Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szoknya alkonya?

TomJoe
Létrehozva: 2004. június 22. 09:20
Itt a nyár és lekerül a szép lányokrol a sok felesleges ruhadarab. Én mint férfi igen izgatotan vártam a tavaszt és a nyarat, hogy a csajok felvegyék a miniszoknyájukat és sortjukat! De sajnos csalodotan néztem itt a nyár és alig látni szoknyában hölgyeket. Minden második hosszú /farmer/nadrágot visel. Tudom hogy mindenkinek szive joga azt viselni amit akar. De azért elvárható a hölgyektöl hogy ne ök viseljék a nadrágot, és hogy csinos nöiesek legyenek! Én véleményem az hogy szerintem ne takarják a bájaikat hölgyeim! Aki szereti a farmert, annak ajánlani tudom a farmer shortot. Szerintem a férfiak többsége szereti a lányok többet át hölgyek bájaibol/pl.:combok,derék,vállak,nyak,stb../.

Nekem elég rossz a véleményem a divatról,mert csak rossz példát ad a egyéneknek akik nem tudnak kibontakozni önmagukért!

Legyen mindenki saját,egyéni divatja! Nem kell uniformális tömegdivat!

Ezért hölgyeim vigyázzanak arra régi értékre a nöieségre, és a szoknya becsületére !
  1. 2004. június 30. 09:50200.
    Az nem picsamutogatás, vannak különbözö hosszúságú szoknyák minden nö számára! Van választék! Ha nem szereted a miniszoknyát, nem kötelezö viselni akor azért létezik a hosszú szoknya is vagy a félhosszú! Kényelmesebb mint a farmer!!!! Én ezt a csaj ismeröseimtöl és a két ex barátnömtöl tudom!!!

    előzmény:
    kingacica (196)
     
  2. 2004. június 30. 09:37199.
    A farmergatya a számomra az téli, tavaszi és öszi viselet, én csak akkor viselek ha a hömérö le esik +16°c alá. A férfiak nem fázosak annyira mint a nök! Most a hétföi esöben is egy szál polóban és shortban voltam, peddig eset az esö!

    Én oldalzsebes gatyát szoktam viselni meg hagyományos szabású farmert, általában. Föként fekete, vagy kék szinüt. dee azért a koptatottat is felvesszem.

    Május óta már shortrot vagy bermudát viselek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_147763 (198)
     
  3. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. június 29. 20:39198.
    TomJoe, Neked mit jelent a farmernadrág? A dereka köldök felé érő, sötét színű, répaszabású bokahuszas, a seggén 2 hatalmas zsebekkel rendelkező nadrágot? Mert ez tényleg gáz.

    De van nyárra pl. halványkék, kicsit fehéresre koptatva, kifejezetten vékony anyagból is, csípőfazon, alul kicsit trapézos forma is:)) Ez és egy szép felső szerintem lehet akár sokkal dögösebb, mint egy miniszoknya:) Ja, mondjuk egy szexi szandival:)

    Én részemről utálom a szoknyát, ha csak egyedül megyek valamerre, mert állandóan beszólnak, és kényelmetlenül érzem magam. Ellenben ha a barátommal megyek, vagy egy barátnőmmel, lelkiismeretfurdalás nélkül felveszem
    előzmény:
    TomJoe (192)
     
  4. 2004. június 29. 19:44197.
    Tokjo ez a rajz :-))))) Te alkottad?
    előzmény:
    Magonc (193)
     
  5. Torolt_felhasznalo_900863
    Torolt_felhasznalo_900863
    2004. június 29. 19:04196.
    A gatyabuzi az gatyabuzi! Azért hord gatyát. Sosem vennék fel picsamutogatós miniszoknyát, az nem változatos hanem közönséges!
    előzmény:
    TomJoe (192)
     
  6. 2004. június 29. 15:59195.
    azt elhiszem !!!
    leülök, és a derekamig felnyílik a "szára".
    össze kell varrjam
    előzmény:
    TomJoe (194)
     
  7. 2004. június 29. 14:27194.
    Az király!
    előzmény:
    Magonc (193)
     
  8. 2004. június 29. 09:52193.
    Olyan jó nadrágszoknyát vettem
    - írtam már ? - a bemoldalamon van a rajza annak, aki tud varrni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. június 29. 09:36192.
    Nem az a baj hogy nadrágot viselnek, csak az hogy túlzásba viszik ezt az öltözködésben. Azért aki gatyabuzi, az is meg bolondithatná az öltözködését szoknyával vagy shortal, vagy halásznadrággal.

