Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Desztiláltvíz

Öreg
Létrehozva: 2013. december 31. 18:05

A desztillált víz ivása, egy kicsit felkavarta az indulatokat, épp ezért hogy a ne zavarjunk senkit csináltam 1 külön topikotT

Az előzmény az volt hogy én desztillált vizet iszom és avval is főzök.

A  kindulási pontom az hogy a legtöbb baj okozója, a vérben van, épp ezért a vért kell meg tisztitani, és én erre a deszt vizet használom. 

Természetessen én ezt nem ajánlom senkinek, de talán itt majd elhangzik  pro és kontra, és az olvasottak alapján mindenki eldönti hogy mit tesz!

 

Előzmény: Engem 2010 május 29-én műtöttek vastag bél daganattal.

 

A daganat zárt volt áttét nem volt.

Következett a kemoterápia.

 2011 februárban a Pet CT nyirokcsomó daganatot állapitott meg 5 drb májkapuba, a hasnálmirigynél és a beleknél.

Újabb kemo, majd 2013 január 2-án a vesém le romlott a kezelést abba -hagytam.

2013 agusztus 7-én elkezdem inni a desztilált vizet, miután megállapitották hogy a tüdőmön 2cm áttét látszik,

Rá 1hónapra újabb pet ct.

Vizsgálatnál már nem látszott a májkapunál és a hasnálmirigynél levő daganat, valamint a beleknél már csak 2drb észleltek, természetessen a tüdőmnél meg van de ezt majd a január végi Ct vizsgálat eldönti.

 Javult még a vérnyomásom 180volt most 120-130.

Javult a látásom szemüveg nékül olvasok, 1,5+ volt a szemüvegem.

Természetessen a közérzetem, az étvágyam, nyugodtan alszom.

 Nem állítom hogy ez a desz víztől van, de én semilyen gyógyszert nem szedek.

 

  1. 2014. január 18. 19:56626.

    Én kb. 18 éves koromban ('98) kezdtem először deszt.vizet inni. Még a gyógyszertárban vettem, és a gyógyszertáros is próbált óvni tőle, a tudatlan! 

     

    Aztán 1-2 év után abbahagytam, és kb. 8-10 éve ittam megint. Akkor vettem egy házi desztillálót is. 

     

    Aztán pár év után átszoktam az ásványvízre, mert kényelmesebb volt kibontani, mint állandóan bekapcsolni a desztillálót.  

     

    De ez a topic most erőt adott, és visszaszokok rá. Aki ennyire ellenkezik a deszt.víz ivás ellen, az nézzen utána, mennyire elavultak az ismeretei.

     

    Neked, topic indító pedig csak tanácsolom, hogy ne hadakozz itt a sok (tudatlan) emberrel, mert csak a saját energiáidat pazarlod. Majd, ha valami miatt rákényszerülnek (betegség, egyéb), lehet, hogy maguktól utánanéznek, mi a káros és mi nem.

    előzmény:
    Öreg (595)
    2014-01-16  13:19
  2. 2014. január 18. 19:24625.

    Gondolkodtam hogy válaszoljak e, hisz ön magad magad által kreált verziókkal vitázol nem velem.

     

    Nem azt mondam hogy a rossz sejteknek nem árt. Az egészséges sejteknek nem árt én ezt állitom.

     

    Deszt-vizzel már több mint 100 éve gyógyítanak, és nem lehet találmány mert mit lehetne rajta levédeni.

     

    Sehol nem itéltem el az orvosokat, valóban nem ők gazdagodnak a gyógyszerekből.

     

    Ők azért gyógyítanak gyógyszerekkel mert ezt tanulták, és ők csak ezt használhatják hivatalossan.

    Hozzá teszem sok esetben jó eredménnyel.

     

    Megnyugtatlag vizet mondott az orvosom.

     

    Azt hogy engem nem gyógyít meg a deszt-víz ezt te milyen forásból merítetted, gondolom a sajátodból.

     

    Köszönöm a jó kívánságokat!!!!!!!!

     

    Béke legyen velünk!

     

    előzmény:
    hus (622)
    2014-01-18  18:37
  3. 2014. január 18. 18:54624.

    Nem akarok hergelni senkit!

    És főleg nem tréfálkozom, ha hiszed ha nem én komolyan azt csinálom amit le írok.

    előzmény:
    klára13 (623)
    2014-01-18  18:51
  4. 2014. január 18. 18:51623.

      Bravó, édes, kedves Hus!

      Ez szép volt. 

