Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Tripla kávé rendel!!;)

Delfin37/43
Létrehozva: 2013. január 22. 21:01

Szeretném azt a régi hangulatot idevarázsolni a segítségetekkel,amit anno tettetek,tettünk közösen a 69-ben születtünk fórumban!!!az ötlet nem az enyém,csak újraéleszteni szeretném!!!!Várom mindazon régi és új 69-eseket ( na ,jó,és fogadott 69-eseket:) ) ,akik ebben az egyre vacakabb világban megőrizték humorérzéküket is és bátran megosztják mindennapjaik nevezetes történéseit,még az esetleg humorosat is!!!:)vagy éppen ki akarják adni bosszúságaikat vagy szomorúságukat.

S miért ez a topic címe???A régiek tudják!!! Az újaknak majd elárulom!!! .................................. 

  1. 2013. május 5. 18:07451.

    És a délutáni alvás is elmaradt?

    Akkor legalább jól fogsz aludni éjszaka.

    előzmény:
    Ejmiaszösz (450)
    2013-05-05  16:12
  2. 2013. május 5. 16:12450.

    És még mindig kakukk.

     

     

  3. 2013. május 5. 03:35449.
    Felébredtem hajnali fél háromkor és azóta kakukkolok. Még jó, hogy holnap, illetve ma vasárnap lesz.
  4. 2013. május 3. 18:35448.
    Almácska, vannak szekrények, polcok, nem régen rendeztünk át mindent, aztán van a szárító és a pince. És a dolgok vándorolnak. Holnap lesz a napja a kutakodásnak. Olyan indiai ruhát vettem múlt héten a piacon, imádom, szinte eltakarja a pocakomat, és szuper szellős.
    előzmény:
    Alma-Alma (447)
    2013-04-30  15:41
  5. 2013. Április 30. 15:41447.

    Szépet Mindekinek!

    Csodaszép az erkélyem- telis tele virágzó hófehér petúniával , tudom büdi az öndicséret , de.. ezt tényleg szép!

    A csoda  petúnia természetesen nem kelt ki- de mire is számíthattam volna - jó drága 12 magocska volt. Bár már jártam úgy,h másik éven meg legnagyobb  valami kibújt  és gőzerővel virágzott.

     

    Lehet ez is ilyen kis rejtőzödő fajta :))

     

    A Balcsin is nagyon szép minden , látszik ,hogy sok csapadék volt.

    A levendulákat is sikerül talán visszatelepíteni több évi próbálkzás után.

    A mandulafák meg sározva vannak kis mandulával, nagyon édi kis mütyürkék:)))

     

    Szöszike- óriás gardróbod van???  jól elbújtak benne a rucik:))

    De nem azt mondod,hogy kötött pulcsiban nyomod?

  6. 2013. Április 28. 09:40446.

    Nem találom a nyári cuccaimat. Megőrülök. Hova a csába raktam?

     

    Van egy módszer a megtalálásra, megveszed a nyári dolgokat, hazahozod és a következő pillanatban rájössz, hol vannak a tavalyiak. Ez tuti módszer, csak most nincs rá pénz. Azért tegnap vettem kétezerért egy világosbarna hímzett indiai ruhát, szuper, és ápol és eltakar.

  7. 2013. Április 28. 09:36445.

    Elég meleg van, sőt. Ma kiborítom a földet, amiből nem nőtt ki semmi és jön az újraültetés.

     

    Megint össze-vissza aludtunk, 9-kor már horpasztottam, 11-kor felébredtem, 3 tájt ájultam el. 8-kor ébredés, kissé álmosan itt vagyok, megpróbálom Misit rávenni, hogy menjünk fodrászdába, meg vegyünk homokot (még mindig egérdinnye ügyben).

     

    És főznöm is kell valamit. Megint kirántott hús lesz, miszerint valamit kirántok a mélyhűtőből, aztán lesz, ami lesz. Van egy zacsi tengergyümölcs, megpróbálom, sose csináltam.

     

    Nyissanak már ki a strandok. Régebben május elsején nyitottak, most a közeli uszoda nyitott részét 15-én nyitják.

     

    Nem tudtok egy három napos fogyókúrát, amivel 10 kilót le lehet dobni? Szerdán nagy bulira megyünk. Jó lenne. De olyan kúra is jöhet, hogy a hasamról lemenjen a 20 centi fölösleg. Álom, édes álom.

  8. 2013. Április 27. 22:03444.

    Szép estét !

     

    Szösszenet,elég meleg van már.?

     

    Eljött a rosszvilág a ducijucikra,mint én is,nem győzöm törölgetni magamat.

     

    Beindult az erkélykertészet,van remény a paradicsom szüretre.

