Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Diéta 2013 nem himihumi

maybee
Létrehozva: 2012. december 23. 21:52

Hello,

szeretnék okosan táplálkozni és persze fogyni. De semmiféle megvonásos, 1-1 dologra épülő divatdiéta nem érdekel, vagyis 90 naposak, fagyi-, dinnye-stb. diéták nem jönnek szóba se. Inkább a testépítő vonal áll közel... akinek van kedve jöjjön és csináljuk együtt.

Kezdeni a bevásárlással kellene, meg az otthon fellelhető vacakok kivágásával...

ne hagyjatok egyedül, mert elkallódok:)

  1. 2013. január 26. 10:15351.

    Maratoni futást sem úgy kezdi az ember, hogy zutty azonnal neki vág hanem a fokozatosság elvét szemelött tartva rövid távokat tesz meg és ha megtetszik marad a futásnál és a rövid távok megtételénél.

     

    Hatalmas túlsúllyal  magas pulzusszámmal , gerinc és térd fájdalmakkal küzdők választják ezt a sportot.

     

     A magas vérnyomásom helyre hozta és megszüntette a gerinc fájdalmam.Soha nem ment fel a pulzusom mert nem engedtem a kar mozgásait kihagytam kezdetben kevés koreográfiát épitettem be és szoktam a cipőt amozgást.

    Amúgy az egész órát végig lehet úgy ugrálni, hogy a pulzust nem emelem meg csak kicsit.Kellett pár hónap míg felbátorodtam edzésbe hoztam a szívem , ráadásul odafigyeltek rám odajöttek hozzám érdeklődtek, hogy bírom és nyugtattad csak lassan lassan:)

    Ezért bátorkodtam felhívni a figyelmét a hölgynek mivel nekem bejött és én sem vagyok mai csibe:)

     

    Abba egyetértünk mindenki találja meg a számára megfelelő molzgást hisz ez visz előre céljaink eléréshez.

     

    Nekem a gyaloglás nem jött be legalább egy évig mentem napi 4-5 km.-ereket .Sajnos a pajzsmirigy alulműködés igen beteszi a kaput még ha sikerül is beállíltani jól  a működését .

    Saját tapasztalataimról tudok csak beszélni.

     

    Nekem még a méhsüllyedéssel is más a tapasztalatom...

     

    Ugye nem haragszol ha elmondtam a tapasztalatom Eperkével egyetemben azt hiszem én is elmondhatom, hogy ez a mozgásforma nagy szerelmem lett és bizony a fitalok csak néznek, hogy ez a vén szatyor mit keres itt:))))

     

    Azért ird csak le a tpaasztalataid én olvasni fogom mindig akad tanulni valóm .

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    curious (345)
    2013-01-25  19:33
  2. 2013. január 26. 09:50350.

    Szia!

     

    Én ma reggelire joghurtot eszem pár szem piskótatallérral.Úgy érzem, hogy ez most kellett, mert nagyon erőtlennek éreztem magam.

    Tízórai túrókrém.

    Ebéd fél adag lasagne tegnapról.

    Uzsonna:narancs és répa, vagy csak narancs

    Vacsi:szemezek valami újabb salátarecepttel és hozzá egy kis sajt.

     

    Nem tudom, hogy mennyire jó, de így hogy nem ehetek nagyon nassot azt vettem észre, hogy a sajtra kaptam rá.Csakhogy abban sok a zsír.Vettem trapistát, camambertet, maasdamert és most először 10 deka parmezánt.Hmmm...nagyon finom mind. :)

     

    Tegnap vettem ivójoghurtot, de most néztem csak a flakont, hogy 100 grammnak a kalóriája 83, szénhidrát 14,1.Azt hiszem, hogy jobb lett volna csak tejet inni. :( Na mindegy.

     

    Viszont tornázni még nem tudtam rendszeresen.Vagyis annak ellenére, hogy szerettem volna, csak egyszer sikerült.Ezen még dolgozni kell.Úgy mint a napi 3 l vízen.

    előzmény:
    corinfar (349)
    2013-01-26  09:24
  3. 2013. január 26. 09:24349.

    Sziasztok!

     

    Valószínű a folyadékfogyasztásom édes kevés, itt lehet a bibi.

