Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hűség - megcsalás

Szexicsaj
Létrehozva: 2012. december 7. 08:58

Szia!

 

Szerinted lehet együttélni valakivel egy életen át egyetlen félrelépés nélkül?

Beleférhet egy 15 éves kapcsolatba egy "görbe este"?

 

Tudjon erről az estéről a másik fél, vagy sem?

 

Itt van egy érdekes cikk:

 

Hogyan lehetsz hűséges, miközben mással is ágyba bújsz?

 

Mi a véleményed erről?

  1. 2012. december 8. 13:3676.

    Csaltak már meg, nagyon durván, a (legjobbnak hitt barátnőmmel) aki magasabb volt nálam ugyan, de nem volt jobb alakja,kiharapta a pókot a sarokból és rendkívül idegesítő hangja volt(a fiúismerősök szerint is).

    A csaj pofátlanul rámászott a pasimra (Edda koncerten lassú számnál) úgy hogy tudta mennyire szerelmes vagyok belé és lényegében "jártunk" is.(ez még mondjuk tinikorunkba történt, de avval a pasival is jöttem össze, akivel aztán 16 évet lehúztam.(Ővele ment ez a se vele se nélküle kapcsi az első három év telt el így) Aztán valahogy rávezettem, hogy nekem ez így nem jó, és abbahagyta a szemétkedéseket, ezért aztán én is.(mindig ő volt amúgy a féltékenyebb...)De jobban jártam volna, ha nem élek vele addig, mert elég kemény dolgok jöttek,(drogos lett) és már nem is érdekelte semmi. Öt évet könyörögtem hogy szokjon le, orvoshoz jártam vele, rengeteget bőgtem, de mindhiába.Aztán egy nap amikor megismertem a jelenlegi Férjem, mindent másképp kezdtem el látni, és ő annyira tökéletes(jó van hibája, de nem nagy dolog), kedves intelligens, nagyon jó vele az ágyban, szeret, dolgozik, mindenki imádja tényleg.. hogyí emiatt félek nagyon nehogy elveszítsem ( a tini korosztálytól kezdve z ötvenéves nőkig el vannak tőle ájulva, (pedig nem egy kigyúrt, agyoncicomázott pasi, ) de olyan kisugárzása van, hogy mindenki rögtön megnyílik neki.(úgy ahogy én is a legelső alkalomkor)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325436 (73)
    2012-12-08  13:19
  2. Torolt_felhasznalo_533532
    Torolt_felhasznalo_533532
    2012. december 8. 13:2775.

    Most olvasok egy tök jó pszichológiai könyvet. A címe: ha egy férfi beszélni tudna...

     

    Szóval hidd el sokkal többször gondol a szexre és a dugásra mÁSSAL, mint ahogy te azt álmodban is gondolnád. Egyszerűen így van összerakva.

     

    A gondolataira nem lehetsz féltékeny, hiába minden...

     

    Úgy ahogyan a múltjára sem. Ilyesmiken feleslegesen túráztatja magát az ember.

     

    Az, hogy mással a dugásra gondol még nem jelenti azt, hogy valamit is éREZNE az iránt a nő iránt.

     

    Talán olyan érzés lehet, hogy éppen a kedvenc ruhádban vagy, de meglátsz a kirakatban egy sokkal jobbat, vagy inkább másabbat. Azt is tök jó lenne felvenni, nem??:))

    előzmény:
    rockcica (72)
    2012-12-08  13:18
  3. Torolt_felhasznalo_325436
    Torolt_felhasznalo_325436
    2012. december 8. 13:2274.

    :)Hát pedig az, hogy megjegyzi magában, hogy de csinos nő, az azt is jelenti, hogy vágyat ébreszt benne.

     

    Te nem úgy nézed meg a csinos lányt mint a férfiak.Teljesen más szemmel.

    előzmény:
    rockcica (72)
    2012-12-08  13:18
  4. Torolt_felhasznalo_325436
    Torolt_felhasznalo_325436
    2012. december 8. 13:1973.
    Azt kell kiderítened, hogy miért vagy önbizalom hiányos.Történt valami a múltban?Csúfoltak, vagy kirekesztettek?Beléd súlykolták, hogy te nem érsz sokat?Vagy többször megcsaltak esetleg?Miből fakad ez az önbizalom hiány szerinted?
    előzmény:
    rockcica (69)
    2012-12-08  13:16
  5. 2012. december 8. 13:1872.
    Igen, azt megjegyezheti gondolatban,milyen csinos, sőt ha én látok meg egy tényleg csinos nőt(mondjuk gyönyörű hosszú haja van, vahgy szép rucija, én is felhívom rá a figyelmet, ahogy ő is ha jó pasit lát. Evvel semmi nincs. De az már ne legyen az agyába hogy :De megdugnám... mert az már gáz...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325436 (68)
    2012-12-08  13:11
  6. 2012. december 8. 13:1671.

