Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Repjegy-segítség!

andi*1970
Létrehozva: 2013. február 24. 13:51

Segítséget kérnék olyantól aki foglalt már online repülőjegyet és repült is már. Környezetemben nem ismerek senkit aki repült volna.

Easyjet.com oldalon foglaltunk jegyet két tininek, Párizsba. Átutalással kifizettük. Kaptunk egy emailt amiben megerősítették a fizetést.

Ez áll az emailben:

 

Már majdnem végzett

Ha járata indulásáig már csak 30 vagy kevesebb nap van hátra, csak annyit kell tennie, hogy kinyomtatja a beszállókártyáját és magával viszi a repülőtérre. Amennyiben ugyanezen foglalás tartalmaz más járatokat is, amelyek az első járat indulásától számított 30 napon belül indulnak, úgy a többi járatra is elérhető az internetes utasfelvétel. Ha kinyomtatja a beszállókártyáját, nem kell végigállnia az utasfelvételi sorokat, hanem egyből a mehet a biztonsági ellenőrzésre.

 

 

Az emailben még benne van egy hosszú táblázatszerű megerősített utiterv, amin a név, járatszám, indulás rajta van stb.

 

Most azt nem tudom ez lenne a beszálló kártya is egyben, ezt kell kinyomtatni vagy elvileg jönn még valami emailen keresztűl stb. Nem tudom hogy megyen az ilyen, még repülő közelében sem jártam 

Kérem aki tud felvilágosítást adni az tegye meg.

Tudom nevetséges probléma, de nagyon rossz ilyen tudatlannak lenni. 

Címlap

top