     

     

    nagyon érdekes dolgokat írtok a diétával, étkezéssel kapcsolatban, örömmel olvasom!

     

    A sportra a sétát tudom ajánlani, anyukám 60 évesen kezdett új életet!

    Új frizura, válligérő szőke helyett ősz és modern rövid, soha nem hordott bizsút most igen és sétál sokat.

    Azt nem mondom ,hogy 20 kg-t fogyott de 10-et igen!

    Minden délután körbejárják a környéket az élettársával.

     

    Nálam a három kb van meg, de ez még nem látszik csak kicsit!

    Borzalmas de még van kb kétszer ennyi, de a tervhez már 3-4 kg megfelelne mínuszban.

     

    Vitaminokat szedtek vagy más étrendkiegészítőt?

     

    Menü:

    piritós sonka sajt, egy szelet 7 ch

    10 tkávé

    ebéd zöldség és pörkölt

    uzsi narancs

    vacsi piritós körözött

     

    Corin 

    előzmény:
    TC13 (336)
    2013-01-25  12:35
  4. 2013. január 26. 08:51348.

    persze, sütéshez xilitet használok, csak a késztermékeket nyafogok állandóan :D

     

    előzmény:
    TC13 (347)
    2013-01-25  20:10
  5. 2013. január 25. 20:10347.

    Igen, igen, nekem is valami "vizes" dolog jutott eszembe. Az is jó lehet. 

     

    Egyetértek az előttem szólóval. Szerintem is inkább az a fontos, hogy az ember megtalálja azt a mozgásformát, amiben jól érzi magát, ami örömöt okoz neki. Ha az ember fogcsikorgatva végzi, csak azért, mert jól fogyaszt, mert kíméli az izületeket, mert hasznos a sport, meg mittudoménmégmiért, akkor hamar abba fogja hagyni. Márpedig a sportnál is fontos a rendszeresség, különben nem sokat ér.

     

    Hű, Z-Ella! Gratula a kis "téli túrádhoz"! Riszpekt! 

    Sok sikert a lelki dologhoz is! Szorítok, hogy eredményes legyen! 

     

     

    curious

    Ja, ezek a sztíviás dolgok megkérik a maguk árát! Xilitet próbáltad már?

     

     

     

     

    Hű, lehet, hogy szóloka barátnőmnek, hogy írjon Karcsú Anyunak, hogy jöjjön ide. Szerintem tobzódna itt.  Biztos tudna nekünk segíteni.   Mit szóltok? 

    előzmény:
    maybee (346)
    2013-01-25  19:41
  6. 2013. január 25. 19:41346.

    szia,

     

    szerintem még az aqua-fitness is király és izületkímélős, bár az ember lánya nehezen küzdi le az ÁÁÁ macerás az uszoda... részt

     

    ja és ahhoz nem is kell tudni úszni!

     

    további előnye, hogy izzadhaccc, nem ciki

     

    a pancsolás vicces,

    visszahozza a gyerekkorunkat és boldogsághormonos

    előzmény:
    Z-Ella (343)
    2013-01-25  19:13
  7. 2013. január 25. 19:33345.

    lehet használni arra is, de nem a csoportos óra keretein belül. Igen, ez is egy olyan eszköz, ami jó lehet, ha személyre szabottan alkalmazzák, de a csoportos órákon nem pont ez történik ;)

     

    A kangoo-n olyan szinten felmegy a pulzus, ami nem tesz jót sem a kor sem a túlsúly miatt. Írta, hogy a Leslie Sansone féle videótól elfáradt, akkor egy kangoo órán úgy felmegy a pulzusa, hogy rosszul lesz. A kangoo nem az a sport, amire egy kezdő sportolót el kell küldeni. Hiszem, hogy a fokozatosság a kulcsa mindennek. Edződik, állóképessége nő, izmosodik, csökkenti a túlsúlyát, x idő után menjen és próbálja ki a kangoot, de nem most. 

     

    Plusz szerintem fontos, hogy mindenki találja meg azt a sportot, amit szeret, amiben örömét leli. Ha pedig rosszul lesz állandóan és nem lesz sikerélménye, lehet, hogy örökre elmegy a kedve az egész  mozgástól. Márpedig nulla edzettséggel a kangoo-n simán túlterheli magát annyira, hogy a szervezete sikítani fog, amit ha  nem vesz észre időben, akkor többet árt, mint használ. Éppen ezért a fokozatosság a lényeg.

