Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonytól karácsonyig

Szisszka
Létrehozva: 2013. szeptember 1. 11:14

Eljött a szeptember és vagyunk jónéhányan, akiknek ez egyet jelent a karácsonyi készülődés kezdetével. 

 

Szeretjük a karácsonyt és szeretünk jóval előbb elkezdeni készülni az ünnepre (főleg, ha sk. ajándékokkal kedveskedünk).

 

Szeretjük a hagyományokat, szeretünk tervezni, szervezni, megvalósítani, cicomázni, dekorálni, de legfőképp örörmöt szerezni szeretteinknek!

Persze vannak, akik nem értik ezt az egészet, - hogy mire is ez a nagy felhajtás - de ez a topic nem is nekik szól!

 

Nem kötelező elkezdeni a karácsonyi készülődést szeptemberben, de nekünk jól esik! :) Ettől függetlenül decemberben is lehet hozzánk csatlakozni, mi mindenkit szivesen látunk! :)

 

Blog:

karacsonytolkaracsonyig.blogspot.hu

  1. 2013. október 3. 11:422951.
    Ó igen, naná, mindig kap az én cicám valami cuki karácsonyi kelléket, van neki már csengettyűs piros-fehér nyakdísze, meg western jellegű nyakbakötős sálja, amin felirat is van: Dorrrrrrombolós karácsonyt! És persze mindig kap finom falatokat is, amiket imád, ill valami játékot, bár azokkal szinte sosem játszik, ez egy ilyen macsek, mikor kicsi volt imádta a játékokat, most hogy nagyobb már nem fárasztja magát vele
    előzmény:
    LondonEye (2948)
    2013-10-03  10:57
  2. 2013. október 3. 11:082950.

    Én még nem csináltam, de "józan paraszti ész" szerint, ha a mazsolát egy kicsit megvagdalod, akkor jobban kioldódik a szőlőcukor. Ha több cukrot teszel bele még "ütősebb" lesz, több cukor magasabb alkoholfok :)

     

    előzmény:
    fonicia (2946)
    2013-10-03  10:27
  3. 2013. október 3. 11:062949.
    Hát igen ... már tavaly is gyönyörködtem benne...
    előzmény:
    banyoc@ (2453)
    2013-09-25  22:39
  4. 2013. október 3. 10:572948.

    Sziasztok, azért az állatainkról se feletkezzünk meg karácsonykor:-)

     

    Ti szoktatok nekik is ajándékot adni?

  5. 2013. október 3. 10:462947.

    Jó lenne ezt  finomságot megcsinálni ...

     

    már a receptet olvasva is csurog a nyálam ...

    előzmény:
    Sil78 (2425)
    2013-09-25  20:09
  6. 2013. október 3. 10:272946.

    Sziasztok szép napot!

     

    banyoc:köszönöm a dicséretet

     

    nekezd:hát igen én is úgy várom az ünnepeket mint egy gyerek,imádok készülődni

     

    Shephard:málnás vanilia tea???úú de jó lehet

    a terítékek nagyon csinosak neke is volna kedvemre való

     

    narocsi:üdvözöllek én is,gyere amikor csak tudsz,mert nagyon jó így eggyütt készülődni

     

    borcsamama:jaj nekem azok a palacsinták,ide nekem mindet,és MOST!

     

    csitar:szép képeket hoztál

     

    sáfrány:hát szép kis anyós lehetett,akkor ez menthetetlen volt

     

    fruzsi:de drága kis mézike,nekem is van ilyen formám,majd én is csinálok

     

    anikó és borcsamama:jaj de csodás szőnyegek imádnám mindegyiket a fürdömbe

     

    gabriella:a mézeskalácsos oldal szuper!!! biztosan lopok onnan ötletet

     

    Amúgy köszönöm a reggeli kávét és mézeskalácsot amit küldtetek,megettem már és isteni finom volt

     

    Hát lányok tegnap már nem tudtam  tovább várni és megkóstoltam a martinimet,ú hát jó ütős de ténylen nagyon fini! bár nekem nem elég édes,szerintetek lehet bele legközelebb több cukrot tenni? vagy akkor nem lenne jó?

    Én nagyon ritkán iszok alkoholt,lehet ezért tünt erősnek? Még van neki vagy jó három hét érése!

