Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felbukkant két hét után...

high hopes
Létrehozva: 2012. december 18. 10:48
Sziasztok!
Megismertem valakit akivel két randevúm volt. Nagyon jól sikerült és tényleg jól éreztük magunkat. Az első után keresett, hívott. (nehezen jött össze a második miattam) De összejött és jól alakult. Már akkor mondta, hogy szeretne elvinni valahova csak nem beszéltük meg pontosan.
Megesküdtem volna, hogy hívni fog valamelyik nap, de nem így lett...
Aztán most két hét múlva keresett, hogy hiányzom és bocsánat, de sok elfoglaltsága volt.
Kérdezem én akinek fontos a másik az nem ér rá két hétig egy sms-t vagy emailt elküldeni?
Tök hülyén érzem magam, mint akit le akarnak akasztani a szögről. Azért az embernek van büszkesége is...
A legszebb az egészbe, hogy már régóta nem éreztem ilyen jól magam senkivel és egyrészt örülök, hogy keresett, de a másik felem meg csalódott, hogy már mindjárt az elején ilyen hülyének vagyok nézve.
Nem panaszkodom neki, hogy rosszul esett, pedig ezt tenném. :( Valami okosat tud valaki nekem mondani?? Köszönöm!!
  1. 2012. december 18. 14:33101.

    Iszom szavaidat!  Nagyon egyetértek mindennel amit írtál!

     

     Magyarán. Ha épp fontos munkája van, akkor az kerül előtérbe és ha letudta, akkor már jut idő és figyelem az érzelmi/szerelmi életre. Hogy közben eltelt két hét, azt esetleg észre sem veszi. 

    Ez pontosan így van!

     

     

    előzmény:
    nok_apja (97)
    2012-12-18  14:28
  2. Torolt_felhasznalo_992334
    Torolt_felhasznalo_992334
    2012. december 18. 14:33100.

    Talán szerencsém volt az életben ilyen téren, nem tudom, de nem kellett soha nekem mennem a férfiak után. Mondjuk el sem tudom képzelni, hogy olyan férfival kezdjek, aki azt várja, hogy a kapcsolat kezdetekor már én hívjam, én keressem,

     

    Dettó ugyan ez! 

    Annyi vér legyen már a pucájába, hogy felhív a második randi után! 

    előzmény:
    Vitosa (98)
    2012-12-18  14:30
  3. Torolt_felhasznalo_992334
    Torolt_felhasznalo_992334
    2012. december 18. 14:3299.

    De változott! Nagyon sokat változott és nem jó értelembe.

    Mikor már egy 18 éves lánynak normális "napi szintű" az anális szex meg, hogy rámászik férfiakra és fut utánuk. Se tartás, se büszkeség. És nem kell senkinek sajnálni egy ffit sem, ha nem annyira, de még rafináltabbak a nőktől. Pontosan tudják kitől mit akarnak. 

     

    Topicnyitó: én nem hiszek a lányregényekben és a hercegben fehér lovon. Nem jött össze neki más a két hét alatt. Ha annyira arra ment ki nála a játék, hogy keresed e magadtól, arra elég lett volna pár nap (max 1 hét) de az is nagyon sok. Nem véletlen kezdett magyarázkodni, meg elnézést kérni. Foglalkozz azokkal akik méltatnak keresni sz*ros két randi után. Bocsánat. :)

    előzmény:
    Zalina (95)
    2012-12-18  14:25
  4. 2012. december 18. 14:3098.

    A válásom után tapasztaltam, hogy milyen férfiak vannak! Döbbenet!  

     

    Talán szerencsém volt az életben ilyen téren, nem tudom, de nem kellett soha nekem mennem a férfiak után. Mondjuk el sem tudom képzelni, hogy olyan férfival kezdjek, aki azt várja, hogy a kapcsolat kezdetekor már én hívjam, én keressem, számomra az ilyen férfi nem elég talpraesett, nem elég határozott és céltudatos. De ez én vagyok!

