Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szoknya alkonya?

TomJoe
Létrehozva: 2004. június 22. 09:20
Itt a nyár és lekerül a szép lányokrol a sok felesleges ruhadarab. Én mint férfi igen izgatotan vártam a tavaszt és a nyarat, hogy a csajok felvegyék a miniszoknyájukat és sortjukat! De sajnos csalodotan néztem itt a nyár és alig látni szoknyában hölgyeket. Minden második hosszú /farmer/nadrágot visel. Tudom hogy mindenkinek szive joga azt viselni amit akar. De azért elvárható a hölgyektöl hogy ne ök viseljék a nadrágot, és hogy csinos nöiesek legyenek! Én véleményem az hogy szerintem ne takarják a bájaikat hölgyeim! Aki szereti a farmert, annak ajánlani tudom a farmer shortot. Szerintem a férfiak többsége szereti a lányok többet át hölgyek bájaibol/pl.:combok,derék,vállak,nyak,stb../.

Nekem elég rossz a véleményem a divatról,mert csak rossz példát ad a egyéneknek akik nem tudnak kibontakozni önmagukért!

Legyen mindenki saját,egyéni divatja! Nem kell uniformális tömegdivat!

Ezért hölgyeim vigyázzanak arra régi értékre a nöieségre, és a szoknya becsületére !
  1. Torolt_felhasznalo_537048
    Torolt_felhasznalo_537048
    2004. június 25. 16:42175.
    Én 18 vagyok, nem vagyok konzervatív és követem a divatot:) És teljesen egyetértek Koekjével meg Freziával:)
    előzmény:
    TomJoe (171)
     
  2. 2004. június 25. 16:22174.
    :DDDDDDDDD, Latom, e is regimodi vagy. . . . :)))

    SOSEM mennek el bulizni vagy randizni(ezt mar nem teszem:))-, mackonadragba oltozott pasival.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354914 (173)
     
  3. Torolt_felhasznalo_354914
    Torolt_felhasznalo_354914
    2004. június 25. 16:16173.
    Huuu, most mar tudom! Te vagy az a srac, aki edzocipoben, labszarig ero feher sportzokniban, adidas gatyoban es kigombolt rovidujju ingben (fujj) maszkal a tusarkuba, miniatur sztreccs koktelruhaba bujtatott, gondosan fesult, kozmetikazott, kisminkelt, felcicomazott kedvese mellett :-DDDDDDDDD
    előzmény:
    TomJoe (171)
     
  4. 2004. június 25. 16:12172.
    :) Akkor regimodi vagyok. . . . . . te meg rettenetesen vicces. Sosem kotnek uzletet egy kigombolt ingu uzletemberrel, jesszusom. Nem konzervativ vagyok, csak vannak a vilagon szabalyok, amiket be kell tartani. Egyebkent en is irtam, hogy vannak a koznapi viseletbe atment sportcuccok, ebben nem talalok kivetnivalot. De hogy pl uzletember sortban, az nagyon gaz. . . . Az elegansan sportops viseletet nem lehet a spotsorttal osszekeverni:)
    A farmer is sportos viselet ma mar, mivel vekonyabb, mint a regi munkaruha, sok esetben elesztan van benne, ami a test teljes szabadsagat nyujtja benne-jobban mint egy muszalas treninggatyaban. . . . . . .

    De ezzel megleptel, hogy regimodi vagyok:)))))))))))
    előzmény:
    TomJoe (171)
     
  5. 2004. június 25. 10:20171.
    Az az igazság nagyon konzervativ vagy, és régi modi! Ezt már nem szabhatják meg a határok, hogy sport öltözékben mászkáljanak az emberek az utcán! Már az utcai stilust is keverik a sportossal /pl. nagy számokat varnak a felsö ruházatokra, stb/. Vedd észre már a divat is a sportos stilust vette át, már évek óta. Nem valami jó ötlet szerintem a farmer. . . . nekem már kidörzsölte nyáron a tökömet, meg beleizzadt a seggem! Köszönöm nem kérek belöle! Tegnap is voltam este a Séta téren /az Pécsen van, mert ott lakom/ És szerencsére az emberek többsége shortba, Bermudába és haászgatyában volta/vannak! Én nem vagyok konzervativ, nem szeretem a túlzott visszafogottságot, szerintem asportos utcára is való /és nem csak az edzésekre korlátozva!/
    Nézz körül a városba/vagy falúba ahól laksz többen mászkálnak kosaras vagy focis mezekbe!

    A rövidnadrág meg nem egy alacsony rendü ruhadarab amit csak sportolásra, turistáskodásra vagy otthon kell használni, hanem akárhová! Pl. Ausztráliában a hivatalnokok nem öltönyben és nyakkendöbe mennek dolgozni, hanem kigombolt ingbe és shortba!!

