Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem egyforma karikagyűrű

rosiene
Létrehozva: 2013. február 22. 08:50

Sziasztok!

 

A párommal tervezgetjük az esküvőnket. Egyelőre leakadtunk a gyűrű témánál. Elkezdtem már utánajárni, nézegettem gyűrűket katalógusból és üzletben is.

Mi a véleményetek arról, ha egy párnak nem egyforma (pontosabban egy típusú, mert ugye a nőiben előfordulhatnak kövek)karikagyűrűjük van? Ugyanis amit kinéztem eddig, az 140e-be kerül. Az egy pár. Próbáltam olcsóbb megoldást is keresni, mert azért 140e egy gyűrűpárért nagyon nem kevés. Viszont ha arra gondolok, hogy ezt a gyűrűt egy életen át tervezem hordani, akkor az olyan legyen, ami nagyon tetszik. A párom meg utál minden ékszert, sem nyakláncot, sem karláncot, sem gyűrűt, sőt még órát sem hord. Szóval rajta csak azon a napon lenne rajta, amikor összeházasodunk. Tegnap közölte velem, hogy szinte biztos, hogy még alkalomkor sem hordaná. Én ezen nem csodálkozom, nem is esik rosszul, mert tudom, hogy ez nem a hozzám fűződő viszonyát jellemzi, hanem az ékszerekhez fűződőt. :) Szóval arra gondoltam, hogy ennyi erővel akkor lehet, hogy neki elég is lenne mondjuk egy szép ezüst gyűrű, nekem lenne olyan, amibe beleszeretek. Egy nagyon gáz így? Jelzem, azért jutott eszembe, mert a párom tegnap padlót fogott a 140e Ft-tól! Mi a véleményetek?  

  1. Torolt_felhasznalo_190252
    Torolt_felhasznalo_190252
    2016. június 27. 11:4428.

    Kiakadt?


    Mert könnyü akarni , de valakinek meg kell érte dolgozni , azért

    előzmény:
    rosiene (1)
    2013-02-22  08:50
  2. 2013. február 22. 16:3927.

    Az enyém detto :)

     

    Csak órát hord, soha semmilyenékszert nem bírt magán elviselni. Én ráhagytam, ahogy szeretné. Azóta redületlenül hordja :)

    előzmény:
    tücsök78 (23)
    2013-02-22  12:45

Címlap

top