Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Agykontroll ultra!

b.moni89
Létrehozva: 2013. december 13. 09:49

Sziasztok!

 

Vélemények érdekelnének az Agykontroll Ultrával kapcsolatban! Akik elvégezték írjanak, milyen tapasztalatokra tettek szert!

 

Köszi

  1. 2013. december 14. 19:34101.

    Az agykontroll hazai tanfolyamai Jose Silva 1977-ben kidolgozott :

    The Silva Mind Control Method  módszerére épülnek.

    Ebben többek között van egy "pohár víz technika". 

     

    A japánról nem tudok, s nem is érdekel semmi hókusz-pókusz! 

     

    Talán nem ártana több infót szerezni a levédett, és működő önsegítő módszerről, s nem keverni mindenféle vadhajtással. 

     

    Az általad hivatkozottak tekintetében igazad lehet, de Te másról beszélsz, mint amiről a topik szól. 

     

    További szép és eredményes kutatkodást a témában! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (98)
    2013-12-14  19:19
  2. -1-
    -1-
    2013. december 14. 19:34100.

    Kedves vagy, hogy fáradozol annak érdekében, hogy nekem mutass anyagot.

     

    A helyzet az, hogy amikor még azt sem tudtam, hogy van egy ilyen nevű ember a maga vízkristályaival, amikor már tudtam arról, hogy a vizet hogyan érdemes imaginálni.

     

    Tudod, engem nem kell győzködni. Magadat meg minek? Te már hívő vagy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (97)
    2013-12-14  19:12
  3. Torolt_felhasznalo_872096
    Torolt_felhasznalo_872096
    2013. december 14. 19:3299.
    Kérek szépen linket arról a  : "nagyon gazdag embereket .... es ezek elvegeztek a kettos vakprobat ."
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (97)
    2013-12-14  19:12
  4. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. december 14. 19:1998.

    Es errol azert beszelek , mert hirdetve van az ultra agykontrollban... de be lett bizonyitva , hogy az , amit a Dr Emoto csinalt , az sarlatansag volt.

    Tudosokkal lett bizonyitva , nyilvanosan ....

    Na most , ha egy fizetos tanfolyam olyan dologra epul , ami nem igaz , akkor valami bibi csak van...

     

    előzmény:
    Zsumi45 (94)
    2013-12-14  18:39
  5. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. december 14. 19:1297.

    Azt megertetted , ugye , hogy a Dr Masaru Emoto a kulcsa a Dr Domjan csoda-gyogyvizenek ?

     

    Na az Emoto egyszer halalosan beguritott nagyon gazdag embereket .... es ezek elvegeztek a kettos vakprobat .

     

     

     

    Es az eredmeny....

     

     

    Tessek elolvasni /lien 93.hsz , Magus rontasra topik , 405-os hsz/ :

     

     "....az tortent , hogy meghivasra eloadast tartott dr Emoto Djeddah-ban .

    A mekkai zarandokok szent vizet , a zam zamot analizalta es errol a szent vizrol is ertekezett... Ami nemtetszest keltett : kijelentette , hogy ezt a szent , ezredek ota a vilag legtisztabbjanak tartott vizet nem lehet fagyasztani , mert nem tiszta . Osszetetele a Voros tenger vizehez hasonlit .Felhigitott 1 csepp szent zam zam vizet  1000 csepp"tiszta" vizzel es igy fagyasztva csodalatos szepsegu kristalyokat eszlelt .

    Itt van egy osregi viszaly es seb , amibe belenyult :

     

    Termeszetesen magyarazatot kertek Tole : kitero valaszt adott : nem tud arabul , nem muszlim , a hiba szavai forditasaban van ... ugyanakkor azt is visszavonta , hogy a szent viznek  gyogyito hatasa van .... nem vagyok scientifique , en ugy erzem , hogy...