    A sportos ruhát nem kell lealacsonyitani "otthoni" ruhává!

    Én meg igy érzem magam jól, igy fogok bulizni menni, moziba, stb.

    Csak ünnepségkor , vagy komolyabb alkalmakkor öltözök ki!

    Farmert is csak hüvössebb idöben viselek /+17°c alatt/.
    Amugy nem vagyok farmermániás, meg nem vagyok ezért aruhadarabért oda mer nagyon kényelmetlen és rugalmatlan dereka miatt.

    Erröl ennyit!

    Amugy az emberek többsége sportosan, vagy elegánsan sportosan jár!

    előzmény:
    frezia27 (170)
     
  6. 2004. június 25. 07:56170.
    Mi van szerzodesben allsz az adidassal???Egyebkent az oltozkodesnek is van egy kulturaja, pl amit hangoztatsz, hogy a sportruha valo utcara. . . . . . nem igaz, igen, lehet benne kirandulni, vagy esetleg leszaladni egy kenyerert(bar en mar ilyenkor is huzok valami normalisabb cuccot), de semmikeppen nem valo munkahleyre, moziba stb. . . . . akkoor mar inkabb ezerszer a farmer. En pl rohogok, ha sportsortban latok utcan pasit. . . . olyan, mintha elfelejtett volna fociedzes utan atoltozni. Remelem, azert stoplis cipot nem hordasz:)))Az sportruhazatot azert hivjak ugy, ahogy, mert sportolasra vannak kitalalva. Az igaz, hogy van par sportruha, ami atment utcai viseletbe(pl nehany tipusu sportcipo, stb).
    Mi a baj a farmerrel? A farmer pamutbol keszsul, senkinek nem dorzsoli ki a segget, es a nyari anyagoknal nem melegebb, pl mint a most divatos yersey, vagy egyeb nejlon koltemenyek. . . . .
    Te nem alkalmazkodsz a normakhoz, a noktol megis elvarod, hogy miniszoknyaban futkossanak:) Holott, a mini sem valo pl munkahelyre, max, ha terd ala er nehany centivel. . .
    Meg mielott kapnek a fejemre, milyen , maradi vagyok, azt hozzateszem, hogy sztem vannak ezek a dolgok igy, ha mas maskent erzi, engem nem zavar:)
    Orsi, aki szinten szereti a farmert.
    előzmény:
    TomJoe (167)
     
  7. Torolt_felhasznalo_900863
    Torolt_felhasznalo_900863
    2004. június 24. 23:14169.
    Nekem egy darab szoknyám sincs! Mindíg nadrágban járok. Mert nekem ez így tetszik!
    előzmény:
    TomJoe (1)
     
  8. 2004. június 24. 14:58168.
    egy olyan jó, szoknyának látszó, nadrágfunkciós, magamra tekerős ruhadarabot vettem!
    tök egyszerű a szabása !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. június 23. 14:52167.
    Bocs de siettem, mert más forumokon is ott vagyok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_550280 (166)
     
  10. 2004. június 23. 14:28166.
    Egyébként a divattanácsadói végzettséged mellé nem ártana egy helyesírási önképző körbe se beiratkoznod . . .
    előzmény:
    TomJoe (165)
     
  11. 2004. június 23. 11:08165.
    Én több forumba is járok több témában, és nem kellene félre érteni mert én csak véleményemet írom! Jogom van hozzá! Ítélkezés nem a mi dolgunk!

    Másik ennél komolyabb témákban is vagyok a neten, mint parapsziológia!
    előzmény:
    Myrababa (164)
     
  12. Torolt_felhasznalo_537048
    Torolt_felhasznalo_537048
    2004. június 23. 11:02164.
    Ne haragudj de pár oldallal előrébb már leírtam hog én télen nyáron szoknyában járok, de szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni hogy miben jár:) Te is járjál sportosan, de azért ne legyél olyan fene nagyon büszke rá:))) Amúgy Te normális vagy??? Legalább száz helyre beírtad ezt a hülyeséget, szerintem senki se kíváncsi a "bölcs" gondolataidra ennyiszer. . . Sőt, egyszer is bőven elég volt!
    előzmény:
    TomJoe (163)
     
  13. 2004. június 23. 10:55163.
    Nemcsak a fiatal suhancok öltöznek sportosan, hanem középkoruak és idösebbek! Mássik hogy rohadjon bele a segged a farmerba. . . .
    előzmény:
    Myrababa (161)
     
  14. Torolt_felhasznalo_537048
    Torolt_felhasznalo_537048
    2004. június 23. 10:30162.
    Szerintem leállíthatnád magad, nem kéne mindenhova beírni. . .
    előzmény:
    TomJoe (159)
     
