Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2014-ben babát szeretnék

edesanya
Létrehozva: 2014. január 10. 20:15

Sziasztok....ezeregy ilyen topik van, de én szeretném elindítani ezt, ahol azokat a leendő anyukákat várom, akik 2014-ben szeretnének babásodni!

 

Mi fél éve próbálkozunk, egyenlőre semmi!

 

Itt megoszthatjuk egymással a tapasztalatokat, tippeket...ötleteket!

 

Nyitott vagyok! Gyertek, támogassuk egymást!

 

 

 

 

  1. 2014. június 25. 13:17526.

    Sziasztok!


     


    Édesanyáról még mindig nincs hír????????????????,Nagyon nagyon remélem hogy nincs semmi komoly dolog ami miatt nem jön!


     


    Szerintetek ha írok a moderátornak vagy a szerknek akkor be tudok jutni a zártba? Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a csajokkal......


     


    Mi már kiköltöztünk, és amíg nem dolgozom lenne időm dumcsizni veletek :)

  2. 2014. június 5. 09:52525.

    Szia Dorcika, szia Mindenki!

     

    Minden nap fel szoktam ide nézni, de nem nagyon látom, hogy itt lennétek. Gondolom nem sok időtök van vagy inkább a zár csoportba vagytok.

    Én is már írtam a zárt csoport tulajdonosának Édesanyának, hogy szeretnék csatlakozni, de eddig sajnos nem kaptam visszajelzést.

     

    Dorcika mi újság Veled Baba téren?

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    Dorcika (523)
    2014-05-29  16:08
  3. 2014. május 30. 06:37524.

    Szia Dorcika!

     

    Örülök, hogy nem csak magam vagyok ebben a fórumban, bár remélem mi se sokáig fogunk itt lenni 

     

    Hozzászólásodból kiderül, hogy Ti is szeretnétek Babát, az mit jelent, hogy valójában csak február óta próbálkoztok és elvileg meg december óta?

     

    Szép pénteki napot!  

  4. 2014. május 29. 16:08523.

    Sziasztok! Szia Rianka!

    Most csatlakoznék, ha lehet :)

    Elvileg december óta, valójában február óta reménykedünk, hogy meglátogat a gólya.

    Egyfelöl jó lenne, ha még lennétek itt,ugyanakkor ha nem vagytok az jót jelent, szóval hátha csak ketten maradunk Riankával :)

    Hajrá mindenkinek :)

    előzmény:
    Rianka (521)
    2014-05-29  15:36
  5. 2014. május 29. 15:37522.
    Jajj most látom csak, hogy aktív ez a fórum.. kicsit elnéztem, bocsánat. Örülök
  6. 2014. május 29. 15:36521.

    Sziasztok!

     

    Most találtam rá erre a fórumra és látom már 03.05-óta nem írt ide senki. Mi újság Veletek azóta? Sikerült a baba, remélem igen

     

    Mi is szeretnénk Babát Párommal, március végén eldöntöttük, hogy most már jöhet a Picur ha jönni akar. Ez a 3. hónapunk, 2 hónap eddig sikertelenül telt, de remélem hamarosan én is megtapasztalhatom a Babavárás boldog pillanatait. 

     

    Első hónapban a nemvárt előtt 2 nappal csináltam tesztet, ekkor nagyon halványan de ott volt a második csík... de utána 2 napra megjött a nemvárt. Elmentem az orvoshoz csinált ultrahangot nem látott semmit.. annyit mondott hogy még várni kell (zárójelben megjegyezném, hogy sztk-s rendelésre mentem és eléggé nem volt velem valami kedves az orvos.. sajnos). Második hónapban megjött rendesen. S most itt vagyok a 3 hónapnál s a héten lesz ovum és reménykedünk, bizakodunk. :)

     

    Remélem tudunk itt beszélgetni erről a témáról, persze ha még van ebben a csoportban valaki.

     

    Szép napot

  7. 2014. május 25. 11:15520.
    Szerintem ez nem a mi hónapunk lesz. A 12.dpo-n is negatív volt a teszt. Ma a 13. On már nem is csináltam. Nem látom sok értelmét. Keddig van progeszteronom. Talán aznap még ranezek. Es utána kezdődhet a tisztulás. :-( többiek?
  8. 2014. május 22. 12:37519.

