Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ex-szerető

Konfetti28
Létrehozva: 2013. október 6. 17:04

Szerintetek egy ex-szerető meddig "jogosult" keresni a volt kapcsolatát?

Tényállás: 1 évig külön éltünk a férjemmel, 3 hónapig volt egy szeretője, áprilisban kibékültünk és hazaköltözött hozzánk, a családjához. Igyekeztünk tiszta lapot nyitni az életünkben, minden klasszul is alakul, nincsenek már viták, veszekedések, újra "jó" család lettünk a két gyerekünk is nagyon örül.

Azonban: időről időre felbukkan a férjem ex-szeretője, aki mellesleg maga is házas, szintén két gyerekkel és egy férjjel. Csak köszönget e-mail-ben, SMS-ben, egyéb közösségi oldalon illetve próbál találkozót kezdeményezni.  A férjem nem akar semmit tőle, szeretné elfelejteni, de ő nem hagyja, időként "bejelentkezik", akkor is, ha nem vesz róla tudomást. Ez nagyon rossz érzés, hiszen tényleg csak az új és jobb jövőre, egymásra, a családra szeretnénk már koncentrálni. 

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy megértse, végleg vége, keressen valaki mást? Én már tanácstalan vagyok és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem jön elő ilyenkor a "zöldszemű szörny". Pedig bízom a férjemben!  

  1. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. október 7. 19:4751.

    Ez az egész különélés egy baromság.

     

    Mindeki tudja, hogy semmi értelme, tudhatja, hogy nem fogadott senki cölibátust, akkor meg mért rinyál? 

     

    Ugyan már! 

     

    Nyilván szaar a házasságuk, nem különéléssel kell megoldani, szerintem, ha meg már felmerül, megette a fene az egészet.

     

    Húzzák-nyúzzák az egészet.

     

    A csajnak sem mindegy, hogy egykeresetből vagy kétkeresetből neveli a gyerekeit, nyilván, ahogy írta itt, hogy a másik nőt nem szerette, csak szexszelt vele, rá meg ráolvashatnánk, hogy ú sem szereti, de a pénze jó, amit hazaad...

     

    ez az egész egy baromság. 

     

     

     

     

    előzmény:
    rockcica (49)
    2013-10-07  19:35
  2. 2013. október 7. 19:3750.
    Ez is igaz, a pasitól is függ.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_587518 (48)
    2013-10-07  19:35
  3. 2013. október 7. 19:3549.

    Ok lehet, de itt már csak az a kérdés, ki kezdeményezte a különélést. Ha a férfi ,akkor  megvan hogy miért akarta, abban az esetben ha a nő, így lehet elbizonytalanította férjét, aki úgy gondolta esetleg már nem szereti az asszony. Ha csak azt beszélték meg, hogy legyen egy kis szünet, mondjuk hogy átgondolják a kapcsolatukat, rögtön be kell csajozni??? Sok tényezőtől függ ez...

     

    De amúgy akkor is szerető, mivel nem elvált férfivel volt...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (46)
    2013-10-07  19:27
  4. Torolt_felhasznalo_587518
    Torolt_felhasznalo_587518
    2013. október 7. 19:3548.
    Aki nem fogékony, ahhoz hiába törleszkednek. POnt ugyanannyira hibás a férj.
    előzmény:
    rockcica (47)
    2013-10-07  19:31
  5. 2013. október 7. 19:3147.
    Hát ebben az esetben nincs igazad....Majdnem mindig a szerető a ribanc, főleg ha tudja hogy a kiszemelt nős,és mégis tapad, flörtöl, rakja az agyát... az ilyeneket fejbe tudnám rúgdalni.. a feleség abban az esetben ribanc, ha leszedi a férj pénzét, félrekefél, elv árásai vannak de nem ad semmit, és eltartatja magát, valamint állandóan basztatja férjét minden szarért. Ilyen esetben megértem ha a pasi máshol keres menedéket,semmilyen egyébbe nem.
    előzmény:
    szárnyasló (44)
    2013-10-07  19:18
  6. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. október 7. 19:2746.
    Úgy olvastam, hogy a különélésük alatt volt egy kapcsolata a ffinek, szerintem nem szerető...
    előzmény:
    rockcica (41)
    2013-10-07  19:00
  7. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. október 7. 19:2145.

    mindig kettőn áll a vásár

     

    Amennyire a férj, annyira a feleség is hibás.

