Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hűség - megcsalás

Szexicsaj
Létrehozva: 2012. december 7. 08:58

Szia!

 

Szerinted lehet együttélni valakivel egy életen át egyetlen félrelépés nélkül?

Beleférhet egy 15 éves kapcsolatba egy "görbe este"?

 

Tudjon erről az estéről a másik fél, vagy sem?

 

Itt van egy érdekes cikk:

 

Hogyan lehetsz hűséges, miközben mással is ágyba bújsz?

 

Mi a véleményed erről?

  1. 2016. június 12. 12:54210.

    Nekem ők segítettek lebuktatni a páromat. Becsüljétek meg őket.


    http://segitunk.uw.hu/index.html

  2. 2013. január 1. 13:26209.
    Hát ez tény, hogy kettőn áll a vásár...Nekem is volt olyan hogy kapcsolatban voltam(szerelmesen)és "rám mászott" egy nagyon helyes, népszerű pasi, (aki alapesetben még az esetem is volt), és a szituáció is adot volt, eszembe nem jutot volna megtenni. De a pasik sajnos (legalábbis a többség) ha egy jó nő mondjuk levetkőzik konkrétan előttük, akkor 99%ban megdugják.(szerintem)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_864957 (193)
    2012-12-30  17:18
  3. 2012. december 31. 14:47208.

    Mi lebuktunk, nem volt ez még oly rég. Velünk együtt fény derült arra, hogy a 10 éves házasság alatt nem én voltam az egyetlen félrelépés. Úgy alakult, hogy a párom döntött úgy, hogy eljön otthonról és velem folytatja. Ennek ellenére a feleség a mai napig engem hibáztat, mert én csábítottam el a férjét és én nem engedem vissza. Tehát ő nem hajlandó tudomást venni semmiről és mindent megbocsájtana, csak legyen újra a férje.

    Én soha nem szóltam egy rossz szót a feleségről és most sem teszem. DE: ezt a mértékű önfeladást, megalázkodást  és azt, hogy semmit sem akar látni és tudomásul venni ezt nem értem. Értelmes nő, egyedül is rendezett anyagi háttérrel, közös gyerek nincs, 44 éves, még simán kezdhetne bármit. És még minidg nem LÁT.

    Szerintem nagyon sok feleség direkt nem is akar észrevenni semmit. Akkor sem ha az orra alá dörgölik és szívesen elhisz BÁRMILYEN hazgságot, csak együtt maradjanak.

    Nagyon sok mindenben egyetértek azzal, aki azt mondta, az egyéjszakásat nem szabad bevallani. De a  tartós viszonnyal, ne adj isten szerelemmel más a helyzet. Azt be kell, ott dönteni kell, ott megoldani kell, esetleg helyrehozni a házasságot vagy dolgozni a békés elváláson. És ott csak az őszinteségnek van helye, de minden fél részéről.

    Mert szerintem annál rosszabb nincs, mint hogy azt hiszem magamról, hogy felhőtlen boldogságban élek és közben kiderül, hogy álomvilágot raktam magam köré...és én játszottam a szerepem, miközben már senki más nincs ott- szörnyű lehet.....de ugye a vaknak sem lehet elmagyarázni milyen színű a kék ég.....

    Én válás után/ nem ezen okból váltam/ már nagyon figyelek magamra, a kapcsolatomra és tudom, hogy minidg figyelni kell és a másik valós igényeit kell figyelembe venni és nem azt, amit mi elképzelünk....

    Én az őszinte szembenézést javaslom, először magunkkal aztán a társunkkal. Igazi eredményre csak ez fog vezetni. 

     

     

    előzmény:
    *jinx* (207)
    2012-12-31  13:27
  4. 2012. december 31. 13:27207.

    Nem biztos lehet, hogy csak gyanú, megérzés áll fenn... de sokan ilyenkor is tagadnak és meg tudják győzni a másikat ilyenkor kell(ene) őszintén bevallani a tutit.

     

     

    BÚÉK!

    előzmény:
    Tölgyecske (206)
    2012-12-31  13:21
  5. 2012. december 31. 13:21206.

    Tényleg elég begyöpösödött vagyok, de én csak azzal találkoztam, hogy UTÁNA bevallani az már szinte értelmetlen.

    Minek egyáltalán bevallani valamit, ha már úgyis kiderült :)

     

    Neked is B.Ú.É.K.

    előzmény:
    *jinx* (203)
    2012-12-31  12:16
  6. 2012. december 31. 13:18205.

    Én nel látok semmiféle eltérést az űr meg a hiány között :)

    Titkolózni az én tapasztalataim szerint dupla kockázat.

    Az örök titok körülbelül olyan, mint az örök szerelem. Folyamatosan dolgozni kell érte, és még akkor is hatalmas szerencse kell mindkét esetben ahhoz, hogy sikerüljön :)

    Abban pedig, hogy a megcsalt fél minek fogja fel szerintem az intelligenciának nincsen főszerepe.

    Amennyiben igaz, hogy "Intelligens ember nem csinál ügyet a másik félrelépéséből" akkor az is igaz kell legyen, hogy "Intelligens ember nem csalja meg a párját".

    Nos? Van-e egyáltalán értelme bármelyiknek?

    Szerintem csak a két egyenrangú és egyenjogú szabad ember döntésein múlik minden. Ha a közös élet jó nekik, akkor együtt maradnak. Ha pedig nem akkor így vagy úgy, de befejeződik.

     

    Világmegváltás helyett legyen inkább B.Ú.É.K

     

    előzmény:
    Poppett (201)
    2012-12-31  10:26
  7. 2012. december 31. 12:22204.

     

    előzmény:
    *jinx* (203)
    2012-12-31  12:16
  8. 2012. december 31. 12:16203.

    Igen, ha már félrelép az egyik fél akkor azt tegye diszkréten.

     

    Az őszinteség ott jelenik meg, hogy ha gyanú van vagy kiderül a megcsalás akkor ne nézze hülyének a másikat hanem álljon elé és valljon színt.

    előzmény:
    Poppett (198)
    2012-12-31  09:44
  9. 2012. december 31. 10:28202.
    De ezt nem vitatkozásból írtam. Nem akarlak meggyőzni, hogy az őszinteség szar. Szeretek őszinte lenni, sokszor jobb. Sokszor pedig igen kemény dolog megtartani magamban dolgokat, amivel a másikat csak bántanám.
    előzmény:
    Tölgyecske (199)
    2012-12-31  10:08

Címlap

top