    Szia Brigi! Nagyon-nagyon drukkolok, hogy mielőbb újra átéld a terhességet, sosem szabad feladni a reményt!:-) Hiszen ott van már a 2 gyönyörű kisfiad, ők a bizonyíték rá, hogy újra meg tud történni ez a csoda Veled! Baromi fontos, hogy pozitívan állj a dolgokhoz, és hogy szakértő segítséged legyen az orvos személyében, legalábbis én ezt tapasztaltam eddig.

    Bár még nem szültem, az az évekig tartó kálvária, amit dokiról dokira jártam, majd végre eljutottam a Versysbe, rengeteget jelentett,biztos vagyok benne, hogy akik hosszú évek óta próbálkoznak babával, legalább annyira tudnak támaszkodni jobb esetben -ahogy én ezt a klinikán látom- az orvosukra, mint saját magukra, ez is nagy energiát ad a kitartáshoz! :-)

    Úgyhogy ne add fel, a jó dolgok bármikor bárkivel megtörténnek!

    Izabell, Neked pedig hadd gratuláljak, szuper hír!!! :-)

     

    előzmény:
    bambika24 (502)
    2014-05-07  08:35
  9. 2014. május 15. 19:08518.

    Szia Villő  Szorítunk hogy jó hírekkel gyere majd 

    Persze reménykedni kell is!!!!! Még szép! Anélkül nem megy ez a dolog!!

     

    Egy jó tanács..ne görcsöljél rá nagyon mert hidd el nem fog sikerülni!!!

     

    Én is hőmérőzök most de le fogom tenni a mostani hőm miatt..olyan trifázisos voltam hogy csak na  erre tessék...pár nap késés után megjött 

     

    Na de nem szomorkodom! Tudom hogy jönni fog 

    előzmény:
    Villő79 (516)
    2014-05-15  15:25
  10. 2014. május 15. 19:05517.

    Szia Izabell !!!!

     

    Nagy nagy Gratulációóóóóó   Örülök neked nagyon, vigyázzatok magatokra!

     

    Mikor mész dokihoz? Írd meg majd hogy mi volt :)

     

    NEkünk ez sem volt sikeres pedig most késett is és meg mertem volna esküdni a görbém miatt arra hogy baba van a dologban!

     

    De majd legközelebb 

     

    Édesanyáról azóta se semmi??? Mi történhetett hogy egyik napról a másikra.... 

    előzmény:
    izabell88 (513)
    2014-05-13  11:01
  11. 2014. május 15. 15:25516.

    Sziasztok Lányok!

     

    Már egy ideje olvasgatlak benneteket és ha lehet csatlakoznék hozzátok.  Mi 9 hónapja próbálkozunk...és néha bizony vannak hullámvölgyek. Egy ideig hőmérőztem...aztán most abba hagytam. Ebben a ciklusban kaptam clostyt (korábban PCOS-el műtöttek) lett 3 szép tüszőm kaptam Choragont...de a 16. napon még a 32 mm-es tüsző nem repedt meg. Valószínűleg 17. napon volt ovu...akkor éreztem nagyon erős fájdalmat. Azóta nem voltam dokinál. Tegnap egész nap olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni...aztán elmúlt ez az érzés A nemvárt napja 24-e. Szerintetek reménykedhetek? Mi lehetett ez a fájdalom tegnap?

  12. 2014. május 13. 19:39515.
    Köszönöm szépen Kara, nagyon aranyos vagy és szimpatikus! Sajnálom, hogy nem tudtok a zárt topik tagjai lenni! :(Remélem ez nem sokára megváltozik, szorítok neked is, hogy sikeres legyen ez a hónap! 
    előzmény:
    Kara* (514)
    2014-05-13  18:47
  13. 2014. május 13. 18:47514.
    Hadd gratuláljak én is. De szuper!
    !!:-):-)
    előzmény:
    izabell88 (513)
    2014-05-13  11:01
  14. 2014. május 13. 11:01513.

    Szia Brigi!!!

     

    Sajnálom, hogy még mindig nem sikerült bejutni a zártba!  Remélem Édesanya mostmár nemsokára jelentkezik, aggódom érte!