     

    És egy olyan embernek, aki nem sportolt, valószínűleg az izmai is gyengébbek, úgyhogy a kangoo-s ugrásoknál, "zuttyanásoknál", hiába a cipő kialakítása, az ízületek jobban terhelődnek, mivel nincs erős izom, ami megtámogatja. Plusz klimax után minden kicsit máshogy viselkedik, úgyhogy ezért sem erőltetném. 

     

    Klimax után, túlsúllyal egybekötve igencsak nagy a hajlam a méhsüllyedésre is, aminek viszont szintén nem kedvez ez a mozgás. Megint azt mondom, ha mondjuk más sporttal, intimtornával meg van támogatva a medencefenék izomzata, akkor oké, nincs ezzel semmi gond. Én csak túl óvatos vagyok, na ;) 

     

    Nem vagyok általánosságban a kangoo ellen, de jelen esetben szerintem nem ez a sport, ami megfelelő. Túl sok tényező adódik össze - ezek közül ha egyszerre csak egy lenne adott, akkor bólogatnék, hogy menjen, de szerintem most nem a kangoo az ideális mozgásforma. 

     

     

    A fruktózról pedig már annyi rosszat olvastam, hogy örülök, ha nem találkozom vele újra :S És állandóan dühös leszek, hogy a fruktóz tulajdonságai ellenére a diabetikus termékek nagy részében fruktóz van. Múltkor vettem véletlenül egy steviás dzsemet és otthon vettem észre, hogy abban is fruktóz van. És ami meg nem fruktózos, az még a hagyományos diabetikus cuccoknál is drágább. Hol fogok én 800ft-ot adni egy tíz dekás steviás csokira? Pont akkor lesz lehetőségem ilyeneket megvenni, amikor megnyerem a lottót.

    Nyafogás vége :D 

    előzmény:
    Signorina* (342)
    2013-01-25  18:58
  8. 2013. január 25. 19:30344.

    Sziasztok!

     

    Ma is olvastam itt hasznosat.Köszi érte.Az egyik, hogy sokat kellene innom.Na jó, ezt tudtam, de azt nem, hogy nagyban segíti a fogyást.Erre az étkezések előtti ivásra nem gondoltam més sose.A másik az 1000 lépés evés után.Tehát minimum 5000 lépés a napi adagon felül.Van lépésszámlálóm is. (A munkahelyemen kaptam.)Igaz, szerintem semmit nem ér, mert a másik pedig felannyit mutat, de majd megnézem, hogy melyik mutat pontosabb adatot.

     

     

    előzmény:
    TC13 (336)
    2013-01-25  12:35
  9. 2013. január 25. 19:13343.

    Szia curious és TC13!!

     

    Köszönöm hogy írtatok. Örülök hogy a gyaloglást Ti is jónak tartjátok! Most jöttem haza egy fél órája 2 és fél órás gellérthegyi mászkálás után, és meg kell mondjam isteni volt! Igaz hogy először úgy fáztam mint a vadászkutya, de aztán már belejöttem és nagyon jó volt. Azt hiszem erre rákapok! Kezdetnek a Leslie Sansone tornával és másfél literes palackokkal végzett súlyzózással  egyenlőre megteszi, aztán ha könnyebb leszek kicsivel, jöhetnek a keményebb gyakorlatok is!

     

    Köszi mindenkinek, és szép estét nektek!!

     

    TC13, annak a lelki dolognak utánagondolok, érdekes amit írtál!!! 

    előzmény:
    curious (337)
    2013-01-25  16:33
  10. 2013. január 25. 18:58342.

    Kangoot én pont térdfájásra és gerincbántalmakra használom.

     

    Rehabilitációra használják intézetekben.

    Utna tudsz olvasni ha érdekel.Te még nem próáltad ugye?

     

    Rengeteg helyen olvastam én is a fruktózról.-na sebaj majd ha nem keressük  megtaláljuk.:)

    előzmény:
    curious (338)
    2013-01-25  16:35
  11. 2013. január 25. 18:57341.