    Ez nagyon emberfüggő..

    Van aki, ha megtalálta a párját, minden ok, nem lép félre...

    De vannak olyan pasik, akik még mikor szerelmesek sem hagyják ki a kinálkozó alkalmat.

    Van olyan aki, ha tudja h mehet a Kedveséhez, ahol mindig minden megkap, vele lenni maga a csoda, de abba az órába mehetne egy új ismeretlenhez, s Ő azt választaná, mert az új mindig izgalmasabb, mint a tökéletes megszokott jó...

    előzmény:
    Szexicsaj (1)
    2012-12-07  08:58
  7. Torolt_felhasznalo_325436
    Torolt_felhasznalo_325436
    2012. december 8. 13:1670.

    Nekem egyébként nem férne bele egy görbe este egy kapcsolatba.Mert az azt jelenti, hogy az a kapcsolat már nem teljes, valami hiányzik belőle, gondok annak.

     

    Természetesen különbözőek vagyunk, különböző temperamentummal, igényekkel.Az ember azért többnyire ismeri önmagát, tudja, hogy mennyire,mire van szüksége.Ezért úgy gondolom, ha valaki tudja magáról, hogy nem elég neki egy ember,azt akkor egyenesen mondja meg a másiknak, és ne fogadjon örök hűséget. Ha ezt a másik fél így eltudja fogadni,akkor ebből később kisebb az esély, hogy konfliktus legyen.

    előzmény:
    Szexicsaj (1)
    2012-12-07  08:58
  8. 2012. december 8. 13:1669.
    Hát igen, az önbizalomhiányba beletrafáltál....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325436 (66)
    2012-12-08  13:00
  9. Torolt_felhasznalo_325436
    Torolt_felhasznalo_325436
    2012. december 8. 13:1168.
    Gondolatokat,vágyakat nem tudunk befolyásolni.A férfiak amúgy is másképpen működnek mint a nők.Pl. azt sem hiszem, hogy ha a te párod meglát egy vonzó nőt, ne jegyezze meg magában, hogy milyen csinos.Nem kell ennél többnek történnie természetesen.Szóval ez azért még belefér,nem?
    előzmény:
    rockcica (65)
    2012-12-08  12:58
  10. Torolt_felhasznalo_325436
    Torolt_felhasznalo_325436
    2012. december 8. 13:0467.

    Ne haragudj, de ez igen infantilis hozzáállás.Ha ő megcsalt én visszacsalom mert így fair.Mit old ez meg?Mind két félben tüske lesz, elvész a bizalom, a legfontosabb alap pillér egy kapcsolatban.

     

    Amikor az egyik fél félre lép annak oka van.Kommunikálni kell, nem bosszút állni.Kideríteni, hogy milyen változás történt a kapcsoltban a két fél egymáshoz való viszonyában, hogy miért nyitott más iránt az egyik fél.

    előzmény:
    rockcica (38)
    2012-12-07  14:28
  11. Torolt_felhasznalo_325436
    Torolt_felhasznalo_325436
    2012. december 8. 13:0066.

    Miért vagy féltékeny?Az aki túlságosan féltékeny, annak vagy önbizalom hiánya van, hogy nem felel meg úgy a párjának ahogy van és ezért meg fogja csalni egyszer vagy azért mert önmagában nem biztos.Vagyis attól tart, hogy ő fogja egyszer megcsalni a párját.

     

     

    előzmény:
    rockcica (42)
    2012-12-07  14:40
  12. 2012. december 8. 12:5865.

    Három és fél éve vagyunk együtt.

    Szerintem egy érett, felnőtt ember tudja magáról, (persze ha már volt kapcsolata az életében) hogy mennyire hű tipus. Amikor mi öszejöttünk, (barátságnak indult az egész, (legalábbis részemről) akkor egy héten keresztül csak beszélgettünk, elmondtuk az egész életünket egymásnak, és annyi a lényeg, hogy sem én, sem ő nem voltunk kispályások (mindketten úgymond kipróbáltunk mindent), és mindketten hiszünk abban ha két ember igazán szereti a másikat, akkor nem lép félre. Persze a gondolatait nem látom, hogy vágyik e néha másra, de rossz érzés lenne mert másnak állította be magát.Én csak azt várom el egy kapcsolatban, amit nyújtani tudok.Pl. azt nem várnám el tőle, hogy ne legyen ingerlékeny, mert én is az vagyok.Sőt, lényegében én semmit nem várok el tőle, csak a feltétlen,fizikai és lelki hűséget.Nem szoktattam le a cigiről, pedig nagyon sokat szív, nem akarom befolyásolni semmiben, csak SZERESSEN, és HŰ LEGYEN? örökké. Ha meg nem  lenne képes, akkor leülnék vele, és megbeszélnénk az okát, és valamiakkor is lenne. De remélem sosem fog rá sorra kerülni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_533532 (64)
    2012-12-08  11:19
  13. Torolt_felhasznalo_533532
    Torolt_felhasznalo_533532
    2012. december 8. 11:1964.

