Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagy a férjem, SOS

Torolt_felhasznalo_667908
Torolt_felhasznalo_667908
Létrehozva: 2004. június 11. 17:06
Üdv, végem van, valaki segítsen könyörgök, mert ezt a fájdalmat nem bírom ki. Mit tegyek? Beszélgessen velem valaki!
  1. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 14:19376.
    Én is kérdeztem tőle, hogy nem gondolsz rám? Képzelted már magad a helyembe? De értelmes választ ezekre nem tud adni, hiszen nem érzi azt amit én. Az elmúlt 2 hónapban azt írta, hogy sokat gondol rám, meg hogy egyre jobban hiányoznak az együtt töltött idők. Most meg nem tud dönteni?! Hát ez normális dolog?
    előzmény:
    SILVIO (374)
     
  2. 2004. szeptember 2. 14:18375.
    A szep emlekeidet ne dobt el!!!! Ne akard eltörölni, mert hozzäd tartoznak! Nekem egyszer azt mondta egy ismerösöm, hogy nem az embert kell utälni, hanem a rosszat amit tesz! Azt gondolom ha ezt meg tudja valaki tenni, az felülkerekedik a GYÜLÖLETEN!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. szeptember 2. 14:13374.
    Persze hogy fäj!!!!
    Nekem az volt az elsö kerdesem: Nem jutottam " közben" eszedbe? En egy nöies alkat vagyok 72kg, a" MOCSOK" meg kb 40kg, kiällo fogakkal!
    En szüz voltam mikor megismertem öt, a "MOCSOK"
    meg mär mindenkit kiprobält!En melllette lettem NÖ!Sosem zärkoztam el semmi elöl!Ugy ereztem minnel regebb ota vagyunk együtt, annäl jobb eggyütt lennünk!
    Szep csalädunk volt! Ikrekkel is megälldott a Joisten!
    Mindig kitartottam melllette! Pedig mäsok is erdeklödtek utänam!DE SEMMMI SEM SZÄMIT HA EGY FERFIT A . . . . . VEZET!!!!!!!!
    előzmény:
    Orület (373)
     
  4. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 13:58373.
    Nálunk is bevallotta, de el is ment miatta. És nem talál már vissza hozzám. Arra én is rájöttem, hogy amit akar a pasi, azt megteszi, és nem lehet befolyásolni, vagy hatni rá. Mintha egy másik emberrel állnál szembe, és nem is ismernéd, pedig sok éve vele élsz. Nagyon rossz látni, hogy mintha már nem számítanál neki, úgy tud kisétálni az ajtón. És ez fáj a legjobban. Hogy olyan érzéketlennek látom néha. Hol van a kedves, odaadó, figyelmes férjem hirtelen? Egyik napról a másikra levetkőzte az álarcát, mihelys kiderültek a dolgok, elröppent minden ami jó volt.
    előzmény:
    SILVIO (372)
     
  5. 2004. szeptember 2. 13:49372.
    Mär semmi sem olyan mint azelött!Neha sikerül elfelejtenem, de neha nem!Pedig mär 5 eve törtent!
    Annyi a szerencseje, hogy bevallotta!
    előzmény:
    SILVIO (370)
     
  6. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 13:47371.
    Mennyit kér egy doki, és hányszor kell elmenni hozzá, hogy használjon is? Anyagilag nagyon rosszul állok, mert ugye egyedül még a lakásfenntartás is probléma lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_186219 (366)
     
  7. 2004. szeptember 2. 13:46370.
    A kerdesedre a välasz: Eggyütt vagyunk de külön!
    Akkor is lehetsz magänyos ha csalädban vagy kapcsolatbav elsz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (368)
     
  8. 2004. szeptember 2. 13:44369.
    Azt tanäcsolom, hogy addig kezd ujra amig lehet! Ha gyerekeid vannak mindent mäshogy lätsz!!!!!!!!!!
    Annyi a ferfi hidd el Te is talälsz olyat aki ugy bänik majd veled, ahogy azt te megerdemled!
    Tudom , hogy nagyon nehez elengedni! Ezt is meg kell tanulnia mindenkinek! Nekem is!
    Megvalami! NE KERESDD A HIBÄT MAGADBAN!!!!!!!!!!
    Ez mindenkit erint!!!!!!Elöbb vagy utobb!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 13:40368.
    És most együtt vagytok újra, vagy vége lett?
    előzmény:
    SILVIO (367)
     
  10. 2004. szeptember 2. 13:37367.
    Kedves Örület!
    Elöször is egy "vigasz" a sebedre; Örülj neki, hogy nincsennek gyerekeitek!Tudom, hogy ez iszonyuan fäj most neked! Olyan ez az erzes mintha valami szetegetne
    `BELÜRÖL!
    Nekem mär mind a 4 länyom megvolt , 15eve häzasok voltunk, amikor ilyen helyzetbe kerültem! Tetejebe ö volt az elsöm!
    Azt gondoltam MOST KELL MEGHALNOM, NEM FOGOM TULELNI!
    Aztän szep lassan megertettem, hogy amit egy ferfi meg akar tenni azt nö meg nem akadälyozza! Ez nem csak a sexre vonatkozi!
    Megbocsätani meg lehet, de nem tudom elfelejteni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (363)
     