     

    Azt sem tudja senki, mért ment vissza 1 év után, lehet a feleség könyörögte ki...

     

    Amit én látok, így látatlanban és ismeretlenül, egy kurva nagy tüske van a nőben, és egyáltalán nem jó és heppi semmi.

     

     

    előzmény:
    szárnyasló (44)
    2013-10-07  19:18
  8. 2013. október 7. 19:1844.
    A ribanc egy feleség, akinek férje van.....miért nem hímringyó a férj, aki 50%-ban vett részt a játékban?
    előzmény:
    rockcica (41)
    2013-10-07  19:00
  9. 2013. október 7. 19:1743.
    Egy exszeretőnek nincsenek jogai. Egy szeretőnek sincsenek, csak lehetőségei. A férj is exszerető. Oldja meg ő. Miért a pofára ejtett feleség dolga, hogy feltakarítsa a szart más után??? (féltékeny nyilván, de az exszerető tudja csak, hogy a neki ex-szeretője mit csinál, mit ígért, mit mond, amikor a feleség nem látja. A férj oldja meg. Büdös ez így.
    előzmény:
    Konfetti28 (1)
    2013-10-06  17:04
  10. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. október 7. 19:1642.
    Mért vagy te bben ilyen biztos?
    előzmény:
    Konfetti28 (38)
    2013-10-07  15:25
  11. 2013. október 7. 19:0041.
    Bocsi, ott kezdődik hogy miért is enged közel egy nős pasi egy másik ribancot magához, főlegha tudja hogy a párja szereti.... Ha nem működik a házassága, zárja le, váljanak el, vagy mondja el az asszonynak mi a baja, ennyi.
    előzmény:
    nok_apja (36)
    2013-10-07  13:32
  12. 2013. október 7. 18:5840.

    A férjedet hogy érinti a dolog?

    Ő elküldte előtted?

    Le lehet tiltani bárkit bárhonnan, ha nem jön be , ezt is meg lehet teni,. esetleg szólni neki: a férjét értesítitek, ha nem tűnik el.De biztos kell legyen, hogy a férjed részéről kompletten vége.

    előzmény:
    Konfetti28 (1)
    2013-10-06  17:04
  13. 2013. október 7. 18:5739.
    Osztom a véleményedet..
    előzmény:
    AYOU (28)
    2013-10-07  10:29
  14. 2013. október 7. 15:2538.

    No, a férjem részéről szerelemről, szeretetről szó sem volt, csak szex volt. Azt pedig, hogy férfiak mi mindent képesek nőkkel elhitetni egy kis szexért, szerintem mindannyian nők vagy tudjuk vagy legalább sejtjük.

    Egy nő, aki szeretetre vágyik, amit otthon nem kap meg a férjétől, nagyon hamar hiszi azt pár kedves szóért és egy jó szexért cserébe, hogy szerelemes az illető férfiba. Miközben tudja, hogy ő csak szerető.

    Nem ígért neki semmit a férjem, nem kérte tőle, hogy váljon el, semmi ilyesmi nem történt. A csaj viszont annyira belelovalta magát ebbe, mintha minimum a kezét kérte volna meg.

    És ez is a gond. A hiba nem ott volt, hogy a külön élésünk alatt összejött ezzel a nővel, azt még megemésztem, de amikor valakinek azt mondják, hogy ennyi volt, vége, akkor az MIÉRT NEM LEHET MEGÉRTENI??