  15. Torolt_felhasznalo_537048
    Torolt_felhasznalo_537048
    2004. június 23. 10:26161.
    Hú de okos vagy a női öltözködéssel kapcsolatban. . . Ne haragudj, én követem a divatot, mégis úgy gondolom, hogy egyéniség vagyok és nem veszek el a tömegben. . . A farmer nem tehenészgatya hane vannak nagyon divatos nagyon csini farmernadrágok amik igazán szexik tudnak lenni még nyáron is. . . És ha valakinek nincs kedve rövidben járni miért tegye meg? A sportos öltözködés pedig (pl. edzőcipő, sort) lehet hogy általános suliban menő a fiúk körében, de később nem annyira. . . És az utolsó mondat, hogy legyetek hűek önmagatokhoz. . . Hát köszi a tanácsot igazán nagyon bölcs volt. . . ;) Ja és amúgy elsőre is megértettük szerintem igazán nem kellett volna háromszor elküldeni:)
    előzmény:
    TomJoe (157)
     
  16. 2004. június 23. 10:17160.
    ma ruhában vagyok.
    nem szeretem különösebben a szoknyát, de télen és nyáron sokat van rajtam. bár ha végre lecserélem a nacit és szoknyában jövök dolgozni, mindenki megdícsér.

    én nem érezem úgy, hogy kevés nő hordana szoknyát. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. június 23. 10:10159.
    Véleményem röviden és tömören:

    1. A nyugati kulturában, demokráciában nem tabú a short, bermuda, miniszoknya viselete. Bárhol viselhetö nem csak a strandon és szabadidöben.

    2. Csak az alkalomtól /pl. ünnepség, vendégség, bizonyos munkaköröktöl, üzleti tárgyalások, stb. / függ mit szabad felvenni. Akkor ajánlott az elegáns viselet.

    3. Nem érdemes a legutolsó divat szerint öltözni, inkább törekedni érdemes az egyénibb öltözködés felé.
    A divat egy nagy üzlet, elveszni a tömegdivatba, túl uniformálisá válik a társadalom! Légy inkább önmagad!

    4. Ne az emberi szabályok szabják meg /mint pl. az etikett/ mit viseljen az ember, hanem a önmagunk megnyilvánulása.

    5. Az megérthetö valakinek munkakörétöl függ általában az öltözködése /mint pl. öltöny nyakkendö az ügyvéden/, de a munka helyre mindenki olyan ruhába megy amilyembe akar. Ez már magánügye mindenkinek!

    6. A farmernadrág egy tehenész-strapagatya az inkább keményfizikai munkára ajánlott, mert sokáig birja, és nem egészséges viseletre. Különösen nem nyáron!
    Aki nyáron is szereti az hordjon farmershortot!

    7. A sportos öltözködés már nem csak tréning alkalmával viselendö, hanem lehet utcán, otthon, stb. használni lehet.
    Mint pl. én ADIDAS csikos beckenbauer shortot, vagy sportcipöt! Itt sincsennek határok!

    8. Mi Europában élünk, s nem iszlám kulturában hogy álandóan sok rúha alá takrjuk magunkat. Öltözködni határok nélkül! Itt nem kell csador se hosszúnadrág nyáron! Ez ittaz Euroatlanti civilizáció!

    9. Nem csak a túristák kiváltsága a rövid ruhák, hanem legyen a helybélieké is!

    10. Legyetek hük önmagatokhoz!
    előzmény:
    véntyúk (152)
     
  18. 2004. június 23. 10:09158.
    Véleményem röviden és tömören:

    1. A nyugati kulturában, demokráciában nem tabú a short, bermuda, miniszoknya viselete. Bárhol viselhetö nem csak a strandon és szabadidöben.

    2. Csak az alkalomtól /pl. ünnepség, vendégség, bizonyos munkaköröktöl, üzleti tárgyalások, stb. / függ mit szabad felvenni. Akkor ajánlott az elegáns viselet.

    3. Nem érdemes a legutolsó divat szerint öltözni, inkább törekedni érdemes az egyénibb öltözködés felé.
    A divat egy nagy üzlet, elveszni a tömegdivatba, túl uniformálisá válik a társadalom! Légy inkább önmagad!

    4. Ne az emberi szabályok szabják meg /mint pl. az etikett/ mit viseljen az ember, hanem a önmagunk megnyilvánulása.

    5. Az megérthetö valakinek munkakörétöl függ általában az öltözködése /mint pl. öltöny nyakkendö az ügyvéden/, de a munka helyre mindenki olyan ruhába megy amilyembe akar. Ez már magánügye mindenkinek!

    6. A farmernadrág egy tehenész-strapagatya az inkább keményfizikai munkára ajánlott, mert sokáig birja, és nem egészséges viseletre. Különösen nem nyáron!
    Aki nyáron is szereti az hordjon farmershortot!