    Sziasztok!

    A figyelmetekbe ajánlom azt a Súlytesztet, ami - mivel mindenkinek a saját génjeit vizsgálja - nem hazudik!

    A teszt a következő kérdésekre ad választ:

    Mitől hízok? Zsír vagy szénhidrátok?Melyik diéta számomra a leghatékonyabb?Milyen könnyen fogyok, ha sportolok?Génjeim alapján melyik sportprogram a leghatékonyabb? Milyen könnyen fogyok, ha csökkentett kalóriás diétát alkalmazok?Milyen magas a genetikai hajlamom a túlsúlyra?Mennyire vagyok hajlamos a jojó-effektusra?Milyen módon tudok a legkönnyebben lefogyni és megtartani az optimális testsúlyomat?

     

    Ha többet szeretnél megtudni a fentiekről - és még jóval többet -, nézd meg ezt: http://dnaplus.de/hu/termekek/dna-ernaehrungsprogramm-70/d na-gewicht-295/

     

  12. 2013. január 25. 18:20340.

    Mondjuk, én is 2,5-3 liter vizet iszom meg naponta. Nyáron meg nem is tartom nyilván. Csak döntöm magamba, amennyit csak bírok. 

     

    Megvan ennek is a technikája. Ha ahhoz tartom magam, akkor a nap végére tényleg kijön.  

     

    Nemrég hallottam egy kísérletről: megvizsgálták (ne kérdezze senki, hogyan), hogy egy embert beültettek egy szobába, ahol az illető nem fázott, nem izzadt, nem volt melege; nem beszélt egyáltalán, csak lélegzett. Nem sportolt, nem zihált, csak egyszerűen ült egy széken és aktívan nem csinált semmit. 

    Kiderült, hogy csak azzal, hogy vagyunk, létezünk és levegőt veszünk és fújunk ki, naponta veszítünk 1 liter vizet. Ez durva! Ehhez vegyük hozzá a vécézéseket is és máris ott vagyunk, hogy szembesülünk azzal, hogy nem iszunk eleget.  

     

    Mondjuk, én csak jókat tapasztaltam, amióta sokat iszom. Eltűntek az ödémás bokáim, kitisztult a nyirokrendszerem és normálisan működik a vesém,... a többit nem jegyeztem meg, amikor mondta a masszőr.  

     

    Naná, hogy szedsz belépőt! Simán! Meg kell adni a módját!

     

    Jaj, a jóga valóban csoda dolog. Az egyik kedvencem lett. Hátfájós időszakokban én is a gerincjógát látogattam. Tényleg jó.

    előzmény:
    maybee (339)
    2013-01-25  17:43
  13. 2013. január 25. 17:43339.

    anyám, 4 liter vizet kéne letolnom egy nap? a felét is erőltetnem kell!

     

    de a római módszer nagyon tetszikalkalmazni fogom az irodában:)

     

    ha megfejelem a ferdeszemű lányok gerincfejlesztős cicidomborításaival is, tuti belépőt is szedhetek

    előzmény:
    TC13 (336)
    2013-01-25  12:35
  14. 2013. január 25. 16:35338.

    nem tudom már, hogy hol olvastam, de már magyarul is volt róla cikk, hogy a fruktóz furán hat a testünkre és fokozza az IR-re, cukorbetegségre való hajlamot. Tényleg nem emlékszem már, hogy hol olvastam, elmenteni meg nem mentettem el, elég volt megjegyeznem, hogy ne egyek fruktózosat ;)

     

    előzmény:
    corinfar (314)
    2013-01-24  14:20
  15. 2013. január 25. 16:33337.

    Hello :)

     

    Ennyi idősen, ennyi túlsúllyal, térdproblémákkal és ha jól értelmezem, eddig nem edzettél, akkor én nem ajánlom a kangoot. 

     

    Ami szerintem mehet:

    - gyaloglás, nordic walking (erdőben, nem erdőben, akárhol, speckó bottal a kézben, így a karok is jobban dolgoznak)

    - gerinctorna, pilates, jóga (lájtosabb)

     

    Például hozzászokni Leslie Sansone-hoz  nagyon jó ötlet.