     

    Képzeld, hogy a vesemedence gyulladás ellenére ez a hónap nekünk sikeres volt! Pozitívat teszteltem 7-én! Szóval most a felhők felett járok! 

    előzmény:
    bambika24 (510)
    2014-05-12  14:13
  15. 2014. május 13. 09:50512.

    Szia! 

    Örülök hogy túl vagy rajta  most már nagyon nagyon szorítok hogy minimum egy , de akár kettő babóca maradjon neked meg 

    Magas vérnyomásos voltam , a végén kaptam egy mérgezést  a kicsi fiamnál azt mondták hogy down-os de hála az égnek nincs semmi baja 

    Én hiszek a csodákban , de engem mindig elkerül pedig nagyon vágyunk már rá...de egyszerűen ilyen szerencsétlenek vagyunk...Tudod soha nem féltékenykedtem senkire, de nincs igazság a földön, mert ahova nem kéne oda potyognak a gyerekek , ahol meg megkapna mindent oda nem akar beköltözni az a bizonyos piroscsőrű

     De türelmes vagyok, pont mint te :)

    Jújj de izgalmas hónapjaid lesznek, előre gratulálok az esküvődhöz 

     

    Kicsit irigyellek , én nem mentem férjhez, mert a párom már volt 2x nős és úgy tűnik többé nem akar megnősülni sajnos!

    Bár már belenyugodtam de azért néha én is vágyom rá :) 

     

    előzmény:
    Kara* (511)
    2014-05-12  21:26
  16. 2014. május 12. 21:26511.

    Szia!

    Háát nem olyan romantikusan, mint egy hosszú hétvége :)))

    De nagyon bízunk az eredményben. A párom már most simogatja a hasam, meg a megelőző napokban is, hogy ő nagyon várja, hogy legyen benne valami.

    Aztán bízunk. Addig is várjuk az augusztusi esküvőnket.  Aztán, ha most nem sikerül, akkor az esküvőig valószínűleg nem is vágunk bele újra, vagyis nem tartom jó ötletnek 1-2 hónaposan egy esküvőt végignyomni. az én fejemben a 3 hónap (ami ha most sikerül, akkor anny lesz) már egy vízválasztó az anyának és a babának is. Aztán javítsatok ki, ha tévedek :)

    Amúgy kaptam egy progi kúrát is hozzá, amúgy minden addigi teljesen természetesen ment, semmit nem kaptam, csak uh-n moziztunk :)

    Milyen problémáid voltak, mire lehet számítani? Olyan sokmindent olvasok, de azért vannak benne nagyon speciálisak is, és elég nehéz kiszűrni a normál állapotosat :)

    Én azért drukkolok neked. Neked is lehetnek későn érő petesejtjeid. Nekem pl alapból 3 volt, ebből 2 jó nagyra megnőtt, és ma még csak 1 volt megrepedve. Nálad is lehet egy ilyen, vagy bármilyen más csoda..

    Én szeretném, ha a zártban sokan lennénk hasonló cipőben (pocakban). :) 

    előzmény:
    bambika24 (510)
    2014-05-12  14:13
  17. 2014. május 12. 14:13510.

    Szia!!! Hogy sikerült az inszem????

    Hogy nem e rossz egy terhesség? Nekem voltak problémák de még így is azt mondom a legcsodálatosabb dolog a világon!!!!

    Érzed hogy az a pici élet benned fejlődik, már akkor felelősséggel vagy felé ..á ezt nem lehet elmondani..de ne hallgass arra aki azt mondja hogy nem csodálatos...

     

    Én mára várom a mensimet..még semmi....görcsölök már az igaz de még nem jött!!!

    Persze mivel nem tudtunk ovukor együtt lenni a párommal így tuti meg fog...  

    előzmény:
    Kara* (509)
    2014-05-12  11:30
  18. 2014. május 12. 11:30509.

    Szia, igen az első. :)

    Biztosan eljön az ideje, h átélhess egy harmadik terhességet is. Ha ennyire vágysz rá, akkor csak nem lehet rossz dolog a terhesség :)

    Nekem ugye még nincsenek tapasztalataim, de hallottam már ilyet is meg olyat is.. 

    Aztán én nagyon remélem, hogy együtt írhatjuk majd a zártba a tapasztalatainkat, és érzeteinket :)

    nálam mától megy a drukk...  

    előzmény:
    bambika24 (508)
    2014-05-10  13:51
  19. 2014. május 10. 13:51508.

