Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sterilizáció

Márta T
Létrehozva: 2013. július 28. 12:47

Második babám után úgy döntöttem, sterilizáltatom magam. De egy jó orvost kellene keresnem, mert úgy tudom, hogy csak 3 után csinálják itthon ezt a beavatkozást. Viszont nem szeretnék kockáztatni, mielőbb vissza kell mennem dolgozni Svájcba. Sajnos mindkettő gyereket egyedül nevelem, és egy 3-dik balesetet nem kockáztathatok. Illetve, az első férjemé, de a második sajnos munkahelyi baleset volt. 2 hete szültem, dolgozni 4 hónap mulva szeretnék ismét, ha formába hoztam magam. 

 

Hol tudnék egy dokit találni, aki elvégezné rajtam ezt a beavatkozást? írhattok külföldi címeket is, az sem baj, majd megoldom valahogy. 

Címlap

top