Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Most mit tegyek?

jancsika1955
Létrehozva: 2013. Április 15. 17:36
A cégnél ahol dolgozom dolgozott egy csaj. Nagyon jó nő volt. Emlékszem többen is bepróbálkoztak nála, fogadásokat is kötöttek, de nem nyert senki. Nekem éppen padlón volt a házasságom. A második. (Az első feleségem meghalt). A második nejemmel nincs közös gyerekünk. A házasságunk jó. Persze nem olyan mint az elején, de jó. Amikor összevesztünk én elhívtam  a munkatársamat - Rékát egy vacsorára. Nagyon élveztem. Aztán mégegyszer meghívtam. Éreztem, ha akarnám megfektethetném, de tartottam a komplikációktól, így nem tettem. Amikor a feleségem az anyjánál volt, időnként elvittem Rékát ide-oda, imponált nekem ahogy rajong értem anélkül, holgy kimondaná. 1 évvel később elmondta, hogy imád. Én megmondtam neki, hogy sajnálom, részemről csak barátság lehet, semmi más. Szeretem a feleségem, nem akarok komplikációkat. Jólesik a társasága, de ennyi. Láttam, hogy összetört, de ecsületére legyen mondva, nem hisztizett. Felmondott és elment. Fél éve összefutottunk egy plázában. Réka szebb mint valaha. Igazából én kértem el a telefonszámát. Egy ideig leveleztünk mindenféle hülyeségről. Pénteken írtam neki valami olyat hogy gyönyörű, erre elkezdett nyomulni. Nem válaszoltam neki. Lekoptatnám, mert nem akarok ennél többet, de imponál nekem a szépségeés a csendes rajongása. Nem tudom mit tegyek.
  1. 2013. május 3. 09:12101.

    Hát ha tudod, akkor azt is tudod, hogy vannak nők akiket a férfi bevall a nejének U(mert rondák, neki  sem tetszenek, stb.) meg vannak akiket nem. Függetlenül attól, hogy csak "barátok".

     

    És hát így jó a világahogy van, hogy ennyire mások vagyunk. Nekem a feleségem is és Réka is jó nő. Nem közönséges, hanem jó nő. Csak a feleségem 59 éves, Réka meg több mint 20-al fiatalabb. És hát csinosság ide vagy oda, ápoltság ide vagy oda, én szexuálisan már nem kívánom a feleségem, mert a bőre kezd petyhüdni, stb. Ez nem ok arra, hogy elhagyjam, de ok arra, hogy esetleg megcsaljam.

     

    Réka feszes testű, még nincs 40, az ő bőre még fiatalos, ha már nem is egy 20 évesé. Réka mellesleg nem közönséges, afféle Katalin hercegnős nő. Én valaha nagyon jóképű voltam, most is maradt valami a régi csillogásból, amit meg elvitt az idő, azt kedvességgel és jómodorral,  fokozott udvariassággal pótolom. Így vagyok előnyben a "jó a segged, kő kóla ?" és a "dögös vagy bébi, dugjunk egyet" szövegű fiatalabbaktól.

     

    Nem nőzök, de jólesik, ha velem ki akarnak kezdeni, hízeleg a hiúságomnak. Réka más. Ő csendesen epekedik, és kislányosan nyomul. Hozhatott volna többször is nehéz helyzetbe (céges bulin a feleségemmel, sms-sek  hétvégén, telefonok, utcai találkozások, stb.) de soha nem tette meg. Még bosszúból sem.

    előzmény:
    Alinee2 (100)
    2013-05-02  21:06
  2. 2013. május 2. 21:06100.

    Na most figyelj kistojás!

    Az én páromra nem egy Rékácska vetett szemet,hízeleg a hiúságának,de röhög rajtuk,esze ágában sincs félrelépni.Pedig megteheti,tudok ezekről a nyomuló nőkről.Mondtam neki hogy bármikor bármit megtehet ha úgy gondolja,nem csinálok balhét.És mégsem.Mert szeret.És mert FÉRFI.

    Könnyen kapható kismacskákra nem ugrik,nem kihívás.

    előzmény:
    jancsika1955 (85)
    2013-05-02  16:31
  3. 2013. május 2. 20:5799.

    Szépen összejöttünk!

    Csóri János most azt hiszi,mi vagyunk a világ szűzpinái.Pedig ha tudná...fához kötözném,tüzet raknék alá,és a szájába citrom helyett a pélóját tenném.A kis popsiját pedig csalánnal csókoltatnám.

