Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagy a férjem, SOS

Torolt_felhasznalo_667908
Torolt_felhasznalo_667908
Létrehozva: 2004. június 11. 17:06
Üdv, végem van, valaki segítsen könyörgök, mert ezt a fájdalmat nem bírom ki. Mit tegyek? Beszélgessen velem valaki!
  1. 2004. szeptember 9. 16:49403.
    Jól van, jól van. Ügyesen csinálod. Tényleg jobb lesz! Nekem például most egész jó a kedvem, nyilván azért, mert egy kis flört van a levegőben. . . Hát majd meglátjuk. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (402)
     
  2. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 7. 10:49402.
    Szia lynnn, köszi az érdeklődést. Megvagyok. Hétvégén mentem össze-vissza, nem nagyon bírtam otthon lenni. Elmentem a szüleimhez, barátnőimhez, és unokahugaimmal is csavarogtam. Nem üzent mióta elküldtem, hogy nincs több határidő. Nagyon rossz, de talán jobb mintha megint hitegetni kezdene. Tudom, hogy idővel jobb lesz minden. 80(((
    előzmény:
    lynnn (401)
     

Címlap

top