     

    Mehetnek mellé az erősítőbb jellegű edzések is (könnyebb alakformáló órák), majd innen szépen el lehet jutni még bárhova, de most nem ajánlanék semmi egyebet.

     

    Üdv,

    egy edző 

    előzmény:
    Z-Ella (330)
    2013-01-24  22:10
  16. 2013. január 25. 12:35336.

    Szép napot mindenkinek!

     

    Z-Ella: Gratulálok!   A családodhoz is és a tenniakarásodhoz is. 

    Én is megnéztem az oldalt. Lesem a további ingyenes dolgait. Én a magam részéről nem hiszek a "gyors" diétákban. Az mindig visszaüt. Legalábbis ezt látom a környezetemben. A pajzsmirigy működés valóban nagyban befolyásolja a testsúlyt. A 90 napos fogyit nagyon egészségtelennek tartom. Káros a szervezetre. SZámomra teljesen illogikus. A testünknek MINDEN NAP szüksége van MINDENRE a működéséhez. Különben hiánybetegségek lépnek fel. Ha ebből indulok ki, akkor egész egyszerűen nem lehet jó a 90 napos diéta! Amúgy meg: ha az ember tartja magát a kevesebbet eszem-többet mozgok (tegyük hozzá: rendszeresen!) elvhez, kizártnak tartom, hogy 3 hónap (vagyis 90 nap) alatt ne fogyjon le! 

    Szeritem csak jót tettél magadnak azzal, hogy azt abbahagytad. 

     Dehogy van elátkozva! Ha testileg nem megy, a lelket is meg kell ám vizsgálni. A tested üvölt már azért, mert valami nem stimmel a lelkeddel. A pajzsmirigy és általában a torok területe az: elfojtás. Ha már ilyen szintűek a testi tüneteid, akkor nagyon mély elfojtásaid lehetnek. Önmagad elfojtása, nem a te, saját életedet éled, alárendeled magad, stb. Egy kis tudatossággal ezekre magától rá tud jönni az ember. Ha ezeket sikerül a helyükre tenni, akkor a testi tünetek is elmúlnak. 

    Amúgy meg általánosságban a túlsúly mögötti lelki tünet meg lehet az, hogy az illető meg akarja mutatni magát.  

     

    Hozzám is eljutnak ám infók. Ha más nem, a barinőm "felvilágosít". 

     

    Kedves Corin!

    Emésztés "gyorsítására" a javaslataim:

    először is figyeld meg, hogy elegendő szénsavmentes vizet iszol-e naponta. Pl. ha 80 kiló az ember, akkor 4 liter, 60 kiló esetén 3 liter a napi adag. Az étkezések előtt negyed-fél órával az 1-1 pohár mentes víz csodákra képes! Ezt saját tapasztalatból is tudom.

    A másik - szintén saját tapasztalat, régóta alkalmazom is - a ókori római módszer: étkezések után 1000 lépést tenni vagy fél órát állni. Kiválóan működik ez is! 

     

     

    Hű, jól kiéltem magam! Azért remélem tudtam segíteni. 

     

    Legyen mindenkinek szép napja!   

     

     

     

     

     

  17. 2013. január 25. 10:57335.

    Kedves Valakilánya!

     

    Nagyon köszönöm hogy írtál. Talán olvastad, előző hozzászólásaimban írtam, hogy a gyaloglást pár napja én is művelem, erőltetett tempóban, mintha sietnék valahova. Eddig csak a környező utcákban gyalogoltam, de jó hogy írtad az emelkedőket, úgyhogy innentől irány a Gellért-hegy. A palackos súlyzózási ötletet is köszi, beveszem a repertoárba. Edzőterembe nem szívesen mennék, eléggé frusztrált vagyok ilyen tekintetben.

    előzmény:
    valakilánya (333)
    2013-01-25  03:07
  18. 2013. január 25. 10:38334.

    Amit én szeretek az

    vöröskáposzta, répa, zeller(gumó, nem a szár) + feta sajt

    de ha te az öntete jobban szereted edd azzal

     

    ehetsz még cékla alma

    alma sajt

     

    alma olajos mag 

     

    stb.

     

     

     

    idézet:
    bigacsiga2 (328)
    2013-01-24 19:12:05

    Sziasztok!