    Akkorát élveznék,elhiszed?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190648 (73)
    2013-05-02  12:44
  4. 2013. május 2. 18:5798.
    Biztos valami agyoncicomázott kis qrva.. akit qrvára nem érdekel hogy a pasi akivel randizik, nős! Őt is megcibálnám az biztos..(mivel tudja hogy a télapójának van felesége)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190648 (83)
    2013-05-02  15:16
  5. 2013. május 2. 18:5497.
    Király amit írsz, én is ezt tenném vele!!!
    előzmény:
    Selymeske (76)
    2013-05-02  12:59
  6. 2013. május 2. 18:5096.

    Azt a qrva..... Nézd meg a tisztesség címszót a szótárba... Esküszöm jó lenne ha lebuknál otthon, mert akkor rá lennél kényszerítve a döntésre.Mi a rossebbnek maradtál a feleségeddel ennyi éven keresztül, ha mindig is egy  olyanra vágytál mint Réka?

     

    Tényleg nem tudom eldönteni hgogy ennyire álszent vagy vagy buta.. már bocs

    előzmény:
    jancsika1955 (63)
    2013-05-02  09:49
  7. 2013. május 2. 18:4395.
    De nem vagy az... értsd már meg! Te tiszteségesnek tartanád a feleséged? (ha ezt csinálná)
    előzmény:
    jancsika1955 (47)
    2013-04-16  16:46
  8. 2013. május 2. 18:4194.
    Te elviselnéd ugyanezt???? Mit nem értesz? Igaza van rékának, nagyon tisztességtelen vagy.Ha az én párom elhívna (egyetlen egyszer is )egy másik nőt ebédelni, vacsorázni(mármint úgy hogy én nem vagyok ott, és titokban, ezt nem arra értem, ha mondjuk vesz egy csokit vagy szendvicset mert mondjuk nincs nála pénz annyi) a kolleganőjének, mert ő is szokott neki) én biztos  nagyon nagyon összevesznék vele, és választás elé állítanám.Ha másra gondolsz, és másról álmodozol az már megcsalás, ezt fogd fel...
    előzmény:
    jancsika1955 (43)
    2013-04-16  10:56
  9. 2013. május 2. 18:2093.
    Hú, ez így már neccesebb... ebben az esetben valahol megértelek, (mint már egy hsz.mben írtam is) de akkor sem ez a megoldás.Neked szükséged van a szeretetre, lágyságra, és ezt ugye otthon nem kapod meg.Sosem késő újrakezdeni, vagy mond el otthon mit szeretnél, és ha semmi sem változik, továbbra is azt mondom válj el, és akkor élj egyedül, akkor nem kell titkolóznod többé.
    előzmény:
    jancsika1955 (38)
    2013-04-16  09:50
  10. 2013. május 2. 18:1292.

    Mert nem korrekt a feleségeddel szemben, aki mit sem sejt.Te mit szólnál ha ő tenné ugyanezt?(vacsizgatni járna egy nálad esetleg jobb képű pasival, nem esne rosszul ha kiderülne?) Elvégre  te olyan rendes vagy hogy nem dugod meg csak gondolatban egy párszor...

    Nem meglenni kell a feleségeddel, hanem élvezni a társaságát, és neki bókolni, őt vinni vacsizni, itt nem csak a szex a megcsalás, de a randizás is az, mert becsapod.

     

    előzmény:
    jancsika1955 (3)
    2013-04-15  17:46
  11. 2013. május 2. 18:0891.

    Te voltál a ludas hogy ideáig fajult a dolog, nem? Minek hívtad meg legelső randira is, amikor azt állítod hogy jó a házzasságod? Ok, akkor padlón voltatok, de rögtön be kell csajozni?(hiába nem feküdtetek le de akkor is.(Szerinted a feleséged ha megtudná mit reagálna erre, és  ha mondjuk fordítva történt volna hogy ő vacsizgat egy jóképű idegennel, amíg te családod látogatsz?)) Miért nem próbáltátok megbeszélni?

     

    A párodtól nem kapsz rajongást és tiszteletet? Mert akkor mondjuk ezt felróhatod neki, hogy te igényelnéd hogy  többet, és jobban figyeljen rád, esetleg hallgasson ugyanúgy végig, mint az elején.

    Azt írod még, hgogy olyan gyönyörű a csaj. A feleséged milyen? El van hanyagolva, nem ad magára,  slampos?

    Ha igen, megértem hogy igényed van a szépre, de akkor miért nem mondod neki hogy kicsit öltözködjön szexibben, esetleg járjon mozogni ha dag istb.

