Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kacsamájat hol?

Torolt_felhasznalo_615948
Torolt_felhasznalo_615948
Létrehozva: 2014. január 11. 19:32

Hozzáértők segítségét kérném:  Először is, hol lehet kapni jó minőségű, friss! kacsamájat, Budapest területén belül? Jövő hét kedden lenne aktuális a vásárlása. Ára kb mennyi? Jó lenne, ha a pesti oldalon találnék valahol. Konkrét üzlet vagy hentes címét kérném szépen.Második kérdés: A kacsamáj sütésnek van-e valami fortélya, trükkje? Úgy értem, hogy tepsiben érdemes sütőben, avagy lábosban, kell-e alá fokhagyma vagy valami más, mármint a zsíron kívül? Sózni mennyire kell? Mire kell még figyelni? Mennyi ideig kell sütni, kell-e forgatni vagy ilyesmi? Fejembe vettem, hogy sült kacsamájjal lepem meg kedvesemet (imádja), egyébként évfordulós kaja lesz.Amúgy tudok ám főzni, de ilyet még sose csináltam, talán azért, mert régebben nem rajongtam érte...  Megköszönöm, ha adtok hosznos tippeket. 
  1. Torolt_felhasznalo_615948
    Torolt_felhasznalo_615948
    2014. január 14. 17:4127.
    fahéjas
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615948 (26)
    2014-01-14  17:40

Címlap

top