     

    E miatt tortent , hogy az alabb emlitett Dr Aber Agohani es csapata elvegezte - Emoto methodja szerint - a kettos vakprobat

    Nem csak a zam zam vizzel - amit eredeti "piszkos" allapotban is problema nelkul sikerult fagyasztaniuk - , de volt ott csapviz , kulonbozo forrasvizek , a Nilus folyo vize , desztillalt viz stb. Nem egszer vegeztek a vizsgalatot , hanem tobbszor stb

    Volt zene , voltak versek , rajzok , szent imak.... es a kristalyosodas ugy tortent , mint a hoesesben : ahany kristaly formalodott , annyifelek lettek : mindegyikuk a legnagyobb szabadsaggal terjeszkedett.... a fotohoz azt lehetett valasztaniuk , amelyiket akartak , csunyat , szepet , szakallasat ...

    Nem tudom , mit erezhetett egy igazi tudos , akiorakat imatkozik egy uveg vizhez... mindenesetre levontak a kovetkeztetest...."

     

     

    előzmény:
    -1- (95)
    2013-12-14  18:54
  6. Torolt_felhasznalo_872096
    Torolt_felhasznalo_872096
    2013. december 14. 19:0396.
    Te Mozdonj ...nálad annyira elcseszett a vízprogramozás, hogy rajtad ez nem segít.  Jobb ha víz helyett ezután csak bort iszól.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (88)
    2013-12-14  16:45
  7. -1-
    -1-
    2013. december 14. 18:5495.

     

    Drága szívem! Te nem vagy számomra vitapartner. Ahogy alant ezt már megállapítottam.

    Tudod, hess madár...

     

    Viszont jó a jelmondatom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (92)
    2013-12-14  18:23
  8. 2013. december 14. 18:3994.
    Végig olvasva a linkelt oldalt : ez az ima nem Domján dr.-tól származó idézet! Nincs megjelölve a forrás. Szó van a cikkben róla és a tanfolyamáról is, de nem ezzel a szöveggel programozza a vizet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (90)
    2013-12-14  18:13
  9. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. december 14. 18:3593.

    ".............A vízről pedig van tapasztalatom, hogy mire képes. Nálam működött.

    Ja, és mindezért nem fizettem Domján doktornak egy petákot sem. Soha nem jártam a tanfolyamán......"

     

    Koszi az infot , Picikem!Angyal vagy

     

    Hat ha nem kell hozza az 5 milliard forintot lenyult dr Domjan csodadoktor , akkor segitek ingyen en is  a Tobbieknek , akik talan segreesnenek a Dr Domjan Laci 20 000 ft-s , ket delutanos tanfolyaman bemutatott titkos vize elott, es en megadom a receptet , ingyen , ahogy ezt MO-n a Dr Domjan mutogatja....

     

     

    A víz egyszerű programozása 

    Két tenyered közé veszel egy pohár vizet és és a következőket mondod:

    Drága Víz Angyala! Kérlek, jelenj meg ebben a vízben, és tisztítsd meg minden szennyeződéstől és káros rezgéstől. Legyen ez a víz a legcsodálatosabb gyógyszer arra, hogy minden mérget és lerakódást kitisztítson a szervezetemből,  és meggyógyítsa a .......(itt mindenki mondhatja a saját problémáját), fitté és egészségessé tegyen. Te vagy a Fény, az Élet Vize, elismerem Istenségedet, sejtjeim is ezt az isteni tökéletességet mintázzák. Szeretlek, szeretlek, szeretlek! És ez így van, áldás, áldás, áldás! Köszönöm!

    Ezután megiszom a vizet.

       
    idézet:
    Mozdonj (88)
    2013-12-14 16:45:22

    terdeszelikaticamnak:  ez a hapsi , a Dr Domjan , nepszerusitette Magyarorszagon  Dr Masaru Emoto sarlatansagat a vizzel  es az a csali , amivel  most eteti be  az ujabb tanfolyamhoz  , ez az elcsepelt Emoto viz tortenete

     

    Beszelgettunk itt mar egyszer errol 

     

    Regota ismerik itt a lanyok ezt a sarlatant : ha beteszed a Dr Domjan Laszlo nevet a fenti "kulcsszavas kereses - teljes forum"-ba , elkepeszto olvasni , hogy 2009-2010 fele ket palacsinta es egy dietas csulok kozott errol az alakrol es az agykontrollrol szol a duma...

