Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

35 evesen egyedul

pompom78
Létrehozva: 2013. március 19. 18:13

Sziasztok,

 

Roviden leirom a tortenetem. A ferjemtol kulonvaltunk es azota egyedul vagyok , vagyis volt ketto rovidebb kapcsolatom.

 

Mindket kapcsolatban voltak problemak de, az elso 2 hanp utan a masodik pedig 2 het utan akart osszekoltozni ! lehet en vagyok furcsa de en kb. egy ev gondolkoznek el azon,hogy koltozzek e vagy sem.

 

Nekem ez annyira furcsa. arra is gondoltam,hogy 35 leszek es mindket ferfi velem egykoru es csaladot akar, dehat meg nem is biztos,hogy szeretjuk egymast stb.

 

En elsosorban egy part keresek .... mi van a ferfiakkal. Miert nem akarjak megismerni a masikat es ugy felepiteni egy komoly kapcsolatot ?

 

Azt hiszem , nem nagyon firtatom ezt a dolgot most, jobb lesz egyedul egy kicsit.

 

35 eves egyedulallo lanyok, milyen tapasztalatotok van ?

  1. 2014. augusztus 28. 21:25102.

    Ezen azért el lehet vitatkozni, hogy miért nevel egyedül gyereket a nő.....


    Legritkább esetben azért, mert annyira modern, hogy azt hiszi a tuti!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248323 (101)
    2014-08-28  08:57

Címlap

top