    Ja és ha kész lesz okt vége felé akkor ez hűtőbe meddig áll el???????

  7. 2013. október 3. 10:092945.

    Sziasztok!

     

    Mostanában eléggé el vagyok buggyanva a dolgaimmal, de most kivételesen nincs semmi fontos teendőm, gyorsan be is kukkantok hozzátok. 

     

    Szisszka, boldog házassági évfordulót kívánok nektek! 

    Én augusztusban, a mi házassági évfordulónkra sajttortát sütöttem, ez alapján: 

    http://www.nosalty.hu/recept/new-york-cheesecak e

     

    Isteni finom, én már többször is megsütöttem. 

    előzmény:
    Szisszka (2944)
    2013-10-03  09:59
  8. 2013. október 3. 09:592944.
    Sziasztok!

    Este már korán kidőltem, azért nem jöttem.
    Este háromnegyed 10-kor nem tudom mit művelt a felső szomszéd, de olyan volt mintha fát vágott volna...
    Aztán fél 11-kor még ment a mosógépe...
    Majd hajnal 5-től klumpában jött ment a lakásban, istenien lehallatszik hozzánk. Napközben nem is zavar, csak este 10 fele már idegesitő, meg hajnalban is.
    Mondtam is a férjemnek, hogy karácsonyra vegyünk neki mamuszt és tegyük az ajtaja elé :P

    Köszönöm szépen az ötleteket és a jókivánságokat.
    Igazából gyerekeket rábizni senkire sem tudjuk, max. ha épp valamelyik tesóm nem dolgozik, vagy nincs programja.
    Úgyhogy szerintem majd főzök valami finom vacsit, sütök sütit, meg kitalálok valami apróságot.

    Nagyon szép képeket tettetek fel megint. :)
    Mentettem is el pár ötletet ;)
    Én is találtam néhány képet, majd ha gépnél leszek, felteszem őket!

  9. 2013. október 3. 09:442943.

    Szép jó reggelt

     

    Aniko0126: nagyon jó ez a mosdó dekoráció, bár nem tudom a férjem mit szólna hozzá ha mikor bemegy oda, ezt látná

    Fruzsy79: szerintem nagyon aranyos lett a prototípus, még egy kis gyakorlás és profi leszel benne

    Gabriella2: nagyon jó ötlet ez a mézeskalács dobozka, én egyik évben csináltam mézeskalács tálakat, amiket felfordított jénai tálakra tettem a mézeskalácsot,és úgy sütöttem meg, aztán ahogy kihűlt kész is volt, abban az évben azokban voltak a kis mézeskalácsfigurák, Papám örömmel fogyasztotta el a tálakat is januárban

    Borcsamama: nagyon aranyos a hóemberes mosdó dekoráció, szívesen elfogadnám, a férjem meg kiborulna

     

    Napsütéses napot Mindenkinek

  10. 2013. október 3. 09:182942.

    sziasztok,

    én már készülök a mézeskalácssütésre (igaz még nem karácsonyra). valószínűleg a hétvégére hagyom, hogy a Kiskorúak is tudjanak"segíteni" :)
    nyilván én nem tudok majd ilyen szépséget alkotni, mint az ötletadó, de valami hasonló az elképzelés :)

    előzmény:
    borcsamama (2941)
    2013-10-03  08:19
  11. 2013. október 3. 08:192941.

    Én meg finom illatozó mézeskalácsot kívánok Anikó kávéjához!

     

    Jajjjj, végem van!!  Ezek a hóemberek, és Rudolf!!!  Nagyon aranyosak, és pont ők a gyengéim.  Jöhetnek minden mennyiségben.

     

    Végre elkezdtem, beindult a nagyüzem, de most már a karácsonyi, mert a befőzésnek vége, a gasrto ajándékok nagy része készen van, a kertből is minden elfogyott.

      Az este készült öt db ajándéknak szánt valami, de sajnos nem árulhatom el, hátha éppen a páromé -mármint a játékban-  lesz az egyik.   

     

    Ilyen fürdőbe való dekorképeim nekem is vannak, de ez a legaranyosabb, amit most hoztál.  

    előzmény:
    aniko0126 (2940)
    2013-10-03  07:20
  12. 2013. október 3. 07:202940.