     

    Az a jó, hogy a világ úgy kerek, hogy vannak nők akiknek nem gond, ha ők hívják a pasit már a kezdetekkor is, így egymásra találhatnak ők is! Gond akkor van, ha két olyan ember találkozik, ahol mindkettő a másiktól várja, hogy hívja! 

    előzmény:
    Piros Masni (93)
    2012-12-18  14:02
  5. 2012. december 18. 14:2897.

    Szerintetek a pasik nem játszmáznak?

     

    Igen, játszmáznak.

     

     

    "Amikor megadja az ember a számát nekik, utána ugye rajtuk múlik, nem akarják túl korán felhívni a csajt, mert akkor még elbízza magát, de túl későn sem, mert akkor esetleg megsértődik."

    No így, ennyire kifinomultan nem, ehhez már nőnek kell lenni. De emellett kéretik hozzáképzelni, hogy nem tartja fontosnak a jelentkezést. A férfi lelke olyan mint a Titanic hasa, azaz rekeszelve van. Van rekesze a munkának, a családnak, a szerelemnek, stb. És egyik vagy másik rekesz nem deformálja a másikat. Magyarán. Ha épp fontos munkája van, akkor az kerül előtérbe és ha letudta, akkor már jut idő és figyelem az érzelmi/szerelmi életre. Hogy közben eltelt két hét, azt esetleg észre sem veszi. 

     

    Egy kapcsolat játszmák sorozatával indul. 

    Nem. A férfiak csak kis mértékben és nagyon bugyután játszmáznak. És óva intek mindenkit a játszmázástól, mert ha kiderül, akkor az a férfi manipulációnak éli meg. Ez pedig rohadtul sérti az önérzetét.

     

    Egy kapcsolat nagyon korai szakaszában fokozott jelentősége van az elfogadás jelzésének. Ehhez bőségesen elég egy látszólag jelentéktelen flörtölő megjegyzés, az még nem nyomulás.  A találkozó erőltetése az igen. Az elfogadás jelzése meg azért fontos, hogy a pasi ne forduljon vissza, No ide én nem kellek felkiáltással.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_517177 (88)
    2012-12-18  13:45
  6. Torolt_felhasznalo_992334
    Torolt_felhasznalo_992334
    2012. december 18. 14:2896.

    " Maximum leráz. És akkor mi van?"

     

    Hát nekem pölö ez egy baromi ciki helyzet lenne! "Csak " ennyi.

    előzmény:
    bucimanci (92)
    2012-12-18  13:54
  7. 2012. december 18. 14:2595.

    Nem változott a világ!

    Egyáltalán.

    Tény, hogy én sem két éve randiztam utoljára, de akkor sem volt más a helyzet.

    Jónéhány barátnőm játszotta ugyanezt a pasikkal és igen voltak srácok is az általad felvázolt stílussal.

    Volt pár ilyen srác is a randiidőszakomban, de hamar lapátra tettem őket, szerencsére kiismerhetők.

    Bár tény, hogy a randipartnereimmel (1-2 kivétellel) órákig tudtunk beszélgetni és ennyi idő alatt az ember megismeri annyira a másikat, hogy tudja lehet belőle valami vagy sem.

    És egy-egy ilyen ismeretség után nem jelentett problémát ha én kérdeztem meg őket arról, hogy mi újság. Soha senki nem vágta a fejemhez hogy nyomúlós lennék, és nem is hinném, hogy valaha is az voltam, azzal az 1-2 sms-sel, hívással.

     

    18 éves kisnyúl voltam mikor hasonló szitum volt mint a topikindítónak. De akkor még élt nálam a 3 napos szabály (amit persze nem kötöttem a pasik orrára).