    Jó lenne, én szorítok hogy sikerüljön! 

    De mindenképp gyere majd hogy mi van... gondolom első babátok lesz   Tudom milyen rossz az ha az ember beleéli magát, bár lombiknál gondolom még nehezebb !

    Nekem van két kisfiam, tehát már tudom miért szeretném annyira ezt a babát. Csodálatos fiaim vannak és újra szeretném átélni ...2009 óta próbálkozunk! 4 terhességem ért véget rosszul!Az utolsó most februárban volt! Még friss a dolog, de úgy érzem most sikerülni fog sikerülnie kell!!!!

    előzmény:
    Kara* (507)
    2014-05-10  09:40
  20. 2014. május 10. 09:40507.

    Igen, ha lekéstük, akkor  lekéstük :)

    Szerencsére nem kaptam semmilyen hormont, legalább stimulálás nem veszne kárbe, de ha belegondolok, h 2 naponta uh, akkor azért ez munkahely szempontjából nem egy végtelenségig játszható folyamat. :( meg már eleve beleéltük magunkat :) és a méhnyálka is 9 mm volt pénteken. persze még hátha hétfőn elkapják az ovu végét...  

    előzmény:
    bambika24 (506)
    2014-05-10  09:15
  21. 2014. május 10. 09:15506.

    Reméljük nem lesz késő! És ha lekéstek róla akkor csak jövőhónap ???

    Nem tudom milyen hírekkel jövök majd semleges érzésem van de remélem jókkal  De ha nem olyanok lesznek akkor sem leszek szomorú, majd következő hónapban 

    előzmény:
    Kara* (505)
    2014-05-10  09:09
  22. 2014. május 10. 09:09505.

    :) ennek örülök, bár sajnos még mindig várni kell, mert még 2 db 16 mm-es volt pénteken, így most hétfő az új időpont. viszont ma reggel már pozi lett az lh tesztem, úgyhogy mostmár azon parázok, h a hétfő már nehogy késő legyen... 

    lassan fog elvánszorogni ez a hétvége :)

    várjuk a te híreidet is, aztán közben hátha a fórumba is mehetünk.  

    előzmény:
    bambika24 (504)
    2014-05-09  10:19
  23. 2014. május 9. 10:19504.

    Kara! Én itt vagyok !!!

     

    Szorítok neked nagyon! Várlak majd a hírekkel!

    És lehet kedden nekem is lesz hírem már  

     

    A zárt az egyenlőre kihúzva, sajnos edesanya még mindig sehol! Remélem minden oké vele! kicsit aggódom is érte! 

    előzmény:
    Kara* (503)
    2014-05-08  18:03
  24. 2014. május 8. 18:03503.
    Sziasztok. Sajnálom h már nem olyan aktív a fórum mint korábban, de azért majd szurkoljatok nekem mert hnap v azután lesz az első inszemem... Már nagyon izgulok és jó (lenne) valahol megosztani ezt. :-) remélem hamarosan a zárt fórumba is bekerulhetunk.. de arról már lassan kezdem feladni a remenyt....
  25. 2014. május 7. 08:35502.

    Sziasztok 

     

    Padmami, édes vagy  Jól vagyok minden rendben tehát nincs akadály végreTe hogy vagy? mesélj már !!!

     

     Julla : Voltak problémák de ez egy hosszú történet és szeretném el is felejteni mert majdnem a 10 éves kapcsolatom a kukában landolt!

    Mára minden tökéletes!

     

    Igen mi is babázni akarunk újra , nekem van már 2 kisfiam, de nagyon szeretnénk ismét babát!

     2009 óta próbálkozunk, azóta volt 2 miss abom ,de most kivizsgáltak és minden rendben volt!

    Az igazság hogy nekünk nehéz összehozni a manót mert a párom külföldön van így soha nem sikerül ovukor összebújni  de nem adjuk fel a kisfiam is mensi végén fogan!!! 

     

    Már élesben voltunk de sajnos ez a hónap nem sikerült, báer még nem jött meg, de szerintem ki van zárva hogy sikerült a baba majd májusban, úgy is az a legszebb hónapunk 

     

     

Címlap

top