    Fájdalmas, persze, de lehetne benne annyi önérzet, becsület, hogy ezt elfogadja, 40 évesen ideje lenne felnőttként gondolkodni, nem mint egy 16 éves kamaszlány, akit kirúgott az első szerelme. 

    előzmény:
    nok_apja (36)
    2013-10-07  13:32
  15. 2013. október 7. 14:2637.

    Hallottuk már azt a verziót, ha a feleség szereti a férjét, és az mással boldog, engedje el... (nekem ezzel jött a p.csa)

     

    Ha a szerető VALÓBAN szereti a férfit, és az a családjával akar lenni, akkor engedje el... fogadja el a döntést.

     

    Ez a feleség részéről olyan bonyolult kérés? hogy a 3. ne akarjon már része lenni az életüknek? Férfiként te elfogadnád? visszajött az asszony, de a szeretőjével tartja a kapcsolatot,?? 

    előzmény:
    nok_apja (36)
    2013-10-07  13:32
  16. 2013. október 7. 13:3236.

    "a férfiak többsége valamiért képtelen azt mondani az ex-szerető, hogy "húzzálapicsába,kopjle,hagyjbékén,takarodj" és még sorolhatnám"

     

    Ez egyrészt így van. Már miért tagadnám meg és bántanám meg azt, akit egyszer közel engedtem magamhoz, akit egyszer szerettem ? Te képes lennél bárkit is megtagadni, bárkinek ártani akit korábban szerettél? 

     

    A dolog másik fele, hogy a nők többsége azt érzi ez a saját személye elleni támadásnak, önbecsülés romboló cselekedet. Pedig erről szó sincs, a nő kelti magában ezt az érzést.

    előzmény:
    Konfetti28 (29)
    2013-10-07  11:19
  17. 2013. október 7. 13:2435.
    Nézd én nem lennék ennyire megértő a férjemmel, aki Áprilisban költözött haza és mindig nem tudta lezárni ezt a 3 hónapos kapcsolatot. Én elmondanám neki, hogy ez nagyon zavar és ha Te fontosabb vagy neki, mint ez a három hónapos kapcsolat, akkor zárja le végre. Vegye fel a telefont és közölje vele akár előtted, hogy új életet kezdett és ebbe a nőci már nem fér bele. Lehet ez még nem lett neki elmondva......
    előzmény:
    Konfetti28 (1)
    2013-10-06  17:04
  18. 2013. október 7. 12:2134.

    A férjem szerint elég az is, ha nem válaszol a hívásaira, üzeneteire, SMS-re, Viberre, majd csak rájön, hogy mi a helyzet, csak mivel szerelmes is a férjembe (ezt ő mondta), így valószínűleg tovább tart majd neki.

    Vagyis kivárásra kell játszani és erősnek lenni. 

    előzmény:
    DymuniaD (32)
    2013-10-07  12:12
  19. 2013. október 7. 12:1833.

    A férjének hiába szólnék, mivel nyitott házasságban élnek és ha jók az értesüléseim, akkor a férjének éppen van valakije, tehát nem érdekli, mit csinál a jó asszony, lehet, még kapóra is jön neki, hogy anyuci másra nyomul.

    Nem értek a nyitott házassághoz, nem tudom, hogyan működnek, de nem is szeretném megtudni.

    Próbáltam már én is beszélni vele, hátha megérti, hogy miről is van szó.

    De akinek az a felfogása, hogy akkor kell boldognak lenni, amikor az élet az ember elé dobja a lehetőséget és lehet, hogy csak pár óra, nap, hét, hónap, de nem szabad elszalasztani a lehetőséget. És ha ez azzal jár, hogy más esetleg boldogtalan emiatt, az nem az ő gondja.... 

    előzmény:
    PG13 (30)
    2013-10-07  11:43
  20. 2013. október 7. 12:1232.

    Ezt mondta neked? Hogy nem akar bunkónak látszani?