    Fö a változatoság hölgyeim!
    előzmény:
    kingacica (191)
     
  10. Torolt_felhasznalo_900863
    Torolt_felhasznalo_900863
    2004. június 28. 13:15191.
    Jesszusom nem szereted ha megszabják a normákat, de te a nadrágot viselő nőket szólod le. Marha okos vagy!
    előzmény:
    TomJoe (189)
     
  11. 2004. június 28. 11:42190.
    Te elolvasod egyáltalán, amit mi írunk neked?? Úgy válaszoltál nekem, mintha én azt írtam volna, hogy én is felpumpáltmellű liba vagyok, aki igenis a divat szerint öltözik!! Épp azt ecseteltem, hogy igazad van, de mindegy. . .
    előzmény:
    TomJoe (189)
     
  12. 2004. június 28. 11:39189.
    Amugy nem szeretem a PLAZA-kurvákat mert csak a férfiakat az anyagiak miatt szeretik, és nagy divatbuzik!
    Szolárium, butikok, disco, Plaza-k, ékszerboltok, kozmetikus, fodrászat és drogériák. esetleg a plasztikai mütök ezeknek az embertipusoknak helye.
    Ehez igen sok pénz kell.

    Én a "aranyközéputon járó" de egyéniségeket szeretem. De mégsem a tömegekbe olvadnak. Akik tudnak valakik lenni, önmaguk! Ne értsd félre de azért irom ezt mert nem szeretem ha valakinek megszabják a normákat, hogy mi legyen valakinek valami jó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182159 (187)
     
  13. 2004. június 28. 11:30188.
    Tudom hogy lehet valaki csinos nadrágban is.
    Én akkor is csapom a szelet a csajoknak ha farmer van, vagy szoknya van rajtuk.

    Csak nem irigylem /n/öket hogy igy öltöznek.

    előzmény:
    donna79 (185)
     
  14. 2004. június 28. 11:29187.
    Persze, pont ez az! :)
    Én még sosem vettem meg csak azért valamit, mert hű, ez most menő, vagy mert ilyen vagy olyan márka! Ha tetszik, és úgy látom, hogy jól áll, akkor miért ne? De a divatlibáktól én is rosszul vagyok: pink tűsarkú hegyes orral, térdig érő buggyos húzottnadrág, tegyél ki mindent fölső, és sok-sok smink! Szörnyű!
    előzmény:
    TomJoe (186)
     
  15. 2004. június 28. 11:26186.
    Az már a Te dolgod hogy divatosan öltözöl, csak nem túl jó ha valaki túlzásba visszi a divatot!

    Lehet valaki divatosan öltözve csinos, de lehet undoritó is . Ez ugyan igy van a nem divat követöknél is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182159 (184)
     
  16. 2004. június 28. 10:47185.
    Nem vagyok nagy szoknyás. Talán mert az átlagnál szélesebb a csipőm, és szinte nincs szoknya ami jól állna rajtam. Meg nincsenek valami jó lábaim se amit kéne mutogatni. Úgyhogy marad a nadrág, de van hogy jobban megbámulnak engem mint egy miniszoknyás csajt. Nadrágban is lehet szexis az ember.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. június 28. 10:22184.
    Miért ne lehetne egy bizonyos szintig követni a divatot? Én is majmoknak tartom a divattervezőket, de néha miért ne vehetnék fel divatos cuccokat? Pl. mostanában a hegyesorrú cipő a divat. Na, előbb festeném a hajam szőkére, minthogy olyat felvegyek. . . :) De a nyakbaakasztós felső most nagy "divat", és nekem tetszik. Ha felveszek egy farmer szoknyát egy nyakbaakasztós toppal, akkor ledivatmajmozol, mert most ez a menő?? Nekem ez tetszik, és kész. Ez jól áll.
    előzmény:
    TomJoe (183)
     
  18. 2004. június 28. 10:14183.
    Én nem vagyok megörülve hogy folyton a köcsög divatot kövessem. Nekem ne szabja meg senki, föleg azok a pénzes zsákok /akik divattervezönek adják ki magukat/ hogy idén vagy jövör mit viseljek.

    -Én nem vagyok sörhasú, és én nem szeretem a rugalmatlan feszes holmikat /kivétel a Body felsö/.