     

    En 5 milliard forint lenyulasat  mondtam a 250 000 ezer fot 20 000-rel szamolva , de latom , most hogy utananeztem egy kicsit , hogy  van 38 000 , 60 000 stb-s tanfolyama is... tehat minimum 5 milliardot tett zsebre , de lehet az 10 is...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (88)
    2013-12-14  16:45
  10. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. december 14. 18:2392.

    Ez eleg szomoru.

    Akkor miert veszel reszt egy vitaban  ? Magadat hallgatod ?

    előzmény:
    -1- (91)
    2013-12-14  18:20
  11. -1-
    -1-
    2013. december 14. 18:2091.

    Őszintén csodálom azt a türelmet, amit belefektetsz egy-egy témába.

    Látod én még arra sem vagyok képes, hogy azt megnézzem, amit belinkelsz.

     

    Azért egyszer befizetnek arra az infóra, hogy mennyire vagy te olyan dolgok ellen, ami nekem szentírás. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (90)
    2013-12-14  18:13
  12. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. december 14. 18:1390.

    ???????????????????????

     

     

     

    "........Gondolom kopiztad a szöveget.."

     

    A forras ott talalhato a pirositott mondat alatt.
    Piros es vastagabb lesz a mondat , amihez linket adott valaki.

    Belinkeltem egy agykontrollos oldalt , ami a Dr  Domjanrol es a hires csapvizrol beszel.
    Itt adtak meg a Dr Domjan imajat acsapvizhez.

    előzmény:
    -1- (89)
    2013-12-14  18:07
  13. -1-
    -1-
    2013. december 14. 18:0789.

    Az infó szinte tökéletes.

     

    Ha neked van angyalod, akkor legyen neked angyalod. Én ennél realistább vagyok.

     

    Gondolom kopiztad a szöveget, ezért aztán azt mondom, hogy akinek így jó, annak így jó.

    A lényeg nem a körítésben, hanem a vízben van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (88)
    2013-12-14  16:45
  14. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2013. december 14. 16:4588.

    ".............A vízről pedig van tapasztalatom, hogy mire képes. Nálam működött.

    Ja, és mindezért nem fizettem Domján doktornak egy petákot sem. Soha nem jártam a tanfolyamán......"

     

    Koszi az infot , Picikem!Angyal vagy

     

    Hat ha nem kell hozza az 5 milliard forintot lenyult dr Domjan csodadoktor , akkor segitek ingyen en is  a Tobbieknek , akik talan segreesnenek a Dr Domjan Laci 20 000 ft-s , ket delutanos tanfolyaman bemutatott titkos vize elott, es en megadom a receptet , ingyen , ahogy ezt MO-n a Dr Domjan mutogatja....

     

     

    A víz egyszerű programozása 

    Két tenyered közé veszel egy pohár vizet és és a következőket mondod:

    Drága Víz Angyala! Kérlek, jelenj meg ebben a vízben, és tisztítsd meg minden szennyeződéstől és káros rezgéstől. Legyen ez a víz a legcsodálatosabb gyógyszer arra, hogy minden mérget és lerakódást kitisztítson a szervezetemből,  és meggyógyítsa a .......(itt mindenki mondhatja a saját problémáját), fitté és egészségessé tegyen. Te vagy a Fény, az Élet Vize, elismerem Istenségedet, sejtjeim is ezt az isteni tökéletességet mintázzák. Szeretlek, szeretlek, szeretlek! És ez így van, áldás, áldás, áldás! Köszönöm!

    Ezután megiszom a vizet.

       
    előzmény:
    -1- (75)
    2013-12-14  13:41
  15. 2013. december 14. 15:2287.
    ... és ez így van!
    előzmény:
    Vitosa (85)
    2013-12-14  15:16
  16. 2013. december 14. 15:2086.

    Vajon a topik indítója hogyan vélekedik, hiszen a kérdésére egyikőnk sem tudott választ adni.

