit kiültetni.

    Mi Falcorossó nevűt vetünk, de ezt a gyár adja, ahová beszállítunk.

    Koktélparadicsomom tavaly volt 4 tő, a család nem ugrott érte, de a barátoknak szétosztogattam. Rengeteg volt rajta. Nekem is fog kikelni tuti a helyén. Én saját részünkre nem vetek, mert van kint a földön, és csak igazából én ezt szeretem. Biztos van finomabb is, meg sokfajta, de nekem csak pici konyhakertem van, az is csak tavaly óta. Itt-ott volt elszórva pár fűszernövényem, ezt az idén rendezni szeretném egy fűszerspirálba.

    Amúgy konyhára semmi növényt én itthon nem termelek. Sajnos időhiányos vagyok nyáron. 

    A receptet köszönöm, mentettem, ki fogom próbálni. 

    Én lehet a mentát kihagyom belőle, mert nem kedvencem. 

     

    Jó sielést, jó pihenést kívánok.  

    előzmény:
    antironia (22932)
    2013-03-07  20:28
  5. 2013. március 7. 20:2822932.

    Még egy szösszenet a töltött kaliforniai paprikára....

    Ha van kedved, feltétlenül próbáldd ki ezt a görög töltött paprikát.

     

    http://www.gorogkonyha.com/2010/06/toltott-p aradicsom-es-paprika-sutoben.html

     

    Töltött paradicsom és paprika

     

     

    Nincs is benne hús, de valami isteni!  :-)  Ahogy a rizs a paradicsom levében (hagymával, fokhagymával, mentával fűszerezve)  fő meg, a paprika pedig jól megsül, kívülről beolajozva.

    Nyáron gyakran csinálom. Na ehhez jó nagyméretű paradicsom kell, amilyet viszont nagyon ritkán találok a piacon. 

     

     

    előzmény:
    Sarapod2 (22930)
    2013-03-07  12:17
  6. 2013. március 7. 20:2022931.

    Sarapod, el  vagyok már késve, ha most akarok paradicsommagot ültetni?  Az az igazság, hogy jövő héten megyünk síelni, és nem akartam, hogy 5-6 napig locsolás nélkül maradjanak a lakásban. Persze én nem vagyok olyan nagygazda :-))), mint ti, de 20-30 tő paradicsomom van minden évben... Többfélét szoktam ültetni.

    Te melyik fajtákat szoktad?   Nálunk a koktélparadicsom mindig ott kel az ágyásban, ahol előző évben lehullottak a bogyók. :-))) Először majdnem kigyomláltam, aztán láttam, hogy paradicsom.... 

    Szoktam Roma, San Marzano, Marmande, Manó fajtát ültetni, meg amit kapok innen-onnan. A fekete Kumato is volt több évig, meg egy halványrózsaszín (Aunt Ruby), sőt, egyszer kaptam valami sötétzöld gerezdeset is, meg fehéret. 

     

     

    előzmény:
    Sarapod2 (22930)
    2013-03-07  12:17
  7. 2013. március 7. 12:1722930.

    Üdv. mindenkinek 

     

    A fóliába nálunk paradicsom palánta lesz, amit ha megnő kiültetünk szabadföldbe.

     

    Kaliforniai paprikából csinálsz töltöttpaprikát? Nem nagy az egy kicsit. Jó sok husi kell bele! 

     

    Én most kedd-szerda szabadnapot vettem ki a családtól és Nagyváradon voltam. Ma még aklimatizálódom, mert maradt kaja amit előre megfőztem, nehogy éhen haljon a család férfi része. 

     

    Holnapra meg még csak tervezgetés van, de konkrétum nincs. Kár, hogy csepeg az eső, mert a kertbe szerettem volna kaparászni egy kicsit.

    Hoztam 2 féle paprika magot és egy zacskó petrezselyem magot kintről. De tavalyról is maradt pár zacsi, csak fel kell robizni még a helyét és ha meghozzák a komposzt a fóliába, akkor oda a kis kertembe is csempészek át belőle.

     

    Nem tudom milyen fajta magot ültettél paradicsomból? Az meg nem is sejtem, hogy miért nem nőtt. Szerintem nem szerette a helyét, vagy pedig mikor kivitted kicsit edzeni kellett volna. Mi mielőtt kipalántázunk pár napig reggel lehúzzuk a fóliát, este fel, így a palánta mikor kikerül már jobban tűri a változást. Raktam fel pár képe, nem éppen abba a sorrendbe ahogy készül. 

    előzmény:
    just4kelly (22929)
    2013-03-06  09:53
  8. 2013. március 6. 09:5322929.

