Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elveszett cica, meddig fáj

Beuska81
Létrehozva: 2013. március 27. 11:55

Elveszett március 20-án a 9 hónapos ivartalanított kandúr cicám. Nagyon rosszul viselem, folyamatosan elbőgöm magam, csak rá tudok gondolni. 

 

Tudom, hogy sok cica megkerül ennyi idő után is, de ő annyira kötődött hozzánk, sosem ment el fél percre sem, nem hinném hogy csak úgy elkóborolt volna. Szerintem vagy történt valami vele a szomszédoknál, vagy ellopták (hajnalban tűnt el), mert feltűnően szép cica volt. 

Utólag okos az ember, mit kellett volna, nem kellett volna, lelkiismeretfurdalásom van, de legjobban nagyon hiányzik, meddig tart ez még? 

 

Nagyon szomorú vagyok...

  1. 2017. Április 10. 10:2957.

    Igen, örökké fáj, a fájdalom nem szűnik.

    előzmény:
    Lillyke55 (55)
    2017-03-23  18:44
  2. 2017. Április 4. 02:3456.

    Egyetértek, mindig emlékezni fog rá.


    De egy évig biztosan gyakran előjön majd a dolog. :(

    előzmény:
    Lillyke55 (55)
    2017-03-23  18:44
  3. 2017. március 23. 18:4455.

    Örökre, de 2-3 évig nagyon.

  4. 2017. március 23. 17:5554.

    Az en kis Lolam is elvittek a mai napig sirni tudnek erte van meg cicam es oket is imadom de ot nem potolja senki :'( augusztusba kaptam ket nap utan elvittek majd elokerult október vegere velunk volt es februarba megint elvittek :'( 

    előzmény:
    Vincusesanya (52)
    2016-09-22  13:06
  5. 2016. szeptember 22. 13:4253.

    mindenkit nagyon sajnalok akinek eltunik a cicaja.


    en az utobbi 30 evben bar egy farmon elek es elotte is kertes hazban laktunk mindig benti cicakat tartok foleg ilyesminek az elkerulese vegett.


    Ha kinti cicat akarnek (hogy ki is jarjon) biztosan epitenek neki egy lekeritett reszt hogy ne tudjon elmenni.


    Nagyon szurkolok hogy elokeruljon a cicad, utana pedig vedd fontolora hogy hova es mennyi idore engeded ki.


    Hidd el a cicak bent nagyon jol megszokjak az eletet es minden szempontbol nagyobb biztonsagban vannak.


    az en oreg cicam 18 evet elt egeszsegben benti cicakent. a mostani ket uj is benti es remekul erzik magukat.


    sok szerencset ird meg hogy elokerult e a cica?


    Ivartalanitva van ?

    előzmény:
    Vincusesanya (52)
    2016-09-22  13:06
  6. 2016. szeptember 22. 13:0652.

    Szia! Érdeklődöm, mi lett Veletek? Ugyanis én most járok abban a cipőben mint te. Hétfőn tűnt el e cicánk. Minden követ megmozdítottam. Még annyit teszek, hogy szórólapokat teszek minden postaládába. De nem sok reményt látok. 4 napja tűnt el. De hisszük, hogy meglesz....


    Végül meddig búslakodtál? Van másik cicád helyette?


    Köszönöm


    Üdv


    Orsi

    előzmény:
    Beuska81 (29)
    2013-03-27  13:46

Címlap

top