      Gondolom, Öreg is így gondolja, aki szerintem dörzsöli kezét, hogy ennyien komolyan veszik tréfáját! A  maga módján zseniális, ahogy hergeli a népet!

    előzmény:
    hus (622)
    2014-01-18  18:37
  5. hus
    hus
    2014. január 18. 18:37622.
    "Igen én elgondolkodtam rajta.

     

    Azért iszom mert a rossz sejteket, adott esetben a rák sejteket el akarom pusztítani."

     

    Te akarod elpusztitani a rossz sejteket deszt.vizzel?Hiszen azt mondod, hogy meg a legynek sem art! 

    Voltal kemon is, ott pusztul jo is, rossz is. Ha a deszt. viz valoban pusztitana a rakos sejteket, akkor az lenne a foldon a legnagyobb talalmany.

     

    Ne forgasd ki a orvostudomanyt meg magadnak sem, ne iteld el az orvosokat, hogy direkt a penz ehsege miatt gyogyitanak gyogyszerekkel. Mert te es meg vagy 1oo ember velemenyevel egyutt a deszt.viz ivasaban latjatok az egeszseg kulcsat.

     

    Mindenkinek, az orvosodnak, az itt iroknak is mindegy, hogy te mit  teszel a szervezeteddel hulyeseget. Amit akarsz, megteszed. Senki nem gatol meg benne.

    Egyedul neked nem mindegy es a csaladodnak. plane akkor, ha a csaladod nagyon szeret teged.

     

    Egy sulyos beteg kapaszkodik mindenbe, az elet ereje ezt kivanja tole. Amig erosebb, mint az egyszer minden keppen  bekovetkezett es elkerulhetetlen, gyogyithatatlan betegseg. Nincs mentseg, de nem egeszseges siettetni a halalt. Lehet, meg van aki akarja is, az ugy is meg fogja egyszer csinalni, hogy elore szalad.

     

    Te talan nem is tudod, hogy egy orvost mennyire bant, ba a betege nem dolgozik egyutt vele. 

     

    "A doktor azt mondta igyak meg naponta 2l vizet."  

     

    Mit mondott az orvos, 2 l vizet, vagy 2 l folyadekot? Mert az sem mindegy. 

     

    "Mint látod nem az oxigén miatt iszom a vizet, ezt nem is mondtam soha ."

     Latom amit latok.  

     

    "Nem akarok én itt a kemóról papolni, de nem az az egyetlen üdvözítő út."

     

     

    Nem, de nem is titok ez. Most itt kifejezetten a desz.vizrol van szo. 

     

     

    " És itt adok választ arra hogy mért nem menedzselik a deszt-vizet szerintem.

     

    Egyszerű a magyarázat ebből nem lehet meggazdagodni, hisz bárki elő állíthatja otthon úgymond fillérekből.

     

    Igazad van, ettol nem gazdagszik meg egy orvos sem, de teged sem gyogyit meg a deszt. viz.

     

    Tehát nyugodj meg én nem felelőtlen gondolkodom, tisztában vagyok a helyzetemmel, én ezt a utat választottam remélem sokáig tart ez az út még."

     

    Nem erted, hogy nyugodt vagyok attol, hogy te mit iszol, nem fogod fel, hogy  nem vagy tisztaba a helyzeteddel, csak ezt az utat valasztottad.

     

    Adjon az Isten neked  hosszan tarto utat, megelolegezem, hogy megerdemled  , de sajnos az ut az kiszamithatatlan, bizonytalan, mint a koldus vacsoraja.

    Punk tum.  

    Sokaig elj boldogan. 

    előzmény:
    Öreg (621)
    2014-01-18  09:45
  6. 2014. január 18. 09:45621.

    Igen én elgondolkodtam rajta.

     

    Azért iszom mert a rossz sejteket, adott esetben a rák sejteket el akarom pusztítani.

     

    A doktor azt mondta igyak meg naponta 2l vizet.

     

    Én úgy döntöttem hogy deszt-vizet iszok, mert ez szenyeződésektől mentes tiszta víz ami nem terheli úgy a vesét mint pld a csapvíz vagy a ásványvíz.

     

    Mint látod nem az oxigén miatt iszom a vizet, ezt nem is mondtam soha .

     

    A pld egy kicsit sántít, igaz hogy működik a veséd, még van mit át szűrni de ha elfogy a víz megáll és víz nélkül ki száradsz.

     

    Az emberek többségének az a baja hogy kevés tiszta vizet iszik és a szervezete alul működik, a cola, sör nem pótolja a vizet, sőt elvonja a szervezettől.

     

    A orvos nem akarta a gyomromon keresztül vetetni a levegőt.