    Volt 3 randink, nagyon jó volt, de nem hívott utána, kicsit sajnáltam, mert nagyon tetszett a srác. De akkor még eszem ágában sem volt keresni a pasit. Később jelentkezett, jó program ajánlata volt, csak azért mentem vele, mert unatkoztam a hétvégén, de már nem akartam tőle semmit. Miért is, hisz nem hívott két hétig! Haverok maradtunk.

    Pár hónappal később kiderült, hogy azért nem hívott, mert nem volt pénze a randira és zavarta volna ha nem tud meghívni sehova.

     Utólag sajnáltam a "büszkeségemet".

     

     Utána partnerként kezeltem a pasikat és nem játszottam el a préda szerepét. Nem is volt rá szükség.

     

    előzmény:
    Piros Masni (93)
    2012-12-18  14:02
  8. 2012. december 18. 14:0694.
    Teljesen egyetértek veled!
    előzmény:
    bucimanci (87)
    2012-12-18  13:44
  9. 2012. december 18. 14:0293.

    De sajna van köze, hogy mikor randiztál legutóbb :). Változott a világ.

     

     

    Mint írtam ha te keresed a pasit azt a többség nyomulásnak éli meg. És nem az vagyok vagy a barátnőim akiket felvázoltál az írásodban, azok a nálam a hülye picsa kategória. :)

     

    Te lehet hogy szerizni szoktál  :), mi nem. Sőt ezt a szót nem is bírnám kimondani se leírni.  :)

     

     

    Egy kultúrált tömör sms, vagy egy rövidke hívást szoktunk megejteni...egyszer. Ismétlem egyszer. A reakció meg az amit lentebb írtam. :(

     

     

     

    Aki momentán nem keres társat, - hidd el nem is sejti mik vannak :D.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    bucimanci (90)
    2012-12-18  13:50
  10. 2012. december 18. 13:5492.
    De unom már... és fordítva? TÉNYLEG nem érzed, emnnyire kettős a mércéd? Basszus, ha akarsz valakitől valamit, hívd fel. Maximum leráz. És akkor mi van? Kihalnak a vadkacsák? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_517177 (89)
    2012-12-18  13:48
  11. 2012. december 18. 13:5391.

    Ó dehogynem.

     

    A pasik az egyik legnagyobb Spielerek, taktikázóak. Szoktam hallani a kollegákat irodában, étkezőben, baráti társaságban, tömegközin. :(

     

     

    Ők nem keresik a nőt mert még elbizza magát. :O

     

     

    Viszont a nő se keresi a lentebb  írtak miatt.

     

     

    És pont ezért van ennyi magányos ember, és van tele a netes társkereső, mert senki nem akar lépni mert taktikázik. :(

     

     

    Nincsenek már klaszikus szerepek, szabályok ami mentén az ember ellavirozgat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_517177 (88)
    2012-12-18  13:45
  12. 2012. december 18. 13:5090.

    Azért óriási a különbség a nyomulás (5 percenkét esemes szerizlek brrrrr, holvagymicsinálszugyeszertszdeénjobban) és az érdeklődés, miszerint hogy vagy és tudunk-e mostanában talalkozni között. 

    És ennek semmi köze a mikor randiztam utoljára kérdéskörhöz. Éppen annyira gázosak a mai randiképes férfiak, mint amennyira ugyanilyen nők. Mert azok mit csinálnak? Játszmáznak. Nehogymárfelhívjamőaférfihívjonőhaakarvalamit. Most miért nem hív? Ha véletlenül meg igen, akkor telenyávogják a fülét, hogy jaaaj, úgy hiányoztáááál, miért nem hívtááál, nem hiszem eeeel, na jóóóó talizhatuuuunk..... Brrrrrrrr..... azt csodálom, hogy vannak még férfiak, akik randizni szeretnének. 

    előzmény:
    Piros Masni (84)
    2012-12-18  13:37
  13. Torolt_felhasznalo_517177
    Torolt_felhasznalo_517177
    2012. december 18. 13:4889.

