Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem kell meztelenre vetkőzni műtét során

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. június 19. 17:30
Egy egyszerű találmány segítségével megvédhető a szemérem.

Nők Lapja Café: Nem kell meztelenre vetkőzni műtét során
  1. 2015. január 31. 17:2829.
    Tudom, hogy régi a cikk, de meg lehetne tudni, hogy mi a neve ennek a terméknek, vagy hol kapható? Nekem fontos lenne.
  2. Torolt_felhasznalo_856560
    Torolt_felhasznalo_856560
    2013. június 21. 11:1828.

    Az ember azt gondolná, hogy egy férfi örül ha egy csinos nővérke borotválja, katéterezi meg, pedig a fenéket, ilyen esetben jól jön egy ápoló vagy egy öregasszony :)

     

    Persze aztán a kórteremben a lázmérésnél, gyógyszerosztásnál már jól jön a csinos nővérke :)

     

     

    Érdekes még pl. ha megnézünk egy mai kórházi szülést.

    Régen férfi be nem tehette a lábát a szülő asszonyhoz.

    Most meg konkrétan az én szülésemnél 3 férfi volt jelen (férjem, szülész, gyerekgyógyász) és 1 nő (szülésznő).

     

    Persze, az ember dobja sutba a szeméremérzetét, na de nem olyan könnyű az... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572064 (26)
    2013-06-21  10:08
  3. 2013. június 21. 11:0427.

    Teljesen megértelek.

     

    Nekem a térdemet műtötték és én is kellemetlenül éreztem magam amikor láttam, hogy tekerik be a lábam, bár azt nem láttam, hogy be vagyok e takarva vagy sem.

    Viszont a mellemről a műtét közben csúszott le a lepedő. Egyik kezem kikötve, másikban csöpögött a cucc és a bódítástól szólni sem tudtam, hogy takarjanak be.

    A műtét végén a doki szólt rá valakire, hogy: nem látja hogy kint van a melle.

     

    De érdekes, hogy mégis az volt számomra a legrosszabb, hogy alig láttam valamit, mert se lencse, se szemüveg nem lehet. Ez valahogy sokkal jobban zavart mint a meztelenségem.

     

    Ha itthon lenne lehetőség ennek a steril papírfehérneműnek a használatára műtétkor, én élnék vele.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_856560 (25)
    2013-06-21  09:36

Címlap

top