     

    Nem akarok én itt a kemóról papolni, de nem az az egyetlen üdvözítő út.

    Kérdem én ha valakinél a kemo nem segített vagy már nem alkalmazhatják, mit válasszon, nyugodjon bele hogy meg hal.

     

    Válaszhatja az alternatív utat, ha van rá pénze, mert ezek a segítő kész emberek lajmolnak ám szépen.

     És itt adok választ arra hogy mért nem menedzselik a deszt-vizet szerintem.

     

    Egyszerű a magyarázat ebből nem lehet meggazdagodni, hisz bárki elő állíthatja otthon úgymond fillérekből.

     

    Én nem állítom hogy ez a tuti, de hogy ér annyit mint egynémelyik csoda szerkén ki kiáltott pancs az biztos.

     

    Tehát nyugodj meg én nem felelőtlen gondolkodom, tisztában vagyok a helyzetemmel, én ezt a utat választottam remélem sokáig tart ez az út még.

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (620)
    2014-01-18  00:55
  7. hus
    hus
    2014. január 18. 00:55620.

    "Azon  elkellene gondolkozni, mért misztifikálják annyira a deszt-víz ivást."

     

    Hat te iszod, biztos utana jartal a dolgoknak,  elgondolkodtal mar rajta miert?

     

    Megtortent a kemoterapiad, a vesed tonkre ment, de te megterheled tobb munkaval, mert allitolag 4 l deszt.vizet iszol allitolag az oxigen miatt.

     

    Ha a szervezetednek oxigenre van szuksege, akkor nem az ivassal  jarsz jobban, hanem az oxigen  kozveetlen szallitasaval. Minel elobb, minel hamarabb tudja a szervezeted hasznositani. Igaz?

    A ver szallitja az oxigent, a ver szinte mint egy oxigen szivo drakula mukodteti a tudot, szervezett.

     

    Hidd el nekem, hogy nem szorakozasbol mondja neked itt senki, hogy feleslegesen desztillalsz, dolgoztatod a vesedet es tobb munkara iteled, hiszen amugy is beteg vagy. 

    Ha  elgondolkodnal rajta, hogy amikor valaki nem jut egesz nap etelhez, folyadekhoz, attol meg a szervezete mukodik, a vese mukodik. RElgondolkodhatnal te rajta, amikor latod a TV-ben, hogy valakit betemet az epulet, napokig  nem tudja ellatni magat elemiszerrel, vizzel es meg is mukodik a veseje is. 

     

    Te melyik orszagban elsz? 

     

    "Nagyon nagy tévedésben vagy a deszt-víz nem terheli a vesét, sőt átmossa és tisztitja."  Igen, meg az orvosod is, aki a gyomrodon keresztul akarta veled vetetni a levegot.  Isten ne adja, hogy vesegepre keruljel. Mert akkor nem is kell, hogy te szervezeted mukodtesse a vesedet, megmukodtetik neked, nyugodj bele.

     

    "Példa a saját esetem amikor a kemótól tönkre ment vesém mérés szerint dublájára javult."

     

    A kemotol tonkre megy sok embernek a szervezete, legyengul, de akinek sikeres a terapia, az egy ido utan  teljesen felepul. Nem csodalkozom rajta, hogy a vesed is jobb allapotba kerult ezert 6 honappal a kemo utan. 

     

    Oreg, aggodik erted mindenki, nem csak en, mit gondolsz, miert ez a sok joindulatu figyelmeztetes. 

     

    Kemenyfeju, makacs ember vagy, de ez eppen nem tesz jot, ha a betegsegedet is igy, ilyen makacsul, onfejuen kockaztatod.

     

    A makacssag a kitartasnal nagyon fontos, azzal sok mindent el tudsz erni.

     

    De az egeszsegeddel jatszani?   Fejetlenseg. 

    előzmény:
    Öreg (602)
    2014-01-17  09:18
  8. 2014. január 18. 00:03619.

    Nem is akarok veled kommunikalni. Veled nem lehet. 5 kerdest tettel fel egyhuztaban, ez nem kommunikacio. Nem is kerdezel, hanem kovetelozol, es olyanokat allitasz, amiket en nem mondtam. Magamrol mondtam, ha enrolam mond le az orvos, akkor iszom desztillat vizet. De mindgy, tudod.