    Persze egyszerű, de akkor a pasi miért nem tudja megtenni?

     

    Nem hiányzom neki?

    Nem tudja eldönteni, hogy akar-e találkozni velem?

    Nem ér rá találkozni, de annyira nem tart fontosnak, hogy ezt velem is közölje?

    Szegény annyira elesett és bizonytalan, hogy a 2. randi után szerelmes levelet kell neki írni, hogy elhigyje tényleg szeretnék még vele találkozni? 

    előzmény:
    bucimanci (86)
    2012-12-18  13:40
  14. Torolt_felhasznalo_517177
    Torolt_felhasznalo_517177
    2012. december 18. 13:4588.

    Így van, a pasikban még mindig benne van a vadászösztön, hogy ők akarnak meghódítani egy nőt.

     

    Szerintetek a pasik nem játszmáznak?

     

    Amikor megadja az ember a számát nekik, utána ugye rajtuk múlik, nem akarják túl korán felhívni a csajt, mert akkor még elbízza magát, de túl későn sem, mert akkor esetleg megsértődik.

     

    Egy kapcsolat játszmák sorozatával indul. 

     

    Én nagyon örülök, hogy nem kell randizgatnom, a féléves internetes párkeresés nagyon sok meglepetést és csalódást okozott. :( 

    előzmény:
    Piros Masni (84)
    2012-12-18  13:37
  15. 2012. december 18. 13:4487.
    Sőt; ezzel  a lesematelefontmailfiókotállandóanmertháthajelentkezik dologgal sokkal inkább adják alább, mintha tiszta helyzetet teremtenek és érdeklődnek. Nincs megalázóbb helyzet a haptákban álló nő helyzeténél.... Siralmas, hogy ezt a női büszkeség szinonímájaként értékelik....
    előzmény:
    Zalina (80)
    2012-12-18  13:29
  16. 2012. december 18. 13:4086.
    Nem kell két hétig várni. Ha hiányzik, felhívod. Ilyen eccerű.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_517177 (82)
    2012-12-18  13:34
  17. 2012. december 18. 13:3985.

    Aha! És attól bvagytok marhára büszkék, meg attól van baromi tartásotok, hogy nem hívtök fel valakit, aki állítólag érdekel benneteket?

    Mert? Miért nem? Kisebbek, rongyabbak lesztek, vagy mi?! Barom régen randiztam, de már akkor sem volt divat ez a majdénletörömaszarvát,tudjaholahelye stíl. Ha annyira érdekel, miért nem csörgetted meg néhány nap elteltével, hogy béla, mi van veled? ETTŐL dőlt volna romba a nimbuszod? Egyáltalán; minek is kell pontosan a nimbusz? Nem lehet egymás kölcsönös megbecsülésére hajtani játszmázás nélkül? 

    előzmény:
    high hopes (77)
    2012-12-18  13:26
  18. 2012. december 18. 13:3784.

    Megkérdezhetem Tőled és Zalinától, hog ymikor is randiztatok utóljára?

     

     

    El se hiszitek, hogy milyen "gázosak"tudnak lenni a mai 25-40-es pasi korosztály :(.

     

     

    Ha a nő hívja,keresi érdeklődik előbb- utóbb ( szakítás, vagy konfliktus felmerülésénél) megfogja kapni, hogy te nyomultál, te kerestél engem. Ő - a férfi- várt volna, nem hívott volna, jobban meggondolta volna a dolgot.

     

     

    De a nő nyomult!!!!! :O, ő meg védtelen férfi rábólintott az ismerkedésre, a kapcsolatra.

     

     

    Sajna ez tapasztalat. Értelmiségi, több diplomás városi 30- 40-es férfikorosztály többsége ilyen.