    "De igenis rám vágyjon"

     

    A vágyait nem tudod te irányítani. Sőt még ő sem mindig. Az jön, megy változik...

     

    Mióta tart a szerelmetek, meg szabad kérdezni? Azért még nem ezer éve, ugye?  Ez még csak pár év lehet...

     

    TE azért nem akarsz flörtölgetni és mással szexelni, mert az TE vagy. 

     

    Ő meg nem TE vagy. Az, hogy te hűséges vagy az nem gtrancia arra, hogy a másik is lekottázza a te gondolataidat, érzéseidet. Neked ELVÁRÁSAID vannak valakivel szemben, és ez marha nyomasztó tud lenni egy idő után. Szerintem.

     

    Az a gondolat pedig, hogy csak az házasodjon aki örökké hűséges tud lenni kicsit sántít. Az már csak 50 évvel később fog kiderülni, hogy sikerül-e... Előre ki tudja azt megmondani??

     

    Annyi minden történik az életben ennyi idő alatt...

    előzmény:
    rockcica (62)
    2012-12-08  08:34
  14. 2012. december 8. 08:3863.
    Nem érted akkor. Imádom a párom, de ő tudja hogy mekkora fájdalmat okozna nekem, ha megcsalna, de ennek ellenére mégis megtenné, én viszont nem lennék képes ott hagyni(pont azért mert nagyon szeretem, és egy napot nem bírnék ki nélküle) akkor valahogy csak vissza kell vágni nem? És én úgy vagyok vele, hogy szemet szemért, fogat fogért. Lehet ez így drasztikus, de ez van. ( amúgy ezt a felfogást minden témában értem, ugyanúgy a büntetésvégrehajtásban, az emberek egymással való kicseszésében, stb)
    előzmény:
    cabron (47)
    2012-12-07  15:12
  15. 2012. december 8. 08:3462.

    Tudom hogy nem birtokolhatom, de igenis csak rám vágyjon, mert ha nem akkor ne akarjon velem élni, akkor maradjon meg egyedülálló pasinak, és akkor azt csinál amit akar.(Csak azt nem értem, hogy én ha valakivel vagyok, akkor én miért nem gondolok másra, miért nem akarok mással szexelni, és miért nem akarok flörtölgetni, és nekem miért a párom az első? És hogyhogy nem unom meg ezer év után sem, és ugyanolyan elánnal ugrok a nyakába ha hazaér a melóból, és ugyanúgy beindulok rá mindennap.) Ezért választottam

    Őt, ezért költöztem össze. Akkor én vagyok a furcsa, mert ezek szerint ennek így kell lennie, ha már valaki mondjuk három éve van a párjával, óhatatlan az hogy másokra gondol, mást kíván, és megun? És ezt el kell viselni mert így természetes? Nem tudom. Én csak abból indulok ki hogy én hogy viszonyulok, akkor szerintem jogosan várom én is el.  Úgy lennék vele, ha érezném hogy már nem szeretem úgy, vagy másokról álmodozom, akkor korrektül megmondanám neki, és meg tudnánk beszélni őszintén, hogy mi volt a hiba, stb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_533532 (44)
    2012-12-07  14:48
  16. 2012. december 7. 22:3261.
    Miért, érzelmileg is belebonyolódtál?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_570629 (59)
    2012-12-07  22:23
  17. 2012. december 7. 22:2560.

    Kulonben meg erdekes ezt az

    http://badoo.com/de/signup/?f=top

     

     online  randioldalt tanulmanyozni  

    http://badoo.com/de/

     

     http://badoo.com/

     

    Melyik orszagban melyik nem a kezdemenyezo bb es melyik orszagban melyik nem a flortolobb .

  18. Torolt_felhasznalo_570629
    Torolt_felhasznalo_570629
    2012. december 7. 22:2359.

    ....akkor szájat befogni és nem tudatni senkivel....

     

    Inkább hazamenni és belenézni a másik néha unalmas és sokszor fáradt de gyanútlan arcába. És a másikat abban a hitben tartani, hogy minden rendben.

    Én nem bírtam sokáig.

    Biztos van akinek ez semmi.

    Na mindegy. 

    előzmény:
    nok_apja (14)
    2012-12-07  11:17
  19. 2012. december 7. 22:2158.

    miert nem pakolja be a linket ?