     

    Ha viszont ő is jól néz ki, akkor nem értem... De azt javaslom, ha szereted őszintén őt, azonnal szakíts meg minden kapcsolatot a nőcivel, ha meg nem annyira, akkor inkább váljatok el, de ketőss játékot nem szabad űzni.

    előzmény:
    jancsika1955 (1)
    2013-04-15  17:36
  12. Torolt_felhasznalo_164163
    Torolt_felhasznalo_164163
    2013. május 2. 17:5890.
    Áá, az nem jó, mert akkor tönkremenne a házassága, azt meg a rokoni felháborodás és a várható legatyásodás tekintetében topiknyitó nem szeretné. Nem, itt az egyetlen megoldás, ha Rékának tálalja ki saját magát. Ha Réka szembesül azzal, hogy jancsika azt a feladatot szánja neki, hogy előre meghatározott módon és időben őt kielégítse, slusszpassz, mert ő - mármint Réka - úgyis annnnnyira odavan a topiknyitóért, hogy egye fene, egyszer-kétszer meghúzná... nos, akkor tuti, hogy hanyatt-homlok menekülni fog. :-) 
    előzmény:
    ORP (89)
    2013-05-02  17:46
  13. ORP
    ORP
    2013. május 2. 17:4689.
    (vagy Ágnes asszonynak, hogy lássa, ő milyen fair play)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_164163 (88)
    2013-05-02  17:40
  14. Torolt_felhasznalo_164163
    Torolt_felhasznalo_164163
    2013. május 2. 17:4088.

    Te topiknyitó, nekem eszembe jutott a tutti-bizti megoldás a jajmicsinájjak problémádra! Ezer százalék, hogy hatásos, egy csapásra megoldja a gondodat, és garantálom, hogy nem megy tönkre a házasságod. Kell ennél több? 

     

    Csak neked, csak itt, csak most elmondom. Figyelsz? Jó erősen figyelj.

     

    A megoldás a következő: mutasd meg Rékának ezt a topikot. 

  15. ORP
    ORP
    2013. május 2. 17:2287.

    "Mit kell ebből akkora ügyet csinálni?"

     

    vazze, indítottál 1 topikot, azzal címmel "most mit tegyek" s azzal a végszóval, idézem, "nem tudom mit tegyek"

     

    Itt te csinálsz egyedül ügyet belőle, a többiek max véleményt mondtak. Ha azt mondják szemétség, az is vélemény, s nem ÜGY 

     

    ja, és a véleményem fentartom: csak dicsekszel:-)

    előzmény:
    jancsika1955 (85)
    2013-05-02  16:31
  16. 2013. május 2. 16:5886.

    Amikor összevesztünk én elhívtam  a munkatársamat - Rékát egy vacsorára. Nagyon élveztem. Aztán mégegyszer meghívtam

     

    Drágám, nem a réka vetett rád szemet, te vetettél rá....

     

    gondolkozz már ember! 

    előzmény:
    jancsika1955 (85)
    2013-05-02  16:31
  17. 2013. május 2. 16:3185.

    Miért engem köveztek meg? Nem én vtettem a szemem nős emberre. Réka mennyivel tisztességesebb mint én?

    Ez olyan dolog, ha belefér neki belefér, ha nem nem.  Mit kell ebből akkora ügyet csinálni? Miért akar minden nő férjhez menni? Hát nem jó így neki

     

    Csak a legjobbat kapn belőlem? Sok mosolyt, kedvességet, se koszos zokni, se mosás, se vasalás, se mérgelődés nem lenne. Csak a legjobbat kapná belőlem. Mellettem Réka akár férjhez is mehet, én csak bátorítanám, hogy találjon ő is biztos partnert.

    előzmény:
    ORP (84)
    2013-05-02  16:06
  18. ORP
    ORP
    2013. május 2. 16:0684.

