Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Harmadikként,hogyan tovább

csonakazo hölgy
Létrehozva: 2013. október 2. 22:54
Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek? Igen. Azt hiszem kívülállóként nézve, a lehető legsablonosabb sztori esett meg velem.Az egyik oldalon, jól szituált, magas beosztásban lévő nős férfi, 2 gyerekkel, és persze feleséggel. A másik oldalon 35 éves ,egyedülálló, magánvállalkozó, naiv, hiszékeny, nő. Én. Igen. Szerető voltam. Két évig. Persze a megfogalmazás téves, a nős úriember szerint (a továbbiakban pszichomanipulátor, én így hívom most már) én a barátnője, mi több szerelme voltam , mégis úgy dobott el két év után, hogy még csak annyi tisztesség volt benne, hogy személyesen közölje. SMS-ben "szakított" velem. Tudom, talán felesleges egy ilyen embertől tisztességet várni, mégis fáj. Két évvel ezelőtt, mikor megismerkedtünk, eléggé mélyponton voltam lelkileg,és egy komoly betegséget is diagnosztizáltak nálam. nem állítom, hogy éppen a nagy szerelmet kerestem volna akkoriban, ő mégis mindent megtett, hogy belészeressek, és el is érte a célját. Ma már azt mondom, az egóját akarta növelni ezzel is, nem volt neki elég a szimpla sex. Ugyanakkor 2 év alatt szinte mindennap együtt voltunk, gyakran reggeltől -estig, közösen intéztünk mindent. Munka után rögtön hozzám jött, volt hogy tőlem hívta fel a feleségét... Olyannyira közösen intéztünk mindent, hogy többször rezgett neki a léc, és nem kicsit. Több olyan eset volt amikor nyilvánvalóvá kellett volna hogy váljon a felesége számára, hogy van egy harmadik.És azt hiszem a felesége nem akarja / akarta megtudni, inkább homokba dugja a fejét. Hiszen ha a férjem alapozós inggel jön haza, vagy a kocsijában az ülés alatt találok egy friss rózsát, akkor azért gyanakodnék. Az utóbbit állítólag úgy magyarázta ki hogy véletlenül berepült a kocsiba. A házassága, állítólag romokban, otthon terror van...stb , az ilyenkor szokásos dolgokat mondta.  Hozzáteszem semmiféle anyagi érdekem nem fűződött ehhez a kapcsolathoz. A heti , rendszeres virágcsokrokon kívül semmit nem kaptam tőle.  Kihasznált , becsapott, és a legrosszabb, hogy még most is, ezek után is szeretem. Hülye vagyok? Igen, tudom. Nem tudom, hogyan , és merre tovább, az eszem tudja, a szívem nem. Voltatok már hasonló helyzetben?
  1. Torolt_felhasznalo_984024
    Torolt_felhasznalo_984024
    2014. szeptember 16. 16:473255.

    Te hogy határoznád meg a szerelmet... mi az? Nem kötekedek, csak ez most érdekel... :) Miért nem lehet valaki szerelmes 3 hónap után..?

    előzmény:
    mooreica10 (3254)
    2014-09-15  05:42
  2. 2014. szeptember 15. 05:423254.
    Ne haragudj, de még egy ilyen naiv férfit mint te még nem hordott a föld a hátán. 3 hónapja vagytok együtt...ez még csak a hormonok játéka. Itt szó se lehet szerelemről. Adva van egy 29 éves nő aki csalja férjét ezerrel, tudod hogy nem te vagy az első szeretője..(szerintem az utolsó sem leszel, csak éppen az aktuális)...de vakon hiszel mindent amit mond. Nincs szex a férjével..bla bla bla..te ezt tudod mert ott vagy a halószobájukban minden este? A férjet esetleg megkérdezted....és ő mondta?


    Azt is mondta hogy a férjével tervezi együtt a jövőt és együtt gyüjtenek....és te ülsz a babérjaidon és várod hogy váljon, mert azt mondta neked hogy biztonságban érzi magát a karjaidban azért tud jól aludni. Egy jó kiadós szex után ki nem tud jól aludni???
    előzmény:
    gevin (3253)
    2014-09-13  14:00
  3. 2014. szeptember 13. 14:003253.
    Én is attól tartok hogy hasonló vége lesz, pár hónapon belül pontot akarok tenni a végére.
    előzmény:
    turrita75 (3252)
    2014-09-13  10:25
  4. 2014. szeptember 13. 10:253252.
    gevin: Ez a kapcsolat kísértetiesen emlékeztet engem arra, ami egy barátnőmmel történt. Ha segít, leírom, náluk hogy történt.

    A barátnőm és a férje is katolikusok, a szex kezdettől nem működött, amíg még nem házasodtak össze, a barátnőm úgy gondolta, h a bűntudat miatt. Aztán összeházasodtak, és nem változott, és a barátnőmnek el is ment a kedve a közeledéstől. A férfi tapintatból belement - neki lett volna szexre igénye, különben (gondolom, elég aszexuális beállítottságú lehet, pedig helyes, sportos férfi). Szerintem mindketten elég prűdök.
    A kapcsolatuk olyan baráti, testvéri -erős szeretet, de nincs szenvedély.

    A barátnőm megismerkedett valakivel, bár náluk a testiség nem tudom, mennyire bontakozott ki, viszont hihetetlenül szenvedélyesen egymásba szerettek. Na és innen kezdődött ez a csikcsuki, mint nálatok.

    A férj, a feleség ellenére sem szexológushoz nem volt hajlandó elmenni, se a problémát semmiképpen kezelni - majd megoldódik, fej a homokban. És közben más területen halál aranyos, gondoskodó, kvázi apa lett. A feleségnek munkahelyi problémái lettek, már anyagilag is a férjre szorult. A férj meg manipulatív módon még inkább, érzelmi zsarolással stb. magához fűzte az asszonyt.

    Aztán teltek-múltak a hónapok, az évek, és a nagy, szenvedélyes szerelembe belefáradtak, és a barátnőm már nem is fogja elhagyni a férjét. Sajnálja, de fél lépni, és már a nagy szerelem is lecsengőben van. A barátnőm őrlődik, mindenféle testi betegsége előjött, alvászavarok stb.

    Szóval, igaza van a többieknek - itt az elején van esélyed lépni. A legfontosabb, hogy önbizalmat adj a barátnődnek, bátorságot, hogy merjen változtatni, de még időben. És az is fontos, hogy a férj, bár biztos fájni fog neki nagyon, nem lesz életképtelen - fel fogja dolgozni, tovább tud lépni és lehet, a végén neki is jobb, ha valakit talál, akit szerelemmel szerethet. Szerintem 1 évnél tovább ne várj.
    előzmény:
    gevin (3248)
    2014-09-11  22:33

Címlap

top