     

    Feta sajttal nem tudtam eddig mit kezdeni, itt figyelnek a hütőben két doboz.

    Akkor ez lesz az esti nasi, kevés zöldséggel.

    Köszi a tippet!

     

    Hétfőtől gyalog megyek a srácokkal oviba, suliba.

    Ez együtt kb egy órás menet, oda vissza.

    Egyenlőre ez a biztos, már ami a mozgást illeti.

     

    Emésztés gyorsítására van tippetek?

    Szedem a vasat, az étvágyam óriási és megfog nagyon!

     

    Corin 

    előzmény:
    bigacsiga2 (328)
    2013-01-24  19:12
  19. 2013. január 25. 03:07333.

    Szia! Ella és Mindenki!

     

    Sportolással kapcsolatosan kértél tanácsot, ami az izületeidet kíméli. Semmiképp nem ajánlom a szobabiciklit, mert nem izület barát sportszer. Az ami ilyen túlsúlynál nagyon jó az az erőteljes gyaloglás. Ezt megteheted  a szabadban, de ha az edzőtermet választod akkor jobb eredményt érsz el. Először válaszd a sima terepet, az edzőteremben a futógépeknél van pulzusmérő óra, ezt használd és tarsd a pulzusodat zsírégető módban. Ez Nálad 107/min feletti pulzus szám. Vigyázz, hogy 130 fölé ne emelkedjen. Később amikor már jobban birod a tempót akkor már erősíthetsz úgy, hogy emeled az erősséget és a gyorsaságotis. Kombináld a kardiós edzéseket, mert az erőteljes gyaloglás is az súlyzós gyakorlatokkal. Nagyon fontos dolog ez, bár a nők úgy gondolják, hogy hatalmas izmaik lesznek ettől. Ez így nem igaz! Ezzel a módszerrel nem csak zsírt égettel el, hanem izmot növelsz. A izom növeléssel több zsírt égetsz! Ajánlom még, hogy kalória beviteled az kb 1600 calória legyen! Nagyon fontos fogyókuránál, hogy nem éhezünk!! Sőt napjában többször is kell enni. Alacsony GI ételeket ajánlom.  Ha az edzőteremben végzed a tornát mérni tudod a gyakorlat intenzítását is. Fontos, hogy egy edzés alkalmából legalább 500-600 kalóriát égess el! Egyébb esetben az egésszet a hajadra kenheted!-mint a Tv előtti ugrabugrálást is!  Ha nincs lehetőséged edzőterembe járni akkor maradjon a szabad levegőn az erőteljes gyaloglás, de válassz olyan terepet ahol jó kis emelkedők vannak. Aztán otthon folytathatod alakjavító gimnasztikai gyakorlatokkal. A súlyzós edzést is ki lehet vitelezni fél literes ásványvízes palackkal. Minden csak képzelet függvénye.Ezekkel a módszerrel Te is ltudsz majd fogyni kb, 8 hónap alatt 20 kg-t

     

    Üdvözlet és kitartás! Utólag elnézést, hogy csak beírtam...

    előzmény:
    Z-Ella (320)
    2013-01-24  15:35
  20. 2013. január 24. 23:39332.

    Kedves TC13!

     

    Köszönöm szépen, hogy írtál!! Én már annyira Anyuka vagyok, hogy mindkét gyerekem felnőtt! Én magam pedig márciusban betöltöm a 60. évemet. Még kimondani is rossz!! De mindenképpen megnézem amit küldtél, kaja szempontjából biztosan találok benne hasznos dolgokat. Sajnos nálam a fogyást egy pajzsmirigy alulműködés is nehezíti. Kipróbáltam már annyi mindent, a 90 napos fogyit, azzal lement jópár kiló, de amikor abbahagytam vissza is jött. Ettem a Norbi kajáját, 10 dkg-ot se fogytam vele. El vagyok átkozva!! Na de itt közöttetek sikerülnie kell, olyan jó kis társaság vagytok, és jó dolgokat írtok. Belőletek fogok erőt meríteni.

    Szorítok a barátnődnek, hogy végig tudja csinálni amit elkezdett.

    előzmény:
    TC13 (331)
    2013-01-24  22:55
  21. 2013. január 24. 22:55331.