    Nem tanácsot kérni jöttél, hanem dicsekedni:-)

     

    1 vicc jut eszembe erről

     

    Egy idősebb, őszhajú férfi sétál be egy belvárosi ékszerüzletbe oldalán egy csinos, fiatal lánnyal.
    - Szeretnék venni a barátnőmnek egy szép gyűrűt - közli az eladóval.
    Az eladó a vitrinből kivesz egy gyűrűt.
    - Ajánlanám ezt, 20.000 Forintért.
    - Nem rossz, de én valami igazán különlegeset szeretnék - mondja az öreg úr.
    - Nos, akkor nézzék meg ezt a brillköveset, az ára 120ezer.
    Felcsillan erre a lány szeme, egész teste remegni kezd az izgalomtól.
    - Igen, ez jó lesz - mondja a férfi határozottan.
    Ezután megbeszélik a fizetés módját.
    - Most kiállítok egy csekket, - szól a vevő - hétfőig ellenőrizheti a banknál, hogy van-e rá fedezet, és hétfő délután eljövök a gyűrűért.
    Hétfő reggel az ékszerész zavartan hívja fel az idős férfit, hogy sajnos nincs elég pénz a számláján.
    - Persze, tudom - hangzik a válasz. De el tudja képzelni, micsoda hétvégém volt?

    előzmény:
    jancsika1955 (1)
    2013-04-15  17:36
  19. Torolt_felhasznalo_190648
    Torolt_felhasznalo_190648
    2013. május 2. 15:1683.

    nem kell feltétel. keressen magának megbizhato embert!

    és hogy majd magától rájön... ez nagyon jellemtelen felfogás! szóból ért az ember. vagy szarjál betüt.

     

    amig hizelegsz dicséred nem fog magától rájönni mit akarsz! Réka részéről is ostoba dolog hogy nem veszi észre a dolgokat pláne hogy tudja , neked párod van, aki feleség!

    előzmény:
    jancsika1955 (81)
    2013-05-02  14:01
  20. Torolt_felhasznalo_190648
    Torolt_felhasznalo_190648
    2013. május 2. 15:1382.

    szóval nem érted a lényeget!

    már megcsaltad a párod a randikkal. és avval hogy nem voltál öszinte hozzá! hazudtál a feleségednek, és Rékának is avval hogy :  feleséged háta mögött sutyiban találkozgattál fantáziáltál milyen lenne megdugni Rékát. hitegetted a szavaiddal Rékát, dícsérettel hogy milyen gyönyörű,és stb..

     ez miért fer?

    arról nem is beszélve hogy te szabnál feltételeket Rékának? ha nem akarod hogy a házasságod tönkre menjen akkor lepattintod a lányt. egyszerüen öszintén és Egyenesen megmondanád Rékának hogy nem! nem egészséges olyan viszonyt folytatni ahol nemi vágyak vannak, ugy hogy nem single az ember!az nem jo barátnak sem!

     

    és azt se feledd hogy a hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát!

    előzmény:
    jancsika1955 (79)
    2013-05-02  13:56
  21. 2013. május 2. 14:0181.
    Gondoltam vagy rájön, hogy érte soha nem hagyom el a feleségemet és akkor magától lelép, vagy elfogadja a feltételeimet és akkor mindketten jól járunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190648 (73)
    2013-05-02  12:44
  22. 2013. május 2. 13:5980.
    Ebben valószínűleg nem  lenne részed, én ugyanis nem szeretem, ha egy nő veszi át a szerepet.
    előzmény:
    Selymeske (76)
    2013-05-02  12:59
  23. 2013. május 2. 13:5679.

    Miért ne lennék fair? nem hagyom el a feleségem, csak azért mert áll a dákóm néha. Ha Réka még mindig üldöz a szerelmével akkor megmondom neki, hogy részemről milyen feltételekkel OK.

     

    Nem hagyom, hogy egy kis viszony tönkretegye a házasságomat. Rékának soha nem ígértem semmit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190648 (77)
    2013-05-02  13:04
  24. Torolt_felhasznalo_190648
    Torolt_felhasznalo_190648
    2013. május 2. 13:1078.

    és mind ezt sajnálkozó hanggal

    jó indulatu vagyok és jó szivü de a mocskos hütlen embereket gyűlölöm! totál fertő és fájdalom!

     

    van itt egy topik, a jövő nemzedéke

      ez jutott eszembe most.eltaposni....

     

    előzmény:
    Selymeske (76)
    2013-05-02  12:59
  25. Torolt_felhasznalo_190648
    Torolt_felhasznalo_190648
    2013. május 2. 13:0477.

    feeer vaaagy???   HA HA HA.

     

     

    most sem csinálsz mást csak csajokkal beszélgetsz,és neked teljesen mindegy mit irnak. ahogy látom köveznek! a lényeg neked az hogy foglalkozzanak veled! igy van?!

     

    na mondom hogy beszélj a feleségeddel! előtte pedig szégyeld magad jó alaposan!

    előzmény:
    jancsika1955 (57)
    2013-04-30  11:27

Címlap

top