    Kávéillatú jó reggelt Manócskák.

     

    Nem tudtam jönni pár napig, most meg majd elájultam, mennyit írtatok Lesz mit viszaolvasnom, de  most sok munka, meg egy kis megfázás ami nem engedi, hogy itt töltsek pár órát Veletek De majd a hétvégén, remélem.

     

    Hoztam Nektek pár aranyos képet Bocsi, ha már valaki feltette.

  13. 2013. október 3. 00:072939.
    Hol látom, hogy kinek tetszik?
    előzmény:
    nekezd (2935)
    2013-10-02  21:44
  14. 2013. október 3. 00:022938.

    Mézi prototipus!

    A pngálásba azért remélem még belejövök majd ez egy kicsit nyomi lett!

    Vennem kell egy jó vékony ecsetet és utánna folytatom

    előzmény:
    aiméejane (2933)
    2013-10-02  20:43
  15. 2013. október 2. 23:392937.

    Szisszka: jobbulást a picinek, bár ahogy mondod már túl is van a nehezén! Én a helyedben ajándékként lepasszolnám a gyerekeket a nagyszülőkhöz, rokonokhoz, aztán főznék valami finom kaját mire megjön a férjem, lágy zene mécsesek mindenfele, mire hazaér, akkor meg alig valami ruha lenne rajtam......ilyen este biztos nincs sok mióta gyerkőcök születtek

    Bági57: kinek mi a stílusa, mi áll közelebb hozzá

    Csingi67:  hát karácsony ország nagyon jó lehet, akár mindig is, állandóan, ilyen helyen dolgoznék szívesen

    Tutusatu: örülök hogy találtál magadnak valót

    Csitar: nagyon jó hogy így voltak veled, illetve viszont is, ez nagyon sokat számít családon belül, így egyáltalán nincs ellenségeskedés, furkálás! Szerencsés voltál

    *Noa*: akkor te tudod miről beszélek, göndör hajjal nem egyszerű bánni, de tény hogy szép tud lenni, én is remélem hogyha majd kislányom lesz, kis loknis lesz

    Sáfrány: jól tetted hogy elmondtad, nem kell hogy emésszen tovább, nézz előre

    Aiméejane:az átlátszó tányért a Tescoban vettem, 539.-ért, tálalótányérnak volt kiírva, itt nálunk már nem lehet kapni, megvettem mindet

     

    Ma este megint nagyüzemben gyártottunk Anyummal a pompomokat, most 62 db lett, alakul, alakul

  16. 2013. október 2. 22:452936.
    Sziszka
    Jobbulást a fiúknak!Boldog házassági évfordulót! Még nagyos sok ilyet ünnepeljetek együtt! Egy finom gyertyafényes vacsi, egy kirándulás kettesben, andalogva sétálni estefelé a kivilágított városban és útba ejteni egy jó kis cukit, ahol fini sütiket lehet majszolni.
    nonamonaJópofa ez a névnapos-szülinapos emlékeztető.Én nagyjából fejben tartom az évforulókat, de biztonságból a telefonba szoktam beírni emlékeztetőnek, úgy hogy minden évben jelezze, így, ha véletlenül elfelejtenék valakit, a telefon jelez. 
    narocsi és mindenki, aki  új 
    Üdv a kulbban! Gyertek amikor csak tudtok, szeretettel látunk titeket!

    Borcsamama
    Öntapadós tapétából, fóliából biztos nem csinálnám, ha le akarom szedni elég macera lehet a ragasztót eltávolítani. Még a dekorgumi jutott eszembe, abból is el lehetne készíteni, annak jó tartása is van, kerek mágnesem nekem is van hozzá, a kétoldalú ragasztót meg kell néznem van-e.Lehet hogy a Julcsika fog hóember ruhát kapni az ünnepekre, mivel ő fehér. Nálunk Julcsika mosogat.Jók lehetnek azok a filc hűtőmágnesek, és azok a palacsinták, hm, jöhetne most deszertnek így sorban először a mákos utána az epres. Nyam, nyam. Tényleg úgy ennék most valami finomságot.


    lucysanta Bekukkantottam, hát itt órákig ellennék az tuti, majd leközelebb tűzetesebben megviszgálom.
    nekezdEz tök jó ötlet, és ráadásul egyszerű hamar kivitelezhető, ezt megcsinálom én is!Köszi az ötletet. Jók a hóemberek is és tetszik a cserepes díszítés is, nálunk sajnos a kuty miatt elképzelhetetlen, szerintem jó kis játék lenne neki, mindig valamit ellopkodni a cserépből.
    előzmény:
    Szisszka (2906)
    2013-10-02  17:10
  17. 2013. október 2. 21:442935.

