Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvői cipő törpesarokkal

Nadi7
Létrehozva: 2013. február 8. 11:45

Sziasztok kedves fórumozók!

 

Áprilisi esküvőnkre keresek szép alkalmi cipőt. Mivel 180 cm magas vagyok, és a párom sem sokkal magasabb, csak törpesarkú jöhet szóba (vagy esetleg balerina). Csatolok egy cipőt, ami tetszik, viszont nagyon drágállom huszonezerért. 

 

Tudna vki kicsit olcsóbb kategórájút boltot ajánlani? Vagy akinek már van tapasztalata ebben, légyszi segítsen, hol nézelődjek?

 

Előre is köszönöm 

Nadi 

  1. 2015. május 26. 16:0730.

    Szia! :)


     


    Nekem 3 hét múlva lesz az esküvőm.


    39-es fehér, törpesarkú cipőt keresek.


     


    Neked sikerült hasonlót venned, mint ami a képen van?


     


    Üdv.


    Zsuzska

    előzmény:
    Nadi7 (1)
    2013-02-08  11:45
  2. Torolt_felhasznalo_306752
    Torolt_felhasznalo_306752
    2013. február 22. 08:5329.
    Uramisten a fiatal párnak az esküvő után is van élete.Mi is sok helyre járunk,de az esküvői cipőt akkor se tudtam sehova máshova felvenni.
    előzmény:
    Coke Girl (21)
    2013-02-08  15:54
  3. 2013. február 9. 08:0428.

    Én olyan 10-12 ezer körül vettem az én cipőmet másfél éve Pesten egy esküvői szalonban, de sajnos elfelejtettem, hogy hol. Talán az Oktogon környékén. De megpróbálom megkeresni. Vadiúj, kimondottan menyasszonyi cipő, hasonló, mint a képen. Szóval van remény olcsóbbra.

    Mondjuk az enyém annyira nyilvánvalóan menyasszonyi cipő, hogy azzal később nem tudtam mit kezdeni. Befestve is maximum báli cipő lehetne, bálba meg nem járok...

    Viszont nagyon megérte, mert két nappal az esküvő előtt eltörtem(!) az egyik lábujjamat, és a cípő annyira profi volt, hogy szinte egyáltalán nem is éreztem, 12 órát volt a lábamon. A menyecskecipőt (amit egy kínaiban vettem) nem tudtam felvenni, az esküvő reggelén be kellett szereznem egy lapos talpú, viszonylag bő papucsot.  És még a sportcipőt sem bírta a lábam hetekig. Szóval szerintem mindenképpen megvenni a profi cipőt. Ha fáj a lábad, az tönkre fogja tenni az egész napot, és egy esküvő költségei mellett sajnos amúgy is eltörpül az a plusz 5-8 ezer forint, aminek a többszörösét is szívesen odaadnán, ha szorít a cípő.

    előzmény:
    ÁgicaT (20)
    2013-02-08  15:49
  4. 2013. február 9. 07:3627.
    Én sokat vásárolok ebayen, de cipőt soha nem vettem, mert hiába van megadva a méret, itthon is van különbség. Én cipellőt biztos nem vennék onnan, pedig csak jó tapasztalatom van az ebayel. 
    előzmény:
    Nadi7 (25)
    2013-02-08  16:59

Címlap

top