     

    Teljes pompájában a meggyfám,a lilaakác,szóval mindenhol virágillat,madárfütty,ez ám a tavasz.

     

    Egész nap tart a rendelés,elég kemény,jó sokára értél haza.

     

     

     

    a koránkelő kapcsolja be a főzőt,na az nem én leszek .

     

     

  9. 2013. Április 25. 22:15443.

    Dinnye ügyben semmi változás, két zöld hegyecske, meglátjuk.

     

    A paradicsom viszont rendesen nő, és szerencsére a körteparadicsomot nem ültettem újra, azok is nekiindultak. Már több milliméteresek.

     

    Kikészültem, ma 44 terhes jött a rendelésre, negyed kilenckor végeztünk.

    előzmény:
    Alma-Alma (442)
    2013-04-24  22:37
  10. 2013. Április 24. 22:37442.
    Hm.. egy fotót megért?

    Mi a helyzet dinnyécske fronton?

    Nálam látszik a petrezselyem:)))  Hipp-hipp  hurrá.. !
    előzmény:
    Ejmiaszösz (441)
    2013-04-23  20:52
  11. 2013. Április 23. 20:52441.

    Nekem ez hideg. Még várok egy kicsit.

     

     

    előzmény:
    Alma-Alma (440)
    2013-04-21  21:26
  12. 2013. Április 21. 21:26440.

    Nem tudom, de biztos pici:))

     

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=135469766637512&set=a.135469199970902.1073741826.100005234684361&type=1&theater

     

    Ma elmentünk egy művházba délelőtt fotókiállítást nézni, de legnagyobb meglepetésre nem volt nyitva. Hát vajon  ki ér rá munkaidőbe kiállításra járni?  Még egy kört azért teszek a témában ,mert nagyon szép fotók!

     

    Délután kertészkedtem , már majdnem rend is van :))

    előzmény:
    Ejmiaszösz (439)
    2013-04-21  15:45
  13. 2013. Április 21. 15:45439.
    Hány fok lehetett a Balaton vize? Nyár ide, nyár oda, én még nem mennék bele. Majd a nagy rekkenőben.  Jól van, békén hagyom a termést, úgyis kiderült, hogy jó néhány dobozkából hiába várom a zöld buksikat, nem vetettem semmit.  Van ilyen.
    előzmény:
    Alma-Alma (438)
    2013-04-20  20:32
  14. 2013. Április 20. 20:32438.
    Kis kíváncsi:)) Képes lennél megbolygatni a lelkibékéjüket?:))) Még hátatfordítanak..héééé  aztán akkor sehol dinnye! Tessék csak -mindent aszemnek  - a fűvet  úgy is tépheted hamarosan:))

    Ma fürődtek a Balcsiban-  ez már a visszafordíthatatlan  nyár:)))
    előzmény:
    Ejmiaszösz (437)
    2013-04-20  15:38
  15. 2013. Április 20. 15:38437.

    Küldjek retekmagot? Nagyon finom ám. (Nem a mag, hanem a retek.)

     

    Az jó, ha van moha a házban, legalább mindig tudod, hogy merre van észak.

     

    A mexikói egérdinnye egy szem próbából ledugott magja ma kinézett erre a rohadt mocskos világra, ami végülis mégis csak a mi világunk. Van még remény.

     

    A sárga paradicsom (már elfelejtettem a lánykori nevét) tojik a fejünkre, a régi, jól bevált viszont nődögél rendesen.

     

    A minirépa tisztára nem normális. Zöld cérnák, nem sokáig bírom, leások a föld alá, mi lehet ott. 

    előzmény:
    Alma-Alma (435)
    2013-04-19  21:19
  16. 2013. Április 20. 15:34436.

    Így van, ahogy mondod, ember a Misi, macsek a Berci.

     

    Megint kaptam egy virágot, sonata gloxinia a neve, nem azért tudom, mert bemutatkozott, hanem rá van írva a cserépre. Valami gyönyörű, már előre vérzik a szívem, hogy kimúlik mellőlem. Naná, hogy megkeresem a neten, hogy mennyit locsoljak, milyen dalokat énekeljek neki. Lehet, hogy eddigi virágaim a Boci, boci tarkától múltak ki?

     

     

    előzmény:
    szomorkány (434)
    2013-04-19  21:02
  17. 2013. Április 19. 21:19435.

    Retket akarok , retket akarok...  :)) Kinötte már a ládácskáját Szösz?


    Egy kis  mohapetrezselyem / ez van a zacsiján/ még az erdőre sem kell kijárni ha kikel:)) , tárkony, koriánder és bazsalikom kezdemények vannak nálam . Nem mondhatnám ,hogy nagyon törekvőek...lapítanak nagyon a földben:)) még.

