Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Igazán jó fogorvost keres

ad.ri
Létrehozva: 2013. május 14. 16:25

Sziasztok!

Fogorvost vagy foctechikust keresnék, mert már soknál voltam, de egyik sem az igazi.

Nagyon szépen megköszönném annak, aki tudna nekem ajánlani olyan fogorvost már szinte bárhol hogy hol ( mondjuk lehetőleg bács, szolnok vagy pest megyében, de ha az ország másik részén, az is érdekel ). Az a lényeg, hogy olyan fogorvos, aki nem szólja meg az embert a csúnya fogakért, szépen dolgozik és a legkisebb csonkokból is szép fogakat tud csinálni:) 

Meg vagyok keseredve az az igazság, mert fiatal vagyok még, és jó lenne egy normális fogorvos, aki minden fogat rendbe tud tenni:)

Köszönöm!

 

Címlap

top