  11. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2004. szeptember 2. 13:28366.
    Azért friss a fájdalom, mert hitted, hogy visszajön, és tudat alatt ez segített abban, hogy jobban legyél. Most valószínűleg nagyon szar lesz, de annyian mondták már ki azt, hogy le kell zárni, hogy el tudjál kezdeni újra élni, hogy én is csak ismételni tudom.

    A dokit én is nagyon ajánlom. Hidd el, segíteni tud.

    Még egyszer azt kívánom, légy erős és határozott. Flörtölj nyugodtan, bár ne vágyjál még új szerelemre, mert ha úgy kezdesz bele, hogy még nem heverted ki a régit, sőt nagyon friss, akkor nem hiszem, hogy igazán fogsz tudni szeretni. Most csak hagyd magad csábítani, ha van ilyen, bár nős emberrel nekem sem lenne gyomrom. . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (360)
     
  12. Torolt_felhasznalo_220575
    Torolt_felhasznalo_220575
    2004. szeptember 2. 12:51365.
    Tudod, nincs ember a világon, aki ne élt volna át hasonlókat. Ahol szerelem van, ott csalódás is akad. És minél nagyobb a szerelem, annál nagyobbat lehet koppanni. Nem érdemli meg, hogy bánkódj miatta!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (363)
     
  13. 2004. szeptember 2. 12:14364.
    Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de küld el végleg, ne higgy tovább a hazug szónak, mert valóban két nőt szeretnek, mindegyiket másért, csak ez így nem működik. Az ilyen határozatlan, gyenge pasikat elkell örökre felejteni. Magadnak teszel jót vele, hidd el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (363)
     
  14. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 12:02363.
    Igen, talán így van. Csak most még nem tudom elhinni. Most úgy érzem, hogy összefogott ellenem a világ, isten, és minden, hogy rossz legyen. És nem tudom mivel érdemeltem ki. Én csak nagyon szerettem valakit, és azt hittem az viszont szeret. Férjhez mentem, mert hittem a házasságban, és abban hogy egy életre szól, és boldog lehetek. Ehhez képest, mit kaptam? Csalás, átverés, hazugság, és határtalan bánat a jussom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_220575 (362)
     
  15. Torolt_felhasznalo_220575
    Torolt_felhasznalo_220575
    2004. szeptember 2. 11:56362.
    Tudod, most mondtad ki a nagy igazságot. Meg fogod találni azt, aki igazán szeret és csak téged szeret, jobban megbecsül. A te esetedre tényleg igaz az, hogy a rossz, ami történik velünk, nem véletlen. Ennek kellett történnie, hogy boldog lehess majd. És én tudom, hogy az leszel. . . . Megérdemled. Majd visszatérünk rá pár év múlva. Örülni fogsz, hogy így történt:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (361)
     
  16. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 11:07361.
    Tudom, már totál megaláztam magam, és nem ezt érdemlem. Ezt mondogatom most magamnak, hogy én ennél sokkal jobbat érdemlek, mert bár nem vagyok hibátlan, de én jó ember vagyok. És vannak értékeim, amit talán más majd jobban megbecsül, mint a férjem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_220575 (359)
     
  17. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 10:55360.
    Az a baj, hogy már kezdtem túl lenni rajta, és most friss újra a fájdalom. Valószínű, hogy akkor vagyunk túl rajta, ha jön valaki más. Csak még nem készültem fel rá, gondolatban sem. Persze nem lehet sürgetni, és az idő majd segít. És nem tudom jó lenne-e, ha visszajönne. Tudnék-e bízni benne, nem hagyna-e el újra? Esetleg mikor már gyerekünk lenne, vagy akár pár hónap múlva? Nem tudom. Most sajnos annyira kiábrándultam a férfiakból, hogy utálom mindegyiket. Mert úgy érzem csak ilyen gondolkodású pasik vesznek körül. Olyan sok a rossz példa. Múlt péntek óta 2 pasi is megpróbált kikezdeni velem. Az egyik a legjobb barátnőm pasija, aki mellesleg nős, és a barátnőm is 2. helyen van csak. Miért ilyen hűtlenek a férfiak?
    előzmény:
    lynnn (358)
     