    Kedves szorgos Angyalkák!

    Szeretném megkérdezni, hogy - az  általam gyakran használt - "tetszik" gombbal kifejezett pozitív visszajelzésemet szoktátok látni?

    Mert nem mindig írok, csak jelzem, hogy tetszik, amit írtatok. 

    előzmény:
    csitar (2927)
    2013-10-02  19:49
  18. 2013. október 2. 21:372934.
    Nagyon örülök :)
    előzmény:
    tutusatu (2928)
    2013-10-02  19:50
  19. 2013. október 2. 20:432933.

    Sziasztok Angyalkák!

     

    Maga alá temetett a munka, de élvezem.

    Munka után  mindig gondoskodom arról, hogy ne unatkozzak, ezért csak olvasó üzemmódban működök. 

     

    Mindenki szép képeket hozott. 

     

    Shephard a szalvétagyűrűid között volt olyan, ami tetszett, a listára fel is került.  

    Hol vettél átlátszó üvegtányért? Azt nem kaptam az euros boltban. 

     

    Noa: sajna nem jutottam odáig, de hétvégén mindenképp alkotni fogok, mert ajándékot kell készítenem Franciaországba. Ötlet a fejemben van, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. Alkotnék akár este is, de villanyfénynél és fáradtan nem akaródzik nekiállni.

     

    Borcsamama: kaptam ma  egy nagy vödör birsalmát én is, te lekvárnak készítetted el? Még nem döntöttem el, hogy birsalmasajt vagy lekvár legyen belőle, reggelre megálmodom.

     

    Macskasablon kivágva, itt figyel mellettem a gépnél, el kéne kezdenem.

     

    Szisszka: jobbulást  a gyerkőcöknek

    Boldog házassági évfordulót! 

     

     

    Csingi67: jaj, oda nekem mindenképp be kellene tévednem, már csak csodálkozni is.. a látvány biztos megér ennyit. 50%-os kiárusításról ugye ne is álmodozak??

     

    Nekezd: tetszik a kültéri tobozos dekoráció, ha belefér az időmbe és a terveimbe,  egy kerül a teraszukra. Hűtő hóembeköntösben- szuper ötlet..

     

    Fruzsi 79: van egy csomó petpalackom: hópihe hűtőmágnes- húú de jóóóó, ráadásul a fél literes kisebb is..Rá lehet kontúrozni a hópihe mintát....

     

    Noa: petpalack aljába bonbon-- hogy ez nem jutott eszembe..

    A minapi bűnözésem során rá kellett ütnöm  a kezemre: otthagytam csilag alakú szilikonos bonbonformákat, mézis szilikonos sütöformát 590. pénzért. remélem karácsonyig még lesz belőle.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    *Noa* (2930)
    2013-10-02  20:01
  20. 2013. október 2. 20:302932.

     

    Megértelek, ha valakiben nincs szeretet, empátia, és még sorolhatnám végeláthatatlanul, azzal nem lehet mit kezdeni.  Az egyik fél alkalmatlan a harmonikus kapcsolatra.   Igazad van, szerencsés voltam, sokkal gazdagabbá tette az életem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141175 (2931)
    2013-10-02  20:17
  21. Torolt_felhasznalo_141175
    Torolt_felhasznalo_141175
    2013. október 2. 20:172931.

    Kettőn múlik, de akkor is szerencsés vagy, hogy ilyen anyósod volt.Jó neked.Nekem már csak volt anyósom van, mert elváltam, de tudnék érdekeset mesélni róla.Egyet , azért leírok, az volt a baja velem, hogy nem vagyok diplomás, mert neki csak,olyan meny lett volna jó.Az, hogy milyen ember valaki, az nem számit.Amúgy neki pár osztálya volt.Mégis én voltam ,aki segített rajta a diplomás lánya meg fia,ma is tojik rá.