    Sziasztok,

    sarapod, mit termelsz a fóliában idén? Én tavaly ültettem paradicsomot a kertünkbe. Amíg a kis palántákat a lakásban felneveltem, nem volt gond, de kint a kertben nagyon nem akart nőni, egy palántát egy nagyon cserépbe ültettem, az kicsit nagyobb lett, de egyész nyáron ha egy kiló paradicsom lett rajta. Amiket a földbe raktam, azok fele csak virágzott, a másik felén 1-2 szem nőtt csak :(  

    Én a hétvégén saslikot csináltam, hétfőn bablevest és krémest. Az volt tegnap is. Ma grillezett csirke lesz zöldségekkel. Hétvégén töltött paprika kaliforniai piros paprikából. A többit még nem tudom. Pogácsát és valami sós borkorcsolyát keresgélek a neten.  

    előzmény:
    Sarapod2 (22928)
    2013-03-03  14:58
  9. 2013. március 3. 14:5822928.

     Sziasztok szép napot mindenkinek 

     

    Vásárlásról nem igazán tudok beszámolni. Most volt, hogy egy kis körútra megyek Nagyváradra. De sajnos ember tervez, Isten végez. Szóval pakoltam és maradtam. 

     

    Ma rántott husi volt, tejgbe főtt sajtos burgonyával, és raguleves épp annyi, hogy el is fogyott. Holnapra viszont van még tegnapi paradicsomleves maradék, majd csinálok mellé valami második félét.

    Ötletem nincs, tervezni nem akarok. 

     

    Sütésről se tudok beszámolni, mert van maradék almás süti, nem sütöttem semmit.

     

    Gyönyörű idő van, csak nagyon vizes még a föld. Kint volta petrezselyem zöldért, csak úgy csucsogott a papucsom alatt. 

    Úgy néz ki ha így süt a nap és netán kis szél is jönne, a héten felhúznánk a fóliát. Akkor kész a munkahelyem, minden nap lesz mit csinálnom. Kicsit várom már, de azért tartok is tőle. Nagyon változatos az időjárás, nagyon ki kell pányvázni, mert nem akarok a levegőbe lógva telefonálni a fiúknak, mikor viszi a fóliát a szél. 

     

    Mindenkinek kellemes és szép  hétvégét kívánok!  

  10. 2013. március 2. 10:1122927.

    Sziaszto 

     

    Itt gyönyörű idő van, ezer ágra süt a nap. Jól bereggeliztünk, szokásos hétvégi, főtt krumpli, sült szalonna, főtt tojás, vaj, retek, zöldhagyma, finom friss kenyér. Adtunk az egészséges táplálkozásnak. 

     

    A piszkeszósz ahogy én csinálom, egészségesen! 

    Egy 40-50 dkg fagyasztott piszkét felrakok annyi vízbe, hogy egy ujjnyira lepje el, csipet sót teszek bele. Majd fedőt rá és hagyom kibontakozni, hogy jól megfőjjön.

     

    Közbe egy vaniliapudingot összekeverek, kevés vízzel, 1 vaniliás cukorral, 1-2 kanál tejföllel, férerakom.

     

    Egy tojást felütök, a fehérjét habnak felverem, a tojás sárgáját belekeverem a vaniliás - tejfölös pudingba.

     

    Mikor a piszke megfőtt, akkor kicsit várok - hűljön - majd merülő mixerrel összepürésítem, rögtön vissza a tűzhelyre és öntöm bele a vaniliás tejfölös, tojássárgáját kóficot. Mikor már úgy látom kellő sűrű, akkor belekverem a felvert tojáshabot és azzal még 1 percig főzöm, de végig forgatom fakanállal benne a habot. Ha sűrűnek találom, tejjel fel lehet engedni. Mikor kész, félrehúzom, többször megkeverem, majd irány a leűteni. Nagyon finom langyosan is és hidegen is.  

     

    Ma rosszul indult a napom. Készültünk Nagyváradra, de az unokaöcsém - le is tagadom, hogy az - jött fel Bajáról és útközbe ellenőrizték, természetesen 2013.03.01-én lejárt a kocsija műszakija. No comment. Pakoltam és maradtam!  

    Így tegnap mivel megfőztem szegény családomnak, nehogy éhen haljanak szombaton-vasárnap, ma nem kell főznöm. De azt hiszem sütök valamit.

    Annyira szép az idő, hogy lehet kimegyek kertészkedni is az udvarra. 

    Mindenkinek szép és tartalmas napot! 

Címlap

top