Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellnagyobbítás titokban?

Cutieee
Létrehozva: 2012. november 13. 19:13

Sziasztok!

 

A kérdesem az lenne, hogy van-e itt olyan tag, akinek volt már mellnagyobbítása? Esetleg olyan, akinek a környezetében (családtag, barátnő, munkatárs stb.) volt ilyen műtét? 

 

A méretekre lennék kiváncs, mekkor térfogatú implantátumot érdemes választani? Nem szeretnék Pamela Anderson-ba átmenni, de azért mégis csak legyen változás. Jelenleg 70/A és B közötti méretem van (A kicsi, B már "üreges"). Nagyobb B/kisebb C méretet szeretnék.

 

Illetve milyen fokú fájdalom, utóhatás várható műtét után? Pl. nem fogok tudni felkellni az ágyból? Hogy kell ezt elképzelni? Nem fogok tudni öltözködni, járni, utcára menni? Meddig? 

 

És még annyit, hogy a szüleim előtt ezt titokban tartom majd. Nem lesz könnyű, mert velük élek egy háztartásban. Ezért érdekel különös tekintettel a műtét utáni pár nap.. mire számíthatok? Haza se menjek addig?

 

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!

 

 

  1. 2020. március 5. 09:0532.

    2012 óta csak megoldotta a problémáját.

    előzmény:
    GabiBabi (33)
    2020-03-05  08:33
  2. 2016. október 4. 12:5931.

    Sziasztok,


    én Dr. Tóth Andrásnál csináltattam meg a melleimet.. nagyon emberséges, és figyelmes volt a műtét előtt és után is.. és nagyon szép munkát végzett..  maximálisan elégedett voltam vele.. a gyógyulás kb. egy hónap volt.. de napról napra jobb volt.. persze az eslő pár nap fájt.. de kibírható.. a szépségért meg kell szenvedni..

  3. 2013. július 19. 15:0830.
    Mellnagyobbítás tabletta - breastfast.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.
  4. 2012. november 14. 14:4329.
    Köszönöm hogy elmondtad.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (26)
    2012-11-14  12:58
  5. Torolt_felhasznalo_105482
    Torolt_felhasznalo_105482
    2012. november 14. 14:3528.

    Míg ebédeltem, eszembe jutott még valami.

     

    Az implantátumnál tisztáznod kell azt is, milyen a felülete. (Más és más a tokosodási arány sima felú, strukturált vagy polyurethan hab borításúnál.)

     

    A tokosodásnak utánaolvashatsz a neten. 

     

  6. 2012. november 14. 12:5827.

    Fel is kell kelni, nem is mehet haza másképp. Én is 180 km-t utaztam haza, de nem tudhatja milyen lesz a műtét után mit bír. Legyen szerencséje és viselje úgy mint én, de eltitkolni a szülők előtt lehetetlen. Ezt nem tudom elképzelni.

    Hiába pár napot kihúz a barátnőnél azért 1 hét múlva sem lesz olyan virgonc, mint műtét előtt.

     

    Idegenek valószínűleg nem is jönnek rá, de ha együtt élek valakivel egy lakásban azért ez csak feltűnik pláne egy anyának.

    előzmény:
    lila.tulipán (24)
    2012-11-14  12:30

Címlap

top