    Kedves Zella!

     

    Nem tudtam kideríteni a komment folyamból (lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet), hogy esetleg gyerekes anyuka vagy-e.

    Mert ha igen, akkor tudom ajánlani a figyelmedbe a Karcsú Anyut ( http://www.karcsuanyu.hu/karcsu-anyu-fogyokura-szules-utan ). Egyik barátnőm csinálja, ő mesélt róla.

    Kíméletes, és azt mondja, hatékony. Mondjuk, még az elején tart. Én szorítok neki, hogy végig tudja csinálni.  Azt mesélte, nincs benne megvonás, meg hogy csak ezt vagy csak azt ehetsz. Inkább arra koncentrál, hogy egészséges is legyen. 

     

     

     

    Ha meg még nincs gyerkőcöd, talán akkor is vethetnél rá egy pillantást. Itt azt írja, lehet ingyenes anyagokat is kapni.  

    előzmény:
    Z-Ella (330)
    2013-01-24  22:10
  22. 2013. január 24. 22:10330.

    Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a segíteni akarást, tőletek megjött a kedvem hogy teljes mellbedobással nekiálljak az új életnek, mert közel 25 kg  túlsúlyt cipelni nem igazán jó. Neméppenropi, megnéztem a Leslie Sansone-s belinkelésedet, mondom mit nekem, gyerünk, csináld! Hát kb. 10 percig bírtam, aztán annyi. Oltári pocsék az állóképességem. Na de holnap ha törik ha szakad, végigcsinálom!! Nagyon könnyűnek tűnik, de egy idő után már totál érezni kedtem a combjaimat és a csípőmet. Jó lesz ez!! Örülök hogy feltetted! Ha ezt végig tudtam csinálni, majd még keresek tőle mást is.

    Eperke68 Neked is köszönöm az ötletet, meg fogom nézni. Kitartás mindenkinek!!

    előzmény:
    eperke68 (329)
    2013-01-24  19:22
  23. 2013. január 24. 19:22329.

    Szia.

    Én is a kangoot ajánlom, nagyszerű sport. Nem terheli meg az izületeidet egyáltalán, nagyon jó kondit és koordinációt ad. Már csak súlytartásra, szerelemből járokde a csoportban mindenki fogyott. Győrben biztosan van, próbáld ki, hátha megtetszik.

    előzmény:
    Z-Ella (317)
    2013-01-24  14:44
  24. 2013. január 24. 19:12328.

    Amit én szeretek az

    vöröskáposzta, répa, zeller(gumó, nem a szár) + feta sajt

    de ha te az öntete jobban szereted edd azzal

     

    ehetsz még cékla alma

    alma sajt

     

    alma olajos mag 

     

    stb.

     

     

     

    előzmény:
    corinfar (304)
    2013-01-24  09:13
  25. 2013. január 24. 19:10327.

    Szia!

     

    Az erős szívdobogás és hangulatingadozás lehet időjárási frontoktól.-ezt fontos lenne megfigyelned a későbbiekbe hasznát veszed.

    Néha felkészítem a párom most remegek jön a havazás ideges vagyok ne szóljon hozzám. Jobb vagyok mint az Aigner:)

     

    Előszőr általában túlműködik a pajzsmirigy majd alul.Sok tünete van én gombócot is éreztem a torkomban és légszomjam lett sokszor.

    Néha egész éjjel nem aludtam.

     

    Cukorral én is igy vagyok szülők, nagyszülők cukrosok voltak, egyenlőre én még állom a sarat.

    A zsírral is vigyázni kell annak aki cukros.

     

    Nem eszel sok fruktózt, állítólag elősegíti a diabétesz kialakulását.Rengeteg helyen olvastam, hallottam.

    Talán a diabeteszes kiskönyvben is?

     

    Nagy ügyet nem kell a fogyiból csinálni az bukik aki keveset eszik, nem mozog, türelmetlen kiéhezteti a szervezetét utána felfal mindent és várja a hétfőt , hogy újra kezdhesse.

     

    Jaj de sokszor csisnáltam:))))

     

     

    előzmény:
    Neméppenropi (316)
    2013-01-24  14:30

Címlap

top