    Akkor nagy a baj, mert fontosabb neki az ex(?)szerető véleménye, mint a tiéd. Az lenne a minimum, hogy bármi áron kiiktatja a kváját a közös újrakezdett életetekből, ha ezt nem teszi meg, veled szemben bunkó, és ennek többet kéne nyomia a latba.

    előzmény:
    Konfetti28 (29)
    2013-10-07  11:19
  21. 2013. október 7. 11:5331.
    Egyebkent van egy finomabb megoldas is, bar eltart egy ideig. Ha nem tudjatok letiltatni a hivasait a telefonon, akkor egesz egyszeruen ne vegye fel soha ha a no hivja es ne valaszoljon soha az smsekre, bele fog unni egy ido utan. Talan megerti. MIvel nem irja ki a szamot, es a ferjed veletlenul felveszi, egy szo nelkul csak tegye le a telefont.
    előzmény:
    Konfetti28 (29)
    2013-10-07  11:19
  22. 2013. október 7. 11:4330.

    Hat ha a ferjed nem akar bunkonak latszani, akkor sajnos meg kellene vele ertetned, hogy eltekintettel a tortentektol....de ez igy nem mukodik. Szoval hivja fel a macat, targyalja le vele, hgoy ujra kezdene a regi  eletet, ha hagyna. Es ha nem kepes ezt megerteni, akkor az igencsak nyugos felesege kenytelen lesz felvenni a ferjevel a kapcsolatot.

     

    A helyedben mindenkeppen megtennem. Mert egy dog vagyok. De ez celravezeto. Nem kell am mindig urinonek maradni, mert a vegen meg inkfarktust kapsz. 

    előzmény:
    Konfetti28 (29)
    2013-10-07  11:19
  23. 2013. október 7. 11:1929.

    Igen, már ez is megfordult a fejemben, hogy hülyének néznek.

    Sok jel mutat azonban arra, hogy tényleg a csaj zaklatja, hiába nem vesz róla tudomást.

    A számot nem lehet lecserélni, mert céges a telefon, kérte már a férjem, de egyenlőre nemleges választ kapott.

    Facebookról letiltotta, MSN, Skype regisztrációja nincs. Viber sajnos úgy működik, hogy hiába nincs benne valakinek a telefonjában az illető száma, ha a másiknak megvan, akkor nem nevet ír ki amikor hívja vagy ír neki, hanem a telefonszámát.

    Az Avast infót köszönöm, megpróbáljuk.

    Ja, és a férfiak többsége valamiért képtelen azt mondani az ex-szerető, hogy "húzzálapicsába,kopjle,hagyjbékén,takarodj" és még sorolhatnám. Mert nem akar bunkónak látszani, pedig talán valóban ez lehetne a megoldás, mert olyan nő, aki csak a durva szóból ért. Vagy talán még abból sem, szeret szenvedni? Nem tudom. 

    előzmény:
    AYOU (28)
    2013-10-07  10:29
  24. 2013. október 7. 10:2928.

    Ez egy olyan ALAP dolog lett volna már....

    Szerintem a topicnyitót nem kicsit nézik hülyének. (bocsánat!!!!) 

     

     

    előzmény:
    rockcica (24)
    2013-10-07  10:24
  25. 2013. október 7. 10:2927.

    Figyelj, az a baj hogy valószínüleg nagyon szereti, és azért fogadta vissza, de a bizalmat persze hogy elvesztette...és azért ellenőrzi.

    persze, ha nincs bizalom az gáz, de ha valakinek nincs vaj a füle mögött akkor nem kap idegrohamot ha a másik ellenőrzi. Nekem nyugodtan belenézhet a párom bármikor a telefonomba, elolvashassa az e mailemet, és én is az övét.Aki ilyenen kiakad, annak szerintem mindig vannak kis sumákságai.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (6)
    2013-10-06  17:21

Címlap

top