     

    Bocsánat, de ez kikivánkozott belőlem. 

    előzmény:
    csitar (2927)
    2013-10-02  19:49
  22. 2013. október 2. 20:012930.

    Mi is megvettük a gravírozót a lidl-ben,van ugyan egy kis elemes,de szerintem ez jobb lesz!!

    Az én kislányomnak is göndör a haja,ha vízes akkor a háta közepéig is leér,de ahogy szárad úgy ugrik fel.Ezt az apukájától örökölte!!!

     

    Köszönöm a dicséreteket a férjem nevében is!!!!!

  23. 2013. október 2. 19:572929.

    Az évfordulókat én a következőképp oldom meg.

     

    Van egy nagy asztali naptáram, amibe januárban szövegkiemelővel húzom át a jeles napot, jó vastagon, így feltünik.

     

    Továbbá a számítógépem jobb sarkában feljön egy naptár, amikor megnyítom a Windows mail programot, ott szintén az év első napjaiban  beirom a megfelelő naphoz az eseményt, így két helyen is látom.

  24. 2013. október 2. 19:502928.
    De jó, már van egy pár tobozom, fel is kerül a listámra:-)
    előzmény:
    nekezd (2923)
    2013-10-02  19:35
  25. 2013. október 2. 19:492927.

    Ezekkel a képekkel annyi örömöt szereztek nekem, hogy azt nem is gondolnátok. Imádom nézegetni őket.  Csodaszépek.

     

    A karácsony az egyetlen olyan időszak, amikor szeretném, ha nagyobb lenne a lakásunk.  Több szobába tennék fenyőfát,  hatalmas étkezőasztalt diszítenék, az ablakpárkányokat elborítanák a karácsonyos figurák stb.

     

    A férjem szülei már sajnos nem élnek, de olyan jóságos, segítőkész emberek voltak, hogy lehetetlen volt nem szeretni őket.  Amikor együtt mentünk valahová, mindig azt gondolták, hogy én vagyok a lányuk. A sógornőm is úgyanúgy szerette őket, mint én.  Amikor találkozunk a sógornőmmel- és ez a 250 km távolság ellenére is gyakran van, egyébként minden nap beszélünk - , mindig emlegetjük őket, néha el is sírjuk magunkat, olyan fiatalon mentek el, de azt hisszük, hogy snapliznak odafent és onnan szeretnek bennünket.  3 remek fiút neveltek és kaptak 2 szerető lányt, a 3. meny az már nem ilyen, pedig vele sem bántak másként.  Egy adalék az emlékezésre: Anyósom mindig gombás étellel várta a sógornőméket, amikor felutaztak, én a halála után megőríztem ezt a szokását, amit nagyon méltányoltak, de már csak a sógornőm, mert a sógorom már fennt van velük.

     

      Higgyétek  el, mindig a két félen mulik, hogy milyen lesz a kapcsolat.  A lányom is szerencsés volt, de sajnos már ott sem élnek a vejem szülei.  Egyébként a mi környezetünkben ez a jellemző a szülők -  menyek ill.- vejek kapcsolatára.

  26. 2013. október 2. 19:462926.
    Boldog évfordulót! Szerintem is egy kettesben eltöltött hétvége vagy egy hangulatos vacsora megfelelő lenne. Szép élmény maradna amire jó sokáig lehetne emlékezni:-)
    előzmény:
    Szisszka (2906)
    2013-10-02  17:10
  27. 2013. október 2. 19:402925.
    Szép ez a koszorú. Még sosem gondoltam arra hogy a hűtőt így fel lehetne öltöztetni. Köszi az ötletet
    előzmény:
    nekezd (2909)
    2013-10-02  17:16
  28. 2013. október 2. 19:362924.
    Kitartást! Csütörtökön nálunk is volt hányás, de szerencsére a következő nap már kutyabajunk sem volt. Remélem ti is gyorsan túl lesztek rajta.
    előzmény:
    Szisszka (2906)
    2013-10-02  17:10
  29. 2013. október 2. 19:352923.

