Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerelmi jóskártya

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. február 7. 21:18
  1. -1-
    -1-
    2013. február 8. 19:0228.

    Zsaki, lecserélted a barátodat?

    Ezt a szerelmi kártyát akkor nem pártolom, ha ezt mutatta neked mint megoldást.

    előzmény:
    zsaki71 (21)
    2013-02-08  14:02
  2. 2013. február 8. 17:4527.

                  

                

     

    Én magamból indulok ki, ezért megvédem a "barátodat", szerintem ugyanis nem feltétlen mindenevő, hanem talán csak egyszerűen nyitott!

     

    Ezt hívják ugyanis nyitottságnak… Fontos a nyitottság, sőt elengedhetetlen, hogy új ismeretekre tegyünk szert, hogy ne ragadjunk le egy bizonyos szinten! Nyitottság nélkül ugyanis nincs változás!

     

    Szóval én megvédem a "barátodat", mert mint fentebb is említettem, magamból indulok ki! - Én nyitott vagyok!

     

                                            

     

    ---------------------------------------------------------- -

    „Mennyivel könnyebb itt, mint a való életben, mert nem kell cipelnünk magunkkal szavaink súlyát, nyugodtan hátra hagyhatjuk magunk mögött a topikban!„ üdv.: KGy

     

    előzmény:
    zsaki71 (18)
    2013-02-08  11:28

Címlap

top