Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mama elvette az új lámpám

Torolt_felhasznalo_486256
Torolt_felhasznalo_486256
Létrehozva: 2013. november 23. 17:01

 

 A konyhából felhoztam egy kislámpát, feltttem a szekrényem tetejére és bekapcsoltam, így már összesen 3 lámpával büszkélkedhettem. És mamám bejött és elvitte. 

 Ahogy jött, úgy hunyt ki a fény az életemből.

 

  1. Torolt_felhasznalo_374892
    Torolt_felhasznalo_374892
    2013. november 24. 16:3530.

    Basszus, alma, ha téged itt bántanak, minek jössz ide? Hogy bántsanak? 

     

    Ez a fórum nem arról szól, hogy Pistike, izé, mama elvette a kislámpámat. Ez az ovódában van.  Itt felnőttek vannak, akik elmennek a boltba és vesznek egy kislámpát, ha kell nekik, de nem nyitnak topikot róla.

     

    Tényleg, hány éves vagy?  

     

    Mert az írásod felnőtt emberre vall, az írásaid tárgya meg egy tizenéves gyerekre.  

     

     

      "De amikor itt vagyok szinte napi szinten úgy elkezd verni a szívem, hogy már szinte fáj. Ha nekik is ilyen problémáik vannak az én kilengéseim miatt, akkor miért nem mondják meg? "

     

    Akkor meg minek vagy itt? Aztán meg, dehogynem mondják meg......Habár felnőtt embernek nem kezd el verni a szíve a topikjaid miatt. Csak ideges lesz tőlük. És ezt megmondják....ahogy látom. Csak te nem érted. 

     

    Elnéztem a tegnap esti topikjaidat....tényleg szombat este ez a legfőbb szórakozásod?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486256 (28)
    2013-11-24  16:15
  2. Torolt_felhasznalo_486256
    Torolt_felhasznalo_486256
    2013. november 24. 16:2729.
    Nem akarok olyan lenni, mint ők. Undorodnék magamtól.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486256 (28)
    2013-11-24  16:15
  3. Torolt_felhasznalo_486256
    Torolt_felhasznalo_486256
    2013. november 24. 16:1528.

    De máshol, illetve ott ahol tényleg napi szinten és kettesben beszélgetünk mással nem voltak rólam ennyire rossz véleménnyel.

    Már csak azt sajnálom, hogy én bezzeg alázkodjak meg, de ők hiába ríkattak meg engem vagy tettek idegbeteggé, vagy okoztak fájdalmat még annyit se mondtak, hogy bocsi. De sokan le se szálltak rólam, valamiért élvezik ha másban kárt tehetnek. Ezt élvezik. 

    Én meg nem élvezem meggyötörni a másikat, mégis én vagyok a "leggyengébb láncszem". Engem ez bánt leginkább. Sőt, most mit mondjak, nagyon bánt. Ők képesek totálisan szétszedni érzelmileg az embert, én meg topikokkal zavarok. Nincs különbség?

     

    Nem sok esélyem volt másnak, önzetlennek, nem-védekezőnek lenni, mert már az első topikomtól kezdve jöttek szívózni emberek. Vannak kedves, normális emberek is, olyanok is, akikkel priviben tök jól elvoltam. De amikor itt vagyok szinte napi szinten úgy elkezd verni a szívem, hogy már szinte fáj. Ha nekik is ilyen problémáik vannak az én kilengéseim miatt, akkor miért nem mondják meg? 

    Ha ez így lenne, ha kiderülne, hogy így van, akkor igazán szégyellném magam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_374892 (27)
    2013-11-24  15:38
  4. Torolt_felhasznalo_374892
    Torolt_felhasznalo_374892
    2013. november 24. 15:3827.

    "Szerintem az nagyon önző dolog, amikor valakinek valamire joga van, de mások megpróbálják ettől a jogától megfosztani, vagy belékötnek és mindennek elhordják csak azért, mert a jogaival él. "

     

    Tudod, az hogy valakinek valamihez joga van, az nem azt jelenti, hogy ezekkel a jogokkal  okos dolog visszaélni. Okos ember úgy használja a jogait, hogy az ne legyen visszatetsző másoknak. 

     

    Ha normálisan leheten beszélgetni és esetleg még netes barátokat is szereznék ezen a fórumon, akkor talán felcsillanhatna bennem is az önzetlenség."

     

    Ilyen módon ugyancsak kevés esélyed van, hogy netes barátokat szerezz. Idegesítő vagy, kedves alma, túlnyomulós vagy, túl sok vagy.  

     

    " Ha mondjuk arról lenne szó, hogy mindenhova kötözködni megyek, vagy ha állandóan zavarom az emberek társalgását, akkor még megérteném, hogy komolyan zavaró, ingerlő amit csinálok." 

     

    Hidd el, komolyan zavaró, amit csinálsz.  Ha az a célod, hogy megkedveltesd magad, ugyancsak rossz úton jársz. A piócákat senki sem szereti. 

     

    "az itt lévők minimum fele túl öreg hozzám. És ezért nem értenek annyira."

     

    Lehet. De ez a fórum a felnőtteknek szól. Talán keress egy tini fórunot. Habár szerintem azon is gondjaid lennének. 


     

     

    Ha úgy gondolod,  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486256 (15)
    2013-11-24  01:47

Címlap

top