    - A csajok maradjanak nöiesek!!!!!!!
    előzmény:
    Yorika (178)
     
  19. 2004. június 28. 10:06182.
    Én randra vagy üzleti, munka beszélgetésre én sem megyek melegitöbe, vagy más sport holmiban. Általában csak hétköznapi vagy hétvégi viseletem.
    előzmény:
    frezia27 (179)
     
  20. 2004. június 28. 10:04181.
    Én a divatot csak egy nagy marhaságnak tartom, csak egy nagy tébolyult üzlet amit évszázadok óta az emberi kapzsiság, norma stb írányit! Én nem vagyok divatbuzi, de régimódi sem csak sportos s egyéni!!! . -)))

    Nekem ne szabja meg egy köcsög divatdiktátor sem hogy én minden évben-szezonban mit viseljek, s mirre költsek évente. Arra az egész évi jövedelmem se lenne elég, s másik hogy nem vagyok hajlando hasonlitani a tömegre.
    Én maradok férfias és sportos.
    előzmény:
    Myrababa (175)
     
  21. 2004. június 25. 17:16180.
    Ja es megvalami: Sportcucc, es sportOS cucc kozott azert oriasi a klonbseg, leirtam az elobb, en a konkret melegitot nem hordanam utcara, meg pl a sportsortot. . . .

    Egyebkent meg osszeveszhetunk ezen, Tomnak ugysem az a lenyeg, neki a fontos, hogy elvezkedni tudjon a kivillano combok latvanyatol. . . . .
    előzmény:
    Yorika (178)
     
  22. 2004. június 25. 17:13179.
    Nem hinnem, hogy ez maradisag vagy nem maradisag kerdese. . . . en pl megtisztelem a masikat azzal, hogy nem mackonadragban megyek vele szorakozni. . . . . Most az utcan jarasnak is megvannak a valtozatai, mert ha epp vasarlasbol jossz , vagy hasonlo, akkor tolem nyugodtan legyel macinaciban(mondjuk tolem amugy is:))), de azert sztem nagyon gaz melozni vagy randizni melegitoben. . . . . De kinek mi a jo, ez is egyeni-en nem szolok le senkit ezert, de en sosem mennek utcara szabadidoruhaban, de abban biztos vagyok, hogy ettol meg enm vagyok maradi. :)CSak max van oltozkodesi kulturam. De ezen nem fogunk osszeveszni. . . .
    előzmény:
    Yorika (178)
     
  23. 2004. június 25. 17:08178.
    A rugalmatlan dereka miatt leszólni, és nem hordani a farmert?? Lehet, hogy a sportgatyóba elfér a sörhas, a farmerben nem? Abban is lehet XXXL méretet kapni. SŐŐŐTTT! Láttam már gumis derekú farmert a múltkor egy bácsin a pijjacon (:-D). Lehet, hogy azzal kellene próbálkozni. .
    Viszont azt látom, hogy itt baromi sok maradi csajszi van, aki azt gondolja, hogy sportolni sportcuccban, utcán járni utcai cuccban kell, ill. jó.
    előzmény:
    TomJoe (171)
     
  24. Torolt_felhasznalo_900863
    Torolt_felhasznalo_900863
    2004. június 25. 16:54177.
    Egyetértek! Meg szerintem izléstelen ha egy férfi mindenhová rövidgatyában jár! A miniszoknya dettó, például munkahelyre. Egy elegáns nő nem pakolgatja ki mindenét, pláne nem az utcára!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_692947 (176)
     
  25. Torolt_felhasznalo_692947
    Torolt_felhasznalo_692947
    2004. június 25. 16:44176.
    Esetleg nezzel szet farmerok kozott is Joe mert van nyari anyagbol is farmer (Hugo Boss pld). Ezen kivul nagyon klassz es stilusos vaszonnadragokat lehet kapni igy nem kell allandoan az altalad futtatott halaszgatyakban tepelodni a belvarosban.

    Nem hiszem hogy eltel mar Mo-nal melegebb eghajlaton, mert akkor tudnad hogy minnel tobb a csupasz test felulete annal jobban izzadsz.

    Noknel detto ugyanez, ezert is erdemesebb egy lenge vaszonnadragban/kosztumben jarni es nem miniben, marcsak azert is mert csak a kosz ragad az emberre a metron, amit szepen hazavisz, beleul a kanapeba es ott is hagyja. Utana meg abban ulhet a csaladdal egyutt.

    előzmény:
    TomJoe (171)
     

Címlap

top