    Imádom a hóembereket! Kanadában kaptam egy aranyosat, ő ül novembertől márciusig a szobámban. Majd teszek fel róla is képet, de most hoztam újakat. Én valahogy nem tudok nekik ellenállni.

     

    A 3. képen egy olcsó, egyszerően elkészíthető kültéri dekor, ami szerintem nagyon szép. 

  30. 2013. október 2. 19:332922.
    igen azokat, ezt a stílust és méretet keresem a falucskámba kéttő volt eddig de azok korcsolyázó párok és most annyira örülök, hogy ezeket találta,de az angyalkákba beleszerettem....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141175 (2920)
    2013-10-02  19:25
  31. 2013. október 2. 19:332921.
    Csodálatosak ezek a képek. Mentettem is őket:-)
    előzmény:
    Shephard (2904)
    2013-10-02  16:47
  32. Torolt_felhasznalo_141175
    Torolt_felhasznalo_141175
    2013. október 2. 19:252920.
    Nagyon szépek az angyalkák meg a figurák is.A harmadik képen lévőket vetted?
    előzmény:
    csingi67 (2917)
    2013-10-02  19:00
  33. 2013. október 2. 19:252919.
    Jót mosolyogtam a történeten:-) igen, mindig bebizonyosodik h milyen kicsi a világ:-)
    előzmény:
    banyoc@ (2884)
    2013-10-02  11:32
  34. 2013. október 2. 19:242918.

    Jajj!

     

    Egyszer júliosi kánikulában betévedtem a Niagara mellett lévő üzletsoron egy karácsonyi csodaországba. Húúúúúh de szép volt! Karácsonyi illatok, zene, feldíszített fák... és igen, nézők, vásárlók.  Úgy látszik, más is szereti a varázslatot.  

    előzmény:
    csingi67 (2917)
    2013-10-02  19:00
  35. 2013. október 2. 19:002917.

    Szép estét karácsonyi angyalok!

     

    Jól eltüntem, sok a munka nálunk, most van a hajtós szezon, de ma beszöktem Pécsen a QX-be. Ha rám hallgattok akkor oda szigorúan tilos bemenni! TILOS!!! Pénzzel, pénz nélkül meg minek 

     

    Ahogy beléptem egyből karácsony országba csöppentem, egy csodaszép fa fogadott angyalkákkal és szalaggal díszitve. Elkövettem, hogy megkérdeztem a recepciót hogy fényképezhetek-. Hát nem lehetett, de bent fényképeztem angyalkákat amik a fán voltak.

     

    1.-2. angyalkák

    3. vettem figurácskákat  a falucskámhoz, pont olyanok voltak ami nekem még nincs meg, annyira örülök nekik.

     

  36. 2013. október 2. 17:582916.
    Boldog évfordulót kívánok még nagyon sokat.
    előzmény:
    Szisszka (2906)
    2013-10-02  17:10
  37. 2013. október 2. 17:572915.

    Szisszka, a fiacskádnak jobbulást, neked jó pihenést!

     

    A házassági évfordulótokon szervezzetek valami szép programot kettesben,  pl. oda ahol megismerkedtetek - ha lehet- ,  egy gyertyafényes vacsora , vagy valami hasonló meghitt programot. 

    előzmény:
    Szisszka (2906)
    2013-10-02  17:10
  38. 2013. október 2. 17:502914.
    Az első nekem túl sok a többi az tetszik.
    előzmény:
    Shephard (2898)
    2013-10-02  16:18
  39. 2013. október 2. 17:412913.
    Ez nagyon jó ötlet így mindig szem elött van,hogy kinek milye van éppen.
    előzmény:
    nonamona (2890)
    2013-10-02  13:50
  40. Torolt_felhasznalo_141175
    Torolt_felhasznalo_141175
    2013. október 2. 17:372912.

    Szépek ezek a teritékek!

     

    borcsamama, szépek az angyalkák , a palacsinták is finomak lehetnek. 

     

    Szisszka, remélem nem lesz más baja a kicsidnek.Nagyon boldog házassági évfordulot kívánok!Esetleg valahová együtt elmenni? 

     

    Üdv az újaknak! 

    előzmény:
    Shephard (2898)
    2013-10-02  16:18
  41. 2013. október 2. 17:262911.
    Jajjjj, de széépek!!!!!
    előzmény:
    Shephard (2900)
    2013-10-02  16:25
  42. 2013. október 2. 17:222910.

