Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Facebook-csalások

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. augusztus 26. 15:50
A Facebook egymilliárd felhasználójának 10 százaléka nem igazi személy. Ez a szürke statisztikai adat akkor válik riasztóvá, ha az ember felfedezi, hogy saját 9 éves lányának is van egy Facebook-profilja. Méghozzá olyan, amiről sem ő, sem a gyerek nem tud, pedig az ő nevével és fotóival az ő életéről szól.

Nők Lapja Café: Ellopták a lányom! És lehet, hogy a tiéd is...
  1. 2013. december 23. 21:5031.
    Vigyázzanak magukra mert egy apró hiba és pedofilok hackerek malmára hajtja a vizet !! Csak ismerőst jelöljenek vissza az adatvédelemnél a láthatóságot állítsuk be hogy csak az ismerősök lássák a fényképeinket és a képeiket tegyék védelem alá ..
    Vízjelvédelem hologram a kép közepére 93% láthatósággal Watermark Image program a megoldás a ilyen esetekben ingyenesen letölthető és van benne magyar nyelv.. Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok ...
  2. 2013. szeptember 5. 10:1130.
    előzmény:
    DymuniaD (5)
    2013-08-26  16:41
  3. 2013. szeptember 5. 09:2429.
    Én egyre jobban utálom a teljes adatokat tartalmazó bemutatkozó oldalakat, amivel rendszeresen visszaélnek. Minek az egész?! Miért nem büntetik? Miért nem működik valami szűrő, miért tehetetlenek a net-szakértők???
  4. 2013. augusztus 27. 20:3228.

    nem igaz, amit a cikk állít. Nem lehet letiltani azt, hogy egyes személyek ne találhassanak meg,

     

    Akkor nézd meg a képet. ---------->>>>

     

    Ha valaki a profilodról lement képeket a gépére és azokkal készít egy új facebook profilt, majd téged név szerint , vagy a hozzátartozóidat, barátaidat  letiltja senki nem veszi észre az új profilt. Ha viszont egy olyan profilról lépsz be aki nincs az ismerőseid közt, vagy csinálsz egy kamu profilt, vígan megtalálhatod a kreált profilt, a te általad közzé tett képekkel.

     

    Ugye érted amit írtam? A cikk is erre utal.

    Oda annyi nevet írsz be ahányat akarsz és fel is oldhatod bármikor, de csak 48 óra elteltével tilthatod le ismét.

     

    Nekem is van a tiltások közt 3 név. Ha beírom a keresőbe ezeket a neveket, azt írja ki, hogy nincs találat.

     

    Ha az ismerősök közül letiltasz valakit, az illető automatikusan törlődik az ismerőseid közül. Ha feloldod a tiltásukat, újra meg kell őket jelölnöd.

    előzmény:
    trob (24)
    2013-08-27  15:15
  5. 2013. augusztus 27. 16:0827.

    Megtaláltam. Valóban lehet. Az adott ember profilján kell a fogaskerékre kattintani.

     

    Azért az továbbra is áll, hogy a cikk egy ügyvéd hirdetésével ér véget.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_587518 (25)
    2013-08-27  15:24

Címlap

top