    Mondjuk eleg baj az, ha mar nalad a rak mindenhova lerakta az attetet a testedben. Nem hinnem, hogy a desztillalt viz lenne a gyogyszered, de hidd azt, ha neked ez segit.

    előzmény:
    Öreg (608)
    2014-01-17  13:55
  9. Torolt_felhasznalo_277981
    Torolt_felhasznalo_277981
    2014. január 17. 20:35618.
    Ő az ideális alany ezekre:-)) 
    előzmény:
    antironia (617)
    2014-01-17  17:27
  10. 2014. január 17. 17:27617.
    Hihetetlen, hogy csupa ilyen bulváros, meg webshopos információkra cuppan rá.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277981 (611)
    2014-01-17  15:11
  11. 2014. január 17. 17:25616.

    Összevissza hablatyol, nyócelemis szinten "ért" hozzá, és nyomja a hülye vakert.

     

    Egyébként az is röhejes, hogy mikor pár éve felkapták ezt a csökkentett deutérium témát, ugyanakkor Japánban - ugyanarra a célra: rákos betegségek esetén - meg deutérim-DÚSÍTOTT vizet ajánlgattak.....

     

    Hiába no, a kuruzslás és áltudomány határokon átívelő.....

    előzmény:
    Zsumi45 (609)
    2014-01-17  14:38
  12. 2014. január 17. 17:24615.

    Hát igen, kinek a pap kinek a papné!

     

    előzmény:
    Zsumi45 (613)
    2014-01-17  15:18
  13. 2014. január 17. 17:17614.

    Te veled miről beszéljek vegyél már annyi fáradságot, hogy legalább 1 oldalt elolvasol a desztillált vízről.

    Ne pufogtasd itt a sehová nem vezető szövegeid.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277981 (612)
    2014-01-17  15:12
  14. 2014. január 17. 15:18613.

    "Csökkenthető-e a víz deutériumtartalma házi desztillálással?

    A házi desztilláló készülékekkel végzett eljárással egy lépésben legfeljebb 1 ppm-es deutériumszint-csökkenést lehet elérni, ami lényegesen nem változtatja meg a víz D-koncentrációját, kétszeri desztillálással is csak a kb. 2-3 ppm-es csökkentés lehetséges. Ezt a minimális csökkenést is csak abban az esetben lehet elérni, ha a házi desztillálás során a desztillálandó víznek csak a töredékét (1/8-át, 1/10-ét ) párologtatják és kondenzáltatják el, és a maradékot kiöntik, mert annak már dúsul a D-koncentrációja. 
    A víz deutériumtartalmát érdemben frakcionált desztillációs eljárással, ipari méretekben lehet csökkenteni, a megfelelő műszaki adottságú desztillációs tornyokban 60-szoros desztillációval lehet 50-60 ppm-es csökkenést elérni. 
    A Preventa termékek 15, 30, illetve 45%-kal kevesebb deutériumot tartalmaznak, mint a természetes vizeink, míg az egyszeri desztillálás mindössze 1-1,5%-kal változtathatja meg a deutérium koncentrációját a vízben. 
    Minden, a fentiekkel ellentétes állítás megalapozatlan, félrevezető és téves! "  Ez is onnan van, s még százezer egymásnak ellentmondó info..Tudni kell szelektálni! 
    előzmény:
    Öreg (610)
    2014-01-17  14:54
  15. Torolt_felhasznalo_277981
    Torolt_felhasznalo_277981
    2014. január 17. 15:12612.
    A szódabikarbónát is próbáltad már? Tudod, minden héten más gyógyíccsa a rákot. Hol a citrom, hol a szódabikarbóna, hol a desztillált víz...nincs határ, csak a fantázia, ezeknek meg hatalmas van:-))
    előzmény:
    Öreg (610)
    2014-01-17  14:54
  16. Torolt_felhasznalo_277981
    Torolt_felhasznalo_277981
    2014. január 17. 15:11611.
    Talán nem a bulvárból kéne áltudományt magadba szívni:-))
    előzmény:
    Öreg (610)
    2014-01-17  14:54
  17. 2014. január 17. 14:54610.

    Innen bátorkodtam az adatokat bemásolni a deutériumos vízről.

     

    Gogul be ír:zöldház. deutérium mentes víz

    előzmény:
    Zsumi45 (609)
    2014-01-17  14:38
  18. 2014. január 17. 14:38609.

    Kedves ÖREG!

     

    Igy nyugodtan a saját készítményét, egyen mindent amiben hisz, de inkább ne fűzzön magyarázatokat hozzá!

     

    Egyre jobban belekeveredik:

     

    Mi a desztillált víz?  A lecspódott, oldott anyagoktól mentes vízgőz! 

    A H2O !

    Mi a deutérium?  Nehéz hidrogén.

     

    Egyik mondatában a deutérium csökkenést, másikban a gőzben való dúsulást állítja! Akkor most hol is van a deutérium? és mennyi az annyi?

