Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fülzúgás (tinnitus)

Mónika
Létrehozva: 2013. október 19. 20:59

Sziasztok!

 

A következő kérdésben kérem a segítségeteket: a barátomnak nyár eleji "megfázásból" + középfül-gyulladásból maradt vissza fülzúgása. Cavintont kapott, nem használt, majd NOOTROPIL infúziós kúrát, az sem használt. Most ismét Cavintont kell szednie, valamint javasolnak különböző zajgenerátor-készülékeket. Átolvastam eléggé a netet, szóval tisztában vagyok a realitásokkal, mégis azt kérném, hogyha VALAKINEK BÁRMI IS HASZNÁLT, KÉREM ÍRJA MEG. Azokat, hogy mi nem használt nem is feltétlenül szükséges megemlíteni, csak ha úgy érzitek. Sajnos eléggé kezd már rámenni a kapcsolatunk is. :(

E-mailcímet, + bármilyen más elérhetőséget is tudok adni priviben, ha esetleg valakinek úgy kényelmesebb írni. 

 

Köszönök mindenféle hozzászólást, üdvözlettel:

Mónika 

  1. 2017. május 18. 21:0729.

    Szia!


    Érdeklődni szeretnék, hogy elmúlt-e a párod fülcsengése?


    Sajnos egy cipőben járunk az én páromnál ugyanez a helyzet.


    Előre is köszönöm!


    Ildikó

  2. 2016. Április 12. 11:1728.

    Szia! Szeretném megkérdezni, hogy mi a neve annak az antibiotikumos szemcseppnek, ami elmulasztotta a fülcsengésedet, szeretném megpróbálni. Elküldenéd a nevét kérlek a juditka7285@gmail.com címre? Előre is nagyon köszönöm.

    előzmény:
    Holdvilág (9)
    2013-10-20  11:23
  3. 2015. május 4. 20:5427.

    Úgy nézem, a Neomicin szemcseppet ajánlotta, de én nem merném kipróbálni orvosi utasítás nélkül, én már csak ilyen vagyok..

    előzmény:
    korsosk (25)
    2015-05-04  19:35

Címlap

top