     

    Milyen előrelátóak vagytok már is megtartottátok a szekrény vízitet  , hát én lusta vok, így nem ért még csalódás:))))

  18. 2013. Április 19. 21:02434.

    Tudom,a zembered a Misi.

     

    A a Berci,hogy megjegyeztem ugyi?

     

    Ebben a szakmában(?)mindenféleképp keménynek kell lenni.

     

    Ne búsuljál,engem se szeret mindenvirág,úgy hogy le is mondtam sokrol.

     

    Anyunál is úgy néz ki a verka-én csak így hívom-mint aki haldoklik,pedig csak most lettek kitéve az udvarra.Lehet fáznak éjszaka.

     

    Megyek,habtestemet lecsutakolom az út porátol,és tente.

     

    előzmény:
    Ejmiaszösz (433)
    2013-04-19  20:31
  19. 2013. Április 19. 20:31433.

    Nem semmi a munkád. Valahol az éterben azért közös a munkánk, igaz az enyém - ha jól belegondolunk - olyan kegyetlennek tűnik. Én azért dolgozom, hogy ne szülessenek meg a sérült gyerekek, te viszont gondoskodsz róluk.

     

    Lelkecském, én szeretem a virágokat, de valószínűleg van valami bio-kisugárzásom, mellettem döglenek a virágok. De komolyan. Még az aloevera is kipusztul, pedig az kell, nekem az allergiámra, meg Bercinek, mert imádja nyalogatni. Tán emlékszel, Berci nem a férjem, hanem a macskám.

     

    Palánták megmaradnak, paradicsomok nőnek, virágok döglenek.

     

    Hát etesd a zizzenteket, kemény meló, de te is kemény vagy, nem?

    előzmény:
    szomorkány (432)
    2013-04-19  20:08
  20. 2013. Április 19. 20:08432.

    Szép estét !

     

    Szösszenet!

     

    Én 1 közönséges ,földihalandó ,duplatestalkatú konyhai kisegítő vagyok. .Magyarul:konyhalány.

     

    Most épp egy elmeszociális otthonban etetem az értelmi fogyatékosokat.

     

    Ki jobban,ki kevésbé zizzenet.

     

    Különböző hatások érnek,s az a legnagyobb baj,hogy álltalában emberi felelőtlenség miatt lettek ilyenek ezek az emberek,(?)

     

    Szándékozom én is virágot venni és ültetni,mert ugye aki a virágot szereti rossz ember ........No,de öndícséret büdös.

     

     

    holnap nem leszek,mindenkinek minden jót,látástol vakulásig robotolok.

     

    előzmény:
    Ejmiaszösz (430)
    2013-04-18  22:49
  21. 2013. Április 19. 16:27431.

    Én nem értem ezeket a mai szekrényeket, évekkel ezelőtt még jól működtek, de mostanra már nem tudnak viselkedni.

    Csodaszép időnk van, ma vettem pár egynyárit: begóniát, pistikét, mézecskét. Most megyek elültetem őket.

    előzmény:
    Ejmiaszösz (430)
    2013-04-18  22:49
  22. 2013. Április 18. 22:49430.

    Nahát, rossz szekrényt vettünk, az én cuccaim is összementek. Meg a tükörrel is történt valami, torzít, úgy valahogy a hasam, gyomrom táján.

     

    Én is hosszú műszaknak gondoltam a mai napomat, de csodás módon kevesebb terhes jött, fél hétkor már befejeztük. Tizensok éve ez a második csütörtök, ami hét előtt véget ért. 

     

    Most kómában vagyok (Suprastin/allergia). Még egy kicsit klantyigálok a gépnél, aztán ergye ágy.

     

    Tényleg, mit is dolgozol, te nem fehér asszony.

    előzmény:
    szomorkány (429)
    2013-04-17  20:06
  23. 2013. Április 17. 20:06429.

    Szép estét !

     

    Szösszenet!

     

    Nekem megvannak a nyári cuccaim,csak nem férek bele,összementek a szekrényben.

     

    Jááááájjj,holnap hosszúműszakos leszek,reggel 7-töl este 7-ig.

     

    Nem fehér asszonynak való.

     

    mindenkit szeretettel.

    előzmény:
    Ejmiaszösz (428)
    2013-04-17  19:23
  24. 2013. Április 17. 19:23428.
    Itt beköszöntött a nyár, kihagytuk a tavaszt. De hol a csában vannak a nyári cuccaim?
  25. 2013. Április 15. 23:23427.
    legszebb alvásomból Misi felkeltett negyed tízkor, nekiálltam halat sütni, apu tízkor érkezett, aztán etetés. Álmon halok. Én is imádom a jácint illatát, kaptam januárban szülinapomra, két napon élt szegény. Visszavágtam, locsolom, Berci nyalogatja, valami tán még lesz belőle.

Címlap

top