    Jobbulást a kisfiadnak! Reméljük, ennyivel megúszta.

     

    Mivel az évforduló kettőtök ünnepe, valami közös program kettesben, egy hétvége egy hotelban kettesben, egy vacsora, jó lehetne.

    Vagy, ha elmenni nem tudtok, mert nincs kire hagyni a gyerekeket, akkor egy  étel, egy süti a kedvenceiból, de ünnepélyesebben tálalva, gyertyával, pezsgővel. 

     

    Sok boldog , szeretetben töltött évet kívánok nektek! 

     

     

    előzmény:
    Szisszka (2906)
    2013-10-02  17:10
  43. 2013. október 2. 17:162909.

    Hoztam egy képet, az én hútőm már tavaly is ebben a ruhában volt és most is rajta van, mert annyira tetszik.

    Ez egy kivágott fotó, amit egy ponton, fölül ráragasztottam a hűtőre. Semmi más nincs a nagy fehér felületen, csak ez. 

  44. 2013. október 2. 17:142908.
    Helyesbítek: Microsoft Office Picture Manager , rosszul emlékeztem. Bocsánat 
    előzmény:
    narocsi (2889)
    2013-10-02  13:44
  45. 2013. október 2. 17:102907.

    Húúúú, nagyon jól néznek ki a palacsinták, jól is laktam velük Köszönöm!

    Én is az elegánabb verziókat szeretem, a kevesebb több elvét vallom! Valahogy sosem gondoltam a karácsonyt a csíkos tányérjaimmal, pedig szép lenne, mondjuk van egy Zsolnay készletem, igaz nem karis, de Zsolnay, azt szoktam használni karácsonykor, de majd vendégek ha jönnek pl akkor előkerülnek a csíkosak is

    előzmény:
    borcsamama (2901)
    2013-10-02  16:32
  46. 2013. október 2. 17:102906.
    Sziasztok!

    Jelentem itt vagyok én is, hulla fáradtan, éjjel kb. fél óránként keltem a gyerekekhez
    Túl vagyok 4 kávén, egy csomó kólán, de leragad a szemem.

    A nagyfiamat hazahoztam délben az oviból, épp hogy felértünk, rohant is a wc-be, kidobdta a taccsot szegénykém. De rá egy órára semmi baja nem volt...

    Úgyhogy zajlik az élet.
    Ebben a nagy rohanásban el is felejtettem, hogy 6-án házassági évfordulónk lesz... Nincs valakinek valami ötlete mit adhatnék a férjemnek?
    Valami apróság csak amivel kedveskedhetek?!

    Este ha elaltattam a fiúkat még jövök és vissza is olvasok
  47. 2013. október 2. 17:002905.

    Szia Narocsi!

     

    Megnyitod a fotót ( a kép tetején, fölül vannak a lehetőségek) pl. windows picture manager-el és azon belül átméretezésre katt és csökkented az eredeti méretet.

     

    Eddig én is csak olvasó voltam,  idén kezdtem írogatni.

     

    Szerintem mindenki örülni fog neked. :)

     

    Annyi ötlet van itt, hogy már teljesen elvesztem a rengetegben. 

     

    Szeretetteljes légkört találsz itt, ez nagyon fontos.

     

     

     

     

    előzmény:
    narocsi (2889)
    2013-10-02  13:44
  48. 2013. október 2. 16:472904.
    Ültetőkártyák, ha valaki tart karácsonyi partyt. Én egyszer nagyon szeretnék, de nem csak családnak, hanem barátokkal, amolyan amerikaiasat, mert nekem nagyon tetszik hogy ott karácsonykor vannak ilyen partyk, és nemcsak a család ünnepel. Itthon nálunk meg csak a rohangászás van a család több ága között , előtte meg jó ideig logisztikálni kell a dolgokat, valahogy az amerikai nyugisabbnak tűnik
  49. 2013. október 2. 16:342902.
    Nekem ezek már extrémek karácsonyra, valahogy nálam hozzátartozik az asztali dekorhoz a piros szín, de ettől függetlenül nagyon szépek

Címlap

top