Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csak szép és vékony vásárlókat vár a neves ruhamárka

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. május 17. 17:50
Nem árulnak L-esnél nagyobb méretű női ruhát.

Nők Lapja Café: Csak szép és vékony vásárlókat vár a neves ruhamárka
  1. 2015. május 12. 00:3530.

    a közös bevásárlás úgy működik, hogy először vesznek a kamaszlányoknak többkiló ruhát, majd ha marad pénz, nesetleg anyunak is


     


    amikor vásárolni megyek, fiatal lányokkal és huszonévesekkel vannak tele az üzletek, nem ötvenesekkel


     


     


    Az ilyen hülye szülő is megérdemli a sorsát,idióta kis zsarnokot nevel.


    Tiniként sem vártam el,hogy minden  ruha csak nekem szóljon, sokszor én javasoltam  anyának,hogy vegyen már ezt azt.


    Pofámra nem fért volna rá,hogy mindent csak én kapjak.


     

    előzmény:
    ardian (29)
    2013-05-20  07:22
  2. 2013. május 20. 07:2229.

    nekem még nincs kamasz gyerekem, de barátnőknek, ismerősöknek igen

     

    a közös bevásárlás úgy működik, hogy először vesznek a kamaszlányoknak többkiló ruhát, majd ha marad pénz, nesetleg anyunak is

     

    amikor vásárolni megyek, fiatal lányokkal és huszonévesekkel vannak tele az üzletek, nem ötvenesekkel

     

    egyébként a huszon-harmincas évesek többsége még szingli (vadászik, ahhoz sok csini ruha kell), vagy fiatal házas gyerek nélkül, jó állással, sok pénzük van

     

    és sok negyvenes van kis gyerekkel

     

    ja, és nem minden negyvenes, ötvenes egyben kövér is

     

    én 40 fölött 34-es méret vagyok, s sajna nem tudom megvárni a leárazásokat, mert az fogy el legelőbb

    előzmény:
    semiramis (19)
    2013-05-18  13:34
  3. 2013. május 19. 17:2928.

    Nekem az tetszett a legjobban, hogy XXL méretű férfiruhákat tartanak, de BEVALLOTTAN a kigyúrt férfiak számára.

    Na, ezen aztán jót nevettem!

     

    Teljesen mindegy, ŐK kinek szánják az XXL-es ruhákat. Ha egy elhízott, hájas-tokás férfi bemegy és jó neki vállban, hasban, hónaljban stb. (és tetszik is neki), akkor megveszi. És ha még az eladók is dekoratív fiatal nők, akkor pláne oda fog szokni. A pocakjával együtt!!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-05-17  17:50
  4. Torolt_felhasznalo_864957
    Torolt_felhasznalo_864957
    2013. május 18. 18:1827.
    Szerintem itt nem is azzal van a gond, hogy "csak" L-es méretű ruháik vannak (ami szerintem nem is kicsi), hanem, hogy igazából, ha nem nézel ki úgy, mint Naomi Campbell (példa volt) akkor be se merészkedj. Mert mondjuk tegyük fel milliomos vagyok, mondjuk M-es méret de kb úgy nézek ki mint Quasimodo, akkor már be sem menjek??
    előzmény:
    ebresztosz (26)
    2013-05-18  17:45

Címlap

top