    A leírtakhoz nincs mondandója?

     

     

    előzmény:
    b.moni89 (1)
    2013-12-13  09:49
  17. 2013. december 14. 15:1685.

    Köszönöm! Örülök, hogy érted amit írok. 

     

    Én úgy gondolom a módszer majdnem mindegy. A lényeg, hogy mindenki megtalálja azt, ami SZÁMÁRA a legjobb és működik. Amitől jobban érzi magát, amitől a hétköznapok könnyebbek, szebbek, amitől a célok elérhetőbbé válnak.

     

    És igen, nagyon igazad van! Amikor az ember kinyitja az ajtót erre a "másik" világra, akkor ajándékként kap valamit, ami szerintem megfizethetetlen: egy más látásmódot, egy más világnézetet, erőt, hitet, és egy kicsit naposabb világot. Nem kerül el minket sem a gond, a baj, a probléma, a betegség, a halál, hiszen ezek az élet velejárói. De az új szemüvegden át, amin át a világot nézzük valahogy könnyebben vesszük az akadályokat...

    előzmény:
    Zsumi45 (78)
    2013-12-14  14:07
  18. -1-
    -1-
    2013. december 14. 15:0984.

     

    Van, amikor nincs tovább. Ez most az a helyzet. Nincs tovább. 

    Értelmem eddig terjedt. Belátom, nem tudok másokat mindig követni. Most sem.

    előzmény:
    *Diorella* (81)
    2013-12-14  14:54
  19. 2013. december 14. 15:0783.

    Na akkor...

     

    A topikindító egy bizonyos típusú tanfolyamról kért tapasztalatot. Ilyen tapaszalatom nekem nincs, miután nem vettem részt ezen az Ultra tanfolyamán, tehát nem fogok sületlenségeket írni olyanról, amire nem tudok értékes választ adni. Viszont ha emlékszel, én csupán azt kifogásoltam, hogy miért kell belekötni abba, mert valaki olyanban hisz, amiben a hosszászólók egy része viszont nem. A többi hsz. már ennek a folyománya.

     

    A gyógyszer-nem gyógyszer kérdésében is másként gondolkodom. Számomra a gyógyszer kizárólag akkor jöhet szóba, ha szó szerint életmentő. Minden egyéb esetben felesleges és vannak egyéb, alternatív megoldások annak kiváltására. Én erre törekszem.  

     

    A véleményedet tiszteletben tartom, ahogy minden másként gondolkodó emberét is. Ettől még megvan a saját véleményem és nem fogok bólogató kutyusként helyeselni, ha másként gondolom. Csak tudod van egy pont, amikor rájössz, hogy felesleges mondanod, mert a másik nem hallja meg amit mondasz, és csak rágjuk a gumicsontot, rágjuk, rágjuk, míg végül már nincs mit rágni. Nos ezt én nem kedvelem. Úgy érzem eléggé alaposan leírtam amit gondolok erről az egészről, de nem szeretek újra és újra felesleges köröket futni. Ha ez számodra "lekezelő", akkor sajnos nem tudok mit mondani, én igyekeztem végig nagyon figyelni arra, nehogy megbántsak bárkit is. 

    előzmény:
    *Diorella* (68)
    2013-12-14  13:12
  20. 2013. december 14. 14:5682.
    Nem viselkedtem lekezelően, csak megjegyeztem, hogy látom nem érted amit igyekszem elmagyarázni. Szerintem ebben semmi rossz nincs.
    előzmény:
    *Diorella* (64)
    2013-12-14  12:25
  21. 2013. december 14. 14:5481.

    Tüskék? Magadból indulsz ki? Te örömködtél, hogy értem. Nem tetted volna, nem fejezem ki örömemet, hogy örömet okoztam. A hozzászólásom pedig az 55-ös volt, amit érdekes, hogy nem láttál, mert arra válaszoltál.