     

    Én - bár futottam már jégre, így- a mai napig nem érzem nyomulásnak ha egy nő hívja a férfit, vagy érdeklődik. Viszont a pasik többsége igen. :((

     

    Hát evvan, csajok. :(

     

     

    előzmény:
    bucimanci (76)
    2012-12-18  13:19
  19. 2012. december 18. 13:3583.

    Persze, hogy kell tartás meg büszkeség. Csak a megfelelő helyen és időben! Jelen esetben nem bántott meg direkt és akarattal, nem tett semmi rosszat. Csupán annyit, hogy nem az általad elképzeld időben jelentkezett! De ha nem beszéltétek meg az időpontot, akkor nincs mit a szemére hánynod!

     

    Amit meg kell érteni, a nők máshogy vannak bekötve, mint a férfiak. A nők sokkal érzelmibb lények. A férfiak ilyenkor azt gondolják:"Tetszik a nő, szívesen vagyok vele, amint lesz rá lehetőségem, hívom, keresem." És békésen, megnyugodva tengetik napjaikat, dolgoznak, stb. A nőkben meg eközben meg lezajlott egy világvége film!  

    előzmény:
    high hopes (77)
    2012-12-18  13:26
  20. Torolt_felhasznalo_517177
    Torolt_felhasznalo_517177
    2012. december 18. 13:3482.

    Valóban nem szép rögtön ítélkezni, mert lehet, kómában fekszik valahol.

     

    De elég nagy csalódás, ha felhívod és próbál valami béna magyarázatot adni arra, hogy két hétig miért nem találta meg a telefonját. 

    előzmény:
    bucimanci (76)
    2012-12-18  13:19
  21. 2012. december 18. 13:3481.
    Csak annyit várj el egy másik emebrtől, amit te magad megteszel. Ő minek hívjon fel, hogy jó volt veled?! 
    előzmény:
    high hopes (69)
    2012-12-18  13:11
  22. 2012. december 18. 13:2980.

    Ez így van!

    De ha a büszkeségem állna a boldogságom útjába, biztosan visszavennék belőle egy csipetnyit, akármilyen nehéz is.

    Egy sms nem a világ, attól nincs oda a tartásod, sem a büszkeséged.

     

    előzmény:
    high hopes (77)
    2012-12-18  13:26
  23. 2012. december 18. 13:2879.
    Hm...és mire jó?
    előzmény:
    high hopes (77)
    2012-12-18  13:26
  24. 2012. december 18. 13:2878.

    Egyetértek! Pedig nem a kőkorban randiztam, hanem tavaly, a válásom után! Én sem értettem már akkor sem, hogy fordulhattak meg így a férfi-női szerepek, hogy fordulhatott fel a világ ennyire! Én ennek ellenére hiszek abban, hogy a férfiak is jobban érzik magukat, ha a hagyományos szerep szerint viselkedhetnek. Beszélgettem jópár férfival ilyenekről, amikor keresgéltem, és ezt mondták ők is. 

     

    Eleinte keressen a férfi engem, és nem én őt! Nem is tudom, hányadik levélváltás, msn-ezés, telefonálás után írta azt a párom az egyik verse végére, amit küldött nekem: "Ha ettől sem csúszol ki a bugyidból, hiába töröm magam!" Pedig már réges rég bele voltam esve, mint az a bizonyos vak ló a gödörbe, és ezt persze éreztettem is ezt vele, de én nem nyomulok, soha nem tettem, soha nem is volt szükségem rá. A férfiaknak természetes volt, hogy ők udvarolnak nekem és nem fordítva. A férfi ne azt érezze, hogy én hajtok rá. Aztán persze eljön az idő, amikor már egyértelműek az érzések, már nincsenek kétségek, onnantól már én is hívom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_517177 (59)
    2012-12-18  13:05
  25. 2012. december 18. 13:2677.
    Bucimanci! A női büszkeség vagy tartás soha nem megy ki a divatból!
    előzmény:
    bucimanci (76)
    2012-12-18  13:19

Címlap

top