     

    Emmanuele Janini 

    Emmanuele Jannini

     

     

     

     

    HOMEťNEWSťWORLD NEWSťEUROPEťITALYHealthy sex life makes men live longerA healthy sex life makes men live longer, according to Italian scientists - providing you are faithful to your partner.

     

     

     

     

     http://www.telegraph.co.uk/news/world news/europe/italy/8116384/Healthy-sex-life-makes-men-live-lo nger.html

     

     

     

     

     

    http://www.telegraph.co.uk/news/w orldnews/europe/italy/8116384/Healthy-sex-life-makes-men-liv e-longer.html

     

    http://www.telegraph.co.uk/news/worldnew s/europe/italy/8116384/Healthy-sex-life-makes-men-live-longe r.html

     

     

    előzmény:
    weepingangel (56)
    2012-12-07  22:13
  20. 2012. december 7. 22:1557.
    Nekünk  volt eskünk is, amiben szerepelt: "szeretni, tisztelni, támogatni foglak, és soha nem gondolok másra". KONKRÉTAN így hangzott.
    idézet:
    CAT70. (19)
    2012-12-07 11:29:51
    , és soha nem gondolok másra".  

    Ez fura esku lehetett

    Hol kotottetek ?

    Nem az a baj hogy valaki masra gondol /megkivan mast hanem a problema ott kezdodik hogy mit kezd es mit csinal ezzel az erzessel/ erzes utan.Hiszen mindegyikonkben megjelenhet a „megkivanom erzese „ 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_462187 (19)
    2012-12-07  11:29
  21. 2012. december 7. 22:1356.

    Nem nem lehet. 

     

    Az egyik serpenyőnben van az otthoni megszokott, bevált és szeretett étrend, ruhatár, kozmetikum. A másik serpenyőben a más fajta étel, ruha, kozmetikum megkívánása.

    Egészséges lelkű ember az idők folyamán vágyódik másra is mint a megszokott és szeretett.  Aztán, hogy enged e a csábításnak, az más kérdés. De ha igen és csak egy-két-pár alkalommal, akkor szájat befogni és nem tudatni senkivel. Baráttal/barátnővel sem.

     

     

    idézet:
    nok_apja (14)
    2012-12-07 11:17:33

    Nem art tudni.

    Emmanuele Janininek

     

    volt egy kutatasa a szex  jotekony hatasarol es sziv  errendszeri  allapotok

    karbantartasara.

    Healthy sex life makes men live longer

    A healthy sex life makes men live longer, according to Italian scientists - providing you are faithful to your partner.

     

     

    Megallapitottak hogy a szex aktivitassal not a testosteron szinjuk a ffiaknak es csokkent ezaltal a depresszios hajlamuk.

    Ugyanakkor a szex/ hutlenseg ezt a hatast nem volt kepes kivaltani mi tobb rontotta az allapotot es

     

    Emmanuele Janini kutatasa  szerint egeszsegesebbek es hosszabb eletuek a huseges ffiak . 

    előzmény:
    nok_apja (14)
    2012-12-07  11:17
  22. 2012. december 7. 22:0855.

    Szerinted lehet együttélni valakivel egy életen át egyetlen félrelépés nélkül?

     

    Miert ne lehetne ?Parkapcsolatot /hazassagot lelki /testi/s zellemi egysegben lehet jol megelni. Termeszetesen ezt tanulni kell es dolgozni is kell erte rendesen . Ha valamelyik teruleten hiany keletkezik torzulas jon letre .

     

    előzmény:
    Szexicsaj (1)
    2012-12-07  08:58
  23. Torolt_felhasznalo_570629
    Torolt_felhasznalo_570629
    2012. december 7. 21:2554.

    Félreértetted. 

    A férjem azért vált el, mert megcsaltam. 

    Egyedül élt két évig. Utána lett új családja. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_533532 (53)
    2012-12-07  20:11
  24. Torolt_felhasznalo_533532
    Torolt_felhasznalo_533532
    2012. december 7. 20:1153.
    Gondolod, hogyha te nem lépsz félre akkor a férjed soha nem lett volna szerelmes másba?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_570629 (51)
    2012-12-07  19:53
  25. 2012. december 7. 19:5552.
    Bele.  Több is. Elhieülés is. "Benneragadás" is. Válás is. Sok-sok minden belefér. Lényeg, hogy az ember ne "erőszakolja" meg magát magáraerőltetett húséggel, kapcsolatban maradással stb. Váltson ha akar, tegye amit akar, ha van rá lehetősége mert ha nem szívből jön már semmit sem ér. Arról nem is szólva, hogy mindent amiről lemond a "tisztesség" kedvéért áldozatnak tartja aminek az árát be akarja vasalni a partnerén. Persze a másik reakcióit is fel kell vállalni. Sztem. ennyi.
    előzmény:
    Szexicsaj (1)
    2012-12-07  08:58

Címlap

top