  18. Torolt_felhasznalo_220575
    Torolt_felhasznalo_220575
    2004. szeptember 2. 10:35359.
    Ezen csak az idő segít, de az is csak akkor, ha AZONNAL MEGSZAKÍTASZ VELE MINDEN KAPCSOLATOT. És talán nem ártana elmenni egy pszichológushoz, hogy kisegítsen ebből a gödörből. De neked is akarni kell kimászni belőle!!!! Azt mondogasd magadnak, hogy méltatlan hozzád ez az egész. És örülj neki, hogy nem téged választott. Aki ilyen határozatlan és gyenge, amellett egész életében szenved a másik. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (357)
     
  19. 2004. szeptember 2. 10:24358.
    Hát nem tudom. . . Nekem is 3 hónap telt el majdnem 9 év után, tudod, és sajnos valahol még mindig az motoszkál a fejemben, de jó lenne újra vele. . . Attól félek, ez addig lesz így, amíg nem találok valaki mást, sőt, talán még utána is, mert hát persze szeretem még. Mondd azt magadnak talán, hogy most muszáj talpra állnod. Hogy most csak az a fontos, hogy jobban legyél. És ha nem beszéltek egymással, nem üzenget, egy idő után magától könnyebb lesz.
    Nekem is fáj még a szakítás, hiányzik, de ez már nem az a zokogós, hajattépős fájdalom. Csak néha tör rám a szomorkodás, és már nem rá gondolok állandóan. Pár hét múlva te is így érzel majd!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (357)
     
  20. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 09:44357.
    Mondtam neki, hogy ne keressen többé, és ne is üzengessen. De nagyon szenvedek. Nem tudom miért szeretem még, mikor már gyűlölnöm kellene. 3 hónapja szakított velem, de abból két hónapja folyamatosan hitegetett, keresett, üzengetett. Az öccsének is azt mondta tegnap, hogy szeret még. De nem tudja mit akar. Független akar lenni, vagy családot. Mondjuk jobb ha nem jön vissza, mintha hazugságból visszajön, és aztán mégis újra elmenne. Abba már belepusztulnék. És mégis visszavárom mint egy idióta. Egyszerűen hiányzik, és ne gondoljátok nem attól félek, hogy nem találok mást! Csak vele képzeltem el az elmúlt 9 évben mindent, és azt gondoltam egy életre együtt leszünk. Ezért ragaszkodom hozzá. Nem tudom elhinni, hogy nincs tovább. Mit mondogassak magamnak, hogy elfelejtsem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_220575
    Torolt_felhasznalo_220575
    2004. szeptember 2. 09:31356.
    Jaj, ez borzasztó. . . . Azért mondja, hogy még mindig szeret, mert nem akar jobban megbántani. . Csak azt nem értem, hogy hogy vagy képes még mindig szeretni. Persze, tudom, a szerelem. . . . Dehát végülis méltóság is van a világon. Szerintem te az eszeddel pontosan tudod, mit kell tenned. . . Tedd meg, minél hamarabb, mert ez a méltatlan helyzet felőröl. Mióta is kínlódsz? És meddig akarsz még kínlódni? Megéri? A k. férjed mindkettőtökből bolondot csinál!!!! LEGALÁBB TE NE HAGYD MAGAD!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (354)
     
  22. 2004. szeptember 2. 09:29355.
    Na most legyél kemény! Biztos, hogy sokat jelentesz még neki, de nem hagyhatod, hogy így kínozzon. Ha nem tud dönteni, dönts te! Most még egy darabig nehéz lesz, mert az elmúlt hónapokban mintha nagyon az újrakezdés foglalkoztatott volna. De hidd el, hogy pár hét múlva már jobb lesz. Meg kell kezdened az elszakadást, a többi már jön magától. Csak ne hagyd, hogy az üzeneteivel hamis reményt keltsen benned!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (354)
     
  23. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. szeptember 2. 09:18354.
    Sziasztok, hát letelt a határidő, és a férjem nem tud dönteni. Újabb időt kért, persze mondtam szó sem lehet róla. Többé ne keressen. Ennyi. Most mit tegyek? Hogy lehet ezen hamar túltenni magát az embernek? Megint annyira magam alatt vagyok, mint 3 hónapja, mikor elhagyott. Hogy lehettem ilyen naiv, hogy elhittem vissza akar jönni? Miért, hogyan lehet valaki annyira önző, hogy megtiporja azt, aki sok évig őt imádta? Hogy képes erre? Ennyire nem jelentek neki már semmit? És miért mondja azt még mindig, hogy szeret?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. augusztus 24. 23:31353.
    Szerintem sok víz le fog még folyni, mire ki tudod rakni. de sok sikert bármihez is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667908 (352)
     
  25. Torolt_felhasznalo_667908
    Torolt_felhasznalo_667908
    2004. augusztus 24. 12:08352.
    Lehet, hogy igazad van, én csak magamból indultam ki, hogy mindenre hevesen reagálok. És a családban többbször megkaptam, hogy tipikus SKORPIÓ VAGY.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_518631 (351)
     

Címlap

top