     

    Egyébként gyógyszer helyett írhattam volna azt is, hogy ha valakinek pl. lenne egy nagy hitele amit nem tud fizetni, de ha a megoldás az lenne, hogy ha naponta hajnalban  kimenne az ajtó elé, akkor találna ott egy köteg pénzt, akkor aki valóban meg akarja oldani a problémáját (és feltételezem agykontollra jelentkezők változtatni akarnak az életükön azért mennek)  kimenne, mert nem akar az anyagi problémáktól szenvedni. Tehát lefordítva, ha az agykontroll megoldja a dolgokat, ha sikereket ér el benne, akkor nem fogja abbahagyni.
    előzmény:
    -1- (79)
    2013-12-14  14:15
  22. -1-
    -1-
    2013. december 14. 14:1880.

    A másik pedig az, hogy aki gyógyszert szed, és mondjuk valami folytán elvégzi az agykontrolt, akár az is megtörténhet, hogy nem kell annyi gyógyszert szednie, vagy éppen akár meg is tudja magát gyógyítani.

     

    Pontosítok egy megállapítást. Az aki elvégzi és gyakorolja is az agykontroll tanfolyamon tanultakat, annál van lehetőség a változásra az egészséget illetően. Is.

    előzmény:
    -1- (79)
    2013-12-14  14:15
  23. -1-
    -1-
    2013. december 14. 14:1579.

     

    Te most mit teszel? Hozzá ért valaki a tüskéidhez? Az előbb róttad fel ezt a gúnyolódást, amit éppen követsz. Hmmmm...

     

    Mivel úgy látom egészen más malom a mi malmunk, így ebből nem igazán fogom megérteni, hogy most mi is a felvetésben lévő eltérés.

     

    Mi az, hogy szembeállítod a gyógyszerszedést az agykontrollal? Nem találom ezt a részt.

    A másik pedig az, hogy aki gyógyszert szed, és mondjuk valami folytán elvégzi az agykontrolt, akár az is megtörténhet, hogy nem kell annyi gyógyszert szednie, vagy éppen akár meg is tudja magát gyógyítani.

     

    De igazad van, nem érdemes erről bővebben beszélni, hisz itt és most talán csak Bety az, aki erre hiteles válaszokat képes adni.

    Bár ha azt nézem, hogy mennyi gyógyszert szedek, magam is hitelesnek számítok.

    előzmény:
    *Diorella* (77)
    2013-12-14  14:04
  24. 2013. december 14. 14:0778.

    Tetszik minden érvelésed!

    Ezzel is és az ezt követő bejegyzéseiddel egyetértek.

    Annak ellenére, hogy magam azok közé tartozom, akik nem gyakorolják szívósan a technikát, de a 20 évvel ezelött elvégzett alaptanfolyam megváltoztatta a dolgokhoz való hozzáállásomat.

     Sok szomorú esemény, baj és betegség ért engem és környezetemet, de nem kerültem padlóra, sőt segíteni is tudtam másoknak, mert a hármas egység segített:

     

    HIT, VÁGY és TETTEKKEL TELI ELVÁRÁS! igenis működik. S a tettek nélkül nem ment volna! 

    előzmény:
    Vitosa (53)
    2013-12-14  10:29
  25. 2013. december 14. 14:0477.
    Huh, remélem boldogságot okoztam, hogy fogom a lényeget, bár a betegség és gyógyszer témát csak te bontottad szét, (de ez nem baj, lehet erről is beszélgetni, hisz a betegségnek is több típusa van) mondanivalóm lényege azonban a  gyógyszer és az agykontroll szembeállításával a következő volt: ha az ember tudja, hogy a gyógyszer beszedésével szinten tudja tartani magát vagy jobbá tudja tenni a napjait, mint nélküle, akkor törekedni fog arra, hogy beszedje. Mondjuk én tartós betegséget értettem az életen át tartó szedés alatt, hiszen gondolom aki elvégzi az agykontrollt, az sem csak hónapokra tervez, hanem egy életre való útmutatásként, tehát ennek megfelelően ha hatékony, akkor egy életen át alkalmazni is fogja.
    előzmény:
    -1- (73)
    2013-12-14  13:30

Címlap

top