     

     A nagyságrendekkel is illik tisztában lenni, ha valaki ezzel akar meggyőzni valakit!

    g/l, mg/l, ppm, Itt már milliomod részről van szó! Mennyi vizet tud egy átlag ember meginni naponta?

     

     

     

    Rengeteg félreértett információ kering a neten, ezekből mindent és az ellenkezőjét is össze lehet ollózni, de nem érdemes!!! 

     

    Senki sem állította, hogy azért káros a deszt. víz, mert nem viszi be a szükséges ásványi sókat, hanem azért mert nagyon-nagyon jó oldószer, s emiatt kiviszi mindazt, amit élelmiszerekkel, s mással beviszünk!

    Hamarabb. mintsem a pót sók oda jutnának ahova kell!!!

     

    Senki meg nem tudja mondani pontosan, hogy épp az én szervezetembe , most mennyi Na és K,-ra van szükség, nem beszélve a periodusos rendszer egyéb alkotóira. Kimosom? Pótolom? Méregtelenítek"? Mérgezek? 

     

    Ha valaki a %-ot keveri a ppm.-mel, milliószoros nagyságrendet téved!

     

    Bocsánat, mindenki azt olvas el amit akar, én itt befejeztem! 

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Öreg (604)
    2014-01-17  10:36
  19. 2014. január 17. 13:55608.

    Így valóban nehéz komunikálni, hogy nem a kérdésekre válaszolsz.

     

    Számomra érthetetlenhogy honnan veszel ilyeneket, hogy lemondott rólam az orvos?

     

     

    előzmény:
    Sissi52 (607)
    2014-01-17  13:28
  20. 2014. január 17. 13:28607.
    Ha ennyire nem ertesz semmit, akkor nagyon messze vagy az emberiseg megmentoje cimtol. Ha ennyire nem ertesz semmit, akkor nem kell nekunk kommunikalnunk, folosleges, en be is fejeztem. Tovabbi kellemes iszogatast. Majd ha az orvos lemond enrolam is, akkor majd iszogatom a desztilalt vizet minden mindegy alapon.
    előzmény:
    Öreg (606)
    2014-01-17  13:17
  21. 2014. január 17. 13:17606.

    Ezt lefordítanád, hogy ez mire válasz, mert ezt most tényleg nem értem.

     

    Ki dicsekszik itt mivel?

     

    Mit mondjak?

     

    Hol mutogatok, vagy mi van?

    előzmény:
    Sissi52 (605)
    2014-01-17  13:10
  22. 2014. január 17. 13:10605.

    Ha valamit mondani akarsz, akkor mondd. Ne mutogass.

    Szoval akkor te feltalaltad az eletelixirt, az orok elet titkat. Miert itt dicsekedsz vele, miert nem adod be talalmanynak? Csak azon csodalkozom, hogy az a rengeteg ember, aki issza a desztillalt vizet, erre hogy nem jott meg ra. Talan te vagy egyedul a nagy esz, a kivalasztott. Hajra, sok szerencset, hogy megkapd az emberiseg megmentoje cimert. Csak aztan a zugyeletes fel ne jelenetsen sarlatansagert meg vizivasert.

    előzmény:
    Öreg (603)
    2014-01-17  09:21
  23. 2014. január 17. 10:36604.

    Egy információ, Desztillálás csökenti a víz deutérium tartalmát, 2,5, 5, 10%-kal,

     

    Minden további desztillálás 2,5% csökenti a víz deutérium tartalmát.

     

    Minnél erősebben forr a víz annál több a gőzben a deutérium.

     

     

  24. 2014. január 17. 09:21603.
    593. hozzászólás!
    előzmény:
    Sissi52 (600)
    2014-01-16  23:03
  25. 2014. január 17. 09:18602.

    Azon  elkellene gondolkozni, mért misztifikálják annyira a deszt-víz ivást.

    Mért próbálják elhitetni hogy az ásványi anyagokat a vízből szedet fel, és ha nem ilyen vizet iszol akkor káros lehet a szervezetre.

    Miközben tudjuk hogy a szervezet nagyon kis mennyiségü ásványi anyaghoz jut a vízből.

    A vitaminok nyomelemek, ásványianyagok döntő többségét az élelemmel visszük be a szervezetbe. 

     

    Nagyon nagy tévedésben vagy a deszt-víz nem terheli a vesét, sőt átmossa és tisztitja. Példa a saját esetem amikor a kemótól tönkre ment vesém mérés szerint dublájára javult.

     

    Köszönöm az agódást, és a jó kívánságot.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hus (598)
    2014-01-16  21:45

Címlap

top