    7. A sportos öltözködés már nem csak tréning alkalmával viselendö, hanem lehet utcán, otthon, stb. használni lehet.
    Mint pl. én ADIDAS csikos beckenbauer shortot, vagy sportcipöt! Itt sincsennek határok!

    8. Mi Europában élünk, s nem iszlám kulturában hogy álandóan sok rúha alá takrjuk magunkat. Öltözködni határok nélkül! Itt nem kell csador se hosszúnadrág nyáron! Ez ittaz Euroatlanti civilizáció!

    9. Nem csak a túristák kiváltsága a rövid ruhák, hanem legyen a helybélieké is!

    10. Legyetek hük önmagatokhoz!
    előzmény:
    Myrababa (154)
     
  19. 2004. június 23. 10:07157.
    Véleményem röviden és tömören:

    1. A nyugati kulturában, demokráciában nem tabú a short, bermuda, miniszoknya viselete. Bárhol viselhetö nem csak a strandon és szabadidöben.

    2. Csak az alkalomtól /pl. ünnepség, vendégség, bizonyos munkaköröktöl, üzleti tárgyalások, stb. / függ mit szabad felvenni. Akkor ajánlott az elegáns viselet.

    3. Nem érdemes a legutolsó divat szerint öltözni, inkább törekedni érdemes az egyénibb öltözködés felé.
    A divat egy nagy üzlet, elveszni a tömegdivatba, túl uniformálisá válik a társadalom! Légy inkább önmagad!

    4. Ne az emberi szabályok szabják meg /mint pl. az etikett/ mit viseljen az ember, hanem a önmagunk megnyilvánulása.

    5. Az megérthetö valakinek munkakörétöl függ általában az öltözködése /mint pl. öltöny nyakkendö az ügyvéden/, de a munka helyre mindenki olyan ruhába megy amilyembe akar. Ez már magánügye mindenkinek!

    6. A farmernadrág egy tehenész-strapagatya az inkább keményfizikai munkára ajánlott, mert sokáig birja, és nem egészséges viseletre. Különösen nem nyáron!
    Aki nyáron is szereti az hordjon farmershortot!

    7. A sportos öltözködés már nem csak tréning alkalmával viselendö, hanem lehet utcán, otthon, stb. használni lehet.
    Mint pl. én ADIDAS csikos beckenbauer shortot, vagy sportcipöt! Itt sincsennek határok!

    8. Mi Europában élünk, s nem iszlám kulturában hogy álandóan sok rúha alá takrjuk magunkat. Öltözködni határok nélkül! Itt nem kell csador se hosszúnadrág nyáron! Ez ittaz Euroatlanti civilizáció!

    9. Nem csak a túristák kiváltsága a rövid ruhák, hanem legyen a helybélieké is!

    10. Legyetek hük önmagatokhoz!
    előzmény:
    Ametyst (155)
     
  20. 2004. június 23. 09:38156.
    Én azért inditotam ezt a topikot hogy meg lehessen beszélni, eszmecserét folytatni etémában!
    előzmény:
    Myrababa (154)
     
  21. 2004. június 22. 13:48155.
    Drága TomJoe!

    Ezeket a farmeros dolgot miért nekem írod? Mondtam én egy szóval is hogy FARMERT hordok nyáron????? A FEHÉR GATYA a legritkább esetben farmer. . . :))

    A farmerbe pedig nem lehet beleizzadni - nem úgy, mint a harisnyába vagy a nagggyon divatos "nájlon" szoknyákba, ezt elhiheted!
    előzmény:
    TomJoe (121)
     
  22. Torolt_felhasznalo_537048
    Torolt_felhasznalo_537048
    2004. június 22. 11:53154.
    Szia TomJoe! Nem olvastam el az összes hozzászólást, de talán azért nem láttál még sok szoknyás nőt mert eddig nem volt valami túl jó az idő. . . De én pl. nyáron szinte csak szoknyában járok, de télen is imádom:) De szerintem sok nő van ezzel így. . .
    előzmény:
    TomJoe (1)
     
  23. 2004. június 22. 11:19153.
    Szép dolog az önkritika! :-)))) Gondolom, ebben az édesanyád is egyetért veled. :-)))
    előzmény:
    véntyúk (152)
     
  24. 2004. június 22. 11:16152.
    Hmmm, hát épp a múltkor állapítottam meg, hogy egészen őszintén és mélyen magamba nézve . . . . a lányommal kicsit eccerűbb, mint velem volt anno . . . . :)))))))))))
    előzmény:
    Bogianyu (151)
     
  25. 2004. június 22. 11:14151.
    Elég. Már ennyiből tudom, mi vár rám 10 év múlva. :-)))) Mi is ilyenek voltunk, csak már nem emlékszünk rá?